הסתר


 • תמחור

  מ 9.99 $
  / חודש

 • זמין ב:


  • אנדרואיד

  • iOS

  • חלונות

  • MacOS

ProPrivacy.com ציון
6.5 מתוך 10

סיכום

Hide.me הוא VPN עם יומני אפס מבוסס במלזיה. ההצפנה חזקה, ול- VPN של Hide.me יש אפליקציות עשירות בתכונות הן עבור Mac והן עבור Windows. עם זאת, למרות היותו שירות אמין - עם תכנית מנוי מועילה בחינם - מנויי הפרימיום הם די יקרים. בנוסף, מצאנו ש- VPN זה נכשל במתן גישה לנטפליקס, כלומר הוא עשוי לאכזב חלק מהלקוחות.

סטטיסטיקות מהירות

 • סמכות שיפוט
  מלזיה
 • חיבורים סימולטניים
  10
 • מדינות
  36
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  70.94 מגהביט לשנייה

מחיר

12 חודש

9.99 $
לחודש

6 חודש

13.32 דולר
לחודש

1 חודש

14.99 דולר
לחודש

המנויים יכולים לבחור לשלם עבור תוכנית מנוי לחודש, שנתי או שנתיים. כל המנויים הללו מגיעים עם אותן תכונות. לא משנה באיזו דרך תסתכלו על זה, Hide.me הפרמיה מעט יקרה. התוכנית החודשית שעולה $ 14.95 היא אחת מתוכניות ה- VPN היקרות ביותר בעולם.

מנוי שנתי עולה 119.95 דולר - וזה בהחלט תחרותי יותר. אבל בשווי של 9.99 דולר לחודש זה עדיין במחיר מופקע גדול (למעשה, זה הרבה יותר קרוב למה שרוב VPNs גובים מהתוכניות החודשיות שלהם).

יש להודות, ExpressVPN - שעולה 99 דולר לשנה - נמצא באזור פארק פארק דומה. עם זאת, ExpressVPN הוא שירות שלעתים קרובות אנו מזכירים לצרכנים "יקר" - ו- Hide.me אכן עולה 20 דולר יותר - וזה דבר שאינו מסוגל לחסום כמה שירותים פופולריים כמו Netflix US.

בצד הפלוס, החברה הציגה כעת תוכנית לשנתיים שמפחיתה את העלות ל -4.41 דולר לחודש. זה הרבה יותר קרוב לעלות הממוצעת של VPN פרמיום ופירושו שלקוחות יכולים כעת לבחור להשתמש ב- VPN מעולה זה מבלי לשלם דרך האף. אנו שמחים מאוד כי Hide.me החליטה להוסיף את תוכנית המנויים הזו וממליצה בחום למשתמשים לנצל את ההנחה הזו אם הם אוהבים VPN זה..

המנויים מקבלים ערבות להחזר כספי של 14 יום לבדיקת השירות, והובטח לנו שמגבלת הנתונים של 500 מגה-בייט שבעבר התקיימה - כך שתוכלו לבדוק את ה- VPN כמה שתרצו ועדיין להחזיר את הכסף שלך.

מעבדי תשלום

משתמשים יכולים לשלם עבור מנוי באמצעות PayPal, כרטיסי אשראי או חיוב, העברת iDeal או Wire. Hide.me מקבל גם תשלום באמצעות מגוון של cryptocur Currency. זה מאפשר לצרכנים לשלם עבור השירות באופן אנונימי אם הם רוצים.

התשלומים מטופלים בשם Hide.me על ידי חברת צד ג 'Cleverbridge AG. זה היבט חיובי של השירות מכיוון שזה אומר של- Hide.me אין רשומות תשלום המאוחסנות בשום מקום ליד מידע על מנויים. למעוניינים - Cleverbridge ממוקמת בגרמניה שנחשבת בדרך כלל למקום טוב לפרטיות נתונים.

בטל את חסימת Netflix?

בדקנו את Hide.me VPN כדי לראות אם הוא יבטל את חסימת שירותי הזרימה הפופולריים ביותר שבדקנו באמצעות לקוח Windows. התחברנו לשרתי פלורידה ונבאדה בארה"ב. למרות שהצלחנו להיכנס לנטפליקס בהצלחה בשרתים בארה"ב - לא מצאנו הופעות בארה"ב בלבד.

לרוע המזל, פירוש הדבר ש- VPN אינו מבטל את חסימת Netflix US. ביקשנו מ- Hide.me לומר לנו אילו שרתים למעשה חוסמים את Netflix האמריקני, ונעדכן את הסקירה אם נקבל מידע נוסף, אך נכון לעכשיו לא הצלחנו לגשת אל Netflix US לחלוטין.

התחברנו גם לשרתים הבריטים של לונדון ובריטניה של מנצ'סטר כדי לראות אם נוכל להשתמש ב- BBC iPlayer. גם לא יכולנו לגשת ל- BBC iPlayer.

תסתיר אותי לא עובד עם ה- BBC iPlayer

למרבה הצער, פירוש הדבר ש- Hide.me לא נחשב לאופציה טובה לביטול חסימת נחלים. זהו חיסרון מאסיבי בהתחשב בעלות השירות הגבוהה יחסית.

מאפיינים

בחירת נמל
שילוח נמל
חיבורים סימולטניים 10
סך כל השרתים 1400
מדינות 36
נתב נתב
נתבים נתמכים Asus WRT DD-WRT, OpenWRT pfSense עגבניה, LibreELEC ("קודי"), OpenELEC ("קודי")
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית מתכת חשופה
מפחיד

Hide.me הוא שירות עשיר בתכונות בכל לקוחותיו השונים. הנה מה שאתה מקבל עם מנוי פרימיום:

 • שירות יומני אפס

 • 1400 שרתים ב- 54 מיקומים בכל 36 מדינות ברחבי העולם

 • נתונים ללא הגבלה

 • 10 חיבורים בו זמנית

 • פרוטוקולי PPTP, L2TP / IPsec, IKEv2, OpenVPN, SoftEther ו- SSTP VPN

 • אפליקציות עבור Windows, Mac OS X, Android ו- iOS

 • מתג כיבוי

 • P2P מותר בכמה שרתים

 • פרוקסי SOCKS

 • IP סטטי (לא חובה)

 • מנהרת מפוצלת

 • משמר התגנבות - תכונת חומת אש זו מאפשרת לך לבחור אפליקציות שיפעלו רק אם אתה מחובר ל- VPN. זה מבטיח שלעולם לא תשתמש בטעות באפליקציות האלה ללא פרטיות ה- VPN. לדוגמה, אתה יכול לבצע חומת אש של לקוח הסיקור שלך כדי להבטיח שלעולם לא ידליף תעבורת סיקור לספקית האינטרנט שלך.

 • תמיכה מלאה ב- IPv6 - מעולה מבחינה טכנולוגית - ואחד ממשני ה- VPN הבודדים ליישום תאימות חיבור IPv6 מלאה.

למרות שמדובר ברשימה מתאימה של תכונות, ראוי לציין כי הרוב המכריע של VPNs המובילים בשוק מספקים תכונות דומות בעלויות של עד 50% פחות מ- VPN מלזי זה..

מהירות וביצועים

מהירויות חיבור הן מרכיב חיוני בכל VPN, מכיוון שהן ישפיעו על מה שתוכלו לעשות עם ה- VPN שלכם ביום יום. אנו בודקים את Hide.me VPN בשיטת בדיקת מהירות מדעית מבוססת שרת. אנו בודקים שרתי בריטניה, הונג קונג, ארה"ב ואוסטרליה שלוש פעמים ביום. אנו בודקים אם מהירויות התפרצות מקומיות (בבריטניה) ומהירות ההורדה הממוצעת בכל אותם מיקומי שרת.

להלן תוכלו לראות כי בחודש יוני ויולי של 2020 היו ממוצע ההורדות של Hide.me 63.5 מגהביט לשנייה - עם מהירויות פרץ של מעל 400 מגהביט לשנייה. אלה מהירויות חיבור מהירות במיוחד אשר מציבות את Hide.me לטווח עם כמה מה- VPN הטובים ביותר בשוק. מהירויות התברר הן במהירות הבזק ומשמעותן היא ש- VPN מתאים לכל המשימות עתירות נתונים כמו הזרמת HD.

בעוד ש- VPN זה מהיר, המציאות היא שאתה יכול להשיג מהירויות דומות מ- VPN זולים בהרבה. אז אלא אם כן אתה מתלהב במיוחד משירות זה ניתן להשיג ביצועים דומים בכל חלק מהעלות. כמובן שלשירות זה יש הרבה תכונות נוספות והוא מבוסס במלזיה וזה טוב לפרטיות. לפיכך, זו עשויה להיות הבחירה הנכונה עבור אנשים מסוימים שיכולים להצדיק את העלות הנוספת.

הסתר מהירות VPN

בדיקות דליפה

ProPrivacy.com SpeedTest (מקסימום / פרץ) 266.88
התגלה דליפת IPv6?
זוהה דליפת IPv4?
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 70.94

בדקנו בדיקות דליפות IP על ידי ביקור ב- ipleak.net. בדקנו בדיקות דליפת IPv4 ו- IPv6 DNS, כמו גם בדיקות דליפת IPv4 ו- IPv6 WebRTC. אנא קרא את המדריך השלם שלנו לדליפות IP כדי להבין מדוע ל- VPN אסור לעולם לדלף.

בדקנו את לקוח ה- macOS עבור IPv6 ו- IPv4 ולא מצאנו שום דליפות באמצעות לקוח ה- Mac האחרון. ראוי לציין כי לגירסא העדכנית ביותר של לקוח Hide.me יש כעת תאימות IPv6 מלאה, מה שאומר שהיא לא צריכה עוד להיות בעלת בעיות IPv6 כלשהן.

בשלב הבא בדקנו את חלונות. בדקנו את לקוח Windows האחרון. ראשית, בדקנו דליפות באמצעות חיבור IPv6 של המשרד. לא גילינו שום דליפות IP, לא דליפות WebRTC ואף לא דליפות DNS כלשהן. צילום המסך שלמטה מציג את תוצאות בדיקת הדליפה של Windows.

מבחן דליפת

פרטיות ואבטחה

DNS בהארחה עצמית / פרוקסי כן
מתג כיבוי
ערפול (התגנבות)
הגנת דליפות IPv4
הגנת דליפות IPv6
הגנת דליפות WebRTC

Hide.me מבוסס במלזיה. אם כי מלזיה מטילה צנזורה רבה על אזרחיה; זה לא משפיע על שירות VPN בשום דרך. ומכיוון שמלזיה אינה אוכפת כל הוראות חובה לשמירה על נתונים ב- VPN, היא מקום טוב לבסיס VPN.

Hide.me לא מאחסנת יומנים על מה שאנשים עושים באינטרנט באמצעות השירות שלה. כמו כן, יומני החיבור לרוחב הפס "נמחקים בצורה מאובטחת כל כמה שעות" ויומנים אלו לא נשמרים לצד כתובות IP אמיתיות או חותמות זמן.

מעקב אחר שימוש ברוחב הפס בשרתים בצורה כל כך לא פולשנית אינו מהווה דאגה, ומסיבה זו, הוגן לומר כי Hide.me הוא אכן VPN ללא היומנים..

יישום הצפנה

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN
פרוטוקולים אחרים SoftEther

Hide.me מספק קידוד OpenVPN בכל הפלטפורמות (אם כי תזדקק ללקוח של צד שלישי ב- Mac, Android ו- iOS - וזה רחוק מלהיות אידיאלי). זה גם מספק בחירה של פרוטוקולי מנהור חזקים כולל IKEv2 (פרוטוקול ברירת מחדל ב- Mac ו- iOS), L2TP ו- PPTP. קידוד OpenVPN הוא הפרוטוקול המומלץ שלנו, ו- Hide.me משתמש ביישום חזק במיוחד:

 • ערוץ בקרה: קידוד AES-256-GCM עם קידוד לחיצת יד RSA-8192. אימות נוסף אינו נדרש עם GCM, אך אימות hash של HMAC SHA384 מוגדר גם בסוויטת ההצפנה. סודיות קדימה מושלמת ניתנת באמצעות בורסת דיפי-הלמן רגילה (DHE).

 • ערוץ נתונים: צופן AES-256-CBC עם אימות HMA SHA-256.

זהו יישום OpenVPN חזק במיוחד בזכות לחיצת היד החזקה ביותר שלה RSA-8192.

ראוי לציין כי מכשיר ההורג זמין רק בלקוחות Windows ו- Mac.

חוויית משתמש

מבחינת האתר, VPN זה די קל לשימוש. הכל מסודר בקלות לניווט במערכת התפריטים ו- VPN אכן מספק שאלות נפוצות ומדריכים מועילים באתר האינטרנט שלו. הרשמת הרשמה קלה, ורק מידע מינימלי נדרש (אתה יכול להשתמש בדוא"ל צורב אם אתה מעדיף). הלקוחות זמינים בקלות לאחר ההרשמה, והם מתקינים במינימום מהומה. מצאתי גם שהלקוחות עובדים בצורה ראויה להערכה.

שירות לקוחות

ניסיון חינם לא
אחריות להחזר כספי
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי
אורך ערבות להחזר כספי 14

למרות של- Hide.me יש צ'אט חי 24/7, מצאנו שהסוכנים שלהם אטים. בנוסף, לרוב לא היו להם תשובות טובות לשאלות ששאלנו אותם.

לנציגי מכירות אין מספיק נתונים כדי ליידע כראוי קונים פוטנציאליים, ויש לשלוח שאלות מעמיקות באמצעות מערכת הכרטיסים.

שאלנו כמה שאלות טכניות באמצעות מערכת הכרטיסים ומצאנו שהתגובות אטיות. בנוסף, היינו צריכים ללחוץ על לא מעט פעמים כדי לקבל את המידע שרצינו. נותרנו מאוכזבים בהתחשב בעלות הגבוהה של השירות.

בנימה חיובית יותר, ל- hide.me יש בסיס ידע שימושי המכיל מדריכים להתקנת הלקוחות ולתיקון בעיות נפוצות. זהו משאב שימושי שיכול לעזור לרוב האנשים.

לקוח חלונות

לקוח VPN של Windows זה מגיע עם הרצת כפתור והצפנת OpenVPN. מסיבה זו אנו רואים את Hide.me כשירות ידידותי לחלונות. עם זאת, אנשים רבים הזקוקים ל- VPN חזק עבור מחשב Windows אחד בלבד עשויים להיות מרוצים מהתוכנית הזולה יותר של מכשיר אחד. מאז שבדקנו לאחרונה את Hide.me, הוא הוסיף גם כמה פיצ'רים חדשים ללקוח: פיצול מנהרה ותכונה חומת אש חדשה (שתעצור אתכם להתחבר לאינטרנט אלא אם אתם מחוברים דרך Hide.me).

מצאנו שלקוח Windows יבצע אישור. עם זאת, מהירויות איטיות הקשו על הזרמת קבצי וידאו HD.

במהלך הבדיקות לא גילינו שום דליפות בשעה שבחנו את לקוח Windows. בנוסף, Hide.me פרסמה כעת הרחבות של כרום ופיירפוקס שנועדו לעצור דליפות WebRTC. הרוצח הרוצח אכן חתך את האינטרנט שלי אפילו כשהאפליקציה התרסקה, זה ככל הנראה בגלל העובדה שהפעלנו את תכונת חומת האש. בסך הכל לקוח Windows מעולה שעובד ביעילות, אך אינו מבטל את חסימת ה- BBC iPlayer.

התכונה החדשה של התגנבות גואר מושלמת עבור אנשים המשתמשים בלקוחות BitTorrent כדי להוריד תכנים באופן קבוע ומבטיחה שלעולם לא ידליפו כל תנועה לא מוצפנת לספק האינטרנט שלך. אנו אוהבים גם את התוספת של Split Tunneling, שתאפשר לך לבחור לחבר כמה מהיישומים שלך דרך ה- VPN תוך מתירה לאחרים לגלוש באינטרנט ללא הגנה (נהדר אם אתה רוצה להשתמש במהירות המלאה של חיבור האינטרנט שלך בזמנים שבהם פרטיות אינה חיונית)

לקוח אנדרואיד

לקוח ה- VPN של אנדרואיד מספק קידוד OpenVPN או IKEv2. אלה צורות חזקות של הצפנת VPN. כפי שקורה בלקוחות שולחן העבודה - המהירויות היו מהירות, מה שאומר שמזהה לקוח זה נהדר למשחקים והזרמות בפרטיות. ולגבי ביטול חסימה של תכנים מכל העולם. Killswitch זמין גם.

לקוח מק

לקוח ה- VPN שלהם ב- Mac קל לשימוש ונחמד להסתכל עליו. והחדשות הטובות הן שהוא מיישם כעת בחירה של קידוד OpenVPN, IKEv2 ו- SoftEther (לצורך הסתרת השימוש ב- VPN כ HTTPS רגיל). מצאנו שהקשרים יציבים ונהנינו להשתמש בפלטפורמה זו יותר מ- Windows.

מכשיר הרגה זמין בפלטפורמה זו מה שאומר ש- VPN זה מתאים להורדת P2P ולמשימות רגישות אחרות. לא אותרו דליפות בעת השימוש בלקוח החדש ביותר.

ראוי להזכיר של- Hide.me יש תוספי Chrome ו- Firefox המיועדים לעצור דליפות WebRTC. כך שאם אתה משתמש בלקוח מבוגר ולא רוצה להשבית את ה- IPv6 במחשב שלך, תוכל לנסות את התוספים האלה במקום זאת. הורדתי את התוסף Firefox והפעלתי את הגנת הדליפה של WebRTC רק כדי לבדוק זאת. עם זאת, אנו נוטים להמליץ ​​על שדרוג ללקוח האחרון שיש לו תמיכה מלאה ב- IPv6.

הסתר דפדפן Hide.me

לאחר מכן בדקנו את הלקוח אחר הדלפות בחלון גלישה בסתר וגילינו שום דליפות WebRTC בעת השימוש בלקוח העדכני ביותר, עם או בלי הפעלת סיומת Firefox; וזה נהדר.

iOS

לקוח ה- VPN של iOS דומה מאוד ללקוח אנדרואיד, עם זאת, הוא מיישם הצפנת IKEv2 חזקה יותר מאשר בן דודו שאינו מק. גם מכשיר הורג אינו זמין בפלטפורמה זו - וחבל. כדי להתחבר באמצעות OpenVPN תצטרך להשתמש בלקוח ConnectVPN של צד שלישי.

תכונות אחרות

 • תמיכה בין פלטפורמות. Hide.me תואם כעת ל- Android TV, Amazon Fire TV Stick ו- Tablet Fire של אמזון.

 • הגנת WiFi אוטומטית: זה מגלה אם המכשיר שלך מתחבר אוטומטית לרשת WiFi לא מאובטחת ומציע לחבר את ה- VPN כדי להגן עליך. זה נהדר להגן עליך מפני האקרים בעת שימוש בנקודות חמות WiFi ציבוריות.

 • רך אחר: Hide.me תומך בפרוטוקול ה- VPN של SoftEther; זה מאפשר למשתמשים להסוות תנועה מוצפנת של VPN כ- HTTPS רגילה דרך יציאת TCP 443. הדבר מקשה על חסימה של חומות אש ומאפשר לאנשים להתחמק מחסימת VPN במדינות כמו סין ואיראן. SoftEther נתמך ב- Windows בלבד.

 • כתובות IP סטטיות: היכולת לבחור IP סטטי היא תכונה נחמדה ששחקני פוקר (וכמה קבוצות מומחים אחרות אולי ירצו לנצל אותה). עם זאת, ראוי לציין כי ה- IP הסטטי האלה הם משותפים ולא IPs ייעודי. זה טוב לפרטיות, אך לא מועיל כהתחמקות מחסימות VPN מאתר האינטרנט (וזו הסיבה שאפילו תכונה זו אינה עובדת עם Netflix US). זה שימושי לעקיפת חומות אש NAT, והתמיכה האוניברסלית Plug and Play (UPnP) נתמכת באופן מלא.

התוכנית החינמית

אם אתם מעוניינים בתוכנית החינמית, מדובר בשירות מעולה שימושי ביותר. למשתמשים רשאים להוריד נתונים של 2GB לחודש, וזה טוב בהרבה מהרוב המכריע של VPNs החופשיים בשוק. משתמשים בוחרים במיקומי שרת בקנדה, הולנד, סינגפור ושרתים שנוספו לאחרונה בארה"ב.

משתמשים בעבר בחינם לא קיבלו גישה לכל פרוטוקולי ה- VPN. עם זאת, Hide.me תיקנה זאת כעת והמשתמשים מקבלים גישה לכל פרוטוקולי ההצפנה של ה- VPN.

ראוי לציין כי מהירויות החיבור עשויות להיות מעט איטיות יותר ממה שניתן לצפות בגירסה בתשלום, ככל הנראה בגלל גודש השרתים. בסך הכל, אנו יכולים להמליץ ​​על הגרסה החינמית של Hide.me, שהיא שירות נדיב במחיר!

מחשבות אחרונות

כשמדובר ב- Windows ו- Mac VPN זה עושה עבודה די טובה. מכשיר הורג זמין בשני שולחנות העבודה שפירושו ש- VPN זה מתאים לטרנינג, ו- hide.me מאפשר חיבורי P2P בבחירת שרתים. העובדה ש- Hide.me מתיר כעת עד 10 חיבורים בו זמנית בהחלט הופכת את השירות לתמורה טובה יותר לכסף, אם כי הוא עדיין די יקר.

תמיכה בצ'אט חי היא 24/7 ותלוי באיזה סוכן אתה מקבל זה יכול להיות בסדר. עם זאת, בסך הכל מצאנו שזה מאכזב.

VPN זה מהיר בזק, כלומר הוא מתאים לעשות כמעט כל דבר שתוכלו לחשוב עליו באופן מקוון. עם זאת, נתקלנו בבעיות בביטול החסימה של ה- BBC iPlayer או Netflix US - למרות טענות ה- VPN שהוא עובד עם Netflix. זה מתסכל במיוחד בהתחשב בעלות ה- VPN.

בסך הכל אנו רואים כי VPN זה יקר מאוד אם אתה רוכש חוזה לחודש או שנתי. עם זאת, אם אתה מתחייב לשנתיים, תהליך ה- VPN הופך קרוב הרבה יותר לממוצע. המציאות היא שאתה יכול להשיג חבילת VPN דומה מאוד עבור פחות, אבל אם אתה רוצה VPN שיש לו הרבה תכונות חריגות זה עשוי להיות אפשרות טובה בשבילך.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me