b.VPN


 • תמחור

  מ 7.50 דולר
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
8 מתוך 10

סיכום

בסקירה b.VPN זו אני מוצא ספק VPN מבוסס הולנד המציע שירות מקצועי. תמיכת הלקוחות 24/7 וטכנולוגיות יעילות נגד צנזורה הן נקודות השיא. ניתן לבצע שיפורים (ללא יומנים, ביצועים מהירים יותר ומספר נדיב יותר של התקנים מחוברים מותר), אבל בסך הכל אני די מרוצה מהשירות.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  33 מגהביט לשנייה
 • חיבורים סימולטניים
  2
 • מדינות
  11
 • סמכות שיפוט
  הולנד

מאפיינים

 • VPN מבוסס בהולנד
 • 18 שרתים ב -11 מדינות זמינים
 • אתה יכול לחבר שני מכשירים בבת אחת, אך רק אחד באמצעות OpenVPN ואחד באמצעות L2TP
 • OpenVPN דרך מנהרת SSH
 • "מנהרת עשן"
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • P2P מותר

OpenVPN דרך מנהרת SSH

תכונה זו מאפשרת להסתיר חיבורי OpenVPN בתוך מנהרת TLS / SSL. TLS / SSL הוא ההצפנה המשמשת את HTTPS. לכן קשה מאוד להבחין בחיבורי VPN המנותבים דרך מנהרות TLS / SSL אלה מלבד תנועת HTTPS רגילה. הסיבה לכך היא שנתוני OpenVPN עטופים בתוך שכבה נוספת של קידוד TLS / SSL. מכיוון שטכניקות פיקוח של חבילות עמוק אינן מסוגלות לחדור את שכבת ההצפנה החיצונית הזו, הן אינן מסוגלות לזהות את קידוד ה- OpenVPN "בפנים." זוהי תכונה שימושית מאוד, מכיוון שהיא אמורה להיות מסוגלת להביס צורות רבות של VPN חסום.

מנהרה עשן

בנוסף ליכולת להסתיר את OpenVPN בתוך מנהרה SSH, b.VPN מציעה טכנולוגיה נוספת שמטרתה להביס חסימות VPN. נקרא "SMOKE", זהו פרוטוקול מותאם אישית שמוסיף ערפול נוסף לכל מנה. b.VPN טוען כי SMOKE יכול להשיג VPN זה בסין, איראן, עומאן, טורקיה ורוסיה. ביקשתי מצוות התמיכה של b.VPN לפרטים נוספים:

"זו מנהרת UDP פולימורפית עם מגוון רחב של יכולות לעבור DPI. זה הדבר היחיד שעובד יציב בסין עכשיו שלא כמו Obfsproxy שלא עובד כבר כמעט שנה. ל- Smoke טקטיקות הגנה כנגד GFW (חומת האש הגדולה של סין) המצערת מנות ויכולה לקפוץ על פני מגוון גדול של רשתות IP ונמלי ללא ניתוקים. כמו כן, יש לו מנגנון גיבוי מנות לשחזור מנות פגומות על ידי ה- GFW. אנו בטוחים מאוד שזה הדבר היחיד שעובד יציב שכן יש לנו צוות בדיקה שם בחוץ. "

b.VPN העניק לי גישה ל- TeamViewer למחשב הממוקם בסין. אז אני יכול לאשר שהצלחתי להתחבר דרך SMOKE ולגשת לאתרים שבדרך כלל מצונזרים שם.

בקר ב- b.VPN »

מהירות וביצועים

בדיקות בוצעו באמצעות חיבור סיבים בריטי של 50 מגהביטש לשנייה / 3 מגהביט לשנייה. בחרתי בחיבור UDP OpenVPN באמצעות רמת הצפנה "חזקה" של b.VPN.
הורד

הגרפים מראים את המהירויות הגבוהות ביותר, הנמוכות והממוצעות ביותר עבור כל שרת ומיקום. עיין בהסבר המלא שלנו על מבחן המהירות לפרטים נוספים.

ערכתי גם כמה בדיקות כדי להשוות את הביצועים של הפרוטוקולים השונים המוצעים. תוצאות אלה מספיק הגונות, אך אינן תואמות את התוצאות המוצעות על ידי ספקי ה- VPN העליונים.

לא זיהיתי שום דליפות IPv4 DNS או דליפות WebRTC תוך כדי שימוש בלקוח b.VPN Windows. יש! שים לב שהספק שירותי האינטרנט שלי (Virgin Media UK) אינו תומך ב- IPv6, כך שאיני יכול לבדוק אם קיימים דליפות IPv6. כפי שתוכלו לראות מה צילום המסך שלמעלה, b.VPN ממנף את ה- DNS של גוגל כדי לבצע תרגום DNS.

עם זאת, b.VPN ממוקמת על כל בקשות ה- DNS, כך שגוגל אינה יודעת מי עשה אותן. לפיכך אני לא רואה בכך בעיה. Netflix האמריקנית גילתה שאני משתמשת בפרוקסי ומסרבת לשחק. זה כולל כאשר ניתתי את החיבור דרך מנהרת SSH. לעומת זאת, BBC iPlayer עבד ממש מצוין כשמחובר לשרת בבריטניה.

פלטפורמות אחרות

תמחור ותוכניות

b.VPN מציעה תוכנית 'גודל אחד מתאים לכל' פשוט. זה מתחיל ב- $ 9.99 לחודש ויורד ל- $ 7.50 לחודש אם אתה רוכש מנוי לשנה.

תמחור b.VPN

בתור באנר מוקפץ מאוד מעצבן ודי לא ברור בכל עמוד באתר מנסה לומר לכם, b.VPN מציע כעת הנחה. זה מקבל לך מנוי שנתי בסך 36 $ בלבד (3 $ לחודש). ניתן להוריד את התוכנה ולהשתמש בהן לתקופת ניסיון בחינם לחלוטין למשך שעה. לא נדרשים לכך פרטי תשלום. זה לא ארוך מאוד, אך אמור להספיק בכדי לאשר שהשירות עובד עבורך, וכדי לבצע בדיקות ביצועים, אם אתה נוטה כל כך. במהלך תקופת הניסיון בחינם תוכלו לגשת לשרתי b.VPNs רבים, אך לא כולם.

בטיחות ופרטיות

משתמשי OpenVPN יכולים לבחור בין שתי רמות הצפנה: רגיל (צופן Blowfish-128 עם אימות Hash של SHA-1) וחזק (AES-256 עם SHA-256 hash authent). כל חיבורי OpenVPN משתמשים ב- RSA-2048 ובסודיות מושלמת קדימה. אנא עיין במאמר זה לדיון מלא בתנאי ההצפנה של VPN. גרסת ה- tl; dr היא שההצפנה המשמשת את b.VPN טובה. במיוחד אם נבחר הצפנה חזקה. b.VPN מבוסס בהולנד. הולנד היא שותפה לרגל NIN Eyes NSA, וממשלת הולנד מבצעת מידה לא מבוטלת של המעקב שלה.

ספקי VPN בהולנד, לעומת זאת, אינם נדרשים לנהל יומנים. למרבה הצער, אף על פי שהיא לא מחזיקה יומני שימוש, b.VPN אכן שומרת על יומני חיבור מסוימים: "איננו מחזיקים ביומני פעילות כלשהי של המשתמשים (אנו לא בודקים ולא רושמים את תנועת המשתמשים), אנו שומרים על יומני צורך בתשתית שהיא (חיבור IP, זמן, משך זמן, שימוש ברוחב פס). "באופן כללי, אני לא מוטרד מדי מרמה זו של ניהול יומן. אבל הפרנואידי באמת צריך להיות מודע לכך שלפחות בתיאוריה, ניתן להשתמש ביומנים כאלה כדי לזהות אדם עם התנהגות אינטרנטית ידועה באמצעות מתקפת "עיתוי מקצה לקצה." ל- b.VPN אין שום בעיה להסתעף בעת השימוש בשירותו..

קלות שימוש

האתר נראה חכם מספיק, ומספק את כל המידע הדרוש להצטרפות ולהתחברות לשירות. עם זאת, באנר קופץ שמופיע בכל דף המפרסם את הצעת ההנחה השנתית של b.VPN הוא מאוד מעצבן. הייתי מעדיף שמידע טכני נוסף יהיה זמין, וכי מדיניות הפרטיות ("הסכם") מבהירה בבירור כי יומני חיבור מסוימים נשמרים. במקום זאת מדובר בראש ובראשונה בספר לך מה אסור בזמן השימוש בשירות. האנגלית המשמשת באתר בדרך כלל אינה נכתבת על ידי דובר יליד, אך היא מובנת.

תמיכה

תמיכה בצ'אט חי זמינה 24/7. התגובה הייתה מהירה, ידידותית ומסייעת. לשאלות טכניות נוספות נאלצתי לשלוח דוא"ל לצוות הטכני של b.VPN, אך בדרך כלל קיבלתי תגובה יודעת עם כחצי שעה בערך.

הרשמה

כפי שצוין קודם לכן, תוכלו להוריד את לקוח ה- VPN ולבדוק את השירות במשך שעה לפני שתצטרכו להירשם. זהו תהליך ללא כאבים, אם כי אינני מאשר את כמות המידע האישי המבוקש. רק כתובת הדוא"ל צריכה להיות תקפה (וניתן לעשות זאת חד פעמי), אבל אני עדיין מעדיף שלא להישאל. בנוסף לשיטות התשלום הרגילות, b.VPN מקבל תשלום אנונימי שעלול להיות אנונימי באמצעות ביטקוין. זה נהדר, אך זכרו תמיד שספק VPN יכיר את כתובת ה- IP האמיתית שלכם בכל מקרה.

לקוח ה- VPN של חלונות VPN של b.VPN

לקוח Windows המותאם אישית הוא OpenVPN בלבד. הבעיה הפוטנציאלית בכך היא שמותר לך רק חיבור VPN אחד בכל פעם. זה נראה לא מתיימר, אבל עושה את העבודה. ניתן לבחור ברמת ההצפנה, OpenVPN דרך מנהרת SH ומנהרת עשן בתפריט הגדרות מתקדמות. למרבה הצער, לא כלול מתג להרוג.

אפליקציות OpenVPN מותאמות אישית זמינות עבור Mac OSX, iOS ואנדרואיד (+4.0.3). מדריכים להתקנה ידניים של L2TP / IPsec ו / או OpenVPN זמינים גם עבור פלטפורמות אלה, בתוספת כמה אחרים (למשל L2TP עבור לינוקס וטלפון Windows). ניתן להשתמש בקבצי .ovpn הניתנים להתאמה אישית בכל מערכת התומכת בלקוח OpenVPN.

אפליקציית האנדרואיד

אפליקציית אנדרואיד משתמשת ב- OpenVPN. כמו עם לקוח שולחן העבודה, ראיתי אפליקציות יותר נראות למראה, אבל זה עובד טוב. אתה יכול לנתב את חיבור OpenVPN דרך מנהרת SSH. זוהי אפליקציית ה- VPN היחידה לאנדרואיד שאני מודע לה להציע תכונה זו. לרוע המזל, תכונה זו אינה נתמכת ביישום iOS. לא ניתן לבחור ברמת ההצפנה החזקה באמצעות האפליקציה לנייד. אך למען האמת, הצפנה רגילה (קידוד Blowfish-128 עם אימות hash של SHA-1) תהיה די והותר עבור מרבית המשתמשים. לא זיהיתי שום דליפות DNS או WebRTC במהלך השימוש באפליקציה.

מחשבות אחרונות

אני מתרשם במיוחד מתמיכת הלקוחות 24/7 וטכנולוגיות ההטה המתקדמות המוצעות. SMOKE עובד היטב מתוך סין, ואפליקציית האנדרואיד של b.VPN היא היחידה הזמינה כיום להציע VPN דרך מנהרת SSH. משמעות הדבר היא ש- b.VPN יעשה בחירה נהדרת עבור משתמשים במקומות כמו סין שמנסים לחסום שימוש ב- VPN.

בקר ב- b.VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me