אם אתה חושב לקנות VPN עבור Windows, או שרכשת לאחרונה מנוי, ייתכן שאתה תוהה כיצד להתקין VPN זה. החדשות הטובות הן שאם רכשת VPN מומלץ ממדריך ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows שלנו, העבודה הזו תהיה מאוד קלה. הסיבה לכך היא שספקי ה- VPN המובילים בתחום כוללים תוכנת VPN מעוצבת בהתאמה אישית שקל מאוד להתקין ולהשתמש בה בצורה מדהימה.

לרשת ה- VPN הטובה ביותר המומלצת שלנו למחשבי PC יש לכולם תוכנה מותאמת אישית עבור Windows. כיוון שכך, הגדרת ה- VPN היא פשוטה כמו הרשמה, הורדת התוכנה והתקנתה. זו ללא ספק השיטה הקלה והטובה ביותר להתקנת ה- VPN שלך, ולא תצטרך שום ידע או כישורים מיוחדים - פשוט עקוב אחר ההוראות שעל המסך..

לחלק מה- VPN-הוקמה פחות יכול להיות שלא תוכנת VPN מותאמת אישית - או שהם עשויים להזדקק לך לבצע הגדרה ידנית. בסך הכל, אנו ממליצים להתרחק מ- VPNs אלה (מדוע לא פשוט להשיג משהו התואם למערכת Windows שלך?)

עם זאת, אנו רוצים לעזור ככל האפשר, וזו הסיבה שיצרנו את מדריך ההתקנה הזה להתקנת VPN באופן ידני ב- Windows. לאנשים שרוצים להשתמש בהצפנת OpenVPN, כללנו בסוף גם מדריך לכך.

הגדר VPN ב- Windows 10

כדי להגדיר VPN באופן ידני ב- Windows, תזדקק למספר פרטים משירות ה- VPN שלך. לאחר ההרשמה ל- VPN שלך אתה צריך לקבל את הפרטים הבאים מהספק שלך:


 1. שם או כתובת השרת של ה- VPN
 2. פרוטוקול ה- VPN. אנו ממליצים שתבחר ב- L2TP / IPsec, IKEv2 או SSTP כי PPTP אינו בטוח. לקבלת מדריך מלא בנושא הצפנת VPN, חפש כאן.
 3. שם משתמש וסיסמא (כדי להתחבר לשרת VPN)

אם ה- VPN של Windows מציין שעליך להשתמש בשם חיבור ספציפי, יהיה עליך לקבל זאת גם מספק ה- VPN שלך. אם אינך זקוק לשם ספציפי, אתה יכול להתחבר לשם שנוצר על ידי המשתמש לפי בחירתך.

לבסוף, אם ה- VPN שלך עבור Windows דורש ממך להזין את הגדרות ה- Proxy שלך באופן ידני, אנא קדימה קבל את כתובת ה- IP ומספר היציאה לפרוקסי מספק ה- VPN..

שמור את הפרטים האלה יחד כי תזדקק להם כדי להגדיר את ה- VPN באופן ידני בשלב שני.

הגדר את ה- VPN שלך עבור Windows 10

לאחר שתקבל את רשימת הפרטים למעלה, תוכל להגדיר את ה- VPN שלך עבור Windows באופן ידני בכמה צעדים פשוטים.

 1. לחץ על כפתור התחל ותפריט התחל בחר הגדרות. כעת לחץ על רשת & מרשתת, כפי שמוצג בתמונה למטה.
  VPN ל- Windows
 2. לחץ על VPN בצד שמאל כדי לראות את הגדרות המערכת שלך.
  VPN של Windows
 3. כעת, לחץ על הסמל '+' האומר הוסף חיבור VPN.
  הגדרת VPN של Windows
 4. בתיבה ספק VPN, בחר ברירת המחדל של Windows.
 5. בתיבה שם חיבור, תן לחיבור ה- VPN שם. אם ספק ה- VPN שלך דורש שתתחבר באמצעות שם מסוים, תצטרך אותו בשלב זה. (כשאתה מקבל את המידע אודות מזהה השרת שלך מספק ה- VPN, שאל אם אתה זקוק לשם חיבור VPN מסוים. ככה יהיה לך את זה בשלב זה - אם אתה זקוק לו.)
 6. בתיבה שם השרת או הכתובת, הזן את כתובת ה- IP שה VPN שלך נתן לך. ב- Windows 10, אי אפשר להגדיר חיבור VPN ללא כתובת האתר או כתובת ה- IP של שרת ה- VPN שלך.
 7. תחת סוג VPN, בחר את הפרוטוקול שאתה מגדיר (היית מבין את זה כשאתה מתקשר עם VPN שלך בשלב הראשון).
 8. אם חיבור ה- VPN לא עובד לאחר שתגדיר אותו מסיבה כלשהי, אתה יכול לחזור ולבחור אוטומטי ו- Windows 10 יאתר את הפרוטוקול עבורך.
 9. הכנס סיסמתך

אם אתה מעדיף להיכנס ל- VPN Windows שלך בלי הטרחה להזין את מזהה המשתמש והסיסמה שלך בכל פעם, אז הזן את הפרטים שלך עכשיו. גלול מעט לאורך הדף וסמן את התיבה שאומרת זכור את פרטי הכניסה שלי. ואז לחץ להציל ונווט חזרה אל הוסף VPN עמוד.

מדריך Windows זכור

אם הכל עבר בהתאם לתוכנית, כעת תוכל לראות את חיבור ה- VPN שלך מתחת הוסף VPN כפתור.

כשאתה בוחר את ה- VPN שיצרת, תתבקש לקבל שלוש אפשרויות. אחד כזה הוא התחבר. לחץ על זה כדי להתחבר ל- VPN. שתי האפשרויות האחרות הן אפשרויות מתקדמות ו הסר. אם אתה צריך להסיר את חיבור ה- VPN מ- Windows 10 בכל שלב, אתה יכול לעשות זאת כאן.

כיצד להגדיר OpenVPN ב- Windows 10

כדי להשתמש בהצפנת OpenVPN במערכת Windows 10 ייתכן שתצטרך (עם כמה VPNs) תוכנת צד ג '. לרוב ה- VPN יש תוכנת Windows VPN מותאמת אישית עם OpenVPN (כל ה- VPN המומלצים שלנו עושים). מה שכן, אם ברצונך להשתמש בהצפנת OpenVPN (הצפנת ה- VPN הטובה ביותר בשוק) - אנו ממליצים בחום לדבוק ב VPN מומלץ של Windows..

עם זאת, אם אין תוכנת OpenVPN בתוכנת ה- VPN שלך, אתה יכול לקבל את לקוח OpenVPN של הקוד הפתוח מ- OpenVPN.net. זה קל מאוד לשימוש, אך אין לו תכונות מתקדמות רבות ככל האפשר.

להלן תהליך ההתקנה עבור לקוח OpenVPN של הקוד הפתוח:

 1. התקן את התוכנה עבור Windows מקישור OpenVPN.net למעלה.
 2. לאחר ההתקנה, לחץ על סמל OpenVPN ובחר 'פתח מיקום קובץ.'
 3. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל OpenVPN GUI (או לחץ על הסמל בשולחן העבודה) ולחץ על מאפיינים.
  OpenVPN
 4. לחץ על הכרטיסייה תאימות בחלק העליון וסמן את התיבה הפעל תוכנית זו כמנהל לפני שתלחץ על אישור.
  OpenVPN במערכת Windows
 5. הורד את קובצי התצורה של OpenVPN מספק VPN שלך. יהיה עליך לפתוח את הקבצים האלה ולהכניס אותם לתיקיית config של ספריית ההתקנה של OpenVPN (בדרך כלל C: \ קבצי תוכנית (x86) \ OpenVPN \ config, או C: \ קבצי תוכנית \ OpenVPN \ config). אתה צריך רק לפתוח את הקבצים לשרתי ה- VPN שבהם אתה מתכוון להשתמש.
 6. לחץ פעמיים על סמל OpenVPN GUI. תראה סמל אדום קטן מופיע בשורת המשימות שלך. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל זה, בחר את השרת שאתה צריך ולחץ על Connect. יהיה עליך להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך כדי להתחבר ל- VPN שלך.

הגדרת תכונות VPN ב- Windows

אם נרשמת ל- VPN של Windows מומלצת עם תוכנה מותאמת אישית, תוכל להגדיר כמה מהתכונות המתקדמות שלו. לאחר התקנת ה- VPN בהצלחה, כל שעליכם לעשות הוא לבחור הגדרה בתוכנה. תפריט ההגדרות נמצא לרוב בצד שמאל למעלה או ימני בהמבורגר של תפריט שיניים.

מדריך ההמבורגר של חלונות

בתפריט ההגדרה תוכלו לבחור את התכונות הבאות:

 • פרוטוקול הצפנה. אנו ממליצים תמיד להשתמש ב- OpenVPN אז בחר בזה. אם ניתנת לך האפשרות TCP או UDP, בחר UDP אם אתה מתכוון לבצע הרבה הזרמת וידאו ומשימות עתירות נתונים אחרות..
 • מתג כיבוי. זה עוצר את ה- VPN שלך מההדלפה בטעות של כל נתונים לא מוצפנים לספק האינטרנט שלך או לאתר שאתה מבקר בו - אם חיבור ה- VPN ייפול במקרה..
 • התחברות אוטומטית. תכונה זו מחברת מחדש את ה- VPN אם הוא נושר. זה עובד בשיתוף פעולה עם הרוצח הרוחות כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלך.
 • הגנת דליפות DNS. דליפות DNS יכולות לחסל את מה שאתה עושה באופן מקוון. ה- VPN הטובים ביותר מספקים הגנה מפני דליפות DNS כדי להבטיח שלעולם לא תדלוף בקשות אלה לספק שירותי האינטרנט שלך.
 • מצב התגנבות / הטשטוש VPN. זה משמש במקומות כמו איראן וסין כדי לעקוף חומות אש. זה יכול לשמש גם אנשים שרוצים להסתיר לחלוטין את השימוש ב- VPN שלהם.

ככלל, תרצה להשתמש בכל ההגדרות שלמעלה - מלבד זו האחרונה ברשימה - הדרושה רק במקרים ספציפיים.

כיצד להגדיר את ה- VPN שלך עבור Windows 7

אם עדיין לא עדכנת לגירסה האחרונה של Windows ואתה משתמש 7, 8 או 8.1, האפשרות הטובה ביותר שלך היא לחפש בדף המדריכים של ספק VPN שלך מדריך התקנה ישן יותר. התהליך יהיה כמעט זהה לזה שתואר לעיל. לכן המדריך שלמעלה אמור להספיק עבור רוב האנשים להגדיר את ה- VPN שלהם.

כיצד לבדוק את ה- VPN של Windows

אנו בודקים VPN באופן קבוע באמצעות מתודולוגיית בדיקות מהירות מדעית משלנו. זוהי שיטת בדיקת מהירות ה- VPN המתקדמת בעולם - שאף אתר השוואת VPN אחר לא משתמש בה. מסיבה זו, אתה יכול לבדוק את ביצועי השירות בקלות על ידי פשוט לבדוק את סקירתו האישית כאן באתר ProPrivacy.com. פשוט חפש את ה- VPN שמעניין אותך באמצעות פונקציית החיפוש שלנו בצד שמאל למעלה.

אם תרצה, אתה יכול לבדוק את מהירויות ה- VPN שלך בעצמך בקלות כאן. פשוט בחר שרת בדיקה קרוב אליך ובדוק את חיבור האינטרנט שלך באמצעות "משולב" מבחן. זכור לבדוק אותו תחילה מבלי שה- VPN שלך יופעל. זה מאפשר לך להשוות את מהירויות האינטרנט שלך עם ובלי VPN מחובר. VPNs שאנחנו ממליצים עליהם הם VPNs מהירים עם תאימות מעולה של Windows.

סוגים שונים של חיבורי VPN

ישנם מספר פרוטוקולי הצפנת VPN זמינים עבור מערכת Windows שלך. פרוטוקול המנהור הטוב ביותר הוא OpenVPN. כל VPNs המומלצים שלנו מספקים זאת. עם זאת, למידע שלך הנה סקירה של כל הפרוטוקולים.

 • פרוטוקול מנהרות נקודה לנקודה (PPTP) - מספק אבטחה ופרטיות מינימליים אך הוא מהיר.
 • פרוטוקול מנהרה של שכבה 2 (L2TP) / אבטחת פרוטוקול אינטרנט (IPsec) - L2TP / IPsec מספק אבטחה חזקה יותר מ- PPTP, יחד עם מהירויות בינוניות.
 • Internet Key Exchange גרסה 2 (IKEv2) - זהו הפרוטוקול הנפוץ ביותר עבור לקוחות VPN של iOS. הוא מאובטח אך לא חזק כמו OpenVPN, ולא משמש לעתים קרובות ב- Windows. עם זאת, יש לך אפשרות להשתמש בו אם תרצה.
 • OpenVPN - קוד פתוח ופרוטוקול מאובטח ביותר. פרוטוקול זה מספק קידוד בדרגה צבאית כאשר ספקים מיישמים אותו נכון. כל VPNs עבור Windows במדריך זה קיבלו OpenVPN (מיושם בצורה מאובטחת).

למבט מעמיק יותר על קידוד ופרוטוקולים של VPN, עיין במדריך ההצפנה Ultimate VPN שלנו..

אם אתם מחפשים VPN ל- Mac, עיינו במדריך ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac. הערה: אם אתם מחפשים את ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Mac, חשוב לציין כי לא היינו ממליצים להשתמש ב- VPN בחינם, עם זאת, עיינו במדריך שירותי ה- VPN החינמי שלנו לקבלת מידע נוסף..

קרדיט תמונת כותרת: אנטון ווטמן / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me