Openmailbox.org


OpenMailBox הציעה גרסאות בחינם וגם בתשלום של השירות שלהם, למרבה הצער נראה כי OpenMailBox כרגע אינה מאוישת ופורטל ההרשמות אינו פועל כרגע, כלומר משתמשים חדשים אינם יכולים להירשם לשירות. החדשות הטובות הן שיש כמה חלופות ל- OpenMailBox, עיין בלקוחות הדוא"ל המאובטחים ביותר שלנו ובמדריכי אחסון בענן מאובטחים לקבלת רשימה מהם..

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

Openmailbox.org
הוא ספק דוא"ל ושירות אחסון קבצים מאובטח, מבוסס בצרפת, הנמצא בבעלות חברת SASU Initix. הימצאותה בצרפת איננה מנחמת במיוחד מסיבות פרטיות, עקב השגחה ממשלתית רעבה ומנהגי מודיעין.

ממשלת צרפת זכתה לביקורת מצד ארגון Human Rights Watch בגין הנחיות החובה שלה בנושא שמירת נתונים, וחוקי המעקב הצרפתיים שהתקבלו ב -2014 וב -2015 מעניקים לממשלה גישה מוחלטת לנתונים פרטיים רגישים ללא שקיפות או פיקוח שיפוטי..

עבור צרכנים המחפשים אחסון ענן ודוא"ל באמצעות אבטחה, זה עשוי להספיק כדי לדחות אותם מהשירות. עם זאת, ל- OpenMailBox מדיניות פרטיות חזקה וזו הסיבה שהיא נחשבת כאלטרנטיבה ראויה לשירותים פולשים כמו חשבונות גוגל, יאהו או מיקרוסופט..

שאר סקירה זו מבוססת על ניתוח המדיניות שלה ונועדה ליידע את כל מי שעשוי להיות ברשותו חשבון ותוהה אם להמשיך לחדש את המינוי הנוכחי שלו..

OpenMailBox.org כמה זה עולה?

OpenMailBox היא ספקית שירותי ענן שמבטיחה להעניק פרטיות למשתמשים שלה על ידי השארת הנתונים שלהם לבד. משתמשים יכולים לבחור לקבל חשבון בחינם עם שטח אחסון של 5 ג'יגה-בתים או לחשבון פרמיום בתשלום עם 500 GB של אחסון תמורת 4.99 יורו לחודש (שווה ערך לסכום של 5.80 $).

אין ספק כי שטח אחסון של 5 ג'יגה-בייט נדיב ביותר בחינם. עם זאת, ראוי לציין כי מכיוון שמפתחי OpenMailBox החליטו לשנות את המשרד מארגון ללא מטרות רווח לחברה מוגבלת - מספר הפיצ'רים הזמינים בשירות החינמי הצטמצם..

לכן מי שרוצה גישה לתכונות כמו IMAP / POP / SMTP, אירוח תחום מותאם אישית ואנשי קשר ללא הגבלה, יצטרך לשלם עבור הגרסה המלאה. מצד שני, אם אתה שמח לגשת לדוא"ל שלך דרך לקוח הדואר האלקטרוני של המשרד - שירות זה עשוי להיות שווה לשקול.

מאפיינים

להלן תוכלו לראות את רשימת התכונות המלאה עם חשבון בתשלום. עם זאת, ראוי לציין כי השירות החינמי הוא גרסת גב מופשטת בצורה מאסיבית עם רק החיוניים החשופים.

  • אחסון בענן
  • IMAP / POP / SMTP
  • אנשי קשר ללא הגבלה
  • אירועי לוח שנה ללא הגבלה
  • דומיינים מותאמים אישית
  • ללא פרסומות
  • פלטפורמת דוא"ל
  • אימות דו-גורמי

פרטיות

OpenMailBox.org מבוסס בצרפת מה שמעלה כמה חששות בכל הנוגע לפרטיות. האומה היא חלק מהסכם הפיקוח הגדול של תשע עיניים והיא עברה מספר חוקי מעקב המאפשרים לצלפים ממשלתיים לגשת לנתוני תקשורת ללא צורך בצו..

אתר OpenMailBox טוען כי כל נתוני הלקוחות מאוחסנים בשרתים ב"ארצות המכבדות פרטיות ". עם זאת, הוא אינו שקוף במיוחד היכן שרתים אלה נמצאים. השירות חסר גם מידע טכני בפועל לגבי אופן אבטחת נתוני הלקוחות.

החלטנו לבדוק את תנאי השירות (ToS), מכיוון שלא היה שום מסמך של מדיניות פרטיות בשום מקום באתר שלו. ה- ToS מבהיר ששירותי OpenMailBox אכן כפופים לחוקים בצרפת, דבר זה מטיל ספק את הטענות המופיעות בדף הבית שלו. אנו רואים בצרפת תחום שיפוט פולשני לשירות שירות פרטיות; אחד הגרועים באירופה (ומשווים מבחינת הרגלי מעקב מגעילים לארה"ב ובריטניה).

מסמך ה- ToS המינימלי ביותר אינו מפרט אילו נתונים עשויים להיות שנאספים על צרכנים. לפיכך, בדף הבית שלה, היא טוענת כי: "פרטיותך מכובדת והנתונים האישיים שלך אינם משמשים למטרות מסחריות. זכותך, חובתנו, "קשה מאוד לאמת זאת בשל היעדר מדיניות פרטיות משפטית שקופה.

אין מדיניות פרטיות התואמת את ה- GDPR בשום מקום באתר שלה, וקשה לברר האם המשרד צובר נתונים ממשתמשים; כולל ביחס למידע על עיבוד תשלומים. זהו פיתול של שירות המשווק כשירות פרטיות.

בנסיבות העניין אתה נותן אמון במשרד, ואנחנו לא רואים סיבה אמיתית לסמוך עליו בהתחשב בהצהרות המתעתעות במקצת בדף הבית שלו..

ה- ToS אוסר במפורש על משתמשים להשתמש בשירות כדי "לשלוח הודעות או הודעות בלתי הוגשות, בתפוצה רחבה או בעליל, במטרה לקדם פעילויות בלתי חוקיות או שנועדו להזיק או להרס, לפגוע בזכויות פרטיות או קניין רוחני, או המכילות הונאה, הונאה, למרות שלא נאמר במפורש, ניתן רק להניח כי אם תוצג בפני המשרד צו זה הוא יציית לאכיפת החוק אם יש להניח כי אחת מאותן פעילויות בלתי חוקיות בוצעה. על ידי מנוי. למעשה, המשרד מזכיר למשתמשים כי הם עשויים להיות אחראים:

"איננו מסננים או מצנזרים את התוכן שאתה שולח או מקבל באמצעות השירותים שלנו, ולכן איננו יכולים להיות אחראים להפצתם. החשבון שנמסר שייך לך ואתה אחראי עליו לחלוטין; אסור לשתף אותו, למכור אותו או להעמידו לרשות צד ג 'בשום פנים ואופן; אחרת אתה עלול להיות אחראי. "

אבטחה

OpenMailBox.org טוען שהוא פועל על תוכנת קוד פתוח (freemium) לחלוטין, ונראה שזה איזשהו פיתרון של דואר וירטואלי של יוניקס המיושם באמצעות RoundCube..

עם זאת, לא הצלחנו למצוא הוכחות כלשהן לקוד של OpenMailBox שפורסם ברשת (אפילו לא הצלחנו למצוא אותו ב- Github), ונראה כי לא נבדק כדי לבדוק אם הוא אכן מאובטח..

לפיכך, יש לטעון טענות של מפתחו פייר באר עם קורט מלח. לכל מה שאנחנו יודעים כרגע זה יכול להיות חסר ביטחון לחלוטין או מלא בדלתות אחוריות.

כל הנתונים העוברים מהדפדפן שלך לפורטל הדואר האלקטרוני מוגנים באמצעות הצפנת HTTPS, ובדקנו את אבטחת ה- TLS שלה באמצעות מעבדות QualL SSL. החדשות הטובות הן שהשירות קלע A +, זהו ציון גבוה מאוד המצביע על כך שהשירות יגן על הנתונים שלך בזמן שהוא נמצא מהדפדפן שלך לשרתים שלו..

אולם לרוע המזל לא הצלחנו לוודא כיצד נתונים מאוחסנים בשרתים ואין כל אזכור לאתר האינטרנט שלו באמצעות הצפנה להודעות דוא"ל שנמצאות במנוחה, או האם קידוד זה מתבצע תוך כדי תנועה.

פונקציונליות PGP זמינה בתוך לקוח הדואר האלקטרוני, כך שמשתמשים יכולים לשלוח דוא"ל עם קידוד מקצה לקצה. פעולה זו תסיר את כל הפחדים לגבי אופן האחסון של הודעות דוא"ל במנוחה על ידי העברת שליטה מלאה על תוכן הדוא"ל בידי השולח והנמען..

ראוי לציין שמכיוון שלקוח הדואר האלקטרוני מבוסס על דפדפן, הוא אכן סובל מפגיעויות הנגרמות מהאופן בו קוד JavaScript מתקשר עם הדפדפן שלך. המשמעות היא שאפשר למשתמשים ליפול קורבן לגבר בהתקפה האמצעית שמכריח עליהם מפתחות. כתוצאה מכך, יהיה צורך להשתמש בשירות דוא"ל זה עם לקוח דוא"ל עצמאי של צד שלישי כגון Thunderbird כדי להשתמש בשירות הדוא"ל בצורה מאובטחת..

לרוע המזל IMAP ו- POP זמינים רק בחשבון המשולם, מה שאומר שתצטרך להיצמד ללקוח האינטרנט אם אתה לא רוצה לשלם.

להכין

קבלת חשבון באמצעות OpenMailBox.org צריכה להיות קלה. עם זאת, ניסינו להקים חשבון בחינם כדי להבין כיצד השירות עובד ולא הצלחנו לחלוטין לקבל חשבון. פורטלי ההרשמה בחינם וגם בתשלום מובילים אותך לאותו דף ושניהם לא יאפשרו לך לקבל חשבון כרגע.

גרסאות בחינם ושילמות של השירות

זה מבלבל מכיוון שאין חדשות בטוויטר שלו על כך שהשירות אינו פעיל. לאמיתו של דבר, ההודעות האחרונות מהשירות טוענות שהן נכונות אך עומדות לגבות בקרוב:

ציוץ של

יש להודות, זה היה לפני עשרה חודשים, אולם נראה שהאתר מעודכן ועדכני ...

כותרת תחתונה של אתר Openmailbox

אך למרבה הצער, תהליך ההרשמה נשבר ברגע זה לחלוטין ולא הצלחנו לפתוח חשבון. אין לנו מושג אם זה זמני או שמא השירות אינו זמין כעת למשתמשים חדשים. ולא הצלחנו לברר זאת באמצעות פנייה למשרד.

שירות לקוחות

ניסינו ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות כדי לברר האם יש בעיה זמנית בפורטל ההרשמה ל- OpenMailBox.org. רצינו גם לדעת האם לקוחות קיימים מסוגלים להמשיך להשתמש בשירות בהצלחה.

למרבה הצער, לא הצלחנו לקבל תגובה ממפתחי האתר (ניסינו שלוש פעמים). מסיבה זו, עלינו להניח ששירות זה אינו מאויש ויש להימנע ממנו.

סיכום

OpenMailBox הוא שירות דוא"ל שקיבל כמות לא מבוטלת של ביקורת ושבחים במהלך השנים. צרכנים רבים התלוננו על ביצועים ואמינות באמצעות שירות דוא"ל זה, והבעיות הנוכחיות שלו בהחלט מצלצלות בפעמוני אזעקה.

כשמדובר בפרטיות ובביטחון, קשה לסמוך על שירות זה. אומרים שהוא קוד פתוח, אך לא הצלחנו למצוא הוכחות לכך שהקוד פורסם ונראה שהוא לא עבר ביקורת.

יתרה מזאת, היעדר מדיניות פרטיות תואמת של GDPR מותיר אותך לסמוך על טענות מפתחי הדוא"ל. והבסיס שלה בצרפת רחוק מלהיות אידיאלי, במיוחד אם זה המקום בו הוא מאחסן מיילים של משתמשים.

יתכן שחשבונות חדשים כבר אינם זמינים, אך עדיין ניתן להשתמש בחשבון קיים. עם זאת, בנסיבות העניין, אנו ממליצים ללקוחות קיימים לקפוץ ספינה לשירות אמין ואמין יותר (ישנם שירותים זולים יותר שקופים בהרבה).

לשירות זה אין תמיכת לקוחות, וייתכן שאם תשלם כדי לחדש את המנוי הקיים שלך - השירות עלול לפתע להיכנס לא מקוון ואתה יכול להפסיד את הכסף.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me