AceVPN


 • תמחור

  מ 8.12 $
  / חודש

ProPrivacy.com ציון
6 מתוך 10

סיכום

רשמים ראשונים של AceVPN הם מדהימים במקצת; דף הבית של הספק עמוס ונותן לך מידע רב לעיכול בבת אחת. למרבה הצער, זהו נושא ממשיך לאורך חווית המשתמש.

בהחלט יש הרבה פונקציונליות לשחק איתה, אבל אנו נאבקים לראות מי ירצה להוציא את הזמן והמאמץ הדרושים, פרט לחובבים שנהנים להתעסק בטכנולוגיה. עבור כולם יש אפשרויות טובות יותר שם: משתמשים מתחילים ימצאו פתרונות שפשוט הופכים את הכל להרבה יותר קל. באשר למומחים, ישנם פתרונות מקיפים אחרים המציעים ביצועי הורדה טובים יותר.

סטטיסטיקות מהירות

 • ProPrivacy.com SpeedTest (ממוצע)
  10 מגהביט לשנייה
 • סמכות שיפוט
  ארה"ב
 • חיבורים סימולטניים
  1
 • מדינות
  26

AceVPN הצהרות נועזות. לדוגמה, הם טוענים שבאתר שלהם הוא האתר "ספק שירותי VPN בעלות הנמוכה ביותר," טענה שקשה לכמת, וודאי שגויה אם בחרת בטענה "סופי" שירות.

יש כמה קטינים "פלוס נקודות." מחלקת התמיכה משיבה להודעות דוא"ל ב- hyperspeed ויש הרבה עם מה לשחק. אולם כאשר AceVPN באמת נופל, הוא נוח לשימוש; יש פשוט יותר מדי מידע למתחילים לקחת אותם - והביצועים שחווינו כנראה לא מספיקים כדי לפתות את הטכנאים.

חבילות & תמחור

AceVPN מציעים שתי חבילות מפתח, בשם "פרימיום" ו "סופי."

מה שלא ניכר מייד הוא כיצד שתי החבילות נבדלות זו מזו, במיוחד לאור הפער הגדול בין שני המחירים. ה "חינם" ביטול החסימה של שירות טלוויזיה (DNS חכם), שנכלל למעשה בשתי החבילות, מוסיף לבלבול הראשוני.

ההגעה לעובדות דרשה מאיתנו ללכת אל "השווה VPN" העמוד, שסיפק לנו טבלאות המשוות בין כל השירותים ללא שם "תחרות." תרשימי ההשוואה הללו, שנפרשו על פני חמש כרטיסיות נפרדות, העניקו לנו מידע רב לעיכול, ולא יכולנו שלא לחשוב שחייבת להיות דרך ברורה יותר להציג את המידע.

בלי קשר, בסופו של דבר הבחנו שההבדלים העיקריים (מלבד המחיר) היו כדלקמן:

1. שירות הפרימיום מוגבל לרוחב פס של 50 ג'יגה-בתים בחודש, בעוד ששירות ה- Ultimate אינו מוגבל.

2. השירות Ultimate מעניק ללקוחות גישה לשרתי VPN ב -13 מדינות. שירות הפרימיום הזול יותר מספק רק גישה לשרתים בבריטניה, ארה"ב וצרפת.

3. רק שירות ה- Ultimate היקר יותר מותר לשימוש לשיתוף קבצים של עמיתים לעמית או לשימוש בסיקור.

כמו בשירותים רבים, המחיר מוזיל בהתבסס על אורך חבילת ההתחייבות שבחרת, אם כי ללא רמת ההוזלה הגבוהה למנוי שנתי שמציעים ספקים רבים אחרים. המחירים לשירות הפרימיום הם מתחת:

תמחור acevpn 1

המחירים לשירות Ultimate הם מתחת:

תמחור acevpn 2

מחיר כולל של 55 דולר למנוי פרימיום שנתי אכן מציב את AceVPN בסוף הממוצע הממוצע מבחינת עלות. השירות האולטימטיבי, לעומת זאת, במחיר של 165 דולר לשנה, רחוק מלהיות "שירות בעלות הנמוכה ביותר" המוזכרים בדף הבית.

בעוד ש- AceVPN לא מציעים כל ניסיון בחינם, הם מפרסמים ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים.

שירות לקוחות

AceVPN מעודד את לקוחותיהם להשתמש בפורום התמיכה שלהם לשאילתות טכניות, במטרה לבנות בסיס ידע מפורט "לטובת הקהילה."

אנו מודאגים בתחילה מהיעדר אפשרויות התמיכה. עם זאת, שלחנו שאילתת מבחן לכתובת הדוא"ל שסופקה והתרשמנו מאוד לקבל תגובה תוך פחות משתי דקות.

עם זאת, כדאי לציין שלמרות שהניסיון שלנו היה טוב, כמעט ואין כאן שפע של אפשרויות תמיכה. השימוש בקהילה בפורום לצורך תמיכה הוא סיבה נוספת לראות ב- AceVPN שירות למתלהב ולא אחד למתחיל..

לא הצלחנו למצוא מספר טלפון לתמיכה טלפונית.

בטיחות ופרטיות

אמנם כל המידע על AceVPN די צפוף וכבד על טקסט, אך זה אומר שקלנו למצוא את פרטי המפתח לגבי פרוטוקולים. AceVPN מציע תמיכה ב- PPTP, L2TP ו- OpenVPN. לא הצלחנו לברר את רמת ההצפנה אך שאילתה למחלקת התמיכה העלתה כי AceVPN תומך בהצפנה של 128 וגם 256 סיביות.

בכל הנוגע לפרטיות, AceVPN מצהירה כי הם אינם עוקבים אחר השימוש בשירותים או "מרגל אחר המשתמשים שלהם." עם זאת, הם לא מבהירים אם הם מתחזקים יומנים ואומרים שהם "שומרים לעצמנו את הזכות להודיע ​​לגורמי אכיפת החוק," אם הם חושדים ששירותיהם משמשים באופן לא חוקי.

על בסיס זה, אם, מכל סיבה שהיא, תעדיפו שירות שאינו מתחזק יומנים, סביר להניח שתחפשו במקום אחר.

התהליך

הרשמה

החלטנו להירשם לשירות הפרימיום במנוי חודשי על מנת לבדוק את השירות.

מצאנו שתהליך ההרשמה די מפותל, תוך חישוב מחדש של המחיר על בסיס תקופת ההתחייבות.

פעם הוספנו את הבחירה שלנו לשלנו "סל," לאחר מכן התבקשנו להירשם אצל ספק התשלומים, לפני שהופנו אותו ל- PayPal לסיום העסקה. אפשרות של Google Checkout הייתה זמינה גם.

מיד לאחר שסיימנו את עסקת PayPal שלנו קיבלנו את הבחירה הרגילה של קבלות ודוא"ל קבלת פנים ונאמר לנו שאולי נצטרך לחכות עד 30 דקות לפני שהשרתים יקבלו את פרטי הכניסה החדשים שסופקו..

אמנם לא היו לנו בעיות מהותיות בהליך ההרשמה, אך בהחלט נהנינו מחוויות חלקות יותר במקומות אחרים.

התקנה ותצורה

לאחר הגדרת חשבוננו, ניגשנו לחשבון "התקן מדריכים" חלק מבסיס הידע כדי לבדוק כיצד להפעיל את השירות במכונת הבדיקה שלנו, MacBook Pro שמריץ את מערכת ההפעלה X 10.8 Mountain Lion.

הנה, הדברים התחילו להיות מסובכים. בהתחלה, יכולנו לראות שמשתמש שאינו טכני לא ידע על איזה מהקישורים ללחוץ עליו. כטכנולוגיות ידענו כי Tunnelblick הוא לקוח צד שלישי עבור OpenVPN. עייננו במהירות בהוראות ההתקנה של זה, כדי לראות איך הם תלויים. אם להיות גלוי, ההוראות רחוקות מלהיות ידידותיות למשתמש.

אפילו עבורנו, לחיצה על הקישור להורדת Tunnelblick הובילה לנו כי נאמר לנו שהתוכנה אינה תומכת במלואו אריה, וכי עלינו להשתמש בגרסת בטא. איננו מוכנים להסתובב עם תוכנת בטא כדי להשיג "שילם עבור" שירות עובד, אז לחצנו על "חזור" ולחץ במקום זאת על הוראות ההתקנה של L2TP.

זה היה קצת יותר פשוט ולמרבה המזל השתמש ביכולות ה- VPN המובנות של ה- Mac שלנו. התחלנו להשתמש בתצלומי המסך כדי להדריך אותנו בתהליך.

למרבה הצער, התיעוד הזה הותיר גם משהו רצוי. בשלב הרביעי, הוראות לכאורה פשוטות "הזן את כתובת השרת ואת שם המשתמש שלך בחשבון Acevpn vpn," השאיר אותנו תוהים היכן למצוא את כתובות השרת.

עשר דקות אחר כך התחלנו להתעצבן. חיפשנו באתר הראשי ובבסיס הידע שלו "שרתים" ו "כתובות שרת," בדק שוב את דוא"ל הפתיחה שלנו ואפילו עיין בהוראות iOS לכתובות. הוראות iOS אמרו שנמצא אותם בקובץ התצורה. הקישור אליו הסיט אותנו לאזור החברים. לאחר מכן, הקובץ שהורדנו היה קובץ ארכיון (.zip), שבתורו הכיל עומס של קובצי config OpenVPN.

את כל אנחנו רצינו היה המידע הדרוש לנו כדי להשלים את ההוראות של AceVPN, אבל במקום זאת הייתה לנו שפע של כרטיסיות דפדפן פתוחות ואוויר של תסכול סביב המשרד.

סוף סוף מצאנו שם שרת בהוראות Windows.

מצאנו גם את ההוראות לשימוש בכתובת IP אם שם השרת הוא "חסום במדינה שלך." כאמור, לא הצלחנו למצוא את פרטי כתובת ה- IP של השרת, אך מצאנו פוסט בפורום בו מישהו הצהיר כי מחלקת התמיכה סיפקה להם הודעה אחת. פיטרנו דוא"ל לבקש זאת.

שם השרת שמצאנו איפשר לנו להמשיך הלאה דרך ההוראות. ואז הגענו להוראות יותר מבלבלות.

להנחות אותנו ל "הזן כתובות IP של גוגל או OpenDNS" הכל טוב מאוד, אך הספק הזניח לומר לנו מהם אלה או היכן למצוא אותם. בתור טכנאים, ידענו מה להכניס לכאן, אך כתובות IP אלה כמעט ולא ידועות על ידי הצרכן הממוצע. בשלב זה התחלנו לתהות האם AceVPN אכן מנסה להקשות על הגדרת השירות כראוי!

בכל אופן, עם הגדרת ההגדרות סוף סוף, הצלחנו להתחבר. עשינו בדיקת כתובת IP וגילינו שיש לנו עכשיו IP מבוסס בארצות הברית. הצלחנו לגלוש לאתר מדיה זורם ספציפי בארה"ב ולגשת לתוכן.

בזכות מחלקת התמיכה המהירה של AceVPN, הייתה לנו כעת תשובה לבקשתנו לרשימת שרתים. לרוע המזל צוות התמיכה פשוט שלח את אותו קובץ ארכיב אליו הצלחנו לגשת מאזור החברים, עם הצעה מעורפלת ל "פתח את הקבצים באמצעות TextEdit" להשיג את פרטי השרת עבור מדינות אחרות. זה נראה חסימתי שלא לצורך - מדוע הם לא יכולים פשוט לספק לנו את המידע?

ה "בטל את חסימת הטלוויזיה" שירות

AceVPN כולל "בטל את חסימת הטלוויזיה" עם חבילות ה- VPN שלהם. זו, למעשה, דרך חלופית לצפייה בתוכן מדיה זורם כמו "להשלים" שירותי טלוויזיה, ללא צורך להתחבר ל- VPN.

במקום זאת, אתה משנה את הגדרות ה- DNS של המחשב שלך כך שבקשות לגישה לאתרים נעולים באזור אלה יועברו מחדש כדי להסתיר את המיקום שלך. AceVPN מספקת רשימה של שירותים שפתרון זה עובד איתם.

בדיקת Unblock TV הייתה תהליך נוסף שהעלה את רמות התסכול שלנו. לחיצה "קבל את ביטול החסימה של הטלוויזיה עכשיו" החזיר אותנו לדף ההזמנה הראשוני; על פי ההוראות המחייבות אותנו ללכת לאזור החברים ולשים לב לכתובות IP להשלמת ההתקנה; כל התהליך חייב אותנו להפעיל מחדש את ה- Mac.

בזמן שהשירות עבד, שוב היינו מתוסכלים מהסיבוב המורכב של תהליך ההתקנה.

מהירויות חיבור ואמינות

החלטנו לשמור על דברים פשוטים עם בדיקות המהירות שלנו.

כרגיל, השתמשנו באתר Speedtest.net בכדי להשיג מהירות הורדת מידה עבור חיבור האינטרנט הבדיקה שלנו:

לאחר מכן התחברנו לשירות AceVPN דרך L2TP והפעלנו את הבדיקה שוב.

התוצאות היו מאכזבות ביותר - החיבור ל- AceVPN הביא לירידה של מהירות ההורדה שלנו ביותר ממחצית.

למען ההגינות, נציין כי ביצועי AceVPN עשויים להיות טובים יותר בזמן שהם מחוברים באמצעות OpenVPN, אך ההוראות הכמעט בלתי חדירות בשילוב עם העובדה שהחברה משתמשת בתוכנת קישוריות של צד שלישי שעדיין לא הייתה. "מוכן" עבור המקינטוש שלנו בזמן הכתיבה פירושו שלא נצטרך להעמיד את זה במבחן.

תאימות

AceVPN מציעים שפע של אפשרויות תאימות. משתמשים ניידים יכולים להשיג VPN זה עבור טלפונים אנדרואיד, iOS ו- Windows. חשוב לציין כי אפליקציית ה- VPN של iPhone אינה תומכת ב- OpenVPN, תצטרך להוריד אפליקציית צד שלישי, כגון Tunnelblick, בכדי להשתמש בפרוטוקול הצפנה זה. VPNArea מציעה גם VPN עבור Windows, Mac ו- Linux, למרות שללקוח VPN של Linux אין GUI.

בהתבסס על הניסיון שלנו ב- Mac VPN, לא נסמוך על כך שאף אחת מהפלטפורמות הללו תהיה קלה במיוחד לתצורה. עם זאת, חובבי וטכנולוגיה כנראה ינהלו את זה.

אזור לקוחות

אזור הלקוחות של AceVPN מציע מגוון פונקציונאלי סטנדרטי למדי. זה מציג את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- VPN (השונה משם המשתמש והסיסמה של חשבונך), ואת מצב המינוי שלך. במקרה שלנו, כפי שבחרנו במנוי Premium, הייתה לנו גם אפשרות לשדרג לחבילה של Ultimate.

אזור הלקוחות מספק גם את היכולת להוריד את האמור "קבצי config" ובקרת הגדרות הקשורות לשירות בטל החסימה של הטלוויזיה.

סיכום

אהבנו

 • רשימת תאימות רחבה שעשויה לפנות למתלהבים
 • תשובות מהירות מאוד לשאילתות תמיכה

לא היינו כל כך בטוחים

 • נוהל הרשמה ארוך-רוח
 • מדיניות רישום שימוש לא ברורה

שנאנו

 • ביצועים נמוכים
 • כמה מהוראות ההתקנה הפחות ידידותיות למשתמש שראינו
 • היעדר גישה ברורה לפרטי השרת
 • חווית תצורה מאוד מתסכלת

במספר נקודות במהלך סקירתנו, תהינו אם אנו חריפים בצורה מופרזת ב- AceVPN. כטכנולוגיות יכולנו למלא את החסר במידע שנמסר, והשירות מתברר כי הוא תואם נרחב למגוון מכשירים..

עם זאת, עלינו לשקול כיצד כל הספקטרום הפוטנציאלי של המשתמשים יעבור עם כל שירות שאנו מסתכלים עליו, וחווינו מספיק תסכול כטכנאים בכדי לדעת שמשתמשים לא טכניים (לפחות במחשבי מקינטוש) יתאבקו בתצורה - אולי עד כדי ויתור.

אם נתוני הביצועים שלנו היו מרשימים, היינו יכולים לתת המלצה זהירה עבור AceVPN, אך רק לחובבי IT אמיתיים. כשהביצועים גם הם מתחת לממוצע, נותרים לנו מעט טוב לומר. מישהו ב- AceVPN באמת צריך להסתכל על השירות מנקודת מבט של משתמשים ולבצע שיפורים מסוימים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me