Keenow Unblocker


 • תמחור

  מ 5.79 $
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
8.5 מתוך 10

סיכום

הרמז הוא בשם! Keenow Unblocker מציעה שירות VPN כחלק מתוכנית הפרימיום שלה, אך בעיקר מיועדת לגיבוי שירות ה- DNS החכם שלה. Keenow Unblocker עוסק בביטול חסימת אתרים, כך שתוכלו לצפות בתוכן הזרימה הטוב והמעודכן ביותר מכל העולם. כפי שנראה בסקירה זו של Keenow Unblocker, זה טוב מאוד בזה.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  ישראל
 • מדינות
  42
 • חיבורים סימולטניים
  -1

למרות מיקוד זה, תוכנת ה- VPN מופיעה באופן מלא באופן מפתיע. לפחות בתצורות מסוימות זה מאוד מאובטח. אם אתה רוצה שירות VPN, קבל שירות VPN. אבל אם אתה רוצה שירות ביטול חסימה שמספק גם גיבוי VPN הגון, Keenow Unblocker הוא די טוב.

תמחור ותוכניות

קינאו עולה 9.95 דולר לחודש, וזה מופחת ל 5.79 $ לחודש אם הוא משולם מדי שנה. מנוי שנתי מגיע עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

קינאו מציעה גם תוכנית "לייט" בחינם, אשר מיועדת בעיקר כבוחן לשירות.

התשלום עבור תוכנית הפרימיום הוא באמצעות PayPal, כרטיס אשראי / חיוב וביטקוין.

מאפיינים

משתמשי פרימיום נהנים מהתכונות הבאות:

 • שירות DNS חכם
 • שירות VPN
 • שרתים ב -13 מדינות, כולל קנדה, בריטניה, הולנד, אוסטרליה, יפן, צרפת, גרמניה וארה"ב
 • WiFi וירטואלי
 • רמת תמיכה "פלטינה"
 • איסור הרתעה (בשרתים נבחרים)

למשתמשים בחינם יש גישה רק לשירות ה- DNS החכם (לא VPN), ולשרתי ארה"ב בלבד. כובע הנתונים היומי 512MB מבטיח גם ששירות Lite מיועד למטרות בדיקה בלבד, מכיוון שהוא יגביל מאוד את כמות הטלוויזיה וכו 'שתוכלו להזרים..

SmartDNS

Keenow הוא בעיקר שירות DNS חכם, ולא שירות VPN. DNS חכם הוא טכנולוגיה המשמשת להסתרת המיקום המקוון שלך ולהעמיד פנים שאתה נמצא במקום אחר.

זה שימושי מאוד לגישה לשירותי סטרימינג כמו Netflix האמריקנית ו- BBC iPlayer, החוסמים את המבקרים מעבר לים. זה פועל על ידי פתרון בקשות ה- DNS שלך במיקום מוגדר, ויש לו את היתרונות הבאים ביחס לשימוש ב- VPN:

 • זה הרבה יותר מהיר, מכיוון שלא נדרש הצפנה / פענוח. המשמעות היא פחות בעיות חציצה.
 • ניתן להשתמש בו בכל מכשיר המסוגל לאינטרנט, כולל רבים שאינם יכולים להריץ תוכנת VPN. לדוגמה, טלוויזיות חכמות, קונסולות משחק ומכשירי Roku.
 • פחות סביר להיחסם על ידי שירותים כמו Netflix שמנסים לאסור על משתמשי VPN

SmartDNS אינו מספק אף אחד מהיתרונות הפרטיות והביטחוניים של VPN, אך ניתן לטעון כי מדובר בטכנולוגיה מעולה פשוט לביטול חסימת אתרים..

VPN

בנוסף ל- DNS החכם, ללקוחות Premium יש גישה לשירות ה- VPN של Keenow. למידע נוסף על שירות VPN וכיצד הוא יכול להועיל לך, עיין במדריך VPN שלי למתחילים.

עכשיו ... הדבר הראשון להדגיש בקינאו הוא שהוא מחייב את עצמו כשירות לביטול חסימה בלבד. לפיכך, זה לא יהיה הוגן לדפוק את זה שהוא לא משהו שהוא לעולם לא טוען שהוא - שירות פרטיות.

VPN יסייע במניעת ספק שירותי האינטרנט שלך להצער את הקשר שלך מכיוון שאתה משתמש בשירות מתחרה. זה עשוי לעבוד גם במקום ש- DNS חכם נחסם. VPN אפוא עושה אפשרות גיבוי נהדרת לשירות חסימה.

דוגמה טובה לכך היא אפליקציית הסלולר נטפליקס. זה משתמש ב- DNS מקודד קשיח (8.8.8.8 ו- 8.8.4.4 של גוגל), כמו גם בכתובות IP מקודדות קשה עבור תחומים מסוימים של Netflix. המשמעות היא שלא ניתן להשתמש ב- DNS חכם כדי להתחמק מהבלוק שלו במכשירים ניידים. VPN, לעומת זאת, יכול!

ה- VPN של Keenow יספק גם אבטחה על ידי הגנה מפני האקרים בעת שימוש בנקודות חמות WiFi ציבוריות. בנוסף לכל זה, זה מספק כמה יתרונות פרטיות על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך מאתרים שאתה מבקר בהם.

עם זאת, שימו לב שאתרים משתמשים גם בטקטיקות מגניעות אחרות כדי לזהות ולעקוב אחריכם. אף VPN לא יכול לעזור נגד זה, אם כי כמה תוספות לדפדפן יכולות.

אולם מסיבות המפורטות להלן, קינאו אינו שירות מתאים למי שרוצה VPN בעיקר מסיבות פרטיות. זו לא ביקורת, מכיוון שקינוב מעולם לא טוען שמגן על פרטיותך, אך עליך להיות מודע לעניין.

פרטיות

לא אפרטתי כאן את הנקודה, כי כאמור, קינוב לא מתיימר לספק פרטיות. די לומר שקינוב היא חברה ישראלית, וממשלת ישראל מבצעת מעקב מקוון נרחב.

Keenow שומר גם על יומני חיבורים נרחבים. אלה כוללים יומן שימוש ברוחב פס של נתונים שהועברו, חותמת זמן וכתובת ה- IP המשמשת לחיבור לשרתים שלה.

אבל כמו שאמרתי, קינוב הוא שירות חסימה, לא שירות פרטיות.

בהתחשב בעובדה זו, אני שמח לציין שקינוב מתירה סיבוב P2P בכמה משרתיו (ארה"ב, הולנד, דרום אפריקה וברזיל). זהו פלוס מובהק לשירות.

אבטחה

עם ההתמקדות בביטול החסימה של תוכן הזרמה, אני קצת מופתע כמה חזק חלק מההצפנה שמשמשת קינאו. הוא משתמש בפרוטוקול OpenVPN:

"אנו מספקים כמה קבוצות תצורה שונות ביציאות שונות. אחד המאובטח ביותר שפועל כרגע הוא עם הצפנה AES-256-CBC ואישור SHA512 עבור HMAC (אימות הודעה), ואילו גודל מפתח DH הוא 4096 ביט. החל מ- PFS, ניהול משא ומתן חוזר על המפתח מתרחש פעם בשעה כברירת מחדל עבור openvpn. "

לא ברור עד כמה נרחב רמת הצפנה זו לפרוס, אך היא מרשימה. עם זאת, למען האמת, די כמעט בכל דרגה של הצפנה מספיקה לשירות חסימה.

האתר

אתר Keenow נראה מספיק חכם, ויש שאלות נפוצות העונות על השאלות הרלוונטיות ביותר. ישנם גם מדריכי התקנה נרחבים, המאוירים עם צילומי מסך. ניהול חשבונות מפורט זמין באמצעות מסוף אינטרנט קל לשימוש.

מעניין לציין שלחיצה על "בלוג" תעביר אותך לדף Reddit. בזמן הכתיבה היו כאן רק שני פוסטים, אבל אני בטוח שזה יגדל. ניתן למצוא מפה נחמדה המציגה לך היכן ממוקמים שרתי ה- Proxy ו- DNS של Keenow.

תמיכה

בנוסף לשאלות הנפוצות ומדריכי ההתקנה שזה עתה הוזכרו, Keenow מפעילה מערכת תמיכה בדואר אלקטרוני בכרטיס.

לקח כשעה וחצי לקבל תשובה לשאילתה שלי, שהיא סבירה בהחלט. זה נכון במיוחד מכיוון שהיה לי רק חשבון בחינם באותה תקופה. התגובה הייתה מאוד מפורטת ובעלת ידע.

אשף פתרון בעיות ב- Keenow

אשף לפתרון בעיות אוטומטי יכול לעזור בפתרון בעיות פשוטות

התהליך

כתובת דוא"ל תקפה נדרשת כדי להשתמש בשירות החינמי. פרטי התשלום נדרשים כמובן בכדי לגשת לתוכנית Premium. אפשר לשלם באמצעות Bitcoins. בהתחשב בעובדה שקינוב אינו שירות פרטיות, עם זאת, הדבר נראה לי חסר טעם.

לאחר שנרשמתם תקבלו דוא"ל ברוך הבא. כעת תוכלו להוריד את לקוח Windows או להגדיר את המכשירים באופן ידני.

לקוח Windows

תוכנת Windows היא פשוטה, אך מבצעת את העבודה.

קינאו חינם 1

Keenow ביטלה את חסימת ההצלחה של כל שירותי הסטרימינג בארה"ב המופיעים בדף שירותי Unblock Services שלה ... שזה מספר עצום של שירותים! שימו לב, עם זאת, עדיין תדרשו מנוי חוקי כדי לגשת לשירותי פרימיום.

נטפליקס לנו

הנה אני בבריטניה וצופה בנטפליקס האמריקנית באדיבות קיננוב

כפי שכבר צוין, לתוכנית Lite החינמית יש מגבלת נתונים של 512 מגה-בתים. זה עבר עלי כחצי שעה של צפייה בכתום הוא לא השחור היחיד בנטפליקס. אחרי זה לא יכולתי לנסות שירותי סטרימינג חדשים או לצפות בתוכניות אחרות בנטפליקס, אבל הצלחתי להמשיך לצפות באותו פרק של Orange is Not the Only Black.

המשמעות היא שנטפליקס בודקת רק את המיקום שלך כשהיא טוענת לראשונה פרק. כך שתוכלו לצפות בפרק מלא של נטפליקס ביום, רק באמצעות תוכנית Keenow Lite החינמית! זה לא רע.

לא הצלחתי להזרים תוכן מ- Canal + כשהייתי מחובר לשרת ה- DNS הצרפתי, אבל נראה שרוב שירותי הסטרימינג הבינלאומיים עובדים בסדר.

תכנית הפרימיום כוללת גם שירות VPN.

Keenow Vpn On

שוב, זה די פשוט, אבל עושה את העבודה היטב.

Keenow Settigs 1

כלול הגנת דליפת IPv6 ומתג להרוג. ניתן גם לשנות את מספר היציאה, שיכול להועיל לחבטות דרך חומות אש. הגנת דליפת DNS IPv4 אינה נתמכת במפורש, אך מכיוון שגיליתי שום דליפות DNS, היא כנראה אפויה.

הלקוח מציע גם תכונה "הגנת WiFi". אם הוא מגלה שאתה מחובר לנקודה חמה מוצפנת של WiFi אז הוא יכול להתחבר אוטומטית לשרת VPN.

WiFi / נתב וירטואלי

תכונה מעניינת שמעולם לא ראיתי בעבר בלקוח VPN היא היכולת להשתמש במחשב Windows שלך כנקודה חמה WiFi. זה אמור לאפשר לך לחבר כל מכשיר בעל יכולת WiFi ל"נתב וירטואלי "זה, והוא ייהנה משירות ה- DNS וה- VPN החכם שמציע Keenow..

תכונה זו ממנפת את תכונת הנקודה החמה המובנית של Windows לנייד. לרוע המזל, נראה כי מתאם ה- WiFi של רשת Netgear A6210 AC1200 אינו תומך בכך. אז אני לא יכול לבדוק את היישום של קינאו.

ביצועי VPN (בדיקות מהירות, DNS, WebRTC ו- IPv6)

כל הבדיקות בוצעו בחיבור הסיבים הבתולים שלי בבריטניה, באמצעות OpenVPN UDP. שים לב כי בדיקות אלה חלות רק על שירות VPN. תרגום DNS הוא מיידי פחות או יותר, כך שהמרחק הוא הגורם היחיד שיש לקחת בחשבון עם SmartDNS.

קינאו למטה

קינאו למעלה

המהירויות הללו אינן גדולות, והתוצאות הטרנס-אטלנטיות נוראיות. עם זאת יש לזכור שקינוב הוא בעיקר שירות DNS חכם.

קינאפ Ip דליפות

לא זיהיתי שום דליפות IPv4 DNS או WebRTC. שימו לב כי ה- IP של השימוש הפרטי RFC הוא IP מקומי בלבד. לא ניתן להשתמש בו כדי לזהות אדם, ולכן אינו מהווה דליפת IP.

למרבה הצער, ספק שירותי האינטרנט שלי (Virgin Media UK) אינו תומך בחיבורי IPv6, כך שאיני יכול לבדוק אם קיימים דליפות IPv6 בשלב זה. זהו מצב שצריך להשתנות בעתיד הקרוב.

לא משנה לאיזו שרת VPN התחברתי, כתובת ה- DNS שלי המשיכה להיות צרפתית. זאת גם לאחר שטיפת מטמון ה- DNS שלי, התקנה מחדש של לקוח Keenow והפעלה מחדש של המחשב האישי שלי. למרות שהוא מעט מוזר, זה בכל זאת לא דליפת IP.

פלטפורמות אחרות

Keenow מספקת תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows ו- Android. הוא גם מספק מדריכי התקנה חכמים של DNS ו- VPN למספר פלטפורמות.

מדריכים ידניים חכמים של DNS זמינים עבור MacOS, ChromeOS, Android, iOS, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Samsung Smart TV, Asus router, נתב D-Link, Amazon Fire TV ו- Roku.

מדריכים ידניים של VPN (OpenVPN) זמינים עבור נתב MacOS, ChromeOS, Android, iOS, DD-WRT ונתב Asus.

אפליקציית האנדרואיד

אפליקציית האנדרואיד הינה VPN בלבד. עם זאת, ניתן להגדיר DNS חכם באופן ידני באנדרואיד.

קינאו אנדרואיד

זה נראה מאוד כמו לקוח שולחן עבודה, וכולל גם מתג להרוג, בחירת יציאה והגנת WiFi לא מוצפנת. לא זיהיתי שום דליפות IP במהלך השימוש באפליקציה. אני יכול גם לאשר שאפליקציית Android Netflix של Android עבדה עם Keenow Unblocker.

סיכום

Keenow Unblocker עושה בדיוק את מה שהוא אומר על הפח - למעט התעלה הצרפתית +, הוא ביטל את חסימת ההצלחה בכל שירות סטרימינג שזרקתי עליו. בתנאים שלה, Keenow Unblocker הוא אפוא הצלחה מהדהדת.

שירות ה- VPN משני לשירות ה- DNS החכם, וכטכנולוגיית גיבוי שמביאה גם כמה יתרונות פרטיות ואבטחה, זה בסדר. אכן, נראה כי לפחות חלק משרתי קינאו משתמשים באבטחה מעולה, והלקוח כולל תכונות שימושיות רבות.

שירות ה- VPN נוח מאוד גם למי שמעוניין להשלים סטרימינג עם הורדת P2P קטנה. אם הדאגה העיקרית שלך היא לבטל את החסימה של תוכן הזרמת, Keenow הוא באמת בחירה מצוינת.

עדכון

קינאו פנה אלינו בכדי לומר שהם פתרו מספר בעיות בהתבסס על סקירה זו:

 1. שרתי VPN איטי הוסרו
 2. תיקן את סוגיית צרפת שצוין
 3. הוסיפו שרתים נתמכים של נטפליקס במקסיקו, ישראל, רוסיה והודו

לא בדקתי את השיפורים האלה, אך שמחתי לקחת את קינאו במילה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me