סקירת iVPN

שינו את הדרך בה אנו רואים ביקורות!
עדכנו לאחרונה את תהליך הניקוד שלנו עבור כל הביקורות ב- ProPrivacy.com. פרטים על קריטריוני הניקוד החדשים שלנו תוכלו למצוא כאן


iVPN

 • תמחור

  מ 6.00 $
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • iOS
 • ביטול החסימה:


  • נטפליקס

  • iPlayer

ProPrivacy.com ציון
7.6 מתוך 10

סיכום

בסקירה זו של IVPN אני מוצא ספק VPN מבוסס גיברלטר שאינו מחזיק יומנים כלל. זה מעט יקר למה שהוא בעצם שירות VPN מפושל למדי, אבל מה שהוא עושה, הוא (על פי כל אחד) עושה נכון. חשוב מכך, הוא משתמש בהצפנה חזקה ואינו מדליף את כתובת ה- IP האמיתית שלך. עם זאת, הרוצח האמיתי הוא ביצועי המהירות של IVPN. בפשטות, זה בין הטובים שראיתי.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  גיברלטר
 • מדינות
  18
 • חיבורים סימולטניים
  5

מאפיינים

התכונות הבאות זמינות לכל המשתמשים:

 • שרתים ב 12 מדינות
 • עד שלושה חיבורים בו זמנית (ניתן להשיג יותר לפי בקשה)
 • העברת נמל (באמצעות ממשק אינטרנט או לקוח)
 • VPN Multihop
 • פרוטוקולי OpenVPN ו- L2TP / IPsec VPN
 • כנרית מתחייבת
 • P2P מותר

השרתים מבוססים בעיקר באירופה, אך גם בארצות הברית, קנדה והונג קונג.

VPN מולטי-הופ (כפול)

זה בעצם מאפשר לך "לשרשרת" שרתי VPN, כך שהנתונים שלך מנותבים בין שני שרתי VPN בזמן שהם נעים בינך לבין האינטרנט.

המחשב / המכשיר שלך -> שרת VPN 1 -> שרת VPN 2 -> מרשתת

תכונה מצוינת (וייחודית) ביישום ה- IVPN של מולטי -op VPN היא בכך שהיא מאפשרת לקפוץ כפול דרך שני השרתים שלה. למרות השם, עם זאת, לא ניתן לקפוץ דרך יותר משני שרתים.

שרשור כזה יכול לספק כמה יתרונות אבטחה, אך תמיד יביא לאובדן מהירות מהיר. כפי שאני טוען במאמר זה, אני חושב שהיתרונות לפרטיות / אבטחה של VPN multihop המשתמשים באותו שירות VPN מוגבלים למדי. אבל אני מבין שזו לא השקפה המשותפת לכולם.

בקר ב- IVPN »

מהירויות וביצועים

כל הבדיקות בוצעו בחיבור הסיבים שלי של Virgin Media UK 50 Mbps / 3 Mbps, באמצעות פרוטוקול OpenVPN UDP. הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום. לפרטים נוספים, ראה הסבר על מבחן המהירות המלא

מהירויות iVPN

כפי שאנו רואים, מהירויות הורדה טרנס אטלנטיות הן הגונות מאוד, אם כי מהירויות העלאה פחותה. תוצאות אלה כאשר הן מחוברות לשרתים קרובים באירופה, לעומת זאת, הן פנטסטיות! הם למעשה כמה מהתוצאות הטובות ביותר שראיתי בארבע שנים שבדקתי שירותי VPN.

כפי שניתן לראות בבירור כאן, IVPN משתמש בשרתי DNS של גוגל. לאחר בחינה מדוקדקת של קבצי היומן, אני יכול לאשר שהוא ממלא את בקשות ה- DNS כך שנראה שהם מגיעים מ- IVPN ולא ממשתמשים. לא זיהיתי שום דליפות IPv4, DNS או WebRTC.

אנא שימו לב כי כתובות IP של RFC לשימוש פרטי הינן IP מקומי בלבד. לא ניתן להשתמש בהם כדי לזהות אדם, ולכן אינם מהווים דליפת IP. למרבה הצער, ספק שירותי האינטרנט שלי (Virgin Media UK) אינו תומך בחיבורי IPv6, כך שאיני יכול לבדוק אם קיימים דליפות IPv6 בשלב זה. זהו מצב שצריך להשתנות בעתיד הקרוב.

עדכון: מאז נבדקנו מחדש עבור דליפות IP בחיבור עם אפשרות IPv6 וגילינו דליפות WebRTC IPv6 בשני macOS של Windows. בהתחשב בביטחון הטכני המעולה של IVPN, מצאנו שזה מאכזב מאוד.

אם אתם מחפשים VPN עבור Netflix, שירות זה שווה לשקול. הצלחתי לבטל את החסימה של התוכן האמריקני של נטפליקס. בנוסף לנטפליקס, תוכלו לצפות בשירות ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה באמצעות שירות זה.

תמחור ותוכניות

סטנדרט

6.00 $
לחודש

מקצוען

10.00 $
לחודש

בסוף 2020, IVPN חילקה את התוכנית היחידה שלה לשניים. החבילה הסטנדרטית נגישה יותר מאי פעם, מכסה שני מכשירים בו זמנית ועולה רק 6 $ לחודש או 60 $ לשנה אם אתה מחויב ורוצה לחסוך 12 $. הרובד המקיף הוא הרבה יותר מקיף, ומשפר את ההצעה הקודמת של 5 המכשירים שלו על ידי קייטרינג ל -7 מכשירים תמורת 10 דולר לחודש או 100 דולר בשנה. יש תוכנית רבעונית נסתרת תמורת 30 דולר כל שלושה חודשים, אולם זו זמינה רק למשתמשים קיימים ששודרגו אוטומטית לחבילת המקצוענים.

IVPN אינו מגביל מיקומים או פרוטוקולים בשום חבילה, אפילו לא כולל גישה לשרתי Wireguard ולכלי AntiTracker הקנייני שלה בשניהם. במובן מסוים, Multihop ו- Forwarding נעולים מאחורי גובה שכר גבוה יותר, בלעדי לגרסת המקצוענים.

IVPN מציע תקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים, אך פרטי תשלום נדרשים על מנת לנצל זאת. תחויב אם לא תבטל לפני שנגמר המשפט בן שלושה ימים. בנוסף לכל אלה IVPN מציעה ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים (מתאריך התשלום). אחריות מורחבת של 30 יום להחזר כספי זמינה לבעיות טכניות.

IVPN מקבל תשלום באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, PayPal או Bitcoins (באמצעות BitPay). בזהירות, השימוש ב- Bitcoins מאפשר לך לשלם עבור השירות באופן אנונימי, אך אנא זכור תמיד ש- IVPN יידע בכל מקרה את כתובת ה- IP האמיתית שלך..

פרטיות ואבטחה

IVPN משולב בגיברלטר, שטח בריטי לחו"ל (BOT). לגיברלטר אין חוקים לשמירת נתונים חובה, המאפשרים ל- IVPN להציע שירות VPN מלא ללא יומנים כלליים..

"איננו מאחסנים יומני חיבור כלשהם. בנוסף, אנו לא רושמים שימוש ברוחב פס, נתוני הפעלה או בקשות לשרתי ה- DNS שלנו ... בניגוד לספקי שירותים רבים, IVPN בכוונה לא רושמת כל נתוני שימוש הקשורים לחשבון מכיוון שאנו מספקים שירות ללא מכסה ללא הגבלה וללא הגבלה. "

וזה נהדר. עם זאת, סימן שאלה תלוי בשאלה האם יש לסווג את גיברלטר כמדינה של ברית מרגשת ארבע עיניים. נכון שלבריטניה השפעה ישירה מועטה על ענייני גיברלטר פנימיים, אך בתור BOT, גיברלטר עדיין נמצאת תחת סמכות השיפוט והריבונות של בריטניה..

לפיכך, נראה כי הדבר הבטוח ביותר להניח כי בריטניה יכולה להפעיל לחץ על ממשלת גיברלטאן ועל חברותיה ומוסדותיה, אם תרצה בכך. אפוא התבססות בגיברלטר היא בטח בטוחה יותר מלהיות ממוקמת במדינה של ארבע עיניים, אך היא איננה אידיאלית.

ראוי להזכיר כי בעת כתיבת ביקורת זו, לקוח Windows EULA הכיל כמה אזכורים לשיפוט על פי החוק האמריקני. IVPN מבטיח לי, עם זאת, זה לא המקרה, וכי עדכון ה- EULA עתה כדי להבהיר כי IVPN נמצא תחת תחום השיפוט של גיברלטר..

הצפנה

עבור הצפנת OpenVPN, IVPN משתמש בקידוד AES-256 עם לחיצת יד RSA-4096 ואימות Hash של HMAC SHA-1 (ערוצי בקרה ונתונים). חילופי דיפי-הלמן (DHE) מציגים PFS מושלמת סודיות מושלמת), עם מפתח הצפנה חדש שנוצר בכל שעה.

זה מצויין. ודוח ה- QualL SSL של האתר מביא ציון A + עם PFS, שהוא גם מצוין.

אני קצת מפוקפק ביחס לערך שיש לי כנרית צו, אבל אני מודע לכך שאחרים מעריכים אותם.

האתר

אתר IVPN משתמש בנושא חכם של אפור, אדום ולבן. אין כמות עצומה של מידע זמין, אבל מה שיש אינפורמטיבי, וענה על רוב השאלות שהיו לי.

האתר כולל גם מבוא טוב ומדריכים כללים כיצד VPNs עובדים, ואני מעריך את היעדר השפה הבומבסטית בטענה שקרית שהשירות מספק "אנונימיות"..

אני מעריך את מדיניות הפרטיות הברורה, שנכתבת באנגלית רגילה.

תמיכה

התמיכה היא באמצעות מערכת אימייל מכרטיס (טופס אינטרנט זמין). IVPN מבטיח תגובה תוך 24 שעות, אך בדרך כלל קיבלתי תשובה מלאה ובעלת ידע תוך מספר שעות.

האתר כולל גם אפשרות צ'אט חי, אך זה לא עבד כשניסיתי זאת. IVPN אומר לי כי "צ'אט חי הוא תכונה ניסיונית שאנו בוחנים כרגע, איננו מתחייבים לזמינות של צ'אט חי".

תוכנה

הרשמה

המידע המאפשר זיהוי אישי בלבד שהתבקש במהלך ההרשמה הוא כתובת דוא"ל חוקית. אין סיבה שזה לא יכול להיות חד פעמי. לאחר ששילמת, תקבל דוא"ל מבוא עם שם המשתמש שלך (שניתן לשנות) וקישור למדריכי ההתקנה של IVPN.

לקוח ה- VPN של חלונות IVPN

לקוח Windows הוא אפליקציה נראית די מתחששת. חומת האש, עם זאת, משמשת כמתג להרוג והן כהגנה מפני דליפות DNS, ומבטיחה שתעבורת אינטרנט לא תוכל להיכנס למחשב או לצאת ממנו אלא דרך מנהרת VPN.

מאפיין יוצא דופן הוא היכולת להשאיר את חומת האש דולקת גם כאשר לקוח ה- VPN אינו פועל. זה יכול לעזור להבטיח שלעולם לא תחבר בטעות לאינטרנט מבלי שה- VPN פועל

אתה יכול לשנות יציאות מתוך הלקוח, ולבחור חיבור obsfproxy כדי לעזור להתחמק מצנזורה. Obfsproxy הוא כלי שנועד לעטוף נתונים בשכבת ערפול, דבר שמקשה על גילוי השימוש ב- OpenVPN. זה אומץ על ידי רשת Tor, בעיקר כתגובה לסין שחוסמת את הגישה לצמתי Tor ציבוריים. עם זאת, הוא אינו תלוי ב- Tor וניתן להגדיר אותו ל- OpenVPN (כפי שהוא כאן). כפי שכבר צוין, IVPN מאפשר לך גם לקפוץ פעמיים באמצעות שניים מהשרתים שלה.

זה אולי נראה פשוט, אך הלקוח מסיים את העבודה. וחומת האש צריכה להבטיח שלא תהיינה דליפות IP בעת השימוש בשירות (ראה תוצאות הבדיקה שלהלן). עם זאת מצאתי שהלקוח לא יציב מאוד וסבלתי מהתרסקויות רבות במהלך כתיבת הסקירה הזו. בצד החיצוני, הדבר איפשר לי לאשר שמתג הריגת חומת האש פועל כפי שפורסם!

פלטפורמות אחרות

IVPN מספקת לקוחות VPN מותאמים אישית עבור חלונות ולקוחות VPN עבור Mac OSX. יש להם VPN לאייפון, ואפליקציות VPN ל- Android. הוא מספק גם מדריכי התקנה שונים של OpenVPN ו- L2TP / IPsec עבור חלונות, Mac OSX, Android, iOS, Windows Phone, DD-WRT נתבים ועוד.

נתבי IVPN DD-RT מוגדרים מראש ומוגדרים מראש זמינים מ- Flashrouters
.

מחשבות אחרונות

אני חייב לומר שאני מאוד מתרשם מ- IVPN. אמנם מעט סלסולים, אך הוא מציע שירות VPN ללא רישום הכולל את כל הדברים החשובים ביותר. זה לא מדליף את כתובת ה- IP שלך בשימוש, והיא משתמשת בהצפנה חזקה מאוד.

זה היה, לרוב, מהיר בטירוף. לעתים רחוקות ביותר רשמתי תוצאות לבריטניה ולאירופה היבשתית בכל מקום קרוב כמו טובים. התוצאות לארה"ב לא היו כה מרשימות, אך עדיין מקובלות מאוד.

אז IVPN מקבל ממני אגודלים חזקים מאוד. עכשיו, אם רק לקוח Windows הארור ההוא יפסיק להתרסק!

בקר ב- IVPN »

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 + = 63

map