Mailbox.org


Mailbox.org הוא ספק דוא"ל פרטי שממוקם בגרמניה, מיקום שנחשב בדרך כלל נהדר לפרטיות. זה מכניס את Mailbox.org לקבוצה מובחרת של ספקי דוא"ל פרטיים כמו טוטאנוטה ופוסטאו - ששניהם מבוססים גם הם בגרמניה. Mailbox.org הומלץ בעבר על ידי כלב השמירה הצרכני הגרמני Stiftung Warentest, שהוא ארגון עצמאי מכובד מאוד.

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

למרות השקפה חיובית זו בדרך כלל, ראוי לציין כי שירות המודיעין הפדרלי של גרמניה, Bundesnachrichtendienst (BND), הוא מתוחכם ביותר וידוע כי הוא משתף פעולה עם ה- NSA כחלק מהסכם הפיקוח Nine Eyes הגדול יותר. זה עשוי לעורר חששות לגבי השרתים המרכזיים שנמצאים בגרמניה (במיוחד עבור אותם צרכנים שמחליטים להשתמש בהצפנה בצד השרת לצורך קלות השימוש)..

Mailbox.org מתגאה בהפעלת מודל עסקי ירוק ובר קיימא. בנוסף, הצהרת המשימה שלה שומרת על פרטיותה ואנונימיות - כמו גם התחמקות מעקב ממשלתי - בבסיסה. השירות מעוגל היטב עם הרבה תכונות והוא יכול להיחשב די קל לשימוש לאחר שהתרגלנו אליו.

כמה עולה Mailbox.org?

Mailbox.org מאפשר למנויים פוטנציאליים לתת לשירות הדואר אלקטרוני ריצת מבחן למשך 30 יום, בחינם. מעבר לכך, המשתמשים חייבים לשלם 1 אירו לחודש עבור 2GB של אחסון בדואר ו -3 כתובות או 2.50 אירו לחודש עבור 5GB של אחסון בדואר ומספר 25 כתובות.

לכל מי שיש לו צרכים ספציפיים יותר, הזמינות להתאמה אישית של תוכנית המנוי קיימת גם היא - מה שמאפשר למשתמשים בארגון לקבל גישה ליותר שטח אחסון או כתובות לפי הצורך.

בסך הכל מצאנו שתוכנית של € 1 תתאים לצרכים של רוב האנשים ותספק למשתמשים את כל התכונות הדרושות במחיר תחרותי במיוחד. למעשה, בהתחשב בעובדה שהשירות עשיר בתכונות - אנו רואים בו עניין של מציאה.

מאפיינים

 • הצפנת PGP (בצד השרת לצורך קלות שימוש או באמצעות תוסף Mailvelope)
 • תיבת דואר מוצפנת PGP לאבטחת כל הדוא"ל המאוחסן
 • מבוסס בגרמניה
 • יכול לבחור תחום משלו
 • 100% מופעל על ידי אנרגיה ידידותית לסביבה
 • תואם ה- GDPR
 • תומכים ב- IMAP, POP ו- ActiveSync לסנכרון
 • דירוג SSL של Qualys: A + עם HSTS ו- PFS
 • לוח שנה
 • אחסון (כונן)
 • תכונת Webchat
 • גיליונות אלקטרוניים
 • תיבת דואר נכנס חכמה
 • מסנן דואר זבל והגנה מפני וירוסים
 • צור קישורי הורדה עבור קבצים מצורפים גדולים
 • תכונת פנקס כתובות לניהול אנשי קשר

פרטיות

בעת ההרשמה לתיבת הדואר, המשרד ממהר להזכיר למשתמשים כי הם אינם צריכים להשתמש בשמם האמיתי. זה בהתאם למדיניות הפרטיות של המשרד, הקובעת כי משתמשים רשאים להפעיל את חשבונם באופן אנונימי אם הם רוצים.

טופס הרשמה

במדיניות הפרטיות שלה, Mailbox.org מודה כי בעת הרישום מאוחסנת כתובת IP לצד תאריך ושעת ההרשמה, מה שבעצם גורם בספק את היכולת להירשם באופן אנונימי..

המשרד מסביר כי IP נשמרת על מנת לאפשר למשרד לעמוד בחקירות פליליות, אם יתעורר הצורך. בשל העובדה שניתן לאתר את כתובת ה- IP לבעליה האמיתיים באמצעות ספק שירותי אינטרנט, הדבר עשוי לעורר דאגה עבור אנשים מסוימים בהתאם למודל האיום שלהם. לכל משתמש המעוניין להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלהם מ- Mailbox.org הן תוך כדי שימוש בשירות ובזמן ההרשמה; האפשרות היא להשתמש ב- VPN כדי להסתיר את פיסת הנתונים החיונית הזו. זה יאפשר למשתמשים לקבל גישה לשירות באופן פרטי.

מדיניות הפרטיות נכתבת בבירור כדי שתואמת את ה- GDPR, מה שאומר שניתן יהיה להבטיח צרכנים כי הנתונים האישיים שלהם יעובדו ויוחזקו רק עם בסיס משפטי לעיבוד או בהסכמה ישירה. אנו אוהבים שהמדיניות מציינת בבירור אילו מטא-נתונים יתקיימו, לאילו מטרות ולכמה זמן (אם כי ראוי לציין כי נראה כי כל המטא-נתונים יתקיימו בערך 7 ימים; מה שעלול לדחות כמה אנשים).

מדיניות הפרטיות מבהירה כי המשרד אינו שומר נתונים למטרות שעלולות להיחשב מפוקפקות, ואינו מעביר נתונים המאפשרים זיהוי אישי לצדדים שלישיים, כלולות, שותפים עסקיים או מפרסמים. כל מטא נתונים המוחזקים בשרתיםיו נשמרים רק לתקופה קצרה (בין ארבעה לשבעה ימים) - ונאמר שהם רק שם כדי להבטיח חווית משתמש משביעת רצון..

לבסוף, Mailbox.org מפרסם באתר האינטרנט שלה דוח שקיפות. זה מאפשר למשתמשים להבין את רמת הבקשות שעליהם נתון המשרד בידי הרשויות. Mailbox.org מציין בבירור שבשנת 2018 הוגשו 72 בקשות למידע ש 13 בסופו של דבר נדחו.

בשלוש הזדמנויות נאלצה המשרד ליירט טלקומוניקציה. אך למרבה הצער, קשה לברר את טבען של אותן יירוט מדוח השקיפות, שהוא מעט רזה בשטח מבחינת הפרטים בפועל.

אבטחה

למטרות אבטחה, כל התקשורת עם שרתי Mailbox.org מתבצעת באמצעות הצפנת SSL / TLS חזקה (HTTPS). המשרד משתמש גם באלגוריתמים של DHE (EC) לצורך סודיות מושלמת (PFS) אשר קיים כדי למנוע פענוח עתידי אפשרי של תנועת נתונים מוקלטת..

בנוסף, החברה מאבטחת את התחום שלה באמצעות DNSSEC ו- DANE / TLSA; טכנולוגיה שנועדה להבטיח שלא תהיה מניפולציה של נתונים על ידי צדדים שלישיים. יתר על כן, Mailbox.org משתמש ב- HSTS, CAA, CSP, MTA-STS ו- X-XSS כדי למנוע ביעילות התקפות של איש באמצע (MitM) - מה שמוסיף לאבטחת ערוצי התקשורת SSL / TLS שלה..

בכל הנוגע להצפנת דוא"ל, החברה מאפשרת למשתמשים לאבטח דוא"ל באמצעות PGP מבוסס דפדפן או PGP בצד השרת לצורך קלות השימוש. לכל מי שרוצה לעשות שימוש בהצפנה חזקה יותר מקצה לקצה (E2EE), יהיה צורך להוריד את התוסף Mailvelope. זהו תוסף יחסית קל לשימוש המאפשר למשתמשים לבצע את כל הצפנת PGP מהדפדפן שלהם.

עם זאת, ראוי לציין כי הצפנה מבוססת דפדפן מיושמת באמצעות JavaScript; הנושא פגיעויות מולדות מסוימות שיכולות לאפשר ביצוע התקפה של MitM. כל מי שירצה להימנע מניצול JavaScript אפשרי זה יצטרך לבחור להשתמש בלקוח דוא"ל ייעודי.

הזמינות של הצפנת PGP בצד השרת מאפשרת למשתמשים ליהנות מנוחות שימוש נוספת. עם זאת, למרות התעקשותה של החברה שהיא לא יכולה לגשת בפועל לסיסמאות המשמשות להצפנת ופענוח מיילים; זה לא יכול להיחשב מאובטח כמו E2EE. מצד שני, ממשק האינטרנט מאפשר לאנשים לשלוח דוא"ל מוצפן של PGP לנמענים אשר בפועל אין להם PGP בעצמם (על ידי מתן להם תיבת דואר נכנס מאובטחת https בשרתים של תיבת הדואר). זהו תוספת נחמדה, כל עוד אתה סומך על האבטחה בצד השרת של Mailbox.org.

תכונה נחמדה שנאפה בשירות Mailbox.org היא היכולת לבצע בדיקת TLS לפני שליחת דוא"ל בפועל. זה מאפשר לאנשים לבדוק לא רק את אבטחת התעבורה אלא גם את רמת איכות ההצפנה של השרת המקבל. להלכה, הדבר מאפשר למשתמשים לאתר כל אי-התאמה לפני שהם שולחים דוא"ל.

אנו גם אוהבים שתיבת הדואר מספקת הצפנת PGP לכל ההודעות שהתקבלו, כולל הודעות המגיעות ללא מוצפנות. לבסוף, ראוי לציין כי Mailbox.org משתמש ב- HTTP Strict Transport Security (HSTS) בכל דפי האינטרנט שלו והשירות מקבל ציון A + עם Qualys.

קלות שימוש

פתיחת חשבון Mailbox.org היא קלה ואינה דורשת מהמשתמשים להשתמש בשם אמיתי. לאחר מילוי הטופס ומילוי ה- Captcha של גוגל, נאמר למשתמשים לא לשכוח את הסיסמה שלהם וניתנת להם האפשרות לשחזר את החשבון על ידי מתן מספר טלפון. מטעמי אבטחה, דחינו את ההזמנה.

בשלב הבא, המשתמשים מוזמנים לצאת לסיור מודרך.

תיבת דואר בברכה

מצאנו שהמדריך הוא דרך שימושית למשתמשים חדשים לגלות מה עומד לרשותם. זוהי בהחלט נקודת מכירה למשתמשים שאינם טכניים, והמדריך זמין בכל עת על ידי לחיצה על הבועה בפינה השמאלית העליונה של השירות..

קבל סיור מודרך על ידי לחיצה על חשבונך

ייבוא ​​אנשי קשר משירות אינטרנט אחר אינו ברור בתחילה. למעשה, הצלחנו להבין זאת רק על ידי יצירת קשר עם דלפק העזרה. לשם כך, תחילה עליך ליצור פנקס כתובות ציבורי חדש. לאחר סיום זה תוכלו ללחוץ על תפריט ההמבורגר שליד פנקס הכתובות ולבחור יבוא. משתמשים יכולים לייבא אנשי קשר דרך פורמט vCard או CSV (וזה השתמשנו בו).

יבוא אנשי קשר

כאשר אנשי קשר מיובאים, המשתמשים יכולים להתחיל לשלוח ולקבל דוא"ל כפי שהיו בדרך כלל. כל מי שרוצה לייבא את ההודעות שלו מלקוח דוא"ל אחר יכול לעשות זאת באמצעות העברת IMAP, או ידנית על ידי פתיחת שני החשבונות בלקוח דוא"ל יחיד של צד שלישי, כגון Thunderbird..

בנוסף, ישנו שירות הגירה מתוחכם בשם Audriga שמשתמשים בתיבות הדואר יכולים לשלם 3 אירו כדי לייבא את כל הדוא"ל, היומן, אנשי הקשר והמשימות שלהם, מהספק הישן שלהם לתיבת הדואר (Gmail הוא אחד השירותים שניתן להעביר אליהם בדרך זו). ייתכן שתכונה זו לא מתאימה לכולם, מכיוון שאתה צריך להסכים למדיניות הפרטיות של צד שלישי זה. עם זאת, זה עשוי להיות שימושי למדי עבור מי שפחות טכני.

בכל הנוגע למשתמשים ניידים, אין יישומים ניידים ייעודיים לשירות זה. אם זה משהו שאתה חפץ בו, ייתכן שווה לחפש במקום אחר. עם זאת, Mailbox.org אכן תומך ב- IMAP ו- POP לשימוש עם אפליקציות דוא"ל של צד שלישי - מה שאומר שאתה יכול להשתמש בו בנייד כל עוד לא אכפת לך להשתמש בלקוח של צד שלישי..

שירות הדואר האלקטרוני Mailbox.org מוגדר לספק הצפנת PGP באמצעות "Guard" - פיתרון קל מבוסס PGP מבוסס אינטרנט המאפשר לשרתי תיבות האחסון לאחסן את המפתחות שלך בצורה בטוחה בשמך. עבור כל מי שמוצא חשד להצפנה מבוססת שרת זו, האפשרות היא לעבור לעבור לתוסף Mailvelope. לשם כך, התקן תחילה את התוסף בדפדפן Chrome או Firefox שלך. לאחר מכן, לחץ על שן ההגדרות שב nav העליון, ואחריו PGP ב- Webmailer. בחלון זה תוכל לבחור את 'מסגרת דואר'.

הצפנת PGP

ברגע שתופעל מסגרת הדואר תוכל להשתמש במפתח PGP מבוסס הדפדפן כדי להצפין ולהפענח דוא"ל מתוך השירות של תיבת הדואר..

בסך הכל, למרות שיש לנו כמה בעיות בקיעת שיניים, מצאנו שקל להשתמש בספק הדוא"ל הזה. יש להודות, כן, היינו צריכים לתקשר עם דלפק התמיכה כדי להבין כמה דברים, זה עשוי לשים חלק מהמשתמשים הלא-טכניים מהשירות.

שירות לקוחות

יצירת קשר עם התמיכה מושגת על ידי ביקור באתר Mailbox.org. לחיצה על תמיכה מאפשרת לך לבחור מבין מספר אפשרויות כולל "תמיכה טכנית." לאחר שתבחר את הבחירה המועדפת עליך תתבקש להזין את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך. לאחר מכן תוכל למלא טופס עם שאלותיך.

התגובות לבקשות מטופלות באמצעות מערכת מבוססת כרטיסים, שתשובות אליה יגיעו לתיבת הדואר הנכנס שלך. אפילו משתמשים בחינם מורשים להשתמש בשירות זה, ואנחנו מצאנו שהוא מהיר ביותר. הגשנו שלוש בקשות בסך הכל וקיבלנו תשובות תוך חמש דקות מהשאלה. התגובות תמיד היו מועילות ואף הגיעו עם צילומי מסך המראים לנו בדיוק היכן ממוקמת תכונת הייבוא, IMAP ומעבר למסגרת דואר בתוכנה..

בנוסף למערכת הכרטיסים הנוחה, באתר Mailbox.org ישנם מספר בלוגים ומדריכים שיעזרו למשתמשים לצאת החוצה. החיסרון אחד במערכת זו הוא שלעתים קרובות מצאנו תשובות לשאלות של משתמשים שסיפקו בטעות מידע שגוי. זה יכול להיות מתסכל ויכול להשאיר אותך תוהה מדוע משהו לא עובד בשבילך. עם זאת, ככלל, משאבי האתר הם ככל הנראה שימושיים למדי, במיוחד אם משתמשים בהם בשילוב עם דלפק התמיכה.

סיכום

Mailbox.org הוא שירות אימייל מעוגל היטב המאפשר למשתמשים לעשות שימוש ברוב התכונות שלו בתוכנית החינמית. זה מצוין מכיוון שהוא מאפשר לצרכנים לקבל טעימה נאותה ממה שיש להם להציע לפני שהם מחליטים לרכוש מנוי. אם כי בהשוואה לכמה שירותי דוא"ל אחרים (כמו Mailfence ו- Posteo), תיבת הדואר עשויה להיראות מעט מבלבלת בהתחלה - המציאות היא שעם קצת משחק סביב אפשר למצוא את כל הפיצ'רים הדרושים.

תכונת ההצפנה הקלה בצד השרת "Guard" של PGP מאפשרת למשתמשים שאינם טכניים לקפוץ היישר לעולם הדוא"ל המוצפן. ולמי שמעדיף לשלוט במפתחות שלהם באופן מקומי, האפשרות היא להשתמש במעטפת דואר או אפילו בלקוח דואר אלקטרוני ייעודי כמו Thunderbird..

עם אחסון מובנה, לוח שנה, פנקס כתובות, גיליונות אלקטרוניים ואפילו תכונת צ'אט אינטרנטי המובנית בתוך הלקוח - ניתן בקלות להשוות ספק דוא"ל זה לפונקציונליות שאתה מקבל עם Google. בעלות של € 1 בלבד לחודש להגדלת שטח האחסון בדוא"ל ל -2 ג'יגה-בתים ו -3 כתובות, ספק דוא"ל זה הוא פיתרון בעלות נמוכה, ומשתמשים יכולים לבחור בקלות דומיינים מותאמים אישית שספק זה מכסה את הצרכים של רוב האנשים..

החיסרון של שירות הדוא"ל הספציפי הזה (לעומת Tutanota, למשל) הוא שהוא אינו מאפשר למשתמשים להצפין מטא נתונים של הודעות. עם זאת, זה תקין עבור דוא"ל מוצפן של PGP (שמגלה תמיד מטא נתונים מסוימים) ותותנוטה משיגה את זה רק באמצעות AES במקום זאת. פירוש הדבר כי תיבת הדואר מאפשרת למשתמשים לקרצף את כתובת ה- IP שלהם מכותרת ההודעות היוצאות היא מעולה.

לסיכום, מדובר בשירות דוא"ל תקציבי עשיר בתכונות שיש לו יותר תכונות מאשר חלק מהמתחרים הגדולים שלו. ProtonMail - שמעט בתכונות יחסית יעלה לך פי שלוש יותר משירות Mailbox.org. לדעתנו הדבר גורם ל- Mailbox.org להתבלט כמשהו מציאה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me