Fastmail


Fastmail
הוא ספק דוא"ל שהושק לפני עשרים שנה בשנת 1999. השירות מפרסם את עצמו כפתרון דוא"ל מאובטח המגן על פרטיות המשתמשים. לשם כך היא טוענת שלעולם לא תרוויח רווח מהתוכן של הודעות דוא"ל למשתמשים - כפי שקורה לענקי דוא"ל כמו גוגל, יאהו ומיקרוסופט..

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

לספק דוא"ל זה יש משרדים באוסטרליה ובארה"ב. כדאי גם לזכור ששירות הדואר האלקטרוני נרכש על ידי חברת התוכנה הנורווגית אופרה כבר בשנת 2010.

עם זאת, מדובר בחברה אוסטרלית, והיא טוענת שהיא מגיבה רק לפקודות בית המשפט באוסטרליה - ולא לאלה האמריקאית. עם זאת, השרתים שלה מבוססים בארה"ב, מה שלדעתנו פירושו שניתן יהיה להגישו צו והוראת איסור פרסום.

למרבה הצער, אוסטרליה אינה מקום טוב במיוחד להתבסס על שירות דוא"ל פרטי (וגם ארה"ב לא). הסיבה לכך היא שאוסטרליה היא חלק מהסכם הפיקוח על חמש העיניים והיא מדינה שמאכפת חוקים לשמירת נתונים חודרניים פולשניים. בנוסף, אוסטרליה העבירה לאחרונה חקיקה שהרשויות יכולות להשתמש בהן כדי להכריח שירותים לספק דלתות אחוריות להודעות מוצפנות.

בסך הכל, פירוש הדבר הוא שכדי להשתמש בספק הדוא"ל הזה בצורה מאובטחת תצטרך להשתמש בהצפנה מקצה לקצה (PGP או S / MIME) כדי לשלוח דוא"ל בינך לבין הנמען שלך. למרבה הצער, הצפנה מסוג זה אינה זמינה באופן רשמי ב- Fastmail - כך שתצטרך להשתמש בתוסף של צד שלישי כמו Mailvelope או לקוח דוא"ל של צד שלישי כמו Thunderbird..

אז האם דוא"ל זה שווה את הכסף שעליך לשלם כדי להשתמש בו, או שיש אפשרויות טובות יותר בשוק?

לוגו Fastmail

כמה עולה Fastmail?

למרות שמשתמשים יכולים לקבל ניסיון חינם של Fastmail למשך 30 יום, יש צורך לרכוש מנוי על מנת להשתמש בשירות עוד. ניתן לרכוש מנויים באחת משלוש תוכניות: בסיסי, רגיל ומקצועי.

תמחור fastmail

בסיסי עולה 3 דולר לחודש (למשתמש) ויאפשר לכם להשתמש בשירותי הדואר האלקטרוני המאובטחים עם אחסון של 2 ג'יגה-בייט. תוכניות מנוי בסיסיות אינן מאפשרות לך להשתמש בתחום שלך.

סטנדרט עולה 5 דולר למשתמש, לחודש ומגדיל את כמות האחסון הזמינה ל- 25 ג'יגה-בייט. משתמשים רגילים יכולים להשתמש בתחום מותאם אישית משלהם.

בעל המקצוע עולה 9 דולר לחודש וזה מגדיל את כמות האחסון הזמינה ל 100 GB. משתמשים מקצועיים יכולים להשתמש בתחום שלהם והם מקבלים גישה לשלושה תכונות נוספות: ארכיון מנהל מערכת, "Topicbox" לשיתוף דוא"ל עם חברי הצוות ובקרות מנהלים..

המנויים יכולים לבחור לשלם באמצעות כרטיס אשראי או חיוב או באמצעות PayPal. Cryptocur מטבעות אינם זמינים בינתיים.

סקירה כללית של תכונות

 • אפליקציות לכל הפלטפורמות
 • Webportal לגישה נוחה לדוא"ל
 • תמיכה ב- IMAP, POP3, SMTP
 • ללא פרסומות
 • אין מעקב
 • רשימות אנשי קשר וקבוצות
 • שירות רשימת תפוצה (נושא התיבה)
 • שירות העברת דוא"ל (Pobox)
 • ניתן לחפש באופן מלא
 • תכונת שיחות להשראת הודעות
 • הצמדת הודעה
 • לוח שנה
 • ייבא תכונה
 • ייצא מיילים לכל ספק אחר
 • תמיכה בבעלות דומיין (סטנדרטית ומעלה)
 • שיתוף וארכוב של דוא"ל לצוותים (מקצועיים)
 • בקרות מנהל (מקצועי)

קלות שימוש

ההרשמה לניסיון בן 30 יום של Fastmail היא קלה, והיא אינה מחייבת אותך למסור פרטי כרטיס כלשהו. משמעות הדבר היא שאתה יכול לקפוץ באמת ולקבל הבנה כיצד Fastmail עובד מבלי שתצטרך לדאוג למנוי מתגלגל אוטומטית..

כדי להתחיל להשתמש ב- Fastmail פשוט לעבור לאתר האינטרנט שלה ולהירשם באמצעות הטפסים המקוונים שלו. יהיה עליכם לספק סיסמא ולהסכים לתנאי השירות (אשר אינם כוללים משלוח שליחת דוא"ל בכמות גדולה או לא רצויה). משתמשים בחינם מוזכרים גם שלא להשתמש בשירות למטרות מסחריות, לשם כך יש צורך לרכוש מנוי.

טופס הרשמה של fastmail בחינם

לחיצה על ניסיון התחל למשך 30 יום תעביר אותך לטופס אחר המחייב למסור מספר טלפון. זהו חלק מאכזב מאוד מהשירות מכיוון שהיינו מעדיפים הרבה את היכולת לאמת חשבון באמצעות דואר אלקטרוני. מסירת מספר טלפון נחשבת תמיד פולשנית ביותר, וזו אינה דרך טובה לשירות הטוען שהוא פרטיות..

fastmail בחינם מאמת את מספר הטלפון שלך

לאחר שאימתנו את מספר הטלפון שלנו, הצלחנו להתחיל להשתמש בחשבון החינמי ללא בעיות. ראשית, בדקנו את הזמינות של תכונת הייבוא ​​שלה. שמחנו לגלות שאפשר לייבא אוטומטית דוא"ל ואנשי קשר מלקוח דוא"ל אחר.

ל- Fastmail ישנה תכונת יבוא מובנית המאפשרת להעביר דוא"ל מחשבון ישן כמו Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud או באמצעות IMAP מכל לקוח של צד שלישי. ניתן להעלות אנשי קשר דרך קובץ פנקס כתובות כגון CSV (השיטה הנפוצה ביותר). ניתן לייבא ערכי לוח שנה ללא כל בעיה.

כדי לגשת לתכונות הייבוא ​​- כמו גם מדריכי התקנה להפעלת Fastmail עם לקוח דוא"ל של צד שלישי, ואפליקציות הנייד - לחץ על החץ למטה בפינה השמאלית העליונה של הלקוח (לצד כתובת הדוא"ל שלך) ובחר הגדרות.

קבל fastmail לעבוד עם אפליקציות של צד שלישי

ייבאנו אנשי קשר מסוימים באמצעות קובץ CSV ללא בעיות (vCard3 זמין גם הוא). הבאנו גם כמה מיילים מ- Gmail כדי לבדוק שתכונת הייבוא ​​עובדת. כדי לעשות זאת כל שעליך לעשות הוא להבטיח שה- IMAP מופעל בחשבון Gmail שלך.

בשלב זה בדקנו גם את תכונת הייצוא, בה תצטרכו להשתמש אם תחליט אי פעם לעזוב את Fastmail לשירות אחר. התקשינו לשים עיניים על תכונת הייצוא ונאלצנו לחפש עזרה באתר שלה.

גילינו שכדי לייצא אנשי קשר תצטרך ליצור קבוצה ולהוסיף את אנשי הקשר שלך לאותה קבוצה. לא ניתן לייצא כל אנשי קשר שנוספו את תיקיית "אין קבוצה" עם חשבון הדוא"ל. עשינו קבוצה והוספנו אליה איש קשר בכדי לבדוק אותה.

אנשי קשר של fastmail - -

לחיצה על ייצוא מספק לך מספר אפשרויות כולל קבצי CSV עבור Outlook או Yahoo, קבצי vCard, קבצי .adr לאופרה וקבצי LDIF עבור Thunderbird. זהו מגוון גדול ונחמד של אפשרויות שאמורות להקל על ההעברה לכל אחד.

תכונת ההערות היא תוספת נחמדה שתאפשר לך להשאיר את השטרות מאוחסנים בענן במקום שלא ניתן לאבד אותם. עם זאת, זכור כי אלה אינם מוגנים באמצעות קידוד מקצה לקצה, מה שאומר שאפשר להגיע אליהם על ידי צוות Fastmail או על ידי הרשויות אם הם יגישו את Fastmail עם צו..

הערות בדיקת fastmail

תכונת לוח השנה נהדרת למשתמשים שמגיעים משירותים כמו גוגל שהתוודעו למגוון גדול יותר של תכונות. הגדרת לוח שנה היא קלה מאוד ואפשר להזמין אנשי קשר לפגישה באמצעות אימייל אוטומטי, וזה נהדר.

לוח שנה fastmail -

היכולת להעלות ולאחסן מסמכים היא גם נהדרת ואנחנו אוהבים שתוכלו ליצור תיקיות משלכם לשמירה על כל מה שמאוחסן בצורה מסודרת. עם זאת, שוב, זכור ששירות זה אינו מספק קידוד מקצה לקבצים שלך.

העלה קבצי fastmail - -

כשמדובר בשליחת דוא"ל בעצמם, ברור שהייתי מאוכזב מכך שאתה לא יכול להשתמש PGP באופן מקומי בלקוח האינטרנט. המשרד טוען כי הוא אינו מספק PGP מסיבה שלדעתה הן סיבות ביטחוניות תקפות, אותם תוכלו לגלות באתר האינטרנט שלה. עם זאת, עבור האנשים הרבים שכבר משתמשים ב- PGP (וצריכים זאת); שילוב יהיה שימושי.

יש המון ספקי דוא"ל מאובטחים המאפשרים לך לעשות זאת, ואנחנו חושבים ש PGP הוא חלק חיוני מכל שירות דוא"ל הטוען לספק יכולות דוא"ל מאובטחות. עם זאת, לא התקשנו להתקין את התוסף Mailvelope לעבודה עם לקוח אינטרנט זה. כך ניתן להתחיל לשלוח מיילים מאובטחים ללא יותר מדי מהומה.

מאוד נהנינו מהזמינות הקלה של מדריכים להקמת חשבון לעבודה עם לקוח דוא"ל של צד שלישי, מה שאומר שתוכל להשתמש בספק הדוא"ל הזה עם כל תוכנת דוא"ל שאתה מעדיף..

לסיכום, אנו יכולים להעיד על קלות השימוש בשירות זה. הכל עובד כמו שצריך ולעולם לא קשה למצוא משהו שאולי תזדקק לו. כך, אנו יכולים להמליץ ​​על שירות זה למתחילים שרוצים להתרחק משירותים פולשים כמו גוגל.

מצד שני, אם אתם מתרחקים מגוגל ומשלמים עבור שירות, אנו כנראה ממליצים לבצע את הקפיצה לשירות שמספק קידוד מאובטח מקצה לקצה עבור דוא"ל, קבצים ופתקים..

בטיחות ופרטיות

התבססות באוסטרליה עם שרתים בארה"ב אינה מעוררת אמון רב. ידוע שאוסטרליה וארה"ב עובדות יחד על ענייני מודיעין וזה מודגש על ידי המחויבות המשותפת שלהם לחמש העיניים.

קביעת שרתים שממוקמים בארצות הברית פירושה שאפשר לפשט על השרתים של Fastmail או להגיש צו על ידי הרשויות בארה"ב. ומכיוון שארה"ב אוכפת צווי איסור פרסום, מנויי FastMail לעולם לא יידעו שהממשל האמריקני (או האוסטרלי) שלהם ניגש לדוא"ל שלהם..

פוטנציאל זה הוא בעייתי ביותר מכיוון ש- Fastmail אינו שירות המספק קידוד מקצה לקצה. המשרד מאמין כי צרכנים מעדיפים לקבל אפשרות לשחזר את חשבונותיהם ולחפש את המיילים שלהם, והיא משתמשת בסיבות אלה כדי להצדיק הצפנה בצד השרת..

כתוצאה מכך, Fastmail שולטת במקשי ההצפנה שלך בשמך - וייתכן שעובדיה יוכלו לגשת לתוכן המיילים שלך. המשמעות היא גם של- Fastmail יש את היכולת למסור את מפתחות ההצפנה שלך לרשויות כדי לקבל גישה לתוכן הדוא"ל, ההערות והקבצים שלך אם הוגשה צו. זה רחוק מלהיות אידיאלי.

באתר האינטרנט שלה, Fastmail טוענת כי נתונים המוחזקים בשרתים שלהם מאובטחים מכיוון שהיא מאחסנת את מפתחות ההצפנה לחשבונות בנפרד מהנתונים עצמם. עם זאת, עובדה שנותרה שכאשר סיסמאות ונתונים מאוחסנים שניהם בשרתי החברה קיים סיכון מוגבר לפריצה.

למשתמשים שהם פרנואידים לגבי חשיפת עצמם לסיכונים אלה, האפשרות היחידה היא לשלוח הודעות מוצפנות באמצעות קידוד דוא"ל בצד הלקוח. זה אפשרי עם חשבון Fastmail, עם זאת, הוא אינו זמין מטבע הדברים בפורטל האינטרנט של Fastmail או באפליקציות עצמאיות..

מסיבות לא ידועות, Fastmail אינה מיישמת קידוד מפתח ציבורי כמו OpenPGP או S / MIME. פירוש הדבר שתצטרך להשתמש בתוסף של צד שלישי, כמו למשל 'מסגרת דואר' - או בלקוח של צד שלישי כמו Thunderbird של מוזילה - כדי לשלוח דוא"ל מוצפן. Fastmail אכן מספק IMAP, POP3 ו- SMTP, כך שתוכל להגדיר את החשבון שלך לעבוד עם לקוח דוא"ל של צד שלישי שמיישם את PGP, וזה לא קשה. עם זאת, זו הדרך היחידה להבטיח שהדוא"ל שלך לא יושב על שרתי FastMail בארה"ב בטקסט רגיל.

יש להודות, Fastmail מבטיחה שלא להסתכל בתוכן המיילים לצורך מחקר ופרסום של מילות מפתח. עם זאת, אם יוגש לו צו, לא תהיה לו אפשרות אלא לאפשר לממשלה גישה לדוא"ל שלך.

המחויבות של Fastmail לקוד פתוח היא קצת מטבע דו צדדי. מצד אחד Fastmail מבוסס על סיירוס - שרת דואר בקוד פתוח אליו הוא תורם רבות. זה גם מפעיל את JMAP (פרוטוקול סטנדרטי פתוח). עם זאת, מעבר לכל זה, כל התוכנות של Fastmail הן קנייניות.

כשיש לקוחות עם קוד סגור פירושו שאי אפשר לבצע ביקורת על הפלטפורמה. וכתוצאה מכך, יש לסמוך על כך שהמשרד עושה את מה שהוא אומר עם הנתונים שלך. אלמנט אמון זה מוסר כאשר ספק דוא"ל הופך את כל קוד המקור שלו לביקור (קוד פתוח).

תלוי במודל האיום שלך, השימוש בחברה זו בתוכנות קנייניות עשוי לא להיות נושא, במיוחד בגלל מדיניות הפרטיות השקופה של המשרד. עם זאת, לאלה שהם פרנואידים, השילוב של יישום מקור סגור, שרתי ארה"ב, תחום השיפוט האוסטרלי והצפנה בצד השרת (ההפך מידע אפס) - עשוי להספיק כדי לדחות אותך.

לבסוף בדקנו את ה- TLS / SSL של Fastmail כדי להבטיח שהוא מיישם את אבטחת המעבר בצורה יעילה. בדקנו את השירות באמצעות מעבדות QualL SSL ואנחנו שמחים לדווח כי החברה רשמה A +. משמעות הדבר היא שאתה יכול לסמוך כי אבטחת ה- SSL של החברה יושמה כראוי, והנתונים שלך צריכים להיות מאובטחים במעבר.

עם זאת, לכל מי שמחליט להשתמש בשירות דוא"ל זה דרך פורטל האינטרנט, חשוב מאוד לזכור שהוא מיושם באמצעות JavaScript (JS). כפי שקורה בכל יישומי JS הפועלים בדפדפן שלך, זה הופך את זה לפגיע להתקפות של איש באמצע הנגרמות על ידי האופן בו JS מתקשר עם הדפדפן שלך. כתוצאה מכך יתכן שהאקר יכול לכפות מפתחות על משתמשי Fastmail, מה שיאפשר להם לגשת לתוכן המיילים..

יש להודות שזה לא ייחודי לפסטמייל; זה חל על כל לקוחות הדוא"ל שרצים בדפדפן שלך. ואפשר לעקוף את הפגם הזה. כדי לפתור פגיעות זו, יש צורך להריץ את לקוחות הדואר האלקטרוני העצמאים המסופקים על ידי Fastmail, או, נכון יותר מכך, לקוח דוא"ל של צד שלישי המאפשר לך גם להצפין את הדוא"ל שלך באמצעות PGP מאובטח..

כדאי גם לציין כי התאכזבנו מהצורך לספק מספר טלפון להרשמה, וזו דרישה פולשנית לדרישות שירות סביב פרטיות..

שירות לקוחות

בנוסף למדריכי ההתקנה להפעלת השירות על לקוחות צד ג ', ל- Fastmail יש כמות נרחבת של תיעוד ותשובות נפוצות בנושא תמיכה באתר האינטרנט שלה. כדי לגשת לאלו, פשוט לחץ על תמיכה באתר שלה. מצאנו כי המאמרים, מדריכי התמיכה ותגובות השאלות הנפוצות כתובים היטב והם יספקו את העזרה שרוב האנשים צריכים להשתמש בשירות..

לכל מי שזקוק לסיוע נוסף, האפשרות היא לתמוך בדוא"ל. כל שעליך לעשות הוא לבקר תחתונה של דפי האינטרנט שלו ולחץ על צור קשר. כאן תובאו לטופס יצירת קשר בו תוכלו לשאול שאלות אשר ייענו באמצעות הדואר האלקטרוני.

מצאנו שהמשרד קשוב לצרכים שלנו, והם אכן סיפקו את כל התגובות שנדרשנו. עם זאת, היינו צריכים לחכות זמן לתגובות בגלל הפרש הזמן. כך, הוגן לומר שהתמיכה אינה 24/7, ובניגוד לשירותים אחרים אין תמיכה בצ'אט חי.

בסך הכל, לא מצאנו שמהווה פורץ עסקות, והתרשמנו מהמשאבים הקיימים באתר שלו ומהידע של צוות התמיכה שלו..

סיכום

Fastmail היא ספק דוא"ל זול שמוכר את עצמו כחלופה בטוחה לספקי דוא"ל חינמיים פופולריים.

גרסת השירות בחינם לעומת תשלום בתשלום

אמנם זה נהדר ש- Fastmail לא ניגש לתוכן של הודעות הדוא"ל של אנשים כדי לחטט למטרות פרסום וליצור זרם הכנסות, אך חסרות שפע של תכונות אבטחה בשירות הדוא"ל הזה שהיינו רוצים.

קידוד אמיתי מקצה לקצה עבור חשבונות יאפשר למשתמשים לשלוט באבטחת הדוא"ל, ההערות והקבצים שלהם. וקוד קוד פתוח מלא יהיה עדיף מבחינתנו. בסיס הפירמה באוסטרליה מציב אותה בחסד ממשלה פולשנית מאוד, והעובדה שהשרתים שלה מבוססים בארצות הברית מצלצל פעמוני אזעקה. יש לקחת בחשבון את כל הגורמים הללו אם אכפת לך באמת מפרטיות הנתונים.

השירות עצמו ארוז תכונות וקל לשימוש, ואנחנו בהחלט יכולים להמליץ ​​עליו למתחילים. אין ספק כי מעט ספק שהמשרד הזה טוב יותר כמו גוגל, אבל אתה עדיין צריך לשים אמון רב בדברים שהוא אומר.

Fastmail אינו יקר, וכל עוד אתה משתמש בו כדי לשלוח דוא"ל עם PGP, אתה יכול להשתמש בו כדי לשלוח דוא"ל מאובטח. עם זאת, איננו יכולים שלא לחשוב שאם אתה עושה את המאמץ להשאיר את גוגל מאחור, אתה יכול למצוא משהו עם ביטחון טוב עוד יותר.

מצד שני, אם אינך אוהב את הרעיון שלא תוכל לשחזר חשבון אם תאבד את הסיסמה שלך, אתה לא מתכוון לרצות חשבון דוא"ל עם קידוד מקצה לקצה. ומסיבה זו, Fastmail היא אפשרות טובה מאוד שכדאי לקחת אותה למבחן הודות לניסיון הניסיון ללא תשלום של 30 יום..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me