אני נוסע


 • תמחור

  מ 17.38 דולר
  לשנה

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

אני נוסע
הוא פיתרון אחסון בענן הכולל תכונות הכוללות גיבוי כולל גיבוי מלא של תמונות הדיסק במערכת, ארכיון אמיתי והצפנה מקצה לקצה..

תמחור

כמו בשירותי ענן רבים בימינו, IDrive מציעה נפח אחסון של 5GB בחינם. רק לשם השוואה, Dropbox מציעה נפח אחסון של 2 ג'יגה-בתים בחינם, בעוד גוגל דרייב מחלק אחסון נדיב למדי של 15 ג'יגה-בתים בחינם.

תוכניות אישיות, בהן מסתכל סקירה זו, מתחילות ב- $ 52.12 דולר לשנה (קבל השנה הראשונה תמורת 17.38 $ בלבד בהנחה שלנו).

תוכנית התמחור של iDrive

התשלום מתקבל בכרטיס אשראי / חיוב בלבד.

מאפיינים

 • קידוד מקצה לקצה (לא חובה)
 • תמיכה מרובת פלטפורמות
 • סנכרון בזמן אמת
 • שיתוף קבצים (אך לא בחשבונות e2ee)
 • IDrive אקספרס (ראה להלן)
 • גרסת קבצים ("תמונות תמונות")
 • ניהול מרחוק באמצעות קונסולת אינטרנט
 • גיבוי תמונת דיסק
 • גיבוי מצטבר
 • ארכיון אמיתי

תמיכה מרובת פלטפורמות

IDrive מציעה אפליקציות מלאות למכשירי Windows, macOS, iOS ו- Android. זה גם מציע "לקוח דק" עבור Windows ו- macOS המאפשר תצורה מרחוק באמצעות ממשק אינטרנט.

חבילת תסריטים של לינוקס מאפשרת באופן דומה העלאה אוטומטית ממכונת לינוקס, הניתנת לניהול מרחוק מממשק האינטרנט IDrive GUI. עם זאת, הגדרת אלה דורשת היכרות עם שורת הפקודה Terminal.

שיתוף קבצים

אתה יכול לשתף קבצים או תיקיות עם משתמשים אחרים, אך למרבה האכזבה זה לא אפשרי אם תבחר להשתמש בהצפנה מקצה לקצה..

שיתוף קבצים של iDrive

IDrive אקספרס

במקרה של אובדן נתונים IDrive הכולל כמויות גדולות מאוד (ג'יגה-בייט או יותר) של נתונים, IDrive יכול להאיץ את תהליך השחזור על ידי משלוח כונן קשיח פיזי המכיל את הנתונים שאבדת לגיבוי מקומי..

לחילופין, כשאתה נרשם לשירות IDrive יכול לשלוח לך כונן קשיח ריק למלא נתונים ולשלוח בחזרה ל- IDrive. עם כמויות גדולות של נתונים זה יכול להפחית משמעותית את זמני ההגדרה וההעלאה הראשוניים.

שירות זה ניתן בחינם לבעלי חשבונות אישיים אחת לשנה, כאשר בקשות גיבוי עוקבות עולות 59.95 $. משלוח חזרה הוא בחינם בארצות הברית, אך על לקוחות בינלאומיים מחויבים בתעריפי משלוח סטנדרטיים.

גרסת קובץ

תכונת Snapshot של IDrive מאחסנת גרסאות היסטוריות של קבצים, שניתן לשחזר אותם בכל עת. זה מגן על נתונים מפני התקפות של ransomware ויכול להיות שימושי אם אתה רק רוצה לגשת לטיוטות קודמות של קבצים.

תמונות של iDrive

נתמכות עד 30 גרסאות של קובץ, שהיבט מגניב הוא שגרסאות Snapshot של קבצים אינן נחשבות להגבלת האחסון שלך..

גיבוי תמונת דיסק

אפשר לגבות ולשחזר כוננים שלמים, כולל תמונה של כונן המערכת שלך. תכונה זו עובדת רק עבור כונני Windows, אך IDrive הוא אחד משירותי הענן המועטים ביותר התומכים בגיבוי Time Machine עבור מחשבי מקינטוש.

גיבוי תמונת דיסק של iDrive

גיבוי מצטבר

IDrive ממטב את העברת הנתונים על ידי העלאת בלוקים בלבד של קובץ שהשתנו, ולא העלאה מחדש של קבצים שלמים בעת שינוים. זה מזרז את תהליך ההעברה וחוסך את צריכת רוחב הפס.

ארכיון אמיתי

בניגוד לשירותים כמו Dropbox, Google Drive, iDrive ו- OneDrive, IDrive הוא שירות גיבוי ענן אמיתי ולא שירות סנכרון קבצים מפואר. משמעות הדבר היא שכאשר אתה מוחק קובץ באופן מקומי, הוא לא נמחק משרתי IDrive.

כדי למחוק קבצים לצמיתות, עליך למחוק אותם ידנית בשרת או להשתמש בפונקציה אוטומטית של ניקוי הארכיון של IDrive. אולם יש להשתמש בזהירות בארכיון, כמו גם למחוק לצמיתות נתונים שנמחקו באופן מקומי.

גיבוי מקומי

העובדה שמפורסמת לא כל כך טוב היא עובדה שבנוסף לגיבוי קבצים לענן אתה יכול לבחור לגבות קבצים לכונן מקומי או לחיבור WiFi. אתה יכול אפילו לעשות זאת בלי לגבות נתונים לשרתים של IDrive בכלל, מה שהופך את לקוח שולחן העבודה של IDrive לכלי גיבוי מקומי שימושי בחינם..

פרטיות ואבטחה

סמכות שיפוט

IDrive מבוסס בארצות הברית. כידוע מאדוארד סנודן, מדובר במדינה המבצעת מעקב מקומי ובינלאומי המפוצץ וידוע כמי שמכוון לחברות טכנולוגיה הטוענות להציע את פרטיות לקוחותיהן..

מכשירים משפטיים כמו FISA, חוק הפטריוט ומכתבי ביטחון לאומי (עם הוראות צו איסור פרסום) מעניקים ל- NSA ולסוכנויות ממשלתיות אחרות גורפות גורפות לחייב חברות טכנולוגיות לסייע בתוכניות איסוף הנתונים שלהם..

לאף אחד מהם לא צריך להיות חשוב אם תבחר לאפשר קידוד מקצה לקצה באמצעות מפתח פרטי, אם כי היותה מקור סגור פירושו שלעולם לא נוכל להיות בטוחים מה התוכנה באמת עושה.

יומנים

"כדי לשמור על איכות השירות שלנו ולסייע בניתוח ביצועי המוצר, אנו עשויים גם לאסוף נתונים על מידע על חיבור, לרבות העיתוי והגודל של כל המנות שנשלחו דרך האינטרנט במהלך הפעלה, תאריך ושעות הפעלה, פרוטוקול האינטרנט של המכשיר ("IP") כתובת, סוג דפדפן, שם מכשיר ו / או מספר זיהוי ואינטראקציות אחרות עם השירות. "

אלה הרבה מטא נתונים. וכמובן של- IDrive יש גישה ישירה לקבצים שלך אלא אם כן תבחר ליצור מפתח הצפנה פרטי.

אבטחה טכנית

הדבר הראשון שיש לשים לב הוא ש- IDrive משתמש בתוכנת מקור סגור. פירוש הדבר שאין דרך לאמת באופן עצמאי את המידע ש- IDrive מספק או לבדוק בתוכנה אם יש פגמים או דלתות אחוריות. כאשר מתווספים לעובדה ש- IDrive היא חברה אמריקאית זה לא מרגיע.

הדבר השני שיש לשים לב הוא שהצפנה מקצה לקצה אינה הגדרת ברירת המחדל. אפשרות ברירת המחדל לאפשר ל- IDrive להגדיר את מפתח ההצפנה שלך היא נוחה, אך משמעות הדבר היא ש- IDrive יכול לגשת לנתונים שלך אם הוא ירצה (או נאלץ).

אם אתה לוקח את מסלול ברירת המחדל, החשבון שלך יהיה בר השבה אם תאבד או תשכח את המפתח שלך ותוכל לשתף קבצים.

ניתן לחלופין להגדיר מפתח קידוד משלך להצפנת נתונים מקצה לקצה (e2ee). מקש זה נשמר באופן מקומי בלבד. במקום נוצר hash שנשלח לשרתי IDrive על מנת לאמת את המפתח.

מפתח הצפנת iDrive

אם תאבד או תשכח מפתח הצפנה פרטי, IDrive לא יוכל לשחזר את הנתונים שלך. השימוש במפתח פרטי גם מונע ממך לשתף קבצים ותיקיות. זה קצת מאכזב, שכן שירותי ענן אחרים של e2ee מצליחים לאפשר שיתוף קבצים על ידי יצירת מפתח פענוח לקבצים משותפים בתוך הלקוח עצמו, ואשר כלול בכתובת האתר לקישור.

שימוש במפתח פרטי e2e מצפין את תוכן הקבצים, אך אינו מסתיר שמות קבצים או מבנה ספריה. ההחלטה אם להשתמש בפרטי או ציבורי חייבת להתקבל כאשר אתה יוצר את חשבונך לראשונה. הדרך היחידה לשנות את דעתך היא ליצור חשבון חדש.

נתונים מוצפנים באמצעות AES-256. אנו משערים כי נעשה שימוש באלגוריתם חשיש כלשהו (כגון SHA) בכדי להבטיח שלמות, אך אין פרטים באתר. באופן דומה, "טכניקת ההצפנה המיוחדת" המשמשת לאימות המפתח הפרטי על ידי שרתי IDrive אינה מפורטת.

קלות שימוש

הרשמה לחשבון חינמי היא קלה כמו מתן כתובת דואר אלקטרוני וסיסמא. בעלי חשבונות פרמיום צריכים לספק פרטי תשלום והם מתבקשים למסור מספר טלפון שיעזור בתמיכה ובאימות דו-גורמי.

כפי שכבר צוין, תוכלו לנצל את התכונה של IDrive Express כדי לבקש לשלוח כונן קשיח ריק למלא נתונים ולשלוח בחזרה.

לקוח שולחן העבודה

עלינו לומר שאנחנו לא לגמרי משוכנעים באסתטיקה ש- IDrive בחרה עבור תוכנת שולחן העבודה שלה, שבאופן בסיסי זהה ב- Windows ו- macOS.

תיקיות iDrive

אתה יכול להוסיף ולהסיר את התיקיות שאתה רוצה לגבות. כברירת מחדל, קבצים מגובים באופן מיידי, אם כי אתה יכול במקום זאת לתזמן את זמני הגיבוי כרצונך.

גיבוי תמונת דיסק של iDrive

הבדל חשוב בין לקוחות שולחן העבודה למובייל וממשק האינטרנט הוא שלא תוכלו פשוט לגלוש בקבצים המגובים ממכשירים מקושרים אחרים. אתה יכול לשחזר רק קבצים שגיבו מהמחשב הנוכחי.

iDrive משחזר קבצים

אולם, מה שאתה יכול לעשות הוא ליצור תיקיית סנכרון. כל הקבצים הממוקמים בתיקיית הסנכרון יסונכרנו באופן אוטומטי דו כיווני או יותר עם כל המכשירים המחוברים האחרים.

iDrive מסנכרן קבצים עם מכשירים מקושרים

ראינו סוקרים אחרים מתלוננים ש- IDrive אינה התוכנה האינטואיטיבית ביותר לשימוש, אך מצאנו את הכל די פשוט.

האפליקציות לנייד

אפליקציות האנדרואיד ו- iOS דומות מאוד למיטוב אופטימיזציה באייפד למסך הגדול יותר שלה.

אפליקציית iDrive iOS

האפליקציה מאפשרת לגבות את כל הנתונים במכשיר הנייד שלכם, כולל יומני שיחות, הודעות SMS, רשומות לוח שנה ואנשי קשר. באנדרואיד תוכלו גם לציין תיקיות לגיבוי בדיוק כמו שאתם יכולים בשולחן העבודה, למרות ש- iOS היא מה שהיא, אפשרות זו אינה זמינה במכשירים עם נושא פירות..

שתי הפלטפורמות תומכות בהעלאה אוטומטית של תמונות, שהאפשרות 'אנשים' יכולה לבצע זיהוי פנים עליהן (דרושה מערך נתונים של יותר מ -50 תמונות לצורך כך).

אפליקציית iDrive אנדרואיד

קבצים בתיקיות סנכרון שולחן העבודה אינם מסונכרנים כברירת מחדל באופן מקומי, אך ניתן לצפות בהם ולהורדתם כנדרש. אתה יכול גם להעלות קבצים מהמכשיר הנייד שלך לתיקיית הסנכרון.

גיבוי iDrive

יתרון שיש לאפליקציות לנייד על פני בן דודיהם לשולחן העבודה הוא שהם מאפשרים לך לגלוש ולהוריד קבצים המגובים מכל שולחן עבודה או מכשיר נייד מחובר..

מחשבות אחרונות

ישנם לקוחות גיבוי בענן לשולחן העבודה היפים יותר. נשמח גם לראות את היכולת לדפדף בגיבויים ממכשירים מחוברים שונים בלקוחות השולחן העבודה כמו גם באפליקציות לנייד.

קידוד אופציונלי מקצה לקצה נחמד, אם כי חבל שזה מונע ממך לשתף קבצים ותיקיות. אין גם להתרחק מהעובדה ש- IDrive הוא מוצר שמקורו סגור של חברה אמריקאית, כך שאפילו עם e2ee מופעל אין כל התחייבות שהנתונים שלך בטוחים מ- NSA.

עם זאת, IDrive הוא אחד משירותי הגיבוי בענן החזקים, הגמישים והמלאים ביותר שסקרנו. אנו אוהבים במיוחד את תכונת הדמיית הדיסק המלאה, ואת הארכיוני האמיתי, בו קבצים לא נמחקים מהשרת כאשר הם מוחקים באופן מקומי, הופכים את IDrive למעולה בהרבה על כמותם של Dropbox ו- Google Drive..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me