LeVPN


 • תמחור

  מ 4.95 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

  • iOS

Le VPN הוא שירות המשווק את עצמו בינלאומי - תוך התמקדות בצרפת. זהו VPN מבוסס הונג קונג המציע תערובת של שירותי VPN ושירותי דומיין חכמים (DNS). המנויים יכולים להשתמש בשילובים אלה. ה- VPN מיישם הצפנת OpenVPN חזקה על לקוחות שולחן העבודה שלה. עם זאת, חסר ללקוחות הניידים שלה, כלומר, על הצרכנים להשתמש באפליקציית צד ג 'כדי להתחבר באמצעות OpenVPN. מבחינת המהירויות ה- VPN הוא ממוצע, ובשל העובדה שהוא מפרסם כוזב כ- VPN של יומני אפס (הוא למעשה שומר על חותמות זמן של חיבור ליד כתובות IP), VPN זה אינו מושלם בכל מה שקשור לפרטיות..

ProPrivacy.com ציון
ז מתוך 10

סיכום

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  114
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • סמכות שיפוט
  הונג קונג
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  63.9 מגהביט לשנייה

מחיר

12 חודש

4.95 דולר
לחודש

6 חודש

7.50 דולר
לחודש

1 חודש

9.95 $
לחודש

Le VPN מספקת שירותי VPN וגם שירותי DNS חכמים עם כל המנויים שלה. זה מספק את שתי הפונקציות הללו בתוכנית אחת. אתה יכול להפחית את העלות החודשית של מנוי על ידי התחייבות לפרק זמן ארוך יותר. עם זאת, עליך לשלם עבור כל תקופת המנוי מלפנים.

כמו גם האפשרויות הסטנדרטיות בעמוד התמחור, כדאי לפקוח עיניים על הנחות עונתיות בעסקה לשנתיים, אלה מתפרסמות בדף הבית של האתר..

פלטפורמות תשלום נתמכות


ויזה / מאסטרקארד


אמקס


מטבע מוצפן

LeVPN מספקת למנויים ערבות להחזר כספי של שבעה ימים עם כל אפשרויות המינוי שלה. Le VPN מקבלת גם שורה ארוכה של סוגי תשלומים, כולל כרטיסי אשראי, PayPal וביטקוין. ה- VPN מאפשר גם לאנשים לשלם באמצעות מספר תשלומים מקוונים כמו OneCard ו- OpenBux. לבסוף, LeVPN משתמשת במעבדי התשלומים של צד שלישי: Stripe ו- Paypal.

מאפיינים

מפחיד
סך כל השרתים 800
מדינות 114
חיבורים סימולטניים 5
נתב נתב
שילוח נמל
בחירת נמל
נתבים נתמכים ASUS AC56U DD-WRT, ASUS RT-AC5300 DD-WRT, NETGEAR NIGHTHAWK R7000, ASUS RT-AC68U, ASUS RT-N66U, LINKSYS E2500, NETGEAR WNR-3500L
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית שילוב

Le VPN מבוסס בהונג קונג, מיקום שמוכר כטוב לפרטיות. לטריטוריה אין דרישות לשמירת נתונים.

התכונות העיקריות של חבילת הספק הן:

 • בסך הכל 800 שרתים ב- 114 מדינות

 • אתר ואפליקציה רב לשוניים

 • עמית לעמית BitTorrenting מותר

 • אין מדיניות יומני שימוש (אך שומרת חותמות זמן חיבור לצד כתובות IP של משתמשים שנאספו בשלב המינוי)

 • DNS חכם (כעת מורחב מאוד וזמין בכל תוכניות המנויים)

 • הגנת WiFi אוטומטית

 • שירות היברידי אופציונלי המשלב DNS חכם

 • פרוטוקולי OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- PPTP

 • אפליקציות עבור Windows, Mac OS X, macOS, iOS, and Android

 • התקנה ידנית לנתבים ומכונות לינוקס

 • מנהרת מפוצלת

רשת השרתים המרשימה כוללת מדינות רבות בקריביים ודרום אמריקה. קיימת גם נוכחות חזקה במדינות המזרח התיכון, בהן הצנזורה רווחת והעונשים קשים.

בקר ב- VP VP »

בטל את חסימת Netflix?

אם אתם מחפשים VPN עבור Netflix, אז אני ממליץ לחפש במקום אחר. Le VPN אמר לי שהוא עובד בניסיון לספק גישה לשירות אך הוא "לא יציב" כרגע. הקפדה על צעד אחד לפני Netflix אינה דבר קל ואם ביטול החסימה של Netflix הוא הדאגה העיקרית עבורך, אנו ממליצים לך לחפש במקום אחר.

נטפליקס
iPlayer

החדשות הטובות הן של- LeVPN מספקת חסימת חסימת ה- iPlayer של ה- BBC מחוץ לבריטניה ללא בעיות. ערוץ 4 ו- ITV של בריטניה אפשרו לי גם לצפות בסרטונים. מהזרמים בארה"ב: לא הצלחתי לצפות בסרטון באתר ABC כי המערכת שלו הבחינה ב- VPN. עם זאת, ניגשתי לסרטונים ב- NBC ללא תקלה.

מהירויות וביצועים

ערכנו בדיקות מהירות עבור Le VPN בעזרת מערכת בדיקות המהירות המדעית שלנו. מערכת בדיקות המהירות הייחודית שלנו בודקת מהירויות VPN שלוש פעמים ביום בכל השרתים בבריטניה, ארה"ב, אוסטרליה והונג קונג. ממוצעים נקבעים על ידי לקיחת 40% ממהירות ההתפרצות המקומית (נבדקה בבריטניה) ו 60% ממהירות ההורדה הממוצעת (ב- Mbps) בכל ארבעת המיקומים. זה נותן לצרכנים את תמונת המצב האמינה והריאליסטית ביותר של מהירויות VPN הקיימות בשוק.

האם Le VPN מהיר?

התמונה שלמעלה מציגה תוצאות מהירות Le VPN לתקופה של ארבעה חודשים שנמשכת מאוקטובר 2018 עד 20 בינואר 2020. כפי שאתה יכול לראות ממוצעים של Le VPN עומדים על 28.7 Mbps למהירויות חיבור להורדה. מהירויות התפרצות הן 99.4 מגהביט לשנייה.

המהירויות הללו מספיק טובות רק כדי להזרים 4K HD, מה שעלול לגרום לחציצה מסוימת. עם זאת, הוגן לומר שהמהירויות מספיק מהר כדי שרוב האנשים יוכלו ליהנות מזרמים בפלטפורמות כמו נטפליקס או יוטיוב.

בסך הכל, תוצאות בדיקות המהירות אינן נוראיות, אך קל לראות VPNs אחרים בתרשים שביצעו בערך כפול מזה של Le VPN..

בדיקות דליפת IP

זוהה דליפת IPv4?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
זוהה דליפת WebRTC?
התגלה דליפת IPv6?
ProPrivacy.com SpeedTest (מקסימום / פרץ) 125.67
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 63.9

בדקתי אם מדובר בדליפות IP ב- IPv4 כשהייתי מחובר לשרת של Le VPN ניו יורק. בבדיקות לא נמצאו דליפות IP, דליפות DNS או דליפות באג של WebRTC. בדיקות הראו בעקביות את מיקומי כארצות הברית כאשר השתמשתי בשרת DNS בג'ורג'יה, כלומר ה- VPN מסווה בהצלחה את מיקומי. השתמשתי ב- ipleak.net כדי לבדוק דליפות DNS ואת באג ה- WebRTC. בנוסף השתמשתי באתר הבדיקה doileak.net בכדי לבדוק שוב אם קיימות דליפות WebRTC. האתר לא הצליח לאתר את מיקומי בפועל במהלך בדיקות IPv4 אלה.

לרוע המזל, ה- VPN לא עלה באותה תקופה ב- IPv6. במהלך בדיקות אלה התחברתי לשרת בהולנד וה- VPN זיהה את כתובת ה- IP האמיתית שלי והראה את מיקומי האמיתי גם בהדלפות WebRTC. זה מדגים דליפת IPv6 IP רגילה ודליפת IPR6 של WebRTC. כל הבדיקות נערכו במכונה וירטואלית נקייה על גלישה בסתר כדי למנוע בעיות מטמון. במהלך הבדיקות שלנו, באג WebRTC נמצא ל- IPv6 הן ב- Mac והן ב- Windows. אתה יכול לראות את תוצאות בדיקת Windows בתמונה למטה.

Le VPN IP דליפה

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC
מתג כיבוי
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי פרוקסי

LeVPN מספק OpenVPN חזק ומדיניות ללא יומני, זאת לצד מיקומה בהונג קונג הופך את ה- VPN לרוב למטרות פרטיות. בנוסף, החברה מתירה להוריד P2P באמצעות BitTorrent.

מדיניות הפרטיות של LeVPN מסבירה כי החברה אינה מתעדת את פעילויות המשתמשים שלה, כלומר את האתרים שהם מבקרים בה כשהיא מחוברת. עם זאת, הוא שומר על כמה יומני חיבור (חותמות זמן). זה בעייתי מאוד מכיוון שהמשרד מודה בתנאי השירות שלו כי:

"כשאתה נרשם נאסוף את שם המשתמש, כתובת הדוא"ל, הסיסמה (המוצפנת) וכתובת ה- IP שלך."

חותמות זמן חיבור המאוחסנות לצד כתובות IP מאפשרות להתקפות מתאם בזמן. התקפה מסוג זה יכולה לאפשר לרשויות להבין מה המנויים עשו ברשת. יש להודות, כי מתקפת מתאם בזמן היא תהליך ממוקד ביותר, אשר ישמש ככל הנראה רק נגד עבריינים ברמה גבוהה. למרות זאת, זהו חור בביטחון של LeVPN מבחינת הפרטיות.

הצפנה

ישנן שש דרכים שונות לגשת לכל שרת VPN. אתה יכול להשתמש בשירות DNS חכם או בתערובת של VPN ו- DNS חכם. אם ברצונך לדבוק בחיבור VPN, אתה יכול להשתמש ב- VPN פתוח באמצעות פרוטוקול User Datagram Protocol (UDP) או פרוטוקול בקרת שידור (TCP), L2TP / Protocol Protocol Security (IPSec), IKEV2 או PPTP.

יישום OpenVPN של Le VPN משתמש:

 • ערוץ נתונים: AES-256-CBC, HMAC SHA256

 • ערוץ בקרה: AES-256-CBC, HMAC SHA256, DH-2048 ללחיצת יד TLS. המשרד אמר לנו שהוא מיישם PFS עם DHE.

זהו קידוד חזק של OpenVPN העולה על תקני המינימום שלנו לפרטיות. עם זאת, עקב דליפות IPv6 ב- Mac וב- Windows, הצרכנים יצטרכו להבטיח שהם לא סובלים מדליפות על מנת להבטיח פרטיות באמצעות שירות זה..

שירות לקוחות

אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי ז
ניסיון חינם כן - 7 ימים

לחברים יש מספר אפשרויות בכל הקשור לתמיכה. בסיס הידע הוא משאב שימושי העונה על שאלות בנושאים ושאלות נפוצות רבות. עם זאת, חברים יכולים גם להעלות כרטיס תמיכה או לשאול שאלות באמצעות צ'אט חי. כל אחד יכול לגשת לצ'אט החי בפינה השמאלית התחתונה של דפי האינטרנט שלו. אם אין אף אחד זמין באותו הרגע, תתבקש להעלות כרטיס תמיכה.

לרוע המזל מצאתי שהצ'אט החי אינו זמין הרבה זמן. באחת הפעמים נותרתי בתור במשך שעה. למרות זאת, כאשר הצלחתי לדבר עם סוכן תמיכה הם תמיד היו מועילים ובקיאים. אם כי כשנכנסתי לשאלות יותר טכניות, הן התנודדו קלות.

בסיס הידע הוא שימושי ביותר להוראות התקנה. אין בו עצות רבות לפתרון בעיות. עם זאת, יש שדה חיפוש שיעזור לך לבדוק אותם ולכן תמיד כדאי לבדוק בדיקה מהירה כדי לראות אם יש תמיכה לבעיה הספציפית שלך.

כדי לגייס כרטיס תמיכה, אתה יכול לגשת לדף אינטרנט זה דרך התפריט בדף הבית או דרך אזור הלקוח. אפשר לשנות את שפת טופס התמיכה.

חוויית משתמש

חוויית המשתמש חשובה ביותר בכל מה שקשור לשירותי VPN. להלן תוכלו לראות היבטים שונים של השירות שנבדק בכדי לראות כיצד הוא מתפקד בשימוש יום יומי בפועל.

הרשמה

כדי להירשם לשירות, לחץ על הכפתור לתקופת המנוי שאתה רוצה לקנות בעמוד התמחור. עמוד ההרשמה הוא פשוט מאוד. זה דורש רק כתובת דוא"ל כדי לזהות אותך. אם אתה רוצה להישאר בעילום שם, אתה יכול ליצור חשבון דואר אלקטרוני צורב לתקשורת עם LeVPN. עם זאת, חשוב שתזין כתובת דוא"ל אמיתית מכיוון של- VPN תשלח לשם את פרטי הכניסה שלך.

אפשרויות התשלום של PayPal מאפשרות לכם לבחור לבצע מנוי חד פעמי, או להגדיר הסכם חיוב חוזר.

ברגע שהתשלום שלך מתנקה, Le VPN מציג בפניך קבלה מקוונת. Le VPN שולח אישור להזמנה, דוא"ל ברכה, קבלה ממעבד התשלומים שלך, דוא"ל עם שם המשתמש והסיסמה שלך לשירות VPN, ודוא"ל לאישור תשלום..

לחץ על כפתור מערכת ההפעלה שלך כדי להוריד את המתקין להורדה. אם ברשותך VPNs אחרים במחשב, וודא שהם אינם פועלים לפני שתפעיל את ההתקנה. כמנוי, אתה מקבל גישה לאזור הלקוחות באתר Le VPN. לחץ על "החשבון שלי" בתפריט העליון של האתר כדי לגשת לדף.

לקוח VPN Windows VPN של לה

כדי להיכנס ל- VPN של Windows, אתה זקוק לשם המשתמש והסיסמה שתקבל בדוא"ל לאחר ההרשמה. לא קל לזכור את האישורים שנוצרו. אתה יכול לגזור ולהדביק אותם מהדוא"ל. החדשות הטובות הן שאתה צריך להזין אותם רק בפעם הראשונה שאתה משתמש באפליקציה.

הפריסה של המסך הראשי של האפליקציה פשוטה מאוד. אתה יכול ללחוץ על כפתור Connect כדי להתחבר ישירות מרשימת בחירת השרת או ללחוץ על כפתור Back ולחץ על Connect במסך הראשי. ניתן להגיע להגדרות המערכת דרך שלושת התפריטים בפינה השמאלית העליונה של האפליקציה.

למסך ההגדרות יש מעט אפשרויות. עם זאת, האפליקציה כוללת מתג להרוג כדי לחסום גישה לאינטרנט אם החיבור ל- VPN ייפול. אפשר גם לשנות את השפה באפליקציה מתפריט זה.

האפליקציה נותנת גישה לשרתים בשמונה מיקומים בארה"ב, כולל שרת הזרמת מדיה מומחה. Le VPN מספק כעת גם שירות DNS חכם חינמי עם מנוי הפרימיום שלו. זה שימושי לאנשים שאוהבים לעשות הרבה סטרימינג ורוצים מהירויות חיבור מהירות (אך אינם זקוקים במיוחד לפרטיות כדי לעשות זאת).

פלטפורמות אחרות

אתה יכול להתקין את ה- VPN הזה למכשירי Mac, Windows, Android, iOS וטלפונים של Windows. אתה יכול גם לטעון את תוכנת Le VPN על נתבי DD-WRT ומכונות לינוקס.

אתה יכול לגשת לשירות ה- Le VPN Smart DNS בנפרד על ידי שינוי הגדרת הרשת עבור מחשבי Windows, Mac OS X, macOS ו- Linux. אתה יכול גם לשנות מכשירים ניידים שמפעילים אנדרואיד או iOS לשימוש במערכת ה- DNS החכמה של Le VPN. בנוסף, אתה יכול לגשת ל- DNS החכם מקונסולות משחקים, טלוויזיות חכמות ונתבים.

לקוח אנדרואיד

מאז שבדקנו את LeVPN בפעם האחרונה בסוף 2017, LeVPN טוענת שהיא עדכנה את לקוחות Android ו- iOS. עם זאת, לקוח אנדרואיד עדיין נטול עצמות חשופות ביותר ללא הגדרות שניתן להחליף. לא מצאתי שום מכשול הורג, שום יכולת לעבור בין פרוטוקולי הצפנה בלקוח, ולא זמינות של תכונות כמו מנהור מפוצל..

החדשות הטובות הן שלקוח VPN לאנדרואיד אכן משתמש ב- OpenVPN (UDP 53) כברירת מחדל. אז למרות מה שהוא אומר לך אם תלחץ על "פרוטוקולים / מיקומים נוספים" בלקוח (הוא מקשר לדף באתר שלו שמורה לך להוריד את החלק השלישי של OpenVPN לקוח) - אתה מקבל קידוד OpenVPN.

לקוח iOS

בדומה לאנדרואיד, ללקוח זה אין מכשיר הורג. זה גם לא מאפשר למשתמשים לעבור באמצעות פרוטוקולי הצפנה או לעשות דבר נוסף כמו להפעיל הגנת דליפות DNS או מנהור מפוצל. לקוח ה- VPN של iOS משתמש כברירת מחדל ב- IKEv2 עם IPsec הזמין גם דרך האפליקציה. כפי שקורה כמעט עם כל לקוחות iOS, המשתמשים חייבים להוריד את קבצי ה- ConnectVPN של חיבור ה- OpenVPN ו- .ovpn של צד שלישי כדי להתחבר באמצעות קידוד OpenVPN..

מחשבות אחרונות

האפשרות להשתמש בשירות DNS חכם בטלוויזיה ביתית היא תכונה נהדרת עבור גולים. הקצאת 5 חיבורים בו זמנית משתווה לשירותי VPN אחרים בשוק, וזה נהדר.

הרעיון ההיברידי של DNS / VPN הוא רעיון נהדר. זה יוצר מצב שנקרא "מנהרה מפוצלת." זה נושא חם בתעשיית ה- VPN כרגע, וזה טוב לראות את LeVPN מספקת את התכונה הזו.

למרות ששירות VPN זה מתומחר במחיר סביר, המהירויות אינן מהירות כפי שניתן היה לקוות. לרוב האנשים ישנם שירותים טובים יותר עם מדיניות פרטיות הדוקה יותר (שאינה שומרת חותמות זמן ליד IP) ומהירות חיבור טובה יותר הקיימת בשוק. לא הייתי מנוי ל- LeVPN מכיוון שאני יכול לחשוב על מספר VPNs טובים יותר בטווח המחירים הזה.

VPN זה ממקד את עצמו בהצלחה בשוק הצרפתי, שם הוא מצליח מאוד. ב- ProPrivacy.com, איננו יכולים שלא לרחם מעט על אותם צרכנים צרפתים; שיכולים להשתמש ב- VPN טוב יותר עבור כספם!

בקר ב- VP VP »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me