שינו את הדרך בה אנו רואים ביקורות!
עדכנו לאחרונה את תהליך הניקוד שלנו עבור כל הביקורות ב- ProPrivacy.com. פרטים על קריטריוני הניקוד החדשים שלנו תוכלו למצוא כאן


AirVPN

 • תמחור

  מ 4.64 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

  • iOS

ל- AirVPN הצפנה ואבטחה מעולים. תכונות כמו VPN דרך Tor ותמיכה ב- OpenVPN הן רק כמה סיבות לכך ש- AirVPN הוא שירות VPN יוצא מן הכלל. פרסי ProPrivacy.com מוכרים כתקן הזהב בתעשייה לקביעת הישגים יוצאי דופן בתחום ה- VPN. באירוע הבלעדי של לאס וגאס השנה, זכתה AirVPN בפרס ה- VPN הטוב ביותר לפרס הפרטיות. המשך לקרוא את הסקירה הזו כדי לגלות מדוע AirVPN הוכתרה ל- VPN הטובה ביותר לפרטיות זו השנה השנייה ברציפות!

ProPrivacy.com ציון
8.9 מתוך 10

סיכום

AirVPN הוא ספק VPN איטלקי, שמתגאה בגאווה כיצד הוגדר על ידי "hacktivists ופעילים" משלם דאגה כמעט ללא תחרות לשמירה על פרטיות המשתמשים. אתחיל בסקירה זו על ידי ציין שאחרי שהשתמשתי בה כשירות VPN האישי שלי במשך כשנתיים, אני מעריץ גדול מתמיד של AirVPN. כמו כן, היא מעסיקה אמצעי הצפנה ואבטחה מעולים, ומציעה תכונות נפלאות לשיפור פרטיות (כגון VPN באמצעות SSL ו- VPN דרך Tor). מניסיוני, AirVPN הוא גם כמעט בוודאות שירות ה- VPN המהיר והיציב ביותר בו השתמשתי בחיי.

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  19
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • סמכות שיפוט
  איטליה

מאפיינים

AirVPN ממוקמת באיטליה ומציעה שרתים ב -15 מדינות, שרובן באירופה למעט אלה בארצות הברית, קנדה והונג קונג. בהשוואה לספקים מסוימים זה לא הרבה, אבל זה מכסה את המיקומים הפופולריים ביותר. AirVPN תומך רק בפרוטוקול OpenVPN, ביחס ל- PPTP ואפילו L2TP / IPsec כלא בטוחים מדי (חבר המושבעים אינו נמצא ב- IPSec, אך OpenVPN מאובטח בהתרסה, והוא נחשב בדרך כלל לפרוטוקול ה- VPN הטוב ביותר שיש לשימוש מסחרי). בהתחשב בכך ש- OpenVPN פועל כעת בכל הפלטפורמות העיקריות (למעט Blackberry ו- Windows Mobile), אין זה סביר שזו בעיה עבור רוב המשתמשים. למשתמשים מותר עד 5 חיבורים בו זמנית (מושלם לחיבור המחשב האישי, הטלפון, הטאבלט ועוד כמה מכשירים בבת אחת).

ניתוב DNS

עם יותר ויותר שירותי סטרימינג שחוסמים משתמשים לעקוף את מגבלות הגיאוגרפיות שלהם באמצעות VPN וטכנולוגיות אחרות של זיוף גיאוגרפי, מערכת ניתוב ה- DNS המהודרת של AirVPN ש"כפתה כפול "את החיבור שלך דרך שרתים פנימיים על מנת לעקוף צנזורה כזו היא דבר מבורך. זהו VPN נהדר עבור iPlayer ושירותי סטרימינג אחרים כמו Hulu. המשמעות היא שגם כאשר הוא מחובר לשרתי VPN מחוץ לארה"ב או בריטניה, זהו VPN שעובד עם Hulu ו- BBC iPlayer (אין צורך אפילו להתחבר לשרת VPN במדינה המארחת את השירות המוגבל גיאוגרפי!) . בשימוש אני מוצא שזה בדרך כלל עובד טוב ... אבל לא תמיד. במצבים אלה פשוט התחברות לשרת שנמצא במדינה הרצויה תמיד עבד עבורי. עלי לציין שביקור ב- Netflix.com לוקח לי גרסה מקומית של האתר (בהתבסס על כתובת ה- IP של שרת ה- VPN שלי).

VPN דרך טור

יחד עם BolehVPN
, AirVPN הוא השירות היחיד שאני מכיר כדי להציע VPN דרך Tor, שם אתה מתחבר תחילה לרשת Tor, ואחר כך ל- AirVPN. כשמשתמשים גם בשיטת תשלום אנונימית (למשל Bitcoins מעורב כראוי), פירוש הדבר ש- AirVPN לא יכול לדעת מי אתה, מכיוון שהיא לא רואה את כתובת ה- IP האמיתית שלך. VPN דרך Tor מעניק רמה גבוהה מאוד של אנונימיות, דבר שאינו אפשרי בדרך כלל עם VPN. לפיכך נתפסת בדרך כלל כדרך הטובה ביותר לשלב את היתרונות הפרטיות של VPN וטור, אם כי העובדה ש- AirVPN מציגה נקודה קבועה בשרשרת שעלולה להיות בסיכון היא נקודה שכדאי לזכור. AirVPN מספק גם הוראות לשימוש בדפדפן Tor כדי להשיג Tor מאובטח באמצעות VPN (שהוא הרבה יותר מאובטח מאשר "הגשר השקוף" Tor דרך תכונת VPN שמציעות ספקים מסוימים).

יציאות אלטרנטיביות, מנהור SSL ו- SSH

נדיר שחסימות ה- VPN נחסמות, אך זה קורה במקומות כמו סין ואיראן (אם כי זה בדרך כלל יעיל באופן חלקי בלבד). AirVPN מאפשר לך להתנגד לאמצעים כאלו על ידי הפעלת תנועת OpenVPN דרך יציאת TCP 443, שהיא אותה יציאה המשמשת את תעבורת SSL רגילה (תקן ההצפנה המשמש את כל האינטרנט כדי להבטיח אתרים ושירותי אינטרנט). זה גורם לתנועת OpenVPN להיראות ממש כמו תנועת SSL רגילה, ששניהם מסתירים אותה, ומקשה מאוד על חסימתם (שכן עושה זאת באופן יעיל מפסק את האינטרנט!)

הגדרות היציאה משתנות בקלות אצל הלקוח. בנוסף ליציאת TCP 443, תוכלו להתחמק מצנזורה על ידי החלפת מגוון של יציאות שלא סביר להיחסם.
לעומת זאת, יריב נחוש מאוד יכול לבצע בדיקת חבילות עמוק מתוחכמות בכדי לגלות כי משתמשים בפרוטוקולי VPN (ומקומות כמו סין אינם מעל לשבור את האינטרנט למשתמשים!).

התשובה של AirVPN לכך היא לאפשר למשתמשים לעטוף את הנתונים המוצפנים של OpenVPN בתוך שכבה נוספת של הצפנה (SSL או SSH). זה אמור לסכל כמעט כל שיטה שנוהגת לאיתור השימוש ב- VPN (ה- NSA עשוי להיות מסוגל לפענח את פרוטוקול ה- SSH הישן, לכן אני ממליץ על מנהור SSL במידת הצורך). מנהור SSL ו- SSH הופך את זה ל- VPN נהדר בסין ומסוגל יותר להביס את חומת האש הגדולה של סין, אך יש לציין כי שניהם דורשים כוח עיבוד נוסף עבור שכבת ההצפנה הנוספת, שתאט את חיבור האינטרנט שלך. העברת יציאה מרחוק זמינה גם למשתמשים הזקוקים לעד 20 יציאות פתוחות לחיבורים נכנסים, דבר שימושי עבור אתרים המתארחים בעצמם ושרתי משחקים..

מהירות וביצועים

בדיקות מהירות בוצעו בחיבור פס רחב בריטניה של 50 מגהביט לשנייה / 3 מגהביט לשנייה.

כפי שאנו רואים, התוצאות די טובות, אם כי (באופן מוזר מעט), אני מהיר יותר להתחבר לשרת בהולנד מאשר בבריטניה. הביצועים בארה"ב מבריטניה הם מאוד סולידיים. אפילו ללא הפעלת נעילת רשת מעולם לא נתקלתי בבעיית דליפת DNS, וכאמור, אדי מונע דליפות IPv6 ו (אם נעילת רשת מופעלת) דליפות WebRTC. באופן אנקדוטי, לעתים רחוקות מאוד אני סובל מנשירת VPN בעת השימוש ב- AirVPN.

AirVPN גובה 7 יורו (כ- $ 8 דולר ארה"ב) עבור מנוי לחודש, כאשר ההנחות הרגילות זמינות לרכישות בכמויות גדולות יורדות לסכום של € 4.50 (כ- $ 5 דולר ארה"ב) אם נרכשת מנוי שנתי. תקופת ניסיון חינם למשך 3 ימים זמינה על פי בקשה בכתב, או אם אתם חסרי סבלנות, ניתן יהיה לקבל מנוי לשלושה ימים תמורת € 1. / blog / 29990 / vpn-encryption-terms-הסבר-aes-vs-rsa-vs-sha-etc /

כל המנויים מספקים גישה מלאה לכל התכונות של AirVPN, מה שהופך את AirVPN לאפשרות בעלות נמוכה למדי בהשוואה לשירותים מתחרים רבים..

AirVPN מקבל תשלום באמצעות PayPal ומגוון רחב של מעבדי תשלומים, כלומר שמשתמשים באזורים אחרים בדרך כלל מופלים לרעה בעת ביצוע תשלומים בינלאומיים לא צריכים להיתקל בבעיות בעת רכישת מנוי. זה גם מקבל תשלום באמצעות לא רק ביטקוין, אלא גם באמצעות כמעט כל קריפטו-יורק אחר שתרצו לתת לו שם.

קלות שימוש

הרשמה

AirVPN תומכים במשתמשי מובייל עם אפליקציית VPN לאנדרואיד וכן אפליקציית VPN של iOS. AirVPN גם VPN למשתמשי מק, לינוקס וחלונות. ללקוח VPN של Linux יש ממשק משתמש (GUI) זהה לגירסאות Windows ו- OSX.

ההרשמה ל- AirVPN היא קלה וללא כאבים, כאשר המידע האישי היחיד המבוקש הוא כתובת דוא"ל חוקית (AirVPN מעודד באופן פעיל משתמשים לפרוס כתובת דוא"ל חד פעמית לשם כך). תשלומי ביטקוין מתבצעים באמצעות CoinBase, בעוד שתשלומי cryptocurrency אחרים מטופלים באמצעות CoinPayments. לאחר ביצוע התשלום תקבל דוא"ל ברוך המכיל קישורים שימושיים. שלא כמו ספקים מסוימים, אין פרטי חשבון נשלחים באמצעות דוא"ל רגיל - אתה בוחר את שם הכניסה ואת הסיסמה שלך במהלך ההרשמה.

לקוח ה- VPN של חלונות ה- AirVPN

AirVPN מכנה את לקוח ה- VPN המותאם אישית של Windows (הם מציעים גם VPN זה עבור Mac OSX Mavericks ו- Yosemite, ולינוקס) "אדי", והדבר הראשון שציין בכך הוא שאדי הוא קוד פתוח לחלוטין. המשמעות היא שניתן לבקר באופן עצמאי כדי להבטיח ששום דבר לא קורה, ואני מאחל שיותר ספקי VPN יפתחו את קוד התוכנה שלהם. אדי כולל הגנה מפני דליפות DNS, בחירת שרת דינאמית והרבה נתונים סטטיסטיים שיעזרו לך להחליט על השרת הטוב ביותר להתחבר אליו.

הרבה מידע!

בזכות יומני זמן אמת אפשר לפקוח עין בדיוק על מה אדי עושה (אם יש לך את הידע להבין אותם!).

המנעול בצד ימין למעלה מציין ש- "נעילת רשת" מופעלת. זה יוצר חומת אש שמונעת כל תנועה להיכנס או לצאת למחשב מחוץ למנהרת VPN לשרתי AirVPN. AirVPN מציע הגנה טובה מפני דליפות DNS גם ללא הפעלת נעילת רשת (מעולם לא נתקלתי בדליפת DNS באמצעות השירות), אך נעילת רשת צריכה להבטיח כי דליפות DNS אינן אפשריות, תוך שהיא פועלת גם כגורם הרוצח. הגדרה זו אמורה גם למנוע דליפות IP כתוצאה מ"באג "של WebRTC, אך במערכת שלי חומת האש של Network Lock מתנגשת עם חומת האש הרגילה שלי, ומונעת מתכונה זו לפעול. מכיוון שלא ניתן לפתור זאת מבלי להסיר לחלוטין את ההתקנה של חומת האש שלי (דבר שאני לא מוכן לעשות) לא הצלחתי לבדוק, אך בתיאוריה תכונה זו אמורה לעבוד מצוין. אדי לא מנתב כראוי את בקשות ה- IPv6, אך מבטל את ה- IPv6 על מנת למנוע דליפות DNS (קשה לנגח את AirVPN חזק מדי בנושא זה, שכן מלבד Mullvad, אף ספק לא מטפל בבקשות DNS כראוי). הבעיה האמיתית היחידה שיש לי עם אדי היא שהיא משנה את הגדרות ה- DNS של Windows. זה בדרך כלל דבר טוב שכן הוא מבטיח שכל בקשות ה- DNS נפתרות על ידי שרתי AirVPN, אך אם מסיבה כלשהי הלקוח נכבה פתאום, עלי לאפס ידנית את הגדרות ה- DNS לפני שאוכל להתחבר שוב לאינטרנט (לוח הבקרה -> מרכז רשת ושיתוף -> שינוי הגדרות מתאם -> לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני -> נכסים -> בחר פרוטוקול אינטרנט גרסה 4 -> נכסים -> שרת DNS מועדף: 8.8.8.8). אדי הוא ככל הנראה לקוח ה- VPN המלא ביותר בו השתמשתי. עם זאת, בדומה לרוב הדברים שקשורים ל- AirVPN, יש לה מיקוד טכני ומשתמש במונחים שאפילו משתמש VPN מנוסה כמוני זקוק לעיתים למחקר בכדי להבין היטב..

שירות לקוחות

תמיכה

התמיכה ניתנת בעיקר באמצעות פורומים נרחבים של AirVPNs. למרבה הצער, הדיונים נוטים מאוד לטכנולוגיה, וזה לא מפתיע שמשתמשים רבים עשויים למצוא אותם מאיימים מאוד (האם אתה רואה נושא שמתפתח כאן?). בצד החיצוני, הפורומים מספקים אוצר של ידע בנושא VPN, והנכונות של צוות AirVPN לדון בפרטים אינטימיים של פעולתם (מגובה בידע שהוא טכני חזק בעליל) היא נשימה של אוויר צח בענף בו תמיכה לעיתים קרובות נותנת רק תשובות פשוטות לשאלות מורכבות, או גרוע מכך, לא נראה שיש לה מושג על מה מדובר! בנוסף לפרסום שאלות לפורומים, תוכלו לשלוח בדוא"ל (מערכת כרטיסים) ישירות לצוות AirVPN. ניסיתי זאת בעבר וגיליתי שיכול לקחת עד יום קבלת תשובה, אך שהתשובה היא כוללת תמיד.

פרטיות ואבטחה

AirVPN משתמש בהצפנה חזקה מאוד. למותר לציין כי AirVPN לא מקיימת יומנים ומשתמשת בכתובות IP משותפות, והיא אחת ממעט ספקי ה- VPN המיישמים סודיות פרפוד קדימה (שבלעדיהן אין להחשב את OpenVPN כמוגן במיוחד). לשם כך הוא משתמש במקשי Diffie-Hellman עם 4096 סיביות, אשר מתרעננים כל 60 דקות (או ניתן להגדיר אותם לעיתים קרובות יותר באמצעות הלקוח). בזכות זה, AirVPN תמיד הייתה חסינה מפני התקפות פוטנציאלים של לוג'אם שנחשפו על ידי החוקרים בשנה שעברה.

זה היה גם חסין מפני פגיעות "יציאת כישלון" האחרונה שהשפיעו על שירותי VPN רבים, בזכות השימוש בו בכתובות IP נפרדות וכניסה יוצאות בכל שרת VPN. יתר על כן, AirVPN הוא אחד המעטים מספקי ה- VPN שמגנים על המשתמשים מפני באג WebRTC (וכפי שנראה, הגנת דליפות DNS ומכשפה הורגנית ניתנים גם באדיבות לקוח שולחן העבודה). כפי שנדון לעיל, AirVPN מציעה גם טכנולוגיות שונות (אופציונאליות) ההופכות את השימוש ב- VPN לאבטח ופרטי במיוחד (ותודות ל- VPN דרך Tor, פוטנציאלית אפילו אנונימית באמת - במיוחד לאור העושר של אמצעי תשלום אנונימיים ש- AirVPN מקבל). בעיניי, מבחינת חדשנות טכנית ומצוינות, כמו גם תשומת הלב לפרטים הקטנים בהגנה על פרטיותם של לקוחות, אין שום שירות אחר שיכול לגעת ב- AirVPN.

עם זאת ראוי לציין כי השפה AirVPN משתמשת בכדי לתאר הן את מטרת הטכנולוגיה שלה, והן את אופן ההקמה שלה, ניתן לתאר בצורה הטובה ביותר טרוף ועמוס ז'רגון. בהסתכלות בתיעוד של AirVPN, מתברר במהרה מדוע משתמשים במיינסטרים עשויים לברוח! נושא פוטנציאלי נוסף הוא שמערכת AirVPN מבוססת באיטליה, חברה בברית ריגול ארבע עיניים שמשתפת פעולה עם NSA ו- GCHQ. זה בהחלט לא אידיאלי, ואיטליה גם לא ידידותית במיוחד בכל מה שקשור לפיראטיות בזכויות יוצרים. מצד שני, עם זאת, עוד לפני שההנחיה לשמירת נתונים של האיחוד האירופי הוכרזה כלא תקפה על ידי בית המשפט האירופי לצדק מטעמי זכויות אדם, ספקי VPN איטלקיים לא נדרשו לשמור על יומנים. AirVPN טוענת שאם מדינות האיחוד האירופי בו היא פועלת אי פעם תידרשנה דרישות מעין אלה, היא הייתה מביאה את התיק מול בית הדין הבינלאומי. AirVPN שמח למשתמשים להוריד P2P מכל אחד מהשרתים שלה.

מחשבות אחרונות

אפילו התיאור של שלל התכונות של AirVPN בסקירה זו ממחיש היטב את נקודות החוזק של שירות זה, אך גם מדוע משתמשים רבים נאבקים איתו. מבחינת מסירות לפרטיות, תכונות מגניבות וידע טכני, AirVPN הוא מרשים ביותר - למעשה, לדעתי אף אחד אחר בשוק לא יכול לגעת בזה בהקשר זה. אבל (וזה גדול אבל!) AirVPN לא מצליח בבירור ליצור קשר עם קהל רחב יותר בגלל המיקוד הטכנולוגי-כבד הבלתי-חד-משמעי שלו. במובנים רבים זה לא הוגן, שכן לקוח AirVPN הוא קל לשימוש (פשוט הורד והפעל!), ונראה שדודד מבקר שירות על תשומת לבו המוקפדת לפרטים הקטנים והציע מגוון של תכונות הקיימות לעתים רחוקות במקומות אחרים (אם ב את כל). אם נבדוק במהירות את הדיונים בפורומים, או אפילו חלק ניכר מהתיעוד שנועד לעזור למשתמשים חדשים, או כיצד מוצגות האפשרויות בלקוח, קל לראות מדוע המבקרים באתר וגם הקיימים הופכים להיות מאוימים! ככאלה (ונהדרות ככל שנדמה לי), מן הסתם יש לראות AirVPN כשירות נישה המכוון לראשי טכנולוגיה וגרוטאות פרטיות, ולא כאל אחד שמתאים לקהל VPN מיינסטרימי..

* פרק הפרטיות והביטחון של מאמר זה עודכן לאחר ש- AirVPN יצר איתי קשר בכדי לנקות כמה שגיאות / בלבול, שהבולט בהם נוגע לשימוש באימות HMAC SHA1 בערוצי נתונים ובקרה. כעת אני משוכנע שה HMAC SHA1 מאוד מאובטח. אנא עיין בסעיף ההערות במאמר זה לצורך הנמקה מעמיקה של AirVPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me