iPredator


 • תמחור

  מ 8.00 $
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • iOS

  • אנדרואיד

לרוע המזל, IPreadator כבר לא נמצא בעסקים.

לקבלת רשימת חלופות לשירות זה, אנא עיין ב -5 VPNs הטובים ביותר רשימה.

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

iPredator מצטיין בעיקר בעובדה שנוסד על ידי מייסד פיראט ביי, פיטר סונדה, ולמרות שאינו קשור רשמית לאתר אינדקס BitTorrent הידוע לשמצה, נהנה מקשרים קרובים אליו. בגלל החיבור הזה, היו לנו תקוות גדולות ל- iPredator, ולכן התאכזבנו קצת מהשירות שיש לו הרבה קצוות גסים, מדיניות הפרטיות שלו לא הייתה כל כך מקיפה כמו שהיינו מקווים, ומהירות החיבור הייתה מאוד חבלנית. ובכל זאת, ההצפנה המשמשת היא מהשורה הראשונה ולא נשמרים יומני שימוש (שהם התכונות החשובות ביותר מבחינתנו), כך שהשירות רחוק מלהיות רע. זה פשוט שיש טובים יותר בחוץ.

מאפיינים

 • OpenVPN
 • PPTP
 • 50 שרתים שוודים
 • מפעיל פרוקסי HTTP, שרת DNS וצומת יציאה של Tor שאינו רושם
 • P2P נתמך
 • שימוש בלתי מוגבל בנתונים
 • אין יומני שימוש

מהירות וביצועים

בעזרת הפס הרחב בבריטניה של 20 מגה, הכנסנו את iPredator לקצב שלה. המהירות שלנו נחתכה למעשה לחצי כשמחוברים לשרתים שלהם, עם מהירויות שנעו בין 7 ל 11 מגהביט לשנייה. ראינו הפחתה גדולה במהירות בשימוש ב- VPN, אם כי ניתן לייחס חלק מזה למרחק הגיאוגרפי שלנו משרתי iPredator בלבד בשוודיה. אפילו עם זאת שנלקח בחשבון, המהירויות מאכזבות.

תמחור ותוכניות

תמחור הוא פשוט מאוד ללא שטויות 8 $ לחודש, אותו אתה יכול להאריך במרווחים של 1, 3, 6 ו 12 חודשים. עם זאת, התעריף לא משתנה עם התוכניות לטווח הארוך יותר, כך שאתה עדיין משלם 8 דולר לחודש ללא קשר לתוכנית שתבחר.

ישנה תקופת ניסיון בחינם למשך 3 ימים כדי לתת לך טעימה מהשירות, שלמרות שבשום פנים ואופן לא נדיב כמו לומר, תקופת הניסיון של 30 יום בחינם של CyberGhost, היא בכל זאת ראויה לשבח. לרוע המזל כדי להפעיל ניסיון זה עליך לשלוח בקשה באמצעות מערכת הכרטיסים או באמצעות הדוא"ל, שהשאיר אותנו להסתובב קצת לפני שנוכל לתת לשירות סיבוב.

פרטיות ואבטחה

זהו אזור בו ציפינו מ- iPredator להבקיע טוב, בהתחשב בחיבורו למפרץ הפיראטים, ובגדול לא התאכזבנו. הצפנת OpenVPN היא מסוג AES מוצק-סיב 256 סיביות AES (המשמש ממשלת ארה"ב לתקשורת מאובטחת) ומשתמש באימות hash SHA1, וזה נהדר.

הפרטיות היא גם טובה, אם כי היא נופלת מעט מהמדיניות 'ללא יומני כלום' שטוענים כמה ספקים יריבים (כמובן, iPredator יכול להיות פשוט יותר כנה). והכי חשוב, לא נשמרים יומני תנועה, אם כי יומני החיבורים נשמרים 'למטרות ניפוי באגים'. אלה מוצפנים ומוחזקים מחוץ לאתר כדי להבטיח שרק iPredator יוכל לגשת אליהם.

בנוסף לכל זה, מזהה העסקה והודעות הדוא"ל המתקבלות ממעבדי התשלום נשמרים מעט מעל 6 חודשים, גם הם 'מאוחסנים במערכת נפרדת בתוך מחיצה מוצפנת'..

למרות שאנחנו באמת אוהבים את הרעיון של 'אין יומני בכלל', נהלי הפרטיות של iPredator נראים די חזקים, והם אמורים להיות יותר ממספיקים לרוב המטרות. כמו שאמרו iPredator לטורנטפריק, 'אנו מנסים לאחסן את הכמות הכי פחות אפשרית מבחינה חוקית בכל מקום. כתובות IP מוצפנות ויכולות להיות מפוענחות רק על ידי אנשי צוות התמיכה כדי להבטיח תהליך תקין. לדוגמה, כדי לעקוף סוגיות בהן המשטרה מפרקת מעט את צוות התמיכה כדי לקבל נתונים לדיווח על שימוש לרעה. במסד הנתונים אנו מאחסנים רק את הפרטים שהמשתמשים מוסרים לנו בעת ההרשמה וצבר תשלומים מוגבל. '

תצפית אחרונה היא כי הקשר ההדוק של iPredator עם מפרץ הפיראטים פירושו שכמעט באופן ייחודי, אנו יכולים להיות בטוחים לחלוטין שהוא אינו "Honeypot" המנוהל על ידי רשויות הממשלה..

מחשבות אחרונות

בזכות מדיניות יומני חיבור לא טובה וחיבור כלשהו והצפנה נהדרת, אתה יכול להחמיר את מכשיר ה- iPredator, אך אופי השירות הפשוט מאוד, העובדה שאנחנו מעדיפים אותו אם לא היו כל יומנים מכל סוג שהוא, תוצאות speedtest.net המאכזבות מאוד, פירושו שאנו גם חושבים שתוכלו לעשות הרבה יותר טוב. זה עדיין ימים מוקדמים, ו- iPredator נאבקת בתשומת לב לא רצויה של מעבדים פיננסיים, לכן אנו מציעים לה את התמיכה שלנו. עם זאת, אנו חשים כי לפני שנוכל להמליץ ​​על השירות באופן מלא, הוא צריך להוסיף כמה תכונות אטרקטיביות יותר, כולל הוספת כמה שרתים בינלאומיים ושיפור מהירויות החיבור.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me