EarthVPN

 • תמחור

  מ 3.06 דולר
  / חודש

 • זמין ב:


  • חלונות

  • MacOS

  • iOS

  • אנדרואיד

  • לינוקס

ProPrivacy.com ציון
6 מתוך 10

סיכום

EarthVPN עושה גלים לאחרונה (סליחה את המטאפורות המעורבות!) הודות להציע שירות בעלות נמוכה מאוד שלא שומר על יומנים ומספק כמה תכונות מתקדמות במיוחד. יש אנשים שחשבו שהעסקה כל כך 'טובה מכדי להיות אמיתית' למעשה, הם האשימו את זה בהיותו דבש (ללא כל הוכחה כלשהי!). אנו כמובן לא יכולנו לחכות להעביר את הספק החדש והמרגש הזה לאורך הקצב שלה, ותראה שאהבנו את המסירות שלו לפרטיות, למחיר הנמוך ולהגדרת התכונות, אך דאגנו קצת בנושאי ביצועים מסוימים.

סטטיסטיקות מהירות

 • מדינות
  54
 • חיבורים סימולטניים
  3
 • סמכות שיפוט
  קפריסין
 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  22.66 מגהביט לשנייה

מאפיינים

מפחיד
סך כל השרתים 190
מדינות 54
חיבורים סימולטניים 3
נתב נתב
נתבים נתמכים DD-WRT
שרתי מתכת חשופה או וירטואלית שילוב
שילוח נמל
בחירת נמל


 • אין יומנים
 • קידוד AES OpenVPN (עם 265 סיביות זמינה)
 • SSTP זמין
 • מקבל תשלום ביטקוין ויש לו מערכת איתנה למניעת קישור עסקה אחרת למשתמשים
 • עד 3 מכשירים בו זמנית (בתשלום נמוך)
 • מהירויות SSTP טובות

מהירויות וביצועים

בדקנו את חיבור ה- VPN באמצעות הפס הרחב בבריטניה של 20 מגה. בדיקות המהירות הורידו את מהירויות החיבור שלי ביותר מחצי לסביבות 9 מגהביט לשנייה בשרת לונדון ו 12 מגהביט לשנייה בשרת השוויצרי. זה לא טוב להפליא, אך גם לא ה- VPN הגרוע ביותר שאי פעם נתקלנו בו.

מכיוון שהתאכזבנו מעט מהבדיקות הראשוניות של OpenVPN, ניסינו להתחבר באמצעות פרוטוקול UPD במקום (מה שנמצא בתיאוריה מהיר יותר). עם זאת, זה לא משנה מעט. עם זאת, התוצאה של SSTP הייתה טובה מאוד, עם מהירויות קרובות יותר ל- 18 Mbps.

החלטנו לתת לחיבור OpenVPN מעט יותר בדיקות, וגילינו שהתוצאות תלויות מאוד בשרתים, כאשר שרתי אירופה רבים הוכיחו את עצמם מהר יותר מאלו המקומיים בבריטניה. עם זאת, לפעמים התקשנו להתחבר לשרתים מסוימים בכלל (הבולט שבהם בהולנד). בכל מה שקשור לאמינות, לא היו לנו ניתוקים במהלך תקופת הבדיקה שלנו. מבחן אחד אחרון שערכנו היה לבדוק אם קיימות דליפות DNS ו- EarthVPN עבר בצבעים מעופפים.

בדיקות דליפה

ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע) 22.66
מגבלות נתונים
גבולות רוחב הפס
זוהה דליפת IPv4?

מחיר

1 חודש

3.06 דולר
לחודש

חבילת ה- VPN הבסיסית מגיעה במחיר ידידותי לכיס של $ 3.99 לחודש (או 39.99 $ בשנה), מה שהופך את EarthVPN כמעט לשירות הזול ביותר שעברנו עדיין. במחיר כה נמוך אתה יכול לצפות להגדרת תכונות מוגבלת במקצת, אבל אפילו החבילה הבסיסית ביותר שלה מאפשרת לך גישה לתכונות שספקי VPN רבים אחרים גובים הרבה יותר עבור * (או שאינם מציעים כלל), כולל PPTP / L2TP / SSTP / OpenVPN פרוטוקולים וגישה ל -87 מיקומי שרתים ב -32 מדינות (כולל שרתים ברחבי אסיה, ארה"ב ואירופה, ובאוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, פנמה וברזיל וטורקיה). ניתן לרכוש אפשרויות נוספות במחיר של $ 1.99 בכל חודש, וכוללות:

 • הוספת מכשיר נוסף טלפון כזה (ניתן לחבר עד 3 מכשירים נפרדים מאותה כתובת IP אך לא ממקומות מבול ללא אפשרות זו)
 • שדרוג OpenVPN להצפנת AES 256 סיביות
 • עם כתובת IP סטטית
 • פרוקסי מנהרה / גרביים של SSH מופעל

למרות שספקים אחרים עשויים לספק לפחות חלק מהתכונות הללו כחלק מהחבילות הבסיסיות שלהם, בהתחשב בעלות הנמוכה ביותר של התמחור הבסיסי של EathVPN, אנו חושבים שהתוספות האופציונאליות הללו מייצגות תמורה טובה לכסף למי שזקוק להן (אם כי אם אתם רוצים את כולם זה מתחיל להיות קצת יותר יקר). EarthVPN אינו מציע שום 'ניסיון חינם' ככזה, אך מציעה ערבות ללא הכסף למשך 7 יום להחזר הכסף, וזה די קרוב. EarthVPN מפעיל שרתי offshore מיוחדים 'בכל היבשות' המותאמים במיוחד לתעבורת P2P / סיקור, ושם 'DMCA או כל שווה ערך זה לא חל'..

קלות שימוש

חלונות
MacOS
iOS
אנדרואיד
לינוקס
טלפון של Windows

האתר

האתר מסודר, מראה מקצועי (אם לא מסוגנן מדי) וקל לניווט. האתר העומד בפני הציבור כולל מפה של גוגל של מיקומי השרת שלה, הוראות התקנה ושאלות נפוצות ואינפורמטיביות נרחבות אשר ענו על כל השאלות הרגילות שלנו בנושא שירות VPN. אזור הלקוחות (שאליו ניתן לגשת מדף ההרשמה מבלי להירשם בפועל) כולל בסיס ידע מאוכלס בינוני, ושימושי מאוד, עמוד סטטוס רשת עם דוח היסטוריית שעות uptime של שירות..

שירות לקוחות

אחריות להחזר כספי
אורך ערבות להחזר כספי ז
תמיכה 24 שעות ביממה
צ'אט חי

גם דף בדיקת מהירות כלול, אך אנו מעדיפים להישאר עם speedtest.net בכדי להשיג תוצאות ביצועים מדויקות. תמיכת לקוחות מגיעה בצורה של מערכת דוא"ל מסומנת. חווינו כמה בעיות במהלך ההתקנה (ראה בהמשך) ולקח כשמונה שעות עד שצוות התמיכה חזר אלינו (עד אז הבעיות שלנו פתרו את עצמן).

נרשמת

ההרשמה לא יכולה להיות הרבה יותר קלה שכן כל מה שאתה מבקש זה שם פרטי, כתובת דוא"ל וסיסמא. לאחר שההזמנה עובדת ומשולמת, ומתקבלות דוא"ל אישור / קבלת פנים וכו ', אתה יכול ללכת לאזור ההתקנה של האתר ולעקוב אחר ההוראות להגדרת השירות.

לקוח Windows הוא עניין פשוט מאוד וחשוף בעצמות המאפשר לך לבחור לאיזה שרת אתה רוצה להתחבר, לאיזה פרוטוקול ולאיזה יציאה להשתמש. זה מכסה את כל היסודות, אך לא נותן לך אף אחד מההגנה המהודרת של דליפות DNS, מתג להרוג אינטרנט, סטטיסטיקות שרת וכו 'שנראים על לקוחות VPN מותאמים אישית של ספק אחר..

כברירת מחדל הלקוח מתחבר דרך TCP, אם כי בדרך כלל אנו ממליצים לנסות קודם יציאת UDP. התקשנו קצת להתחבר בהתחלה, שכן הלקוח לא היה מקבל את הסיסמה שלנו. לאחר כמה ניסיונות כושלים לאפס אותה (תהליך האיפוס דרש ממך להזין תחילה את הסיסמה הישנה, ​​שהיא פשוט טיפשה מדממת), זה התחיל לעבוד בסדר גמור מעצמו.

לאחר שתתחבר, אייקון יופיע באזור ההודעות בסרגל המשימות כדי ליידע אותך שהכל חמוד..

פלטפורמות אחרות

EarthVPN הוא די מקיף בכל מה שקשור לאפשרויות ההתקנה. פרוטוקולי ההצפנה עבור כל פלטפורמות הם כדלקמן:

 • כרגע יש בו רק מסור אפליקציית VPN עבור Windows (עם לקוחות OSX ולינוקס בדרך), אך יש לו הוראות הגדרה ידניות מפורטות עם צילומי מסך עבור Windows, פרוטוקולי ההצפנה שהיא משתמשת בהם הם; PPTP, L2TP, OpenVPN, SSTP ו- SSH / Socks Proxy.
 • ה VPN של מק לקוח OSX PPTP, L2TP, OpenVPN ו- SSH / Socks Proxy.
 • ה VPN של לינוקס לקוח שימושים; פרוקסי PPTP ו- SSH / גרביים. לקוח לינוקס יהיה צורך בהגדרה ידנית כלשהי.
 • ו נתבי DD-WRT (PPTP ו- OpenVPN).
 • שלהם אפליקציית VPN לאייפון משתמש ב- PPTP ו- L2TP (OpenVPN בדרך)
 • אפליקציית VPN לאנדרואיד משתמש גם ב- PPTP, L2TP ו- OpenVPN נתמכים היטב).

פרטיות ואבטחה

ערפול (התגנבות)
מתג כיבוי
הגנת דליפות IPv4

פרטיות היא תחום שבו EarthVPN מצטיין. מבוסס בצפון קפריסין. למרות שתחום שיפוטה של ​​טורקיה, שיש לה חוקים לשמירת נתונים חובה, ההבנה שלנו היא שצפון קפריסין אינה עושה זאת, ו- EarthVPN טוענת שהיא אינה 'רושמת שום שימוש או פעילות משתמשים. לא אנו וגם צדדים שלישיים אינם יכולים מבחינה טכנית להתאים כתובת IP לחשבון. "כמו כן, כאמור לעיל, אנו שמחים לאפשר להוריד למשתמשים באמצעות תוכנת P2P / torrent, כל עוד הם משתמשים בשרתים המיוחדים שלה (ומכיוון שתעבורת P2P חסום בשרתים האחרים שלהם, זה לעולם לא אמור להיות בעיה). גם רמות ההצפנה טובות (אם כי כרגיל אנו ממליצים להימנע מאימות ה- PPTP עם CHAPv2 במידת האפשר).

פרוטוקולי הצפנה

OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
פרוטוקולים אחרים מנהור SSH, פרוקסי SSL
IKEv2

L2TP / IPsec משתמש בהצפנת 3DES או AES עם מפתח 256 סיביות, ואילו OpenVPN משתמש ב- 128 סיביות AES עם אלגוריתם Hash של SHA1 ואימות מפתחות 2048 RSA. כפי שדיברנו בסעיף התמחור, ניתן גם לשדרג את OpenVPN להצפנת AES 256 סיביות. משתמשי Windows Vista SP1 ומעלה יכולים גם לנצל את SSTP, שמשתמש ביציאת TCP 443 (כפי שמשתמשים בהעברות SSL רגילות, מה שמקל מאוד על חסימת) והצפנת SSL של 2048 סיביות, מה שהופך את האידיאלי לשימוש במחוזות מגבילים במיוחד כאלה. כמו סין, איראן וסוריה.

כל זה נהדר, והוא מסוג הדברים שמחממים את תאי ליבנו כאן ב- ProPrivacy. משתמשים יכולים לשלם באופן אנונימי באמצעות Bitcoins (אם ננקטים אמצעי זהירות) או באמצעות PayPal, כרטיסי אשראי, Bitcoins, Alipay, Unionpay ו- Webmoney. EarthVPN מוודא שעסקאות לא מקושרות למשתמשים על ידי יצירת מפתח ייחודי לכל עסקה כך שהיא יכולה לוודא שהתשלום עבור החשבון מתבצע ואז מוחקת את אותו מפתח ייחודי..

זהו נוהל נהדר, ואנחנו רוצים לאפשר יותר ספקי VPN ליישם. בסך הכל נראה כי EarthVPN מקדיש תשומת לב רבה להבטחת פרטיותו של המשתמש, מה שמותיר אותנו מתרשמים. אנא עיין בהערה שלנו כי בסוף המאמר עקוב אחר הקישורים המופיעים לפני שתחליט לבטוח במלוא אמצעי האבטחה של EarthVPNs.

מחשבות אחרונות

באופן כללי אנו מתרשמים למדי מ- EarthVPN, אם כי התוצאות הבלתי-עקביות של speedtest.net בעת השימוש ב- OpenVPN (הדרך המומלצת הרגילה להתחבר באמצעות VPN) מעט מדאיגות. עם זאת, EarthVPN מספק שירות שמפתיע באופן מלא באופן מפתיע בנקודת מחיר סבירה מאוד, ויש להם אישורי פרטיות מהשורה הראשונה..

כאשר הכל נאמר ונעשה, זו הנקודה האחרונה הזו שמבקרת אתנו ביותר, שכן ניתן לתקן סוגיות טכניות, אך יחס רע פחות. לפיכך אנו ממליצים על EarthVPN 9 אך ראה את ההערה בהמשך), למרות שאנו חושבים שזה חשוב לשפר את ביצועי OpenVPN בכל רחבי הלוח..

הערה חשובה: משהו מהירק פרץ ברדיט בשאלה האם EathVPN חשפה את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלה בקובץ ה- OpenVPN .crt. אם נכון, זו שגיאה בלתי נסלחת, אך הנושא לא הועלה בשום מקום אחר באינטרנט שאנו מכירים עליו, והוא מכחיש בתוקף על ידי EarthVPN. אנו מודים כי אנו מבולבלים מעט מהוויכוח וממסגרת הנגד, ולכן אנו מציעים לקוראינו לבדוק את הדיון בעצמם. לצורך סקירה זו נניח שהכל בסדר ונשפוט את EarthVPN בהתאם, אך אנו חשים חובה להביא את המחלוקת הזו לידיעת קוראינו, ואם יתברר כי ההאשמות נכונות אנו מסירים את המלצתנו.

הקישורים הרלוונטיים הם: http://www.reddit.com/r/VPN/comments/1kuhps/earthvpn_as_a_nonus_alternative_to_pia/ (פוסט מקורי) http://vpnsecurityreview.tumblr.com/post/59920711273/were-sorry-earthvpn-or -נא לא-אתה-טועה-או-כיצד http://www.reddit.com/r/VPN/comments/1lhu16/earthvpn_security_part_2/

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me