ibVPN

 • תמחור

  מ 3.08 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • iOS
 • ביטול החסימה:


  • iPlayer

ibVPN נעלמה עם המקום השלישי ה- VPN הטוב ביותר לשירות לקוחות בטקס פרסי ProPrivacy.com 2020. המשך לקרוא כדי לגלות מדוע ibVPN הייתה ה- VPN השלישי הטוב ביותר בעזרה ללקוחותיה! וכדי לגלות יותר אודות שירות זה מעל הממוצע.

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

ibVPN הוא ספק VPN רומני ללא יומני. כפי שנראה בסקירת ibVPN זו, יש הרבה מה להתפעל מהשירות בעלות נמוכה זו. התוכנה שלה מוצגת באופן מלא, ולקוחות מהשורה הראשונה מקבלים שירות DNS חכם מרשים שנזרק בחינם. עם זאת, ביצועי המהירות המאכזבים ככל הנראה יעסקו ברוב המשתמשים.

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  57
 • חיבורים סימולטניים
  5
 • סמכות שיפוט
  רומניה
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  50.27 מגהביט לשנייה

מאפיינים


מפחיד
סך כל השרתים 180
מדינות 57
חיבורים סימולטניים 5
נתב נתב
שילוח נמל
בחירת נמל
נתבים נתמכים ASUS, SABAI, DDWRT
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית שילוב

תוכנית ה- VPN Ultimate מציעה את התכונות הבאות:

 • שרתים ב 47 מדינות
 • P2P: כן
 • שלושה חיבורים בו זמנית
 • שרתי פרוקסי בכל המקומות
 • גרביים 5 פרוקסי
 • תמיכה בפרוטוקולי VPN VPN, L2TP, PPTP, SSTP, SoftEther ו- IPsec
 • גישה מלאה לשירות ה- DNS החכם (עוד על כך בהמשך)
 • DoubleVPN
 • טור מעל VPN

תוכניות ה- VPN הזולות יותר מוגבלות לחיבור אחד בלבד בכל פעם, ואין להם גישה לכל השרתים (44 מדינות לתוכנית VPN הרגילה, ותשע לתוכנית VPN של Torrent). אין להם גם גישה ל DNS חכם או לשרתי פרוקסי רגילים, אם כי משתמשי VPN של Torrent יכולים להשתמש בפרוקסי socks5.

P2P אסור בתכנית הרגילה, אך מותר בתוכנית VPN של טורנט (כמובן!).

VPN כפול

זה בעצם מאפשר לך "לשרשרת" שרתי VPN, כך שהנתונים שלך מנותבים בין שני שרתי VPN או יותר בזמן שהם נעים בינך לבין האינטרנט.

המחשב / המכשיר שלך -> שרת VPN 1 -> שרת VPN 2 -> מרשתת

שרשור כזה יכול לספק כמה יתרונות אבטחה, אך תמיד יביא לאובדן מהירות מהיר. יתרונות הפרטיות / אבטחה של VPN "כפול-הופ" מוגבלים למדי. אבל אני מבין שזו לא השקפה המשותפת לכולם. כפי שאנו יכולים לראות מעט מאוחר יותר בסקירה זו, קיימות מספר אפשרויות ניתוק כפול VPN.

טור מעל VPN

תכונה חדשה נוספת היא Tor over VPN. בתצורה זו אתה מתחבר תחילה לשרת ibVPN, ואז לרשת Tor, לפני שאתה ניגש לאינטרנט:

המחשב שלך -> VPN -> טור -> מרשתת

ibVPN משיג זאת על ידי ניתוב שקוף של הנתונים שלך ממנהרת VPN לרשת Tor. המשמעות היא שכל חיבור האינטרנט שלך נהנה מטור דרך VPN.

הגדרה זו אכן מציעה כמה יתרונות פרטיות ואבטחה, אך ניתן להשיג אפקט דומה פשוט באמצעות דפדפן ה- Tor כאשר הוא מחובר ל- VPN. באופן חיוני, הגדרה כזו היא הרבה יותר בטוחה מהשיטה שמציעה ibVPN.

Tor over VPN (עם זאת, תאט את מהירות האינטרנט שלך ברצינות, מכיוון שאתה מקבל את הלהיט המשולב של שימוש גם ברשת Tor (שהיא איטית מאוד) וגם ב- VPN. ibVPN מציעה כיום את טור באמצעות שרתי VPN בהולנד, סינגפור וארה"ב.

בקר ב- ibVPN »

מהירות וביצועים

כל הבדיקות בוצעו באמצעות חיבור הסיבים הבתולה שלי של Virgin Virgin 50 Mbps / 3 Mbps. השתמשתי בפרוטוקול OpenVPN-UPD.

כשהתחברתי לכמה שרתי VPN המופיעים כמנויים בחינם ב- 100%, לא היה לי חיבור אינטרנט בכלל. לכן בחנתי שרתים בעומס (הנמוך ביותר עבור כל מיקום) על מנת להבטיח שאוכל להתחבר לאינטרנט.

הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום. לפרטים נוספים ראה הסבר על מבחן המהירות המלא שלנו.

תוצאות ההורדה דלות במיוחד. כמו כן ראוי לציין כי סבלתי ממספר גדול במיוחד של ניתוקי VPN בזמן בדיקת השירות. *

בדיקות דליפה

זוהה דליפת IPv4?
זוהה דליפת WebRTC?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
ProPrivacy.com SpeedTest (מקסימום / פרץ) 87.38
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 50.27

לא גיליתי שום דליפות IPv4, DNS או WebRTC (אם הגנת DNS הייתה מופעלת בלקוח). זה טוב.

לרוע המזל, ספק שירותי האינטרנט שלי (Virgin Media) אינו תומך בחיבורי IPv6, ולכן אינני יכול לבדוק אם קיימים דליפות IPv6 בשלב זה. זה נושא ש- ProPrivacy.com עובד עליו למצוא פיתרון.

חדשות טובות הן שגם נטפליקס האמריקאית וגם ה- BBC iPlayer עובדים כאשר הם מחוברים לשרתים מתאימים.

מחיר

12 חודש

3.08 דולר
לחודש

6 חודש

3.32 דולר
לחודש

1 חודש

4.95 דולר
לחודש

ibVPN מציע שלוש תוכניות VPN, בתוספת תוכנית חכמה של DNS בלבד. תוכנית ה- VPN Ultimate עולה 10.95 דולר לחודש, או 4.83 דולר לחודש אם נרכש מנוי שנתי. כל התוכניות האחרות עולות 4.95 דולר לחודש, או 3.08 דולר אם נרכשות מדי שנה.

קיימת גם תוכנית VPN לעסקים. זוהי למעשה תוכנית ה- VPN האולטימטיבית אך עם חיבורים בו זמניים יותר. המחירים מתחילים ב- $ 13.95 לחודש (8.32 $ אם משולמים מדי שנה) עבור חמישה חיבורים בו זמנית, ועולים ל -44.95 $ לחודש (33.32 $ כשמשולמים מדי שנה) עבור 20 חיבורים בו זמנית..

ניתן לקבל ניסיון חינם של 24 שעות ביממה. זה מספק את מלוא היתרונות של התוכנית האולטימטיבית למשך תקופתה. בנוסף לכל אלה, ibVPN מציעה אחריות 15 יום להחזר הכסף.

מתקבלות אמצעי התשלום הבאים: Avangate (תשלומים חוזרים וחד-פעמיים - Alipay, WebMoney, iDeal וכרטיס אשראי), PayPro (תשלומים חוזרים וחד-פעמיים - כרטיס אשראי ו- PayPal), Payza, WebMoney, AstroPay, Western Union , וכסף מושלם.

ibVPN מקבל גם תשלום ב- Bitcoins ובקריפט-מטבעות אחרים (Litecoin, Blackcoin, Dogecoin ו- Ripple), מה שיכול לעזור בשיפור הפרטיות..

שירות לקוחות

אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי 15
ניסיון חינם כן - 24 שעות

ibVPN מציעה תמיכה בצ'אט חי "24/7", שמצאתי בקיא ומועיל. תמיכה בדוא"ל מסומנת זמינה גם היא. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, ניתן לקבוע פגישה לקבלת סיוע מרחוק מצוות התמיכה. לא בדקתי את זה, אבל זו הצעה נהדרת.

קלות שימוש

חלונות
MacOS
אנדרואיד
לינוקס
iOS
טלפון של Windows

האתר

עיצוב האתר נראה חכם ונמנע מלהעלות כמה מהטענות הבומבסטיות (והלא מדויקות) שנמצאו בדפי ספקים רבים. אף על פי שפרטים טכניים הם מעט קלים על הקרקע, שאלות נפוצות, בסיס ידע ופורום מספקים את מרבית המידע שמשתמשים רגילים צריכים לדרוש.

רשימת שרתים זו לא רק נאה, אלא שימושית למדי. כל ה- IPs משותפים, אך אם אתה מקבל IP סטטי או דינמי תלוי לאיזה שרת אתה מתחבר.

כמו כן, טוב לציין כי תנאי השירות ומדיניות הפרטיות ברורים וכתובים באנגלית רגילה. קיים בלוג שמדגיש בעיקר תכונות ומבצעים הקשורים לשירות ibVPN.

לקוח חלונות IBVPN

לקוח ה- VPN של Windows נראה חכם למדי, והוא מלא בתכונות. עם זאת שמתי לב שהחלפת שרתים גרמה לעיתים קרובות לקרוס של התוכנית, ולכן עדיף להתנתק לפני התחברות מחדש לשרת אחר. * שימו לב גם לרשימת שרתי ה- VPN הכפולים..

כברירת מחדל, בחירת הפרוטוקול היא "אוטומטית." מקבצי היומן, ברור שהמשמעות היא שפרוטוקול ה- PPTP המאובטח משמש כברירת מחדל, ואחריו L2TP / IPsec אם זה ייכשל (כפי שהיה במקרה שלי). אני ממליץ להחליף ל- OpenVPN באופן מיידי!

אין לי מושג מדוע אפשרויות דליפת ה- DNS מושבתות כברירת מחדל, אך עליך גם להפעיל אותן באופן מיידי. עם זאת טוב שהם קיימים.

מאפיין נהדר של לקוח ה- ibVPN הוא מתג ההריגה לכל אפליקציה ולתהליך. זה דורש מעט הגדרה, אך הוא מתוחכם יותר ממתגי הרג ההריגה במערכת כולה.

עם זאת, שים לב כי מתג ההריגה פועל על ידי סגירת התוכניות שצוינו במקרה של כשל ב- VPN. זה לא מאובטח כמו פיתרון מבוסס חומת אש, שמונע קשרים מחוץ למנהרת VPN.

בסך הכל, מדובר בלקוח בעל תכונות מלאות. עם זאת, אני קצת מודאג מהעובדה שהוא מחליף פרוטוקולים חלשים של VPN וללא הגנת דליפות DNS. ניתן לשנות / להפעיל את אלה, אך סביר להניח שמשתמשי טכנולוגיה פחות לא יעשו זאת.

פלטפורמות אחרות

ל- ibVPN יש יישומים מותאמים אישית עבור Windows, Mac OS, iOS ו- Android. בנוסף לאפליקציית "הכל-אחד" הסטנדרטית, משתמשי VP VPN ב- Mac יכולים גם להשתמש באפליקציית "התחברות מהירה" חדשה. זו פחות פחות בהשוואה ליישום ה- All-in-One, אך היא קלה מאוד לשימוש.

הוראות התקנה ידניות זמינות גם עבור מגוון רחב של פלטפורמות ומכשירים.

אפליקציית האנדרואיד

אפליקציית ה- VPN של Android שלהם מבקשת זקוקה לאישור כדי לגשת לתמונות / מדיה / קבצים שלי וזה מוזר.

האפליקציה משתמשת ב- OpenVPN, וזה טוב. בחירת הנמל היא תכונה נחמדה, אם כי אין מתג להרוג.

לא זיהיתי שום דליפות IP באמצעות אפליקציית Android.

DNS חכם

ibVPN מציע שירות DNS חכם, המצורף גם לתוכנית ה- VPN Ultimate. זה לא עושה דבר כדי לשפר את האבטחה או הפרטיות שלך, אלא מאפשר זיוף גיאוגרפי על ידי פתרון בקשות ה- DNS שלך במקום מסוים. זה הופך אותו לאידיאלי עבור הזרמת תוכן חסום גיאוגרפי.

אין שום הצפנה / פענוח מעורב, ותרגום ה- DNS די מיידי. המשמעות היא ששירותי DNS חכמים סובלים מבעיות חציצה פחותות משימוש ב- VPN לצורך הזרמת (אם כי מרחק עדיין יכול לגרום לבעיות).

יתרון נוסף של DNS Smart הוא שהוא ניתן להגדיר אותו בכל מכשיר המסוגל לאינטרנט, ולא רק כאלה שיכולים להריץ תוכנת VPN. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש ב- DNS חכם בטלוויזיה החכמה, במסוף המשחקים וב- Roku (בין השאר).

ה- DNS החכם של ibVPN ביטל את הנעילה של Netflix האמריקנית וגם של ה- BBC iPlayer כשניסיתי זאת.

הרחבות דפדפן

משתמשי ibVPN יכולים גם להתקין תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה שמעבירים את חיבור הדפדפן.

לא זיהיתי דליפות DNS במהלך השימוש בתוסף, אך ראיתי דליפת WebRTC. Netflix האמריקאית לא הייתה זמינה, אך אני שמח לדווח כי כך היה ה- iPlayer של BBC.

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC
מתג כיבוי
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי כן

"IbVPN אינו אוסף או רושם תנועה או שימוש בשירות הרשת הפרטית הווירטואלית שלה. איננו יכולים לקשר שום פעילות ספציפית עם אף משתמש מסוים. אם הודעות משפטיות כלשהן מועברות למחלקה המשפטית שלנו, אנו נענה להודעה זו. עם זאת, לא ניתן להכריח אותנו למסור מידע שאין לנו. "

זה נהדר. ibVPN ממוקמת ברומניה, שדחתה את ההנחיה לשמירת נתונים של האיחוד האירופי עוד לפני שהושמעה על ידי בית הדין האירופי. רומניה נמצאת גם בנוחות מחוץ לתחום ההשפעה הישיר של NSA ו- GCHQ.

אז בחזית הפרטיות, ibVPN מצליח מאוד.

פרוטוקולי הצפנה

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
פרוטוקולים אחרים Softether, VPN התגנבות

חיבורי OpenVPN מאובטחים באמצעות צופן AES-256 ואימות hash של HMAC SHA384. מאז פרסום הסקירה הראשונה, ibVPN עדכנו את הצפנת לחיצת היד ל- RSA-2048 והצפנת ערוצי נתונים ל- AES-256.

זה מתייחס לביקורות הקודמות שלי. סודיות קדימה מושלמת ניתנת באדיבות מפתחות דיפי-הלמן (DHE). אני שמח לומר כי ibVPN משתמשת כעת בחבילת הצפנה חזקה מאוד.

אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN זה עבור iOS ואתה רוצה להשתמש בהצפנת OpenVPN, יהיה עליך להגדיר אותו באופן ידני באמצעות אפליקציית OpenVPN של צד שלישי. ראה באתר ibVPN מדריך כיצד לבצע זאת.

אנא עיין בתנאי ההצפנה של VPN לקבלת פרטים נוספים על התנאים המשמשים כאן.

מחשבות אחרונות

אהבתי:

 • אין יומנים (בכלל)
 • במחיר צנוע
 • שירות DNS חכם טוב
 • שרתים ב 47 מדינות
 • תמיכה 24/7
 • תוכנה מלאה הכוללת מתג להרוג לכל אפליקציה
 • P2P: כן
 • שלושה חיבורים בו זמנית
 • גרביים 5 פרוקסי
 • ארה"ב Netflix ו- BBC iPlayer זמינים
 • אפליקציות סלולריות טובות
 • VPN כפול

לא הייתי כל כך בטוח לגבי:

 • ברירת המחדל היא לפרוטוקולים חלשים של VPN וללא הגנת דליפות DNS
 • Tor מעל VPN (השימוש בדפדפן Tor דרך VPN הוא בטוח יותר)

שנאתי:

 • ביצועים נמוכים
 • לקוח Windows ניתק והתרסק הרבה *

יש הרבה דברים שאוהבים ב- ibVPN. במחיר סביר, אתה מקבל שירות מלא מאוד (עם DNS חכם שנזרק בחינם באמצעות תוכנית ה- VPN של Ultimate). לא זיהיתי שום דליפות IP במהלך השימוש בשירות, ולמרות שהוא לא מבוסס חומת אש, אני אוהב את מתג ההריגה לכל אפליקציה ומעבר לכל התהליך..

הלוואי ולקוח Windows היה קצת יותר יציב *, אם אתה מחפש VPN עבור Netflix אז VPN זה שווה לשקול. זוהי גם אפשרות טובה לכל מי שרוצה VPN עבור BBC iPlayer שכן שירות ה- VPN וגם ה- DNS החכם חותמים בהצלחה את שני השירותים.

הבעיה האמיתית היחידה היא תוצאות ביצועי המהירות של ibVPN. משתמשים מעטים ככל הנראה ישמחו מכך שהאטת חיבורי האינטרנט שלהם במידה כזו.

* מאמר זה עודכן כך שיכלול מידע על הצפנה משופרת ותכונות חדשות הזמינות למשתמשים בשירות. ibVPN גם מבטיח לי שלקוח ה- All-in-One המעודכן של Windows מתקן את בעיות היציבות שנתקלתי בהן, אך עדיין לא בדקתי זאת.

בקר ב- ibVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me