CloudAlly


CloudAlly הוא פתרון גיבוי מענן-לענן שהושק לראשונה בשנת 2011. הוא פותח על ידי חברה ישראלית שיש לה משרדים בארה"ב, בריטניה ואוסטרליה. השירות מאפשר לעסקים או לאנשים לגבות בקלות את הקבצים שלהם ממספר פלטפורמות אחסון מקוונות. עם CloudAlly, המשתמשים משיגים את היכולת לאפשר גיבויים במספר פלטפורמות - עם היכולת לנהל ארכיונים ולשחזר נתונים שאבדו או פגומים מכל תמונת מצב בזמן.

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

אחסון ענן מאובטח הוא דרך נהדרת להבטיח כי הנתונים שלך מוגנים מפני אובדן מקרי, התקלה או התערבות זדונית; כמו התקפות פריצה או תוכנות רנסומיס. כאשר זה קורה ברוב פלטפורמות הענן, נתונים אלה אבודים באופן בלתי הפיך. עם Dropbox, למשל, לא ניתן לשחזר קבצים שהושמדו בטעות או בזדון - ברגע שתיקיית האשפה מתרוקנת; הקבצים נעלמו לנצח.

בשל האופי המחובר של פלטפורמות האחסון בענן, ייתכן ששירותי SaaS אלה יכולים ליפול קורבן לפריצה הנגרמת על ידי דיוג. ובנסיבות אלה, אובדן הנתונים שחווה יכול להיות יקר ביותר. CloudAlly שואף לפתור בעיה זו על ידי מתן גיבויים אוטומטיים לכל חשבונות האחסון המקוונים שלך.

CloudAlly הוא שירות גיבוי מענן-לענן המאפשר לעסקים או לאנשים לגבות את הקבצים שלהם משירותים כמו Office 365 Backup, Dropbox, GSuite, SalesForce, Box או SharePoint Online בקלות. CloudAlly מבטיח כי כל הנתונים המאוחסנים בפלטפורמות SaaS המקוונות מגובים באופן קבוע לאחסון אמזון S3, שמגן עליהם מפני אובדן מקרי או זדוני בפלטפורמות של צד שלישי. עם CloudAlly, המנויים מקבלים שטח אחסון גיבוי בלתי מוגבל של אמזון, הנגיש באופן מיידי לצורך שחזור או ייצוא נתונים במהירות ובקלות.

תמחור

ניתן לרכוש CloudAlly כמנוי על בסיס חודשי או שנתי. מנוי יכסה שירות אחד בלבד בכל פעם, כך שתצטרך לשלם עבור כל אחד מהם בנפרד אם תזדקק לגיבויים מרובים משירותים מרובים..

חוזה לחודש יעלה לך 3 דולר ומגיע עם גיבוי עבור משתמש אחד או עם 10 GB של נתונים (תלוי איזה שירות אתה רוצה לגבות). חוזה שנתי יעלה לך 30 $ ויחסוך לך 6 $ מהמחיר החודשי הכולל. עלות זו נחשבת למדי סבירה. אם כי אם תרצה לגבות חבילת Dropbox ו- G (לדוגמא), תצטרך לשלם 60 דולר לשנה וזה מתחיל להיות יקר למדי. ואם תרצו לאחסן 20 GB של נתונים במקום 10 GB שוב, זה יעלה לכם כפול (6 דולר לחודש).

אם אתה מתכוון להשתמש ב- CloudAlly לעסק, אתה יכול לשתף את מספר המשתמשים שיש לך ב- GSuite או Office 365 Backup, ואת כמות נתוני Dropbox שיש לך (למשל) והמשרד ייתן לך הצעת מחיר לגיבוי עסק שלם וכל המשתמשים האישיים שלו. המשרד יעניק הנחה של 10% לחברות עם 100+ משתמשים ו / או 500GB + של נתונים.

כמו כן, כדאי להזכיר כי ניתן להשתמש בשירות בחינם למשך 15 יום, כלומר תוכלו לבדוק זאת ללא סיכון כדי לראות כיצד הוא מבצע ביצועים..

מאפיינים

  • גיבוי מ- Microsoft Office 365 גיבוי או G Suite (כולל כונן, אימיילים, אנשי קשר, לוחות שנה, משימות ועם אתרי G Suite גם).
  • גיבוי דוא"ל באמצעות IMAP מכל שירות / לקוח דוא"ל
  • גיבוי מ- SharePoint, OneDrive, MS קבוצות, Box, Google Team Drive גיבוי או Dropbox (קבצים, מסמכים ורשימות).
  • ייצור גיבוי של Salesforce (סביבות ארגז חול, אובייקטים סטנדרטיים, אובייקטים בהתאמה אישית, מסמכים, קבצים מצורפים, עדכוני פטפטות & מטא נתונים).

להכין

הדבר הראשון שאתה צריך כדי להתחיל להשתמש ב- CloudAlly הוא חשבון צד שלישי המצויד בקבצים שברצונך לגבות. אם כבר יש לך חשבון גוגל, חשבון DropBox - או כל אחד מהשירותים האחרים שהוא יכול לגבות מהם - אז אתה מוכן לעשות שימוש בשירות.

לצורך הבדיקה הקמנו חשבון Dropbox זמני שיכול להכניס קבצי גיבוי לבדיקה ובהמשך נרשמנו לניסיון חינם של CloudAlly. לשם כך, פשוט היכנס לאתר האינטרנט שלה ופעל לפי ההוראות בדף הבית.

אתר CloudAlly

כדי להירשם כל שעליך לעשות הוא לספק את שמך, כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך. עם זה אתה מוכן ללחוץ הירשם.

הירשם למשפט חינם

בשלב הבא תקבל דוא"ל אישור וברגע שתלחץ על קישור ההפעלה תוכל להתחבר ללוח המחוונים של השירות..

הוסף גיבוי

כפי שאתה יכול לראות, הוספת החשבון שברצונך לגבות ל- CloudAlly היא קלה מה- go-go. מצאנו שתהליך ההתקנה כולו מהיר בהרבה מהצפוי, לוקח לנו רק כמה דקות.

קלות שימוש

כאשר CloudAlly מותקן ומופעל, כל שנותר הוא להוסיף את החשבון שברצונך לגבות. בחרנו ב- Dropbox והתבקשנו להזין שם לגיבוי.

פרטי מנהל Dropbox

לחיצה על התיבה אימות תעביר אותך אל Dropbox וכל עוד אתה מחובר לחשבונך תתבקש להסכים לתת CloudAlly גישה.

ההרשאות נשמעות מעט מלאות. עם זאת, CloudAlly דורש גישה לביצוע פעולות ככל חבר צוות על מנת שיוכל לגבות את הנתונים מכל משתמש בחשבון Dropbox. זה הכרחי עבור משתמשי ארגונים המבקשים לגבות את הקבצים העסקיים שלהם - וזה לא חשוב אם אתה המשתמש היחיד בחשבון Dropbox שלך.

גיבוי ושחזור

לחיצה על להתיר באופן מיידי מספקת ל- CloudAlly גישה מבלי לספק את הסיסמא שלך לשירות. זה מושג באמצעות אסימון OAuth שניתן לבטלו בכל עת.

בחזרה ב- CloudAlly, כעת חשבוננו הראה חיבור פעיל לחשבון Dropbox שלנו. בדף זה הצלחנו להגדיר את תדירות הגיבויים לכל יום, כל שלושה ימים או לשבוע. השארנו אותו מדי יום, אם כי שינינו את זמן הגיבוי לחצות היום כך שהוא יבצע את החיסכון הראשון שלו מוקדם יותר.

הגדרות גיבוי

חשבון CloudAlly שלנו מוגדר לשמירת הנתונים שלנו לשרתי S3 של אמזון באירלנד, אפשרות שבחרנו בשלב ההרשמה.

לאחר שההעדפות שלך נשמרות, אתה מוכן להגדיר את חשבונך לגבות בתדר שבחרת אוטומטית. לשם כך, גלול מטה לחשבונך ולחץ על הפעל בצד ימין הקיצוני של שם המשתמש.

הפעל גיבוי

ברגע שהוא מופעל, CloudAlly יגבה את הקבצים שלך כאשר הוא אמור לבצע אוטומטית. אתה יכול לבחור להשהות גיבויים בכל עת שתרצה. אם אתה מעדיף, אתה יכול גם לבקש ידנית מ- CloudAlly גיבוי עכשיו. החלטנו להמשיך ליצור את הגיבוי הראשון שלנו.

כפתור גיבוי

זה שינה את הסטטוס שלנו ל בתהליך. הגיבוי ארך פחות מדקה, אבל זה רק בגלל שהיו לנו רק כמה קבצי בדיקה לגיבוי. אם יש לך כמויות גדולות של נתונים ב- Dropbox (או חשבונות אחרים) זה ייקח זמן רב יותר.

לחיצה על פעילות בתפריט בצד שמאל של CloudAlly מאפשרת לך לראות בדיוק מה CloudAlly עשתה. זוהי דרך טובה לעקוב אחר הגיבויים וההודעות שלך. כפי שאתה יכול לראות את הגיבוי הראשון שלנו הושלם בהצלחה.

הפעילות הושלמה

כדי לבדוק את תהליך שחזור הקבצים שלנו, החלטנו לשחזר את הגיבויים שלנו. לחיצה על שחזור מאפשרת לך לבחור בחשבון המגובה שלך ו- CloudAlly נותן לך אפשרות לשחזר או להוריד את הנתונים. החלטנו להיכנס ל- Dropbox ולמחוק את הקבצים שלנו.

מחק קבצים

כאשר הקבצים נמחקו עכשיו המשכנו לשחזר אותם.

שחזר או הורד מחשבון

עם זאת בחרנו לשחזר; נחמד לראות שאפשר להוריד את הכל כקובץ zip במידת הצורך. זה מקל על העברת נתונים באמצעות CloudAlly או על שחזור חשבון אחסון בענן שנפרץ או שנמחק בטעות..

הורד רשימת ארכיון

לחיצה על לשחזר מביא לקבל הודעה המציינת כי שחזור תוכנן. ובחזרה במסך הפעילות שלנו יכולנו לראות שהשחזור הושלם, ולכן חזרנו חזרה ל- Dropbox כדי לראות אם זה עבד. כנקווה, ל- Dropbox שלנו הייתה תיקיית פריטים משוחזרים הכוללת את המסמכים שנמחקו קודם.

פריטים משוחזרים

לסיכום, CloudAlly הוא שירות שמנחה אותך בעדינות בתהליך של גיבוי או שחזור. השימוש בתכונות של CloudAlly הוא קל ביותר והוא בהחלט מתאים לאנשים שאינם טכניים ומתחילים. נהנינו מכל השימוש בשירות ואין לנו שום טענות לגבי הפונקציונליות שלו.

ההחלטה להשתמש ב- CloudAlly הולכת ומתרבתת במידה רבה אם אתה סומך על השירות כדי להגן על הנתונים שלך...

פרטיות ואבטחה

כדי לגבות את הנתונים שלך ל- CloudAlly משירות אחסון ענן של צד שלישי, עליך לספק ל- CloudAlly גישה לחשבונות אלה. עם זאת, מכיוון שמסירת CloudAlly עם הסיסמאות שלך תהיה בעייתית מבחינת פרטיות ואבטחה, CloudAlly ממנפת את OAuth ליצירת אסימון המספק גישה מבוססת הרשאה..

OAuth הוא תקן פתוח מוכר למשלחת גישה המאפשרת למשתמשים באפליקציות ושירותים להעניק לאתרי צד או של יישומי צד שלישי גישה למידע שלהם בשירותים אחרים מבלי לספק את הסיסמאות בפועל ישירות..

זה מאפשר למשתמשים ב- CloudAlly לספק גישה מוגבלת לשירותים אלה לצורך יצירת גיבויים, ושום דבר אחר. פירוש הדבר הוא שמשתמשים יכולים לבטל הרשאה בכל עת ללא חשש לעדכן את הסיסמה - אם כי זה משהו שנייעץ, בכל מקרה.

כאשר נתונים מועברים בין ענן לענן על ידי CloudAlly, החברה משתמשת בשרתים מאובטחים SSL (HTTPS). להלכה, הדבר מאפשר העברת שידור בטוחה מפני התקפות של אדם באמצע. עם זאת, בדקנו את שרתי CloudAlly המשתמשים במעבדות Qualys SSL כדי לאמת את יישום אבטחת ה- TLS שלה וגילינו שהיא קיבלה רק B בגלל יישום חלופי מפתחות חלש (ללא סודיות מושלמת של קדימה). זה קצת עניין מכיוון שזה אומר שאבטחת שכבת תעבורה אינה מיושמת כמו שהיא אמורה להיות.

ברגע שהנתונים הועברו דרך TLS לשרתי אמזון S3 שלה, הנתונים שלך נשמרים במנוחה באמצעות הצפנת AES-256 סיביות חזקה בצד השרת. הצפנה זו ניתנת על ידי שימוש במפתחות הצפנה ייחודיים עבור כל מנוי בודד, והמפתחות הייחודיים הללו מאוחסנים במצב מבודד ומאובטח בשרת נפרד של אמזון S3. CloudAlly קובע כי רק "מספר מצומצם מאוד של חברי צוות הליבה של CloudAlly" אי פעם יש גישה לאותם מפתחות.

ראוי לציין שמכיוון שמפתחות אלה מאוחסנים בצד השרת, פירוש הדבר שמשתמשי CloudAlly מחמיצים את תקן הזהב לאבטחת אחסון בענן ללא קידוד מקצה לקצה. כתוצאה מכך, נתונים המאוחסנים על ידי CloudAlly עשויים להיות חשופים לפריצות או פריצות לא רצויות על ידי עובדי CloudAlly..

אם אתה מחשיב את הביטחון הזה מספיק מספיק לצרכים האישיים שלך, תלוי במודל האיום האישי שלך. מה שחשוב להבין הוא ש- CloudAlly יכול באופן תיאורטי לספק לממשלה גישה לכל הנתונים שלך אם יוגש להם צו. כתוצאה מכך עלינו לייעץ כי הדרך היחידה לאבטח את הנתונים שלך כראוי בשרתים בענן - ללא חששות בנושא פרטיות או אבטחה - היא להשתמש בספק אחסון ענן מאובטח המספק e2ee מלא..

מצד אחד, CloudAlly תואם את ה- GDPR ו- HIPAA. מצד שני, היא מודה בשיתוף נתונים מצטברים עם צדדים שלישיים

בשלב הבא בדקנו את מדיניות הפרטיות כדי לקבל מושג כיצד CloudAlly עשוי להתייחס לנתונים שלך במהלך תהליך הגיבוי. המדיניות מאשרת שהיא אכן תעביר את הנתונים שלך לרשויות אם יוגש להם צו. זה גם מציין שהיא עשויה לחקור את הנתונים שלך אם היא סבורה שהפרת את תנאי השימוש שלהם. הנושא הוא כי נראה כי הניסוח נותן לו אישור לפתוח בחקירת נתונים שלך אפילו רק כדי לבדוק אם יש חשד ל"הפרות אפשריות ".

המשרד גם מודה כי הוא עשוי להשתמש ולחשוף את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים במתכונת מצטברת או אנונימית. נתונים מצטברים לא אמורים להוות סיכון לאנשים פרטיים, למרות שמחקרים הוכיחו כי ניתן לזהות מחדש נתונים אנונימיים שקודם לכן היו פרטיים בנסיבות מסוימות..

העובדה שניתן לנתח את הנתונים המגובים שלך כדי ליצור זרם הכנסות מפוקפק - והיא דבר שאנחנו נוטים להימנע ממנו לטובת שירותים שמבטיחים פרטיות נתונים. מצד שני, CloudAlly טוענת כי הם עומדים בתקן GDPR ו- HIPAA.

יש לו הסמכה בינלאומית לניהול אבטחת מידע באמצעות תוכנית STAR של Cloud Security Alliance באמצעות מטריקס לבקרת עננים של CSA. לפיכך, תיאורטית אמור להיות אבטחת הנתונים באופן הולם. כמו תמיד, עליכם לבצע הערכת סיכונים כאשר תחליטו להשתמש בשירותי גיבוי ענן זה (ואחרים).

שירות לקוחות

המשתמשים ב- CloudAlly זוכים לתמיכת לקוחות מעולה בזכות הצ'אט החי שלה 24/7. בדקנו את הצ'אט החי וגילינו שהסוכנים מועילים וגם בקיאים בשירות. הסוכנים יכולים לעזור לך לגלות מידע על השירות או לעזור לך להגדיר את חשבונך לגיבוי נכון.

משאבים באתר ענן

בתפריט nav העליון, תוכלו למצוא תפריט נפתח שכותרתו משאבים. תפריט זה יאפשר לך לנווט להרבה מידע שימושי. עם שאלות נפוצות, הגדרות ומדריך למשתמש, בסיס ידע וסרטונים, כל אחד מהם נמצא במרחק לחיצה אחת,

האתר מספק גם בלוג שימושי הכולל מאמרים אינפורמטיביים אודות נושאים שונים סביב גיבויים ואבטחת גיבוי.

בסך הכל מצאנו שהמשאבים הזמינים באתר הם פנטסטיים. הוגן לומר כי האתר כולו נועד לספק מידע רב על השירות והרבה עזרה עבורך בהקמה ועבודה - לא משנה באיזה פלטפורמה אתה מעוניין.

מדריך ברית ענן

סיכום

CloudAlly הוא שירות גיבוי מענן-לענן שהוא אינטואיטיבי מאוד, קל להתקנה ומשתמש לשימוש. האתר מסודר להפליא, והוא מסביר את כל מה שקשור לשירות שאליו אתם תוהים. שירות זה אידיאלי הן לאנשים והן לעסקים המחפשים פיתרון גיבוי אוטומטי לנתונים שלהם.

שטח אחסון של 10 ג'יגה-בייט תמורת 3 דולר לחודש אינו יקר, אך קחו בחשבון כי עלות זו תעלה בכ -3 $ נוספים לחודש עבור כל גוש נוסף של 10 ג'יגה-בייט שאתם צריכים.

CloudAlly אינו שירות המספק הצפנה מקצה לקצה, והוא אינו עובד עם שירותים המספקים e2ee. לכן, אם אתה זקוק לאחסון מאובטח, עדיף לקנות במקום אחר. בנוסף, השירות אינו מבטיח פרטיות ומכיוון שהוא מחזיק את מפתחות ההצפנה שלך בשמך; יתכן שהחברה יכולה לגשת לנתונים שלך או לאבד את הנתונים שלך בגלל פריצה.

אם זה נוגע לך באמת מסתכם במודל האיום שלך. עם זאת, באופן כללי, מדובר בגיבוי טוב בין ענן לענן שמתפקד היטב במלאכה של העבודה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me