לעטוף


ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

Enpass הוא מנהל סיסמאות מאובטח המאפשר למשתמשים להגן על חשבונות מרובים במכשירים שונים עם סיסמאות ייחודיות חזקות. Enpass זמין לרוב הפלטפורמות. עם זאת, הגרסה החינמית מגבילה יותר בנייד מאשר היא בשולחן העבודה (שם המשתמשים יכולים להגן על מספר בלתי מוגבל של חשבונות ללא עלות). בסקירה זו נבדוק ביסודיות את מנהל הסיסמאות כדי לראות כיצד הוא משתווה לשירותים מתחרים בשוק.

סקירה כללית

Enpass מאפשרת למשתמשים להגן על מספר חשבונות ושירותים באמצעות סיסמאות ייחודיות חזקות המאוחסנות באופן מקומי במסד נתונים מוצפן. משתמשים יכולים לגשת לסיסמאות אלה באמצעות מפתח יחיד אחד בלבד. זה מאפשר למשתמשים לזכור רק סיסמא מסובכת אחת כדי להגן על מספר בלתי מוגבל של חשבונות.

Enpass זמין על בסיס freemium, וזה נהדר עבור צרכנים שרוצים מנהל סיסמאות שהם לא צריכים לשלם עבורם בהתחלה, אך יש לו תכונות פרימיום הניתנות לרכישה לפי הצורך. עם זאת, זהו מנהל סיסמאות במקור סגור הפועל על תוכנה קניינית; מה שעשוי לדחות כמה משתמשים המודעים לפרטיות.

להקיף את הלוגו

כמו תמיד, תוכנת קוד סגור אינה יכולה לבקר על ידי צד שלישי - כלומר עליכם לסמוך שהחברות מספקות את הפרטיות והביטחון שהם טוענים. זה רחוק מלהיות אידיאלי, ובסך הכל עדיף תמיד לסמוך על מנהל סיסמאות שפרסם את הקוד שלו ואומת על ידי מבקרי צד ג '..

Enpass זמין עבור Windows, Mac OS, Linux, iOS, and Android. ראוי לציין שתמיכה בלינוקס היא נדירה, מה שהופך את מנהל הסיסמאות הזה למעניין עבור משתמשי לינוקס. משתמשים יכולים להשתמש ב- Enpass בחינם בכל שולחנות העבודה שלך. עם זאת, בנייד, יש צורך בתשלום חד פעמי של 11.99 $ עבור כל פלטפורמה. כל מי שמתכנן להשתמש במנהל סיסמאות זה בפלטפורמות שונות, יצטרך להשקיע קצת כסף כדי שיהיה תואם בכל המכשירים שלהם.

Enpass זמין גם כהרחבה ל- Firefox, Chrome, Safari, Edge, Opera ו- Vivaldi.

להכין

הורדות זמינות לכל הפלטפורמות באתר Enpass. זה הופך את מנהל הסיסמאות לקל מאוד להתקנה. הורדנו את לקוח Windows ואת סיומת Chrome כדי לבדוק את שניהם. ראוי לציין כי תוסף Chrome יעבוד רק אם כבר מותקן בו לקוח שולחן העבודה העצמאי.

עיקול שגיאת חיבור

לאחר שהסכמה עם ה- EULA עם מפתח התוכנה Sinew Software Systems Private Limited, התוכנה מתקינה תוך מספר דקות. לאחר מכן, אתה מוכן להפעיל את התוכנה ותוכל להמשיך להתקין סיסמת אב.

הקף את ההתקנה

משתמשים נזכרים כי עליהם לאחסן את סיסמת האב שלהם בצורה מאובטחת ומומלץ לרשום אותה כיוון שאם הם יאבדו אותה הם לא יוכלו לגשת לאף אחת מהסיסמאות שלהם. הסיבה לכך היא שכמו כל מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר, המשרד לא שומר את סיסמת האב של האנשים בשרתים שלה ואינו יכול לספק את הסיסמה או לאפס את החשבון אם הוא הולך לאיבוד..

עם הגדרת לקוח Windows Enpass כעת, תוכלו להתקין את תוסף Chrome. ההפעלה של סיומת Chrome מתאימה אוטומטית ללקוח Enpass ומספקת קוד לסנכרון שני הלקוחות.

הקף קוד אימות

כששני הרכיבים של מנהל הסיסמאות מוגדרים כעת, אתה מוכן להתחיל להזין את הסיסמאות שלך למנהל כך שהוא ימלא אוטומטית סיסמאות ברגע שתגיע לאתרים ושירותים אלה..

Enpass מאפשר לאנשים ליצור סיסמאות באופן אוטומטי באורך של 1 עד 10 מילים. השירות מאפשר למשתמשים גם לבחור באותיות גדולות וקטנות, סימנים אקראיים, ומספק אפשרויות שונות להצבת תווים או מקפים אקראיים בין כל מילה.

הקף תכונות

בדומה למנהלי סיסמאות רבים אחרים, Enpass מגיעה עם מגוון עצום של תכונות להגנה על מידע וכניסה בתוך בסיס הנתונים המוצפן שלה. התכונות העיקריות הן כדלקמן:

 • הגן על חשבונות ללא הגבלה בחינם בכל מחשב שולחני
 • סנכרן את מנהל הסיסמאות עם דפדפנים המשתמשים בתוספים
 • תכונת זהות לשמירת כתובת ונתונים אחרים
 • תפריט קטגוריות קל לשימוש לשמירת נתונים וסיסמאות
 • תכונה של נעילה אוטומטית כדי להבטיח שהלקוח לעולם לא יישאר פתוח ולא מוגן
 • תכונת PIN לביטול נעילה מהירה כאשר מנהל הסיסמאות כבר מחובר באמצעות סיסמת המאסטר
 • מאפיין ביקורת סיסמה כדי להבטיח שלא הוחלף חשבון או סיסמה.
 • תכונת סנכרון להעברת סיסמאות במכשירים שונים בצורה מאובטחת
 • תכונת גיבויים אוטומטית כדי להבטיח נתונים תמיד מאוחסנים בבטחה במסד הנתונים המוצפן
 • מחולל סיסמאות עבור סיסמאות חזקות שנוצרו אוטומטית
 • מילוי אוטומטי לצורך כניסה קלה לחשבונות מקוונים

למרות שרוב התכונות של Enpass זמינות בחינם, יש כמה תכונות פרימיום שמשתמשים יצטרכו לשלם כדי להשתמש בהן. עמלה חד פעמית של 11.99 דולר לפלטפורמה שולחנית תאפשר למשתמשים לגשת לתכונות הנוספות הללו.

באנדרואיד ו- iOS, המשתמשים יצטרכו לשלם עמלה חד פעמית של 11.99 דולר כדי להשתמש במנהל הסיסמאות כדי להגן על יותר מ -20 חשבונות. אם 20 סיסמאות מספיקות לך, אתה יכול להשתמש בגרסת freemium הניידת ללא חשש. ראוי לציין שמדובר בתשלומים מוזלים, מה שאומר שברגע ששילמתם תוכלו להשתמש בתוכנה כדי להגן על חשבונותיכם ללא הגבלת זמן; ללא תשלומים חוזרים וללא עלויות נסתרות.

קלות שימוש

Enpass מושלם לאנשים שרוצים להבטיח שכל הסיסמאות שלהם יאוחסנו באופן מקומי, כלומר, לעולם אין צורך לסמוך על Enpass כדי לאחסן את הסיסמאות שלך בשרתים שלה. הורדת Enpass היא פשוטה והגדרת התצורה לעבודה עם הדפדפן באמצעות התוסף היא קלה ביותר.

מכיוון ש- Enpass לא אוגרת את הסיסמאות או את סיסמת האב שלך בשרתים שלה, חיוני שתבחר סיסמת אב שלעולם לא תשכח. כישלון בזיכרון הסיסמא שלך יכול להיות שאתה נעול לחלוטין מכל הסיסמאות שלך.

עם הגדרת הסיסמה הראשית, אתה יכול להזין את הסיסמאות שלך באופן ידני - או פשוט להשתמש בחשבונות ובשירותים המקוונים שלך - ומאפשר ל- Enpass לשמור את הסיסמאות תוך כדי תנועה..

עוקף מחולל סיסמאות

אם נעשה שימוש בעבר בסיסמה בחשבון אחר, Enpass תודיע לך כך שתוכל לעדכן את הסיסמה או ליצור באופן אוטומטי סיסמה חזקה מתוך Enpass.

עקף את מילוי הסיסמאות

מצאנו שימוש ב- Enpass ללא לחץ וההרחבות שניסינו (Firefox ו- Chrome) עבדו בצורה חלקה. למי שרוצה, אפשר לשים את Enpass על מקל USB כדי להעביר אותו על פני מכונות שונות ומגוונות. זוהי תכונה שימושית ומשמעותה שתוכל תמיד לגשת לסיסמאות שלך גם אם אתה משתמש במחשב של מישהו אחר או במחשב ספרייה, למשל.

אחת שנשמרה סיסמא שתוכל לגשת אליה ממנהל הסיסמאות:

הקף את מסך הבית של הלקוח

הצלחנו להסביר את השירות למכשיר אייפד ואנדרואיד ללא בעיות. השתמשנו ב- Google Drive וב- icloud כדי לסנכרן, עם זאת, למשתמשים יש אפשרויות רבות כולל Microsoft OneDrive, Dropbox, Box, או שימוש בפרוטוקול WebDAV בקוד הפתוח. בניגוד לחלק ממנהלי הסיסמאות, לא ניתן לסנכרן באמצעות Wi-Fi כך שתצטרך להעביר את הנתונים דרך האינטרנט.

סנכרון סיסמאות להקיף

ראוי לציין כי אם תחליט להשתמש ב- iCloud כדי לסנכרן את הסיסמאות שלך, תצטרך לוודא שאתה מוריד את אפליקציית Enpass מחנות היישומים של מק..

מאפיין נוסף שנהנינו ממנו עם Enpass הוא היכולת לייבא סיסמאות ממנהל סיסמאות אחר כמו Keepass, Dashlane וכו '(ישנן אפשרויות רבות). זה מאפשר למשתמשים להגדיר אותו במהירות עם כל הסיסמאות הקיימות שלהם. אנו ממליצים גם להגדיר את תכונת הנעילה האוטומטית כך שהיא תיכנס בהקדם האפשרי:

הגדרת אבטחה

בסך הכל מצאנו את Enpass נוח לשימוש ואנחנו נהנינו במיוחד מהקטגוריות במערכת התפריטים; המאפשרים לך לקבץ נתונים בקלות למילוי אוטומטי של טפסים מקוונים. הלקוח מספק למעלה מ 50 תבניות בהתאמה אישית, המאפשרות לך לשמור הכל מפרטי הזמנת מלונות, כתובות, פרטי דרכון או רישיון הנהיגה שלך בתוך מסד הנתונים המוצפן היטב..

נהנינו במיוחד מהאפליקציות הסלולריות שנראות מעט עכשוויות מאשר עמיתיהם לשולחן העבודה, ובעוד שאין להם שום תכונות נוספות לדבר עליהם, הם יותר תענוג להשתמש. זאת ועוד, באפשרותך להגדיר את גרסאות ה- iOS וגם את ה- Android לאימות באמצעות סורק טביעות האצבע של המכשיר שלך, כדי להוסיף קלות שימוש.

פרטיות ואבטחה

משתמשים עוקפים אינם צריכים להירשם לשירות על ידי מתן דוא"ל או כל מידע אישי. הסיבה לכך היא שהתוכנה עובדת לחלוטין בצד הלקוח ללא כל צורך לעבד או לאחסן נתונים על ידי Enpass.

כמובן שאם תחליט לשלם עבור תכונות פרימיום - או עבור גרסת הנייד המלאה - תצטרך לספק פרטי תשלום, מה שאומר שהמשרד יקבל ממך מידע כלשהו.

כמו כן, ראוי לציין כי המשרד מבצע מעקב באתר כלשהו באמצעות גוגל אנליטיקס, מה שאומר שהוא אוסף כתובות IP של משתמשים כאשר הם מבקרים באתר ומורידים את התוכנה..

בכל הנוגע למנהל הסיסמאות עצמו, התוכנה מצפינה את כל הסיסמאות (ונתונים אחרים המוחדרים לתוכנה) באמצעות קידוד AES חזק של 256 סיביות באמצעות מנוע ההצפנה שנבדק על ידי קוד פתוח ו- SQLCipher. סיסמאות אלה מאוחסנות רק באופן מקומי ולעולם לא מועלות לשרתי Enpass.

לצורך אימות, סיסמת האב מייצרת מפתח קריפטוגרפי באמצעות PBKDF2- HMAC-SHA512 hashing סיסמא עבור PHP עם 100,000 סיבובים של מלח אקראי. זוהי קריפטוגרפיה מאובטחת שמבטיחה הגנה מתקדמת מפני כוח התקף ותקפות תעלה צדדית.

למשתמשים יש גם אפשרות להוריד מפתח כספת המיוצר באמצעות סיסמת האב שלהם. גרסת שולחן העבודה של Enpass מסוגלת לבצע מקשים אקראיים של 64 סיביות בשם המשתמש. ניתן להשתמש במפתח הכספת כצורת אימות משנית, כלומר אם פגעת סיסמת האב (ניחוש, אולץ בכוח וכו '), יש צורך גם בקובץ מפתח הכספת. כמו סיסמת האב, לא ניתן לשחזר את קובץ מפתח הכספת מ- Enpass.

העובדה שהמשתמש שומר על שליטה מלאה על סיסמת האב שלו (ומפתח הכספת) פירושה שגם אם מישהו אכן יקבל גישה לקבצי הנתונים, הוא לעולם לא יוכל לבטל את הצפנת הסיסמאות ללא סיסמת האב של המשתמש..

עם זאת, ראוי לציין שאם אתה מסנכרן את הסיסמאות שלך בין מכשירים המשתמשים בשירות צד שלישי כגון כונן או Dropbox, הסיסמאות שלך מאוחסנות גם שם. זה אמור להיות מאובטח מכיוון שהם מוצפנים מקצה לקצה. עבור כל מי שחשש מכך, האפשרות היא להשתמש בקובץ מפתח הכספת (אשר לעולם לא יש לשתף אותו באותה שיטה שתסנכרן את הסיסמה)..

Enpass כולל גם תכונה של נעילה אוטומטית. מה שמבטיח שתמיד יש צורך בסיסמת המאסטר בכל פעם שמנהל הסיסמאות משמש. זה מבטיח שאם המשתמש לא נמצא מהמכשיר שלו, הוא לא משאיר את התוכנית פתוחה וזמינה לגישה לסיסמאות.

משתמשי MacBook Pro יכולים להגדיר את Enpass לאימות באמצעות סורק טביעות האצבע שלהם. כך גם משתמשי iOS וגם אנדרואיד שיכולים להשתמש בסורק טביעות האצבע במכשיר שלהם.

שירות לקוחות

Enpass מספקת למשתמשים לוח לבן באתר שלה המסביר כיצד מנהל הסיסמאות עובד ומפרט את רמת ההגנה שקבצים וסיסמאות שלהם מקבלים בעת האחסון. קטע בלוגים מספק גם מידע שימושי ומדריכים לשימוש בשירות, וזה נהדר למשתמשים שפשוט זקוקים למצביע פה ושם.

לחיצה על תמיכה באתר תביא משתמשים לפורום בו יוכלו לבקש מקהילת המשתמשים עזרה. אנשים שואלים המון שאלות בפורום זה והתשובות נמשכות לרוב למאות ואף אלפי תגובות. זהו עדות לבסיס המשתמשים הפעיל שלה.

לכל מי שרוצה לתקשר ישירות עם Enpass, יהיה צורך להירשם לחשבון עם כתובת דוא"ל. עם זאת ניתן להתחבר ולהתחיל לשלוח הודעות לצוות התמיכה. זהו תוספת נחמדה למי שרוצה. עם זאת, ראוי לציין שהיינו צריכים להמתין לא מעט זמן לתגובה.

רוצים לדעת עוד? עיין במדריך שלנו למנהלי הסיסמאות הטובים ביותר בשוק.

סיכום

Enpass הוא מנהל סיסמאות מעולה ובמחיר סביר המאחסן את כל הסיסמאות שלך באופן מקומי. הדבר מבטיח כי הסיסמאות שלך לעולם אינן נעות בשום מקום אלא אם כן עליך לסנכרן באמצעות Dropbox או שירות אחר. לכל מי שרוצה מנהל סיסמאות קל לשימוש, זו אפשרות מצוינת שאנחנו יכולים להמליץ ​​עליה בחום על הנייד או על שולחן העבודה..

בעלות של 11.99 $ למכשיר עבור כל מי שצריך לאחסן יותר מ- 20 סיסמאות, השירות יכול להיחשב כמתנה טוב לכסף. אחרי הכל, תוכלו להפעיל אותו בשלושה מכשירים שונים תמורת $ 36 בלבד - וזה תשלום חד פעמי ללא עמלות נסתרות..

עם זאת, מכיוון שישנם מנהלי סיסמאות בקוד פתוח פתוח בחינם, יש לכם אפשרות לקבל שירות דומה ללא עלות אם אתם מעדיפים. אנו חושבים שאנפאס היא אפשרות טובה לכל מי שאינו טכני כל כך. התכונות מוגדרות באופן אינטואיטיבי ומכיוון שהוא מקפיד לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב (ניהול סיסמאות), יש מעט מאוד מה ללמוד.

לבסוף, אם אופי המקור הסגור של Enpass מהווה בעיה עבורכם, תוכלו לבחור ב- Bitwarden - מנהל סיסמאות קל ונוח לשימוש שהוא קוד פתוח. עם זאת, התוכנה אוסרת את כל הסיסמאות שלך באופן מקומי, ואנחנו לא רואים סיבה אמיתית לא לסמוך עליה. מצד שני, אתה צריך לבטוח בכך שזה לא עושה משהו מפחיד ובצדק אולי תעדיף שלא.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me