NordVPN

 • תמחור

  מ 3.49 $
  / חודש

 • זמין ב:


  • MacOS

  • אנדרואיד

  • iOS

  • חלונות
 • ביטול החסימה:


  • נטפליקס

  • iPlayer

  • אמזון פריים

  • הולו

NordVPN הוא ספק VPN ללא יומנים מבוסס בפנמה. השנה NordVPN גברה את הפרס הנחשק ביותר מכולם - פרס ה- VPN הטוב ביותר הכולל שלנו. פרסי ProPrivacy.com הפכו במהרה לתקן הזהב בתעשייה, כאשר כל הספקים נאבקים על המקום הראשון. המשך לקרוא את סקירת NordVPN שלנו כדי לגלות מדוע NordVPN הוכתר כטובה ביותר בקבוצה השנה.

ProPrivacy.com ציון
10 מתוך 10

סיכום

ל- NordVPN יש מדיניות ללא יומני, תכונות אבטחה מפנטזיות ויכולת ביטול חסימה של תוכן. כל אלה הופכים אותה לאחת הבחירות הטובות ביותר ב- VPN שם בחוץ. יש לו תכונות כמו VPN כפול, VPN over Tor, הגנה על תוכנות זדוניות מבוססות DNS, DNS חכם ועוד, הכל חלק מהחבילה במחיר סביר מאוד.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  פנמה
 • חיבורים סימולטניים
  6
 • מדינות
  62
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  70.28 מגהביט לשנייה

עם מודעות טלוויזיה בפריים טיים ועסקאות חסויות עם מותגים גלובליים כמו מועדון הכדורגל של ליברפול, בימינו NordVPN הוא ככל הנראה השם המזוהה ביותר בענף והראשון שיצא לתודעה הזרם המרכזי. NordVPN בהחלט מדבר את השיחה, אך האם הם יכולים ללכת בהליכה? בוא נגלה...


מחיר

ל- NordVPN יש רק תוכנית חשבונות כוללת אחת, אם כי "תוכניות" הנחות זמינות לרכישות בכמויות גדולות. אם נרשמים לתקופה ארוכה VPN זה הופך להיות זול יותר, ולמרות שמדובר ב- VPN זול הוא אחד הטובים בשוק. NordVPN מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום. הוא גם מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 3 יום למשתמשים בשולחן העבודה, וניתוח ניסיון חינם למשך 7 יום עבור היישומים הניידים שלה.

36 חודש

125.64 $ מחויבים כל 3 שנים

70% הנחה

3.49 $
לחודש

24 חודש

119.76 דולר מחויבים כל שנתיים

58% הנחה

4.99 $
לחודש

12 חודש

83.88 $ מחויבים בכל שנה

41% הנחה

6.99 $
לחודש

1 חודש

11.95 דולר
לחודש

זה מקבל תשלום באמצעות כרטיס אשראי / כרטיס חיוב. היא גם מקבלת ביטקוין, המאפשר תשלום אנונימי שעשוי להיות אנונימי. עם זאת, כמו תמיד, אנא זכור כי NordVPN יידע את כתובת ה- IP האמיתית שלך, ללא קשר.

פלטפורמות תשלום נתמכות


ויזה / מאסטרקארד


אמקס


מטבע מוצפן

האם NordVPN מבטל את חסימת Netflix?

בין אם הודות לתכונה Smart Play שלה ובין אם לא, מגוון רחב של שירותי סטרימינג כולל Netflix ו- BBC iPlayer עובדים ללא רבב עם ה- VPN המחובר ב- Windows ומשתמש בלקוח Mac OSX OpenVPN הישן..

עם זאת, למרות ש- NordVPN אומר שחכמה של Play פועלת בכל האפליקציות שלה, לא נוכל לבטל את החסימה של Netflix האמריקאית באמצעות אפליקציית ה- macOS IKEv2 החדשה שלה או התוסף Firefox שלה. VPN זה גם יבטל את חסימת סרטוני YouTube המוגבלים באזורך.

מהירות

כעת שיפרנו את האלגוריתם שלנו לבדיקת מהירות כדי לחשב את שירותי VPN כמו NordVPN שתוכנתו בוחרת את השרת הטוב ביותר עבור משתמשיה להציע מהירויות משופרות. זה מספק השוואה הרבה יותר הוגנת בין התקנה מסוג זה לשירותים העומדים על איזון בין מספר שרתים במקום מסוים.

NordVPN
ExpressVPN
VPN CyberGhost

ProPrivacy.com SpeedTest (מקסימום / פרץ) 227.03 284.91 556.2
התגלה דליפת IPv6?
זוהה דליפת WebRTC?
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 70.28 82.77 63.92
זוהה דליפת IPv4?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס

החלטנו לתת לחיבור OpenVPN מעט יותר בדיקות, וגילינו שהתוצאות תלויות מאוד בשרתים, כאשר שרתי אירופה רבים הוכיחו את עצמם מהר יותר מאלו המקומיים בבריטניה. עם זאת, לפעמים התקשנו להתחבר לשרתים מסוימים בכלל (הבולט שבהם בהולנד). בכל מה שקשור לאמינות, לא היו לנו ניתוקים במהלך תקופת הבדיקה שלנו.

בדקנו גם אם קיימות דליפות IP בחלונות ובאמצעות לקוח macOS IKE2 החדש לא גילינו דליפות IP כלשהן. עם זאת, באמצעות לקוח OSX OpenVPN הישן, גילינו דליפת IPv6 WebRTC. אם אתה משתמש ב- Mac עם חיבור IPv6, עליך להשתמש בלקוח IKE2, להשבית את ה- IPv6 במערכת שלך, או להשבית את WebRTC בדפדפן שלך..

תכונות וביצועים

NordVPN
ExpressVPN
VPN CyberGhost

MacOS
אנדרואיד
iOS
חלונות
לינוקס
טלפון של Windows

NordVPN מספק אפליקציות מותאמות אישית עבור Windows, macOS, iOS ו- Android. הוא גם מספק מדריכי התקנה ידניים לפלטפורמות אלה, בתוספת לינוקס (אובונטו ו- Raspberry Pi), Blackberry 10, Chromium, ונתבים שונים ומערכות NAS. מדריכים אלה נראים מעט בצד העצמות החשופות, אך אמורים לעבוד מספיק טוב.

אפשר גם לרכוש נתב NordVPN מוגדר מראש מ- Flashrouters
. בנוסף, NordVPN מציע הרחבות דפדפן עבור Chrome ופיירפוקס.

הרשמה לשירות היא עניין פשוט. יש צורך בכתובת דוא"ל חוקית, אך אין סיבה שזו לא יכולה להיות כתובת חד פעמית. אלא אם כן תשלם בביטקוין, כמובן, NordVPN תדע את פרטי התשלום שלך בכל מקרה.

לאחר ההרשמה, תוכל להוריד את התוכנה של NordVPN באופן מיידי ותקבל דוא"ל לאישור המכיל כמה קישורים שימושיים.

קלות שימוש

נרשמת

הרשמה לשירות היא פרשה ישירה. יש צורך בכתובת דוא"ל חוקית, אך אין סיבה שזו לא יכולה להיות כתובת חד פעמית. אלא אם כן תשלם ב- Bitcoins, כמובן, NordVPN יידע בכל מקרה את פרטי התשלום שלך.

לאחר ההרשמה, תוכלו להוריד את התוכנה של NordVPN באופן מיידי, ותקבלו דוא"ל לאישור המכיל כמה קישורים שימושיים.

NordVPN מספק אפליקציות GUI מותאמות אישית עבור Windows, macOS, Mac OSX, iOS ו- Android. כעת הוא אפילו מציע לקוח OpenVPN של שורת פקודה עבור לינוקס. הוא גם מספק מדריכי התקנה ידניים לכל הפלטפורמות הללו, בתוספת Blackberry 10, Chromium, ונתבים שונים ו- NAS. מדריכים אלה נראים מעט בצד העצמות החשופות, אך אמורים לעבוד מספיק טוב.

אפשר גם לרכוש נתב NordVPN מוגדר מראש מ- Flashrouters.

לקוח NordVPN Windows

לקוח חלונות

המפה יפה. משתמשים חדשים ב- VPN עשויים למצוא את אשף החיבור (משמאל למטה) שימושי

בחירת שרת nordvpn

כפי שכבר ראינו, יש המון שרתים לבחירה. אלה כוללים שרתים מיוחדים רבים

שרתי המומחיות של nordvpn

יש מתג להרוג לכל אפליקציה. אתה יכול לבחור אילו אפליקציות ייכבו במקרה של ניתוק VPN. זה מאוד שימושי, אך שימו לב שזה לא מתג להרוג מבוסס חומת אש. כך שאם לקוח NordVPN עצמו מתרסק, היישומים שצוינו לא ייכבו ויכולים להמשיך לגשת לאינטרנט

תכונות nordvpn

הגנת דליפת DNS מופעלת כברירת מחדל

לקוח NordVPN Windows, אם כן, הוא מלא מאוד, נראה טוב ונוח לשימוש.

לקוחות מק

NordVPN מציעה שני לקוחות מק: לקוח OpenVPN הישן יותר עבור Mac OSX, ולקוח IKEv2 החדש יותר עבור macOS. האפליקציה החדשה יותר זמינה להורדה בחנות האפליקציות.

הלקוח המבוגר כולל מתג להרוג, אשר החדש אינו עושה זאת, אך גילינו דליפת WebRTC IPv6 באפליקציה הישנה יותר שלא נמצאה בגישה החדשה יותר. האפליקציה הישנה מאפשרת גם לעבור בין OpenVPN UDP ו- TCP, מה שיכול להיות שימושי להבסת חסימות VPN צנועות..

מלבד זאת, אף אחת מהאפליקציות לא מציעה שום תכונה שכדאי להזכיר, מה שהופך אותן להרבה פחות מוצגות מגירסת Windows של התוכנה.

האפליקציות לנייד

האפליקציות ל- AndroidVPN לאנדרואיד ו- iOS דומות מאוד.

אפליקציית הנייד nordppn

האפליקציות נראות דומות להפליא ללקוחות שולחן העבודה. וזה דבר טוב

בחירת מדינות nordvpn

לא זיהיתי שום דליפות IPv4 או WebRTC תוך כדי שימוש באף אחת מהאפליקציות, אך אנא זכור כי אינני יכול לבדוק דליפות IPv6 בפלטפורמות סלולריות בשלב זה..

תוספות הדפדפן

יישומי Chrome ו- Firefox מתחברים לשרתי ה- Proxy של HTVPS של NordVPN. הם מספקים רבים מהיתרונות של VPN אמיתי אך מוגבלים רק לדפדפן. אלה כוללים זיוף של המיקום האמיתי שלך והצפנת חיבור האינטרנט שלך כך שלא ניתן יהיה לאתר אותך. מה שיכול להיות מאוד שימושי!

אתה זקוק לחשבון NordVPN מלא כדי להשתמש בתוספות הדפדפן שלו. מעניין לציין כי התוסף פיירפוקס הצליח לבטל את חסימת ה- iPlayer של BBC עבורי, אך לא את נטפליקס האמריקאית.

שירות לקוחות

NordVPN
ExpressVPN
VPN CyberGhost

ניסיון חינם כן - 3 ימים לא לא
אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי 30 30 45

תמיכת הלקוחות 24/7 ניתנת באמצעות מערכת כרטיסים (טופס אינטרנט), פייסבוק, טוויטר או דואר אלקטרוני. אפשרות צ'ט חי זמינה גם. כאשר יצרתי קשר עם התמיכה באמצעות צ'אט חי, בדרך כלל קיבלתי תגובה מיידית או מהירה מאוד.

בעבר מצאתי שאיכות התמיכה שלה מעט לא אחידה, אך נראה כי NordVPN העלתה את המשחק שלה מאוחר. כל כך הרבה, למעשה, שהיא ניצחה "שירות הלקוחות הטוב ביותר" פרס בפרסי ProPrivacy.com לשנת 2018. NordVPN סיפק תגובות מהירות, מפורטות ובעלות ידע למבחני הסוללה של שירות הלקוחות שלנו, כך שכובעים להם בגלל זה.

קיים בסיס ידע קטן פלוס הדרכות להגנה שונות. בלוג שמתעדכן באופן קבוע דן בסוגיות בנושא אבטחת אינטרנט באופן כללי בתוספת נושאים ספציפיים ל- NordVPN.

פרטיות ואבטחה

NordVPN
ExpressVPN
VPN CyberGhost

DNS בהארחה עצמית / פרוקסי כן כן כן
מתג כיבוי
ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC

מדיניות רישום

NordVPN ממוקמת בפנמה ומבטיחה שלא יתקיימו יומנים כלל:

“NordVPN אינו עוקב, לאחסן ולא להקליט יומנים עבור אף משתמש VPN. אנו לא אוגרים חותמות זמן חיבור, רוחב פס משומש, יומני תנועה, כתובות IP. "

בפנמה יש אינטרנט לא מצונזר לחלוטין ואפס מעקב ממשלתי. זה גם נוח מחוץ להשפעה הישירה של NSA ו- GCHQ. אכן, העובדה הפשוטה שספק ה- VPN ללא ההמתנה הזה מבוסס בפנמה הופכת אותה לאחת האפשרויות הטובות ביותר שקיימות עבור חובבי הפרטיות..

היו הרבה ספקולציות באינטרנט לגבי קשרים מאוחרים של קשרי NordVPN עם ספק התשתיות הליטאי Tesonet.

עם קלעי בוץ כה בלתי נראים מכל הצדדים, ProPrivacy.com מעדיף לא להיכנס לדיון כרגע. אבל אנו עוקבים אחר זה ומבצעים את החקירות שלנו. אנו נעדכן סקירה זו בהתאם לצורך.

מעקב אחר אתרים

אתר NordVPN משתמש במספר עוקבים, אך אלה נראים שפירים למדי ולא פולשניים. חשוב לציין כי אין גוגל אנליטיקס או עוקבים אחר פייסבוק.

אנא עיין בסקירת תהליך הבדיקה VPN של ProPrivacy.com לדיון בנושא מעקב באתר.

מעבדי תשלום

כל התשלומים מנוהלים על ידי חברה הנקראת CloudVPN, שממוקמת ב- United Staes. NordVPN הסביר לנו את המצב:

"להיות בסיס בפנמה יש חסרון. זה מסבך את היכולת שלנו לחתום על האפליקציות שלנו, להציב אותם בחנויות ולעבד את התשלומים שלנו. לכן הקמנו פרוקסי מבוסס בארה"ב, שעל קצה המזלג פועל רק כמעבד התשלומים שלנו ואין לו שום קשר לשירות בפועל ... זו לא חברת צד ג ', היא בשליטתנו, ואנחנו השתמש בו כדי לעבד את התשלומים שלנו. בקיצור - אנו מטפלים בתשלומים בעצמנו, רק באמצעות חברה אחרת."

פרוטוקולי VPN והצפנה

NordVPN
ExpressVPN
VPN CyberGhost

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN

ניתן להגדיר את NordVPN באמצעות פרוטוקולי VPN הנפוצים ביותר. OpenVPN משמש כברירת מחדל בלקוחות Windows ו- OSX ישנים יותר, אך iOS ו- app macOS החדש שלהם משתמשים ב- IKEv2 במקום.

שניהם פרוטוקולים סולידיים: OpenVPN הוא הרבה יותר מבחן קרב מאשר IKEv2 מבחינה אבטחתית, אך IKE2 גם הוא נחשב מאובטח מאוד ומהיר יותר מ- OpenVPN. NordVPN משתמש בהגדרות ההצפנה שלהלן עבור חיבורי OpenVPN:

ערוץ נתונים: צופן AES-256-CBC עם אימות חשיש HMAC SHA256.

ערוץ בקרה: צופן AES-256-CBC עם לחיצת יד RSA-2048 ואימות נתונים של HMAC SHA256. סודיות קדימה מושלמת (PFS) ניתנת על ידי החלפת מפתחות DHE-4096.

זוהי מערך חזק מאוד.

אפליקציית ה- VPN של iOS של NordVPN משתמשת ב- IKEv2 עם קידוד AES-256-GCM ואימות נתונים של HMAC SHA2-384. PFS ניתנת על ידי חילופי DHE-3072. תוכנת Mac App Store משתמשת ב- IKv2 עם פרוטוקול NGE (הצפנת הדור הבא של סיסקו).

מאפייני אבטחה

ליישומי שולחן העבודה NordVPN יש מתג להרוג מערכת. אפליקציית Windows VPN זו כוללת גם מתג להרוג לכל אפליקציה. אפליקציית iOS כוללת מתג להרוג. כולם מספקים הגנת דליפות IPv4 ו- IPv6 DNS, בתוספת הגנת דליפות WebRTC. כפי שראינו, בבדיקות שלנו כל התכונות הללו ביצעו היטב (IPv6 WebRTC דליפה על לקוח OSX OpenVPN למעט).

VPN כפול

תכונה זו מאפשרת לך "לשרשרת" שרתי VPN כך שהנתונים שלך מנותבים בין שני שרתי VPN בזמן שהם נעים בינך לבין האינטרנט.

VPN כפול

NordVPN מציע כמה שילובי VPN כפול.

שרשור כזה יכול לספק כמה יתרונות אבטחה, אך תמיד יביא לאובדן מהירות מהיר. אני חושב שהיתרונות הפרטיות / אבטחתית של שרתי VPN "כפול-הופ" מוגבלים למדי. אבל אני מבין שזו לא השקפה המשותפת לכולם. עבור אלו המעריכים את הפיצ'ר, NordVPN הוא אחד הספקים היחידים המציעים אותה.

טור מעל VPN

לדיון מלא על היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Tor על VPN (או בצל על VPN כפי ש- NordVPN מכנה זאת). בתצורה זו אתה מתחבר תחילה לשרת NordVPN ואז לרשת Tor לפני שאתה ניגש לאינטרנט:

טור מעל VPN

NordVPN משיג זאת באמצעות קובץ תצורה של OpenVPN שמוביל באופן שקוף את הנתונים שלך ממנהרת VPN לרשת Tor. המשמעות היא שכל חיבור האינטרנט שלך נהנה מטור דרך VPN.

הגדרה זו אכן מציעה כמה יתרונות פרטיות ואבטחה, אך ניתן להשיג אפקט דומה פשוט באמצעות דפדפן ה- Tor כאשר הוא מחובר ל- VPN. באופן חיוני, הגדרה כזו היא הרבה יותר בטוחה מהשיטה שמציעה NordVPN.

Tor over VPN (עם זאת, אתה תאט את מהירות האינטרנט שלך ברצינות ככל שתשיג את הלהיט המשולב של שימוש הן ברשת Tor (שהיא איטית מאוד) והן ב- VPN.

שרתים ערומים של XOR

NordVPN מפעילה שרתים ערומים במספר מחוזות: ארה"ב, קנדה, בריטניה, גרמניה, הולנד, שוודיה, הונג קונג, סינגפור, טורקיה, איחוד האמירויות, ומצרים. אלה משתמשים באלגוריתם ההצפנה של XOR כדי להתגבר על חוסמי צנזורה של VPN שהציבו ממשלות סמכותיות.

XOR משמש לרוב על ידי תוכנות זדוניות כדי להסתיר מהגילוי, אך זה עובד באותה מידה גם להסתרת צופני VPN! פירוש הדבר שמשתמשים במקומות כמו סין ומצרים צריכים להיות מסוגלים לגשת לאינטרנט הפתוח על ידי חיבור לשרתי XOR מעורפלים של NordVPN..

CyberSec

CyberSec היא תכונה חדשה. הוא חוסם בקשות DNS בהתבסס על רשימת חסימות בזמן אמת של אתרים מזיקים העלולים לארח תוכנות זדוניות. כיוון שכך, הוא אמור להגן עליך מפני תוכנות זדוניות, לעזור במניעת שליטת botnet ולחסום מודעות אינטרנט פולשניות רבות.

אינני יכול להגיב ישירות על יעילותו, אך העיקרון הוא קול ואין סיבה להאמין שהוא לא עובד כפי שמפורסם.

WiFiSec

תכונה חדשה זו תפתח אוטומטית חיבור VPN בכל פעם שמצטרפת לרשת Wi-Fi. ניתן להגדיר אותו להתחבר אוטומטית ל- Nord בשתי רשתות Wi-Fi מאובטחות וגם לא מאובטחות.

שוק ה- VPN הופך תחרותי יותר ויותר, והתוצאה שספקים רבים נעשים נדיבים מאוד עם מספר המכשירים שהם מאפשרים להתחבר בו-זמנית. מתיר עד שישה חיבורים בו זמנית, NordVPN הצטרף למגמה זו.

אם אתה מחבר התקנים לאותו שרת, עליך לבחור פרוטוקולים שונים עבור חיבורי ה- VPN. OpenVPN TCP ו- UDP נספרים כפרוטוקולים שונים, כך שתוכל לחבר מכשיר אחד באמצעות TCP ואחד אחר באמצעות UDP. איננו רואים בכך מגבלה משמעותית,

שלא כמו ספקים מסוימים, VPN זה מאפשר סיבוב על כל השרתים שלו, אם כי אינו תומך בהעברת יציאות. זה גם לא תומך בבחירת יציאות, כך שלא ניתן לציין את OpenVPN לרוץ מעל יציאת TCP 443 כדי לעקוף צנזורה של VPN. עם זאת, זה לא צריך להיות מכיוון ש- NordVPN מציעה ערפול Xor במקום זאת.

השימוש של NordVPN בשרתים מעורביים מעורב ושרתי וירטואלי אינו נושא גדול עבורנו, אם כי כמו בשירותי VPN אחרים, אנו רוצים שזה ייקבע בבירור אילו הם יכולים למשתמשים לקבל החלטה מושכלת לגבי השרתים אליהם הם מתחברים..

DNS חכם ("הפעלה חכמה")

חכם DNS הוא טכנולוגיה שמאפשרת לך להעמיד פנים שאתה נמצא במקום אחר על ידי פיתרון בקשות DNS במקום מסוים. זה הופך אותו לאידיאלי עבור הזרמת תוכן חסום גיאוגרפי.

על פי נתוני NordVPN, המשתמשים יכולים לגשת ליותר מ -150 שירותי סטרימינג באמצעות NordVPN Smart Play. אלה כוללים Hulu, Amazon Prime, ABC Go, Zattoo, Cartoon Network, Shudder, WeTV.com, Telemundo, VH1, Vevo, TNT Drama, Sundance.tv, StarTrek, Spike, PBS, Slacker, NBC Sports, FoodNetwork, DramaFever, Discovery Crackle, ורבים אחרים.

היישום של NordVPN של DNS חכם די יוצא דופן. ראשית, הוא משתמש בחיבור פרוקסי מוצפן. אנחנו לא בטוחים איזה יתרון זה מביא בחיבור לא מוצפן, שכן DNS חכם לא באמת קשור לאבטחה או לפרטיות. אולם מצד שני, זה לא יכול להזיק.

לרגע זה אין צורך בתצורה נוספת. זה פועל בכל האפליקציות של NordVPN (כך נאמר לנו), וכשאתה מחובר לשרת VPN הוא מגלה אם שירות הזרמת הדורש ניתוב DNS נוסף. בפועל משמעות הדבר הייתה שנוכל לצפות בנטפליקס האמריקנית גם כאשר אנו מחוברים לשרת שאינו ארה"ב. לא בדקנו, אך NordVPN אומר שכל שרתי בריטניה עובדים כעת עבור ה- BBC iPlayer (גם לנייד וגם לשולחן העבודה).

חסרון אחד בהתקנה זו הוא שאתה לא יכול להגדיר את ה- DNS החכם של NordVPN להפעלת מכשירים שאינם יכולים להריץ לקוח VPN: כגון הטלוויזיה החכמה שלך, קונסולת המשחקים או Roku.

סיכום

NordVPN מציע שירות מאוד מלא. העובדה שהיא מבוססת בפנמה ושומרת יומני n1o היא גם משיכה גדולה למי שאכפת לו מפרטיות. התוכנה שלה נראית טוב ועובדת טוב.

ביצועי מהירות הם נושא שמציק את NordVPN מאז תחילת דרכו. הטמעת אלגוריתם הבדיקה החדש שלנו אכן הניבה תוצאות טובות יותר עם כמה מהירויות ממוצעות למדי ומקסימום של פרץ.

הערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום נותנת לך המון הזדמנות להבטיח שהכל יעבוד עבורך כמו שצריך. מה שאתה מקבל עם NordVPN הוא שירות VPN מאוד מלא וידידותי לפרטיות עם מהירויות הגון ויכולת גישה לתכנים מוגבלים בפלטפורמות סטרימינג מרכזיות כמו Netflix.

בסך הכל, אנו ממליצים על NordVPN! אבל, אם אתה עדיין לא בטוח - מדוע לא להשוות את NordVPN ו- ExpressVPN זה לצד זה?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me