FrootVPN


 • תמחור

  מ 2.99 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
7.5 מתוך 10

סיכום

FrootVPN פרץ למקום ה- VPN בשנת 2014, עם בסיס לקוחות ענק שנבנה לכאורה בן לילה בזכות פרסום חלקלק במפרץ הפיראטים. מה שהתחיל כשירות בחינם הוא עכשיו אולי ה- VPNs הזול ביותר שיש שם. אז, איך FrootVPN משווה לכמה מהשחקנים הוותיקים בענף? המשך לקרוא את סקירת FrootVPN שלי כדי לגלות!

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  10 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  שבדיה
 • חיבורים סימולטניים
  3
 • מדינות
  19

מאפיינים

FrootVPN מבוסס בשבדיה שהיא מדינה שהיא חלק ממדינת ישראל "ארבע עיניים" רשת. ל -14 מדינות אלה הסכמים שונים לאיסוף וחלוקת מודיעין זה עם זה. זה לא אידיאלי אם אתם מחפשים פרטיות מלאה באינטרנט, אבל אתייחס לכך בהמשך הביקורת.

אציין גם בסקירה זו של FrootVPN שהספק התחיל בתחילה כשירות בחינם, רק עבר לשירות בתשלום כאשר הוצאות התפעול ובסיס המשתמש הפכו ליותר מדי מכדי לטפל בו.

ל- FrootVPN 36 שרתים ב -19 מדינות, כאשר 12 מהם נמצאים בשבדיה. יש שילוב נחמד של מיקומים זמינים, כולל רוסיה, ברזיל וישראל.

רכישת תוכנית FrootVPN מעניקה לך עד שלוש חיבורים בו זמנית לשירות, או שאתה יכול פשוט להגדיר את הנתב שלך ל- FrootVPN ולעולם אל תדאג שכל המכשירים שלך יוגנו..

בקר ב- FrootVPN »

תמחור ותוכניות

זה עשוי להיות אנדרסטייטמנט לומר כי ל- FrootVPN יש אסטרטגיית תמחור פשוטה. יש תוכנית אחת זמינה, כאשר המחיר נקבע לפי אורך המנוי. חודש בודד של FrootVPN עולה 4.99 $, ואילו שלושה חודשים יורדים ל 3.99 $ (11.97 $ בסך הכל). מנוי לשנה שלמה יעלה לך 2.99 דולר לחודש (35.88 דולר בסך הכל). סקירת FrootVPN זו בודקת מה אתה מקבל עבור הכסף שלך.

ציינתי במהלך סקירת FrootVPN שלי שהספק הוא אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים בחוץ, מכיוון שייתכן כי כל מחיר נמוך יותר יתן לך VPN בחינם! זה נחמד לראות של- FrootVPN אין כבר חידוש אוטומטי כברירת מחדל, תכונה שיכולה להוביל לתסכול רב.

תמחור FrootVPN

אם אתה נרשם ל- FrootVPN, יש לך את הביטחון של ערבות להחזר כספי של 30 יום אם אינך מרוצה מהשירות.

FrootVPN מקבלת את כל כרטיסי האשראי הגדולים כמו גם את Paypal. תשלום ביטקוין אפשרי גם באמצעות BitPay, ומעניק ללקוחות רמה נוספת של אנונימיות.

מהירות וביצועים

כשמדובר בסקירת שירותי VPN, המהירות היא אולי המבחן החשוב ביותר. ראוי לציין ש- OpenVPN יכולה לגרום למהירויות איטיות יותר, דבר שקיבלתי בחשבון בבדיקת FrootVPN.

מהירות FrootVPN

הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצע עבור כל שרת ומיקום. לפרטים נוספים ראה הסבר על מבחן המהירות המלא שלנו.

לצערי לא הצלחתי ליצור חיבור לשרתי FrootVPN בבריטניה או בצרפת. בנוסף, המהירויות בכל רחבי הלוח היו גרועות, אפילו כאשר לוקחים בחשבון את המהירות האיטית יותר של OpenVPN.

כחלק מבדיקות המהירות שלי, ביצעתי גם כמה בדיקות דליפות IP ו- DNS כדי לבדוק אם FrootVPN מדליף מידע זה דרך השירות. שמחתי לראות שלא היו דליפות עם FrootVPN, אבל הייתי ממליץ לבדוק זאת בעצמכם באמצעות ipleak.net או מבחן דומה.

בטיחות ופרטיות

פרוטוקולי VPN הנתמכים על ידי FrootVPN כוללים OpenVPN, PPTP ו- L2TP. שמחתי לראות את FroVPN המומלצת על OpenVPN, גם אם יש ירידה קלה בביצועים כתוצאה.

כפי שציינתי קודם בסקירת FrootVPN זו, היא חברה שבדית והיא כפופה להסכמי השמירה והשיתוף של מידע על ארבע עיניים. שבדיה אינה נוראית לפרטיות כמו ארה"ב או בריטניה, אך האפשרות לשיתוף הנתונים שלך בין 14 המדינות אינה אידיאלית כשמחפשים פרטיות מלאה. תוכלו לקרוא עוד על קבוצת ארבע עיניים כאן.

FrootVPN מריץ הצפנת AES-256-CBC בשילוב עם SHA-384 hash ומפתח 2048 סיביות. יש גם תמיכה ב- TLS 1.1+ באמצעות סודיות פרפוד קדימה, מה שמראה עוד יותר כי FrootVPN אכפת מהגנה על נתוני לקוחות.

FrootVPN טוען לשמור על מדיניות קפדנית ללא רישום כניסה. אמנם אני בטוח ש- FrootVPN עושה הכל כדי להישאר נאמן לכך, אך הימצאותו בשבדיה כפופה לכך למגוונים "ארבע עיניים" הסכמים.

פעילות P2P מותרת בכל השרתים של FrootVPN. עם זאת הייתי ממליץ לבדוק קודם את רשימת השרתים ולבחור מיקום עם עומס שרת נמוך.

קלות שימוש

ל- FrootVPN אתר אינטרנט נעים ויזואלי עם הרבה מידע מועיל שניתן להגיע אליו בקלות. אזור הלקוח מאפשר גם להציג את רשימת השרתים ולנהל את הגדרות החשבון. יש גם בלוג נחמד עם פוסטים קבועים הנוגעים לחדשות בענף וטיפים בנוגע לשירות ה- VPN.

למרבה הצער, יש כמות לא מבוטלת של אנגלית לקויה הפזורה ברחבי האתר (כפי שניתן לראות בתמונת המסך למטה). חוויתי זאת עם ספקים אחרים בעבר וזה די מאכזב לראות, בהתחשב בהישג העולמי של שירות VPN.

של FrootVPN "מדיניות פרטיות" ו "תנאים" דפים גם משאירים הרבה מה להיות נחשק. הטקסט בקושי נראה לעין, שכאשר מחשיבים את חשיבות העמודים הללו חשודים מאוד.

תמיכה

כשמדובר בתמיכת לקוחות, ל- FrootVPN מערכת כרטיסים בתוספת שאלות נפוצות וכמה מדריכי פתרון בעיות, תלוי בפלטפורמה שלך. ישנו גם שירות צ'אט חי, אם כי זה זמין רק בשעות הפעילות הרגילות של FrootVPN.

הגשתי כרטיס מבחן בבוקר של יום חול כדי לבדוק את איכות התשובה וכמה מהר אוכל לקבל תגובה. קיבלתי תשובה מספקת פחות מ -24 שעות אחר כך.

FrootVPN שומר גם על פרופילים פעילים בפייסבוק, טוויטר וגוגל פלוס. אם אתה מרגיש בנוח להשתמש בפלטפורמות אלה, אתה יכול גם לשלוח הודעות לפרופילים אלה אם אתה זקוק לתשובות בקמצוץ.

התהליך

הרשמה

ההרשמה ל- FrootVPN אינה מכאיבה לחלוטין. כל מה שאתה צריך זה כתובת דוא"ל וסיסמא כדי להתחיל. האתר מפרסם היכולת להשלים את תהליך ההרשמה בפחות מעשר שניות.

לקוח Windows

כפי שציינתי קודם בסקירת FrootVPN זו, הספק אין לקוח תוכנה, כלומר תצטרך להגדיר הכל באופן ידני במכשיר שלך.

שיטה זו מייגעת והופכת את החלפת השרתים לאירוע רב זמן. אנשים ללא רקע טכני עלולים למצוא את עצמם בצרות אם יתעוררו בעיות.

הורדתי את קבצי התצורה הדרושים וניסיתי לעצמי את FrootVPN. אחרי שנתקלתי בכמה סוגיות ראשוניות, הופתעתי כמה מהיר התהליך כולו. לאחר הורדת קבצי התצורה מאזור המשתמש FrootVPN, עליך להוסיף את הקבצים ללקוח OpenVPN, להזין את האישורים שלך, ואתה מסודר!

פלטפורמות אחרות

כתוצאה מהתמיכה ב- OpenVPN, FrootVPN זמין כמעט לכל פלטפורמה שאפשר להעלות על הדעת. המכשול היחיד כאן הוא הצורך לבצע את כל התצורה הידנית בעצמך, מה שעשוי להיות מתסכל עבור מי שאינו בקיא בטכנולוגיה..

לסקירת FrootVPN זו ניסיתי להגדיר את השירות באייפון שלי עם iOS 9.3.5. ההתקנה הייתה קלה, כאשר התהליך היה מהיר עוד יותר מאשר הגדרת FrootVPN ב- Windows. כל שעליך לעשות הוא לשלוח לעצמך דוא"ל את קבצי ה- config של OpenVPN ולפתוח אותם באייפון שלך. הזן את אישורי FrootVPN שלך ואתה מוכן!

מחשבות אחרונות

אם אתם מחפשים VPN זול במיוחד ויש לכם הבנה כיצד להקים VPN באופן ידני, FrootVPN עשוי להיות השירות הנכון ביותר עבורכם. הצפנה מוצקה, המון מיקומים ותכונות כמו תשלום ביטקוין וסודיות קדימה מושלמת - כל אלה תורמים לכך ש- FrootVPN הוא VPN מוצק..

ישנם כמה חששות בנוגע למהירויות וזמינות השירותים, אם כי זה יכול היה להיות נושא זמני בזמן כתיבת הביקורת הזו. נסה את FrootVPN בעצמך ונצל את ההבטחה להחזר הכסף עבור 30 יום כדי לגלות אם השירות מתאים לך. לחץ על הקישור למטה כדי להתחיל!

בקר ב- FrootVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me