HMA

 • תמחור

  מ 3.99 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

  • iOS
 • ביטול החסימה:


  • נטפליקס

  • iPlayer

HMA (לשעבר Hide My Ass) VPN הוא ספק VPN ידוע עם בסיס לקוחות גדול. למרות הפופולריות שלו, יש לה מוניטין בינוני במקצת בענף ה- VPN. זהו שירות VPN בר השגה שממוקם בארצות הברית, ושומר על כמה יומני חיבור (אך ללא יומני שימוש). עם זאת, מדובר בשירות שמאות אלפי אנשים משתמשים בו כדי לבטל את חסימת התוכן ללא בעיות. בסקירת HMA זו אנו בוחנים את כל ההיבטים של VPN זה כולל מהירות, פרטיות, תמחור ועוד.

ProPrivacy.com ציון
7.8 מתוך 10

סיכום

VPN של HMA (לשעבר HideMyAss) מונה מעל 890 שרתים בכ -190 מדינות ברחבי העולם. זה הופך אותו לאופציה מסנוורת לגישה לתוכן מחו"ל. ל- HMA יש תוכנה לכל הפלטפורמות, ותוכנה זו קלה מאוד לשימוש. זה הופך את VPN ל- HMA לאופציה נהדרת למתחילים. ניתן להשתמש בתוכנה גם על עד 5 מכשירים סימולטניים; מה שאומר ש- VPN זה מתאים למשפחות או לאנשים עם הרבה מכשירים. ומכיוון ש- VPN זה מיישם הצפנת OpenVPN חזקה; זה יגן על הנתונים שלך מפני ספק שירותי אינטרנט ומצפצופים ממשלתיים.

סטטיסטיקות מהירות

 • חיבורים סימולטניים
  5
 • מדינות
  190
 • סמכות שיפוט
  בריטניה
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  63.26 מגהביט לשנייה

מחיר


36 חודש

143.64 דולר מחויבים כל 3 שנים

66% הנחה

3.99 דולר
לחודש

24 חודש

119.76 דולר מחויבים כל שנתיים

58% הנחה

4.99 $
לחודש

12 חודש

71.88 דולר מחויבים בכל שנה

50% הנחה

5.99 דולר
לחודש

VPN HMA מוכר שלוש תכניות מנוי פרמיות. התוכנית החודשית היא 11.99 $ שזה קצת בצד היקר. עם זאת, המחירים יורדים במידה ניכרת כשאתה מתחייב לשנה (83.88 דולר - שווה ערך לסך של 6.99 דולר לחודש) - או לשנתיים (119.76 דולר - שווה ערך ל -4.99 דולר לחודש). (בזמן כתיבת HMA יש הצעה מיוחדת לחג האהבה המפחיתה את עלות ה- VPN ל -2.99 דולר לחודש).

כל תוכניות המנויים ל- HMA VPN מגיעות עם אותן תכונות; רק המחיר משתנה. ללקוחות ניתנת האפשרות לבדוק את השירות בזכות ערבות להחזר הכסף של 30 יום.

עם זאת, ראוי לציין כי על המשתמשים לא לעלות על 10 ג'יגה-בתים של השימוש בהורדה לפני שהבקשה לקבל החזר מכיוון שהדבר יפסול זאת. בנוסף, אינך יכול לקבל החזר אם אתה משלם באמצעות iTunes או Google Play: אז קנה את ה- VPN ישירות מ- HMA אם ברצונך לקבל אפשרות לשנות את דעתך. אנשים רבים מדווחים כי אינם מצליחים להחזיר את כספם, לכן זכרו זאת בכדי להבטיח כי אתם זכאים.

חידוש אוטומטי של מנויים מופעל כברירת מחדל, כך שאם אינך רוצה לחדש תצטרך לבטל את המשנה בלוח הבקרה של אזור החבר לאחר שתיכנס לאתר שלו..

ניתן לבצע תשלומים באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. PayPal, iDEAL, העברה בנקאית / בנקאית, UnionPay ו- SOFORT בנקאות מתקבלות אף הן. HMA לא מקבלת תשלומי ביטקוין.

בטל את חסימת Netflix?

נטפליקס
iPlayer

כשמדובר בהזרמת VPN זה שירות העומד בתקן הזהב. הוא מסוגל לבטל חסימה של מגוון עצום של זרמי טלוויזיה מרחבי העולם, והוא מצליח לבטל את חסימת השירותים המבוקשים ביותר כמו BBC iPlayer ו- Netflix US. אנשים רבים בוחרים לקבל שירות זה מכיוון שהוא נחשב לאופציה נהדרת לסטרימינג.

תכונות VPN של HMA

מפחיד
חיבורים סימולטניים 5
נתב נתב
שילוח נמל
בחירת נמל
מדינות 190
סך כל השרתים 930
נתבים נתמכים נתבי אסוס, עגבניה, DD-WRT, וילפו
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית שילוב

מנוי HMA מגיע עם התכונות החשובות הבאות:

 • 930 שרתי VPN ב 280+ מיקומים ב -190 מדינות

 • חמישה חיבורים בו זמנית

 • תומך בפרוטוקולי OpenVPN, פרוטוקול מנהרות נקודה לנקודה (PPTP) ופרוטוקולי VPN Tunneling Layer (L2TP).

 • Killswitch (Mac ו- Windows בלבד)

 • תמיכה בצ'אט חי 24/7

 • ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום (כל עוד לא מורידים יותר מ- 10 ג'יגה-בתים של נתונים במהלך התקופה של 30 יום וקונים את ה- VPN ישירות מאתר HMA)

אולי הדבר הטוב ביותר ב- VPN זה הוא המספר הגבוה של השרתים בכל העולם. ל- HMA שרתים במקומות לא שגרתיים כמו איי פוקלנד, פפואה גינאה החדשה, מלאווי, סרביה ורבים אחרים. אם ביטול החסימה של תוכן במקומות לא שגרתיים חשוב לך; שירות זה עשוי לעניין.

מהירות וביצועים

ב- ProPrivacy.com אנו בודקים VPNs באמצעות מערכת מבוססת שרת מדעית. המערכת הקניינית שלנו בודקת VPNs שלוש פעמים ביום המחוברות באמצעות פרוטוקול OpenVPN (לצורך הגינות בין הספקים). אנו בודקים שרת בריטניה במהירויות פרץ מקומיות (עליונות). ושרתי הונק קונג, ארה"ב, בריטניה ואוסטרליה לממוצעים להורדה.

סקירת מהירות VPN של hidemyass

במהלך הבדיקות גילינו מהירויות הורדה ממוצעות של 36.6 Mbps ותוצאות מהירות פרץ של 293.9 Mbps. אלה תוצאות מהירות חיבור יוצאת מן הכלל המדגישות את היעילות של VPN זה כ- VPN זורם או משחקי רשת. VPN זה מסוגל לבטל חסימת זרמי HD ללא בעיות.

דליפות IP, דליפות WebRTC ודליפות DNS

זוהה דליפת IPv4?
זוהה דליפת WebRTC?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
ProPrivacy.com SpeedTest (מקסימום / פרץ) 177.87
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 63.26

בדקנו את ה- VPN ביסודיות לגבי דליפות IP והדלפות DNS באמצעות ipleak.net. לא גילינו שום דליפות IPv4 WebRTC, IP או DNS. זה נהדר מכיוון שלמעשה לא היינו רואים שום הגנה פעילה על דליפת DNS בקרב הלקוחות (אני יכול רק להניח שהוא מאופשר בכל עת כברירת מחדל).

סקירת דליפות IP של HideMyAss

עם זאת גילינו דליפות IPv6 WebRTC הן ב- Windows והן ב- Mac. משמעות הדבר שתצטרך להשבית את IPv6 במחשב השולחני שלך, להשתמש בתוסף חסימת WebRTC או להשבית חיבורי WebRTC בדפדפן שלך..

כל השיטות שלך יתקנו את הדליפה; כלומר זה לא חמור (אם אתה מטפל בזה ומתקן את הנזילה).

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC
מתג כיבוי
DNS בהארחה עצמית / פרוקסי פרוקסי

HMA נרכשה בשנה שעברה על ידי החברה הצ'כית Avast Software. עם זאת, היא עדיין מנוהלת ומופעלת בבריטניה.

מספיק לבנות בבריטניה כדי לשים כמה אנשים מה- VPN הזה. בריטניה היא מיקום שיש בו GCHQ הרבה כוח. סוכנות הביון של בריטניה מפורסמת בביצוע מעקב רב. בנוסף, הממשלה מסוגלת להנפיק כתבי אופציה המאלצים את החברות למסור את כל הנתונים שיש להם על השרתים שלהם.

זה קשור - והופך לבעייתי יותר - בשל העובדה ש- HMS שומר על יומני חיבור עם חותמות זמן המאוחסנות לצד כתובות ה- IP של המשתמש. די ביומנים אלה בכדי להתקוף מתאם בזמן; מה שאומר שעם מספיק מאמץ אפשר לקשור אנשים לפעילויות שלהם תוך שימוש ב- VPN.

למרות שהאמור לעיל הוא מציאות, ראוי לציין שהוא לא משפיע על הרוב המכריע של מנויי HMA VPN בפועל. מתקפת מתאם בין זמנים היא מתקפה ממוקדת מאוד, והממשל סביר מאוד שאף לא יבצע בפועל אחת על כל דבר פרט לפושעים הקשוחים ביותר..

המשמעות היא שמשתמשים מיום ליום שרוצים פרטיות מהספק שלהם (לצורך סיבוב או סטרימינג, או כל דבר אחר) - או להשיג ביטחון מהאקרים בזמן שהם ב- WiFi- ציבורי - אין שום סיבה לדאוג לשימוש ב- HMA.

HMA לא רושם כל רשומה על אנשים שעושים ברשת, יומני השימוש האלה תמיד נמחקים. בנוסף, HMA טוענת לאחסן רק חותמות זמן של חיבור ליד כתובות IP למשך עד שלושה חודשים. (זוהי טענה חריגה מכיוון שהיא עומדת בסתירה ישירה לחוק חוק סמכויות החקירה בבריטניה, שלטענת כל החברות צריכות לשמור רשומות במשך 12 חודשים).

לבסוף, ראוי לציין כי אירעו אירועים שבהם HMA העבירה יומנים למשטרה. בשנת 2011 מסר HMA לשוטרים רשומות אינטרנט ופרטים אישיים על קודי קרצינגר. קרצינגר היה חבר ב- LulzSec שהואשם בפריצה לאתר Sony Pictures; הוא נכלא באשמת פריצה (הוכח בחלקו בעזרת HMA). בשנת 2017 נעצר שופט ממחוז גלווסטון, טקסס, בגין הטרדת חברתו לשעבר. הוא היה משתמש ב- HMA שכתובת ה- IP שלו נחשפה באמצעות חותמות זמן של חיבור.

יישום הצפנה

IKEv2
OpenVPN
SSTP
L2TP / IPsec
PPTP
פרוטוקולים אחרים UDP, TCP

אתר HMA טוען כי הוא מיישם את ההצפנה שלו באופן הבא:

"OpenVPN משתמש ב- OpenSSL עם אלגוריתמים 3DES, AES 256, RC5, 256 סיביות עבור ערוץ הבקרה (למשל סיסמא, אימות וכו ')."

אולם לאחר חפירה רבה הצלחתי להבין שה- HMA מיישמת את ההצפנה שלה באופן הבא:

 • ערוץ נתונים: קידוד 128 סיביות של Blowfish עם אימות Hash של HMC SHA-1.

 • ערוץ בקרה: צופן AES-256 עם קידוד לחיצת יד RSA-2048 ואימות hash של SHA-1. סודיות קדימה מושלמת ניתנת באדיבות חילופי מפתחות דיפי-הלמן.

יישום ההצפנה הזה הוא למעשה מעט חלש. מצד אחד - ערוץ הבקרה חזק ומיושם סודיות קדימה מושלמת - וזה נהדר. עם זאת, ערוץ הנתונים (אותו ניתן לפרוץ בנפרד לערוץ הבקרה) חלש בגלל צופן 128 Blowfish.

Blowfish 128 לא מתקרב להגנה המסופקת על ידי קידוד AES של 256 סיביות (וזה מה שהרוב המכריע של VPN פרמיום מציעים בימינו). עלינו להכיר בכך ש- VPN זה עשוי להיות פגיע לפריצה מגורמי מודיעין בחסות המדינה כמו ה- NSA ו- GCHQ.

בנוסף, חיבור L2TP / IPsec עם HMA משתמש במפתח משותף מראש לאימות חיבורים. באופן כללי זה נחשב נורא למען האבטחה, עם זאת, HMA הבטיח לנו שזו אינה בעיה מכיוון ששם המשתמש והסיסמה שלך מספקים אימות נוסף..

למידע נוסף על הצפנת VPN אנא קרא את הצפנת ה- VPN שלנו: מדריך מלא.

אנו ממליצים לך לדבוק בשימוש ב- VPN זה לדרישות פרטיות נמוכות כגון אבטחת WiFi והסתרת תעבורת אינטרנט מהספק שלך. מומלץ לכל מי שזקוק לרמות פרטיות נוקבות (עורכי דין, עיתונאים, מתנגדי מדיניות וכו ') לחפש שירות מאובטח יותר עם מדיניות ללא יומנים והצפנה חזקה יותר..

שירות לקוחות

אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי 30
ניסיון חינם לא

ל- HMA אפשרויות מצוינות בכל הנוגע לתמיכת לקוחות. צ'אט חי זמין באתר האינטרנט שלו 24/7 וסוכניו מועילים וגם בקיאים. לפעמים לקח לסוכן כמה דקות להגיב, אך בסך הכל מצאנו שהוא די מגיב ומהיר. בסך הכל, די טוב להשגת תגובות מהירות בנוגע לביטול חסימת תוכן ועזרה בהתקנה.

יש להודות, שחלק מהשאלות הטכנולוגיות ביותר ששאלנו היו חייבות להיות מוגברות בפני איש צוות טכנולוגי בכיר יותר. זה נעשה על ידי סוכן התמיכה בלקוחות שאמר לי שנקבל תגובה באמצעות הדוא"ל. למרבה הצער, התגובה הזו לא הגיעה.

חוויית משתמש

חלונות
MacOS
אנדרואיד
לינוקס
iOS
טלפון של Windows

אתר HMA עושה עבודה מצוינת בכדי למשוך משתמשים ולהשכנע אותם לרכוש את ה- VPN; מבלי למסור להם מידע רב ערך באמת. זה מעט מתסכל, אבל יש בו כמה מדריכי התקנה שימושיים (להגדרת ה- VPN על נתב, למשל), וקטע בלוגים שעוזר לאנשים ללמוד כיצד לבטל חסימת שירותים מקוונים ספציפיים, להשיג פרטיות בזמן ה- WiFi הציבורי, מידע שימושי אחר. בלוג זה מתעדכן באופן קבוע למדי עם מאמרים עונתיים.

לקוח Windows

אפליקציית Windows היא לקוח שימושי וקל לשימוש. החדשות הטובות הן שמדובר במכשפה הורגית שתאפשר לך לדלוף נתונים ל- IS שלך אם חיבור ה- VPN ייפול. זה אומר שאתה יכול להשתמש בו לצורך סיבוב (למרות שמדיניות הפרטיות של HMA אכן מזהירה משתמשים לא להשתמש בה לצורך סיבוב בלתי חוקי).

משתמשים מקבלים בחירה של קידוד OpenVPN או L2TP / IPsec. אך למרבה הצער, למרות הטענות (באתר שלה) כי ההצפנה היא בדרגה AES 256 צבאית - ערוץ הנתונים מוגן למעשה באמצעות Blowfish של 128 סיביות (שאינו מאובטח כל כך). משתמשים יכולים לבחור בין OpenVPN UDP ו- OpenVPN TCP במערכת Windows.

בנימה חיובית יותר, VPN זה מהיר והוא מבטל חסימת תוכן רב מרחבי העולם. עלינו להודות שעבור אנשים רבים ה- VPN הזה יקבל את העבודה.

עם זאת, כדאי לשאול אם אתה שמח לשלם כל כך הרבה עבור VPN עם תכונות מוגבלות כשתוכל לשלם מחיר דומה עבור VPN שמציע יותר. זה עשוי לרוב לנבוע אם אתה צריך להתחבר לאחד ממיקומי השרת האקזוטיים יותר של HMA.

לקוח המק

כמו מקבילו Windows, גם לקוח HMA Mac חסר תכונות. עם זאת, יש לה מכשיר הורג שמשמעותו שתהיה סיבוב בסדר אם תרצה (אם כי HMA מציינת במדיניות הפרטיות שלה שלעולם אסור לך להשתמש בשירות שלה לפעילויות סיבוב בלתי חוקיות).

בסך הכל, אפליקציית Mac OS X קלה לשימוש, ומצאתי שהיא עובדת בלי לקרוס. הבחירה במבחר גדול של מיקומי שרתים היא שימושית ומכיוון ש- VPN זה טוב לביטול החסימה של Netflix ו- iPlayer; זו יכולה להיות בחירה ראויה עבור אנשים שאוהבים להזרים.

הצפנת OpenVPN זמינה, עם זאת, ראוי לציין שהיא לא מיושמת באותה מידה כמו אצל הרבה VPN מתחרים בשוק..

האפליקציות לנייד (iOS ו- Android)

אם אתה מחפש VPN מאובטח עבור אנדרואיד או iOS, אתה עלול להיות מעט מאוכזב מ- HMA. ל- VPN אין הגנה מפני דליפות DNS המובנית בתוך לקוחותיה, ויישומי ה- VPN הניידים אינם כוללים תכונות נוספות כגון מכשיר הורג.

לקוח אנדרואיד hidemyass

במשתמשי VPN אנדרואיד מקבלים קידוד OpenVPN. על iOS המשתמשים צריכים להסתפק ב- L2TP / IPsec. בחירת שרתים גדולה היא בהחלט שימושית, ולמי שאינם פרנואידים במיוחד בנושא אבטחה, VPN זה עשוי להיות מתאים (הוא מבטל את חסימת Netflix US ו- iPlayer).

אם הסיבה העיקרית שלך לרצות VPN עבור מכשיר נייד היא להגן על הנתונים שלך ב- WiFi ציבורי - VPN זה יעשה את העבודה מצוין - וימנע מהאקרים להיות מסוגלים לרחרח את הנתונים שלך.

מחשבות אחרונות

אם אתם מחפשים VPN שמוערך מאוד מבחינת הפרטיות, מומלץ לחפש במקום אחר. התמקדות בבריטניה אינה אידיאלית, ומכיוון ש- VPN זה מאחסן יומני חיבור (חותמות זמן ורוחב פס המשמשים) לצד כתובות IP של משתמשים: VPN זה אינו עמיד במים. בנוסף, ל- VPN זה אין הגנה מפני דליפות DNS או מכשיר הרגה באפליקציות הניידות שלו. מכשיר הרגה זמין בגרסאות שולחן העבודה, אך אלה מגיבים לא ברמת המערכת; מה שאומר שאם ה- VPN קורס, אתה ידליף נתונים.

למרות ש- HMA מתירה סיבוב, היא מבקשת ממשתמשים לא להתמכר להורדה לא חוקית בזמן השימוש בשירות. אם אתם מחפשים VPN בעיקר לצורך סיבוב, אנו ממליצים לחפש במקום אחר.

אז למה להשיג HMA? HMA הוא שירות שאינו יקר, ואם אתה זקוק לשרת במיקום אקזוטי / נדיר יותר (שאינו מכוסה על ידי ספקי VPN אחרים) VPN זה עשוי להיות עבורך.

מבחינה בטחונית VPN זה יכול להגן עליך באמצעות WiFi ציבורי. בהנחה שאתה לא מישהו שדורש רמות פרטיות גבוהות במיוחד, הפרטיות שמספקת HMA היא ככל הנראה די והותר. עם זאת, ראוי לציין כי דליפות WebRTC התגלו ב- Windows ו- Mac - כך שתצטרך לתקן אותן באופן ידני (עם סיומת או על ידי השבתת WebRTC בדפדפן שלך).

תוצאות בדיקות המהירות היו מצוינות, מה שאומר ש- VPN זה טוב לביצוע משימות עתירות נתונים כמו סטרימינג ב- HD או גיימינג. כמו כן, אל תשכח שמדובר באחד מה- VPN הבודדים שיכולים לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer ו- Netflix US.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me