הגדרת VPN באייפון אינה משימה קשה. עם זאת, תלוי איזה VPN אתה מחליט עליו, יש כמה דרכים שונות. שירותי ה- VPN הטובים ביותר לאייפון כוללים אפליקציות מותאמות אישית שניתן להוריד או מחנות iTunes או מאתר ה- VPN. הורדת והתקנת VPNs זהה להתקנת כל אפליקציה אחרת. עם זאת, כדי להוביל אותך בתהליך כתבנו מדריך זה.


לחלק מה- VPNs אין תוכנת VPN מותאמת אישית (המכונה לקוח VPN) עבור מכשירי iOS. עם זאת, הרוב המכריע של ה- VPN מספקים למנויים גישה לקבצי התצורה של OpenVPN (קובצי .ovpn). ניתן להשתמש בקבצים אלה עם תוכנת OpenVPN Connect מעולה מצד שלישי.

OpenVPN Connect הוא לקוח VPN שנכתב על ידי מפתחי פרוטוקול OpenVPN. זהו פרוטוקול ה- VPN המאובטח ביותר הקיים. התקנת OpenVPN חיבור וייבוא ​​קובצי .ovpn היא קלה ביותר ואינך צריך להיות אפקטיבי בכלל. עם זאת, כדי לסייע לכם צירפנו מדריך בהמשך מאמר זה.

כיצד להתקין אפליקציית VPN ב- iPhone

כדי להגדיר אפליקציית VPN ב- iPad, להגדיר VPN ב- iPhone או להגדיר VPN בכל מכשיר iOS אחר, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. בחר VPN מהרשימה הטובה ביותר של שירותי VPN ל- iOS.
 2. נווט לאתר של ה- VPN על ידי לחיצה על הקישור והירשם ל- VPN iOS המועדף עליך. בדוגמה זו השתמשנו ב- ExpressVPN. זכור, מנוי שנתי יחסוך לך כסף רב.
 3. לאחר הרשמה, התחבר באמצעות האישורים והסיסמה שהזנת בעת ההרשמה.ExpressVPN לאייפון
 4. הקש החשבון שלי או הורדות תלוי ב- VPN. לחלופין, תוכל לקבל את האפשרות ל לחץ על "הגדר ExpressVPN" (או לאיזה VPN נרשמת).
 5. כעת תנותב לדף הגדרת iOS.

  בחר "הורד מחנות האפליקציות". כעת תנותב מחדש לתוכנת ה- VPN. ההתקנה קלה, לכן עקוב אחר ההוראות שעל המסך. במהלך ההתקנה, מכשיר ה- iOS שלך עשוי לבקש ממך את קוד הסיסמה של המכשיר שלך, להזין אותו או להשתמש במזהה מגע ולחץ על אפשר.ExpressVPN לאייפון

 6. לאחר התקנת אפליקציית ה- VPN של iOS, הפעל את התוכנה. יהיה עליך להזין מחדש את אישוריך.
 7. בתפריט ה- VPN שלך, בחר הגדרות (בדרך כלל בתפריט המבורגר או בורג).
 8. בחר בפרוטוקול ה- VPN המועדף עליך

  . אנו ממליצים להשתמש בהצפנת Open VPN TCP או UDP. UDP הוא הטוב ביותר לסטרימינג. אם זה אינו זמין, בחר פרוטוקול מנהרת שכבה 2 (L2TP) / אבטחת פרוטוקול אינטרנט (IPSec) או IKEv2. שני הפרוטוקולים הללו חזקים. אנא אל תשתמש בפרוטוקול נקודת נקודה לנקודה (PPTP) מכיוון ש- PPTP אינו בטוח.פרוטוקול VPN לאייפון

 9. סוף סוף, בחר שרת VPN מהרשימה

  של מיקומי השרת ולחץ על התחבר.ExpressVPN לאייפון

 10. לאחר יצירת חיבור ה- VPN, ה- VPN ב- iPhone / iPad שלך יראה לך שהחיבור מופעל על המסך. כתובת ה- IP שלך היא כעת של ה- VPN ו- הנתונים שלך מאובטחים, אז אתה יכול גש לאתר שאתה רוצה.

לחלק מה- VPNs יש תכונה להפעלה אוטומטית ותכונת התחברות אוטומטית. אם ברצונך להשאיר את ה- VPN פעיל בכל פעם שאתה משתמש באינטרנט, בחר אפשרויות אלה בהגדרות ה- VPN. לחלופין, פשוט הפעל את האפליקציה ידנית בכל פעם שתרצה להשתמש בה, בחר שרת ולחץ על התחבר.

VPN אקספרס לאייפון

פרוטוקול ה- VPN הטוב ביותר לאייפון

קיימים מספר פרוטוקולי הצפנה ב- iOS:

 • PPTP - מספק פחות אבטחה ופרטיות אך הוא מהיר.
 • L2TP / IPSec - אבטחה חזקה יותר מ- PPTP אך עדיין לא מושלמת.
 • Internet Key Exchange גרסה 2 (IKEv2) - הפרוטוקול הנפוץ ביותר עבור לקוחות VPN של iOS. זה מאובטח, אך לא חזק כמו VPN פתוח.
 • OpenVPN - קוד פתוח ופרוטוקול מאובטח ביותר. פרוטוקול זה מספק הצפנה בדרגה צבאית אם מיושמת כראוי. כל ה- VPN עבור iOS במאמר זה מספקים אותם מיושמים בצורה מאובטחת. לעיתים יש צורך להוריד את תוכנת Connect של צד שלישי. זה קל מאוד ויאפשר לך להשתמש ב- OpenVPN אם תרצה. לקבלת הוראות להגדרת VPN באופן ידני, עיין במדריך שלי למטה.

לא בטוח באיזה הצפנה להשתמש? בדוק את שלנו מדריך הצפנה אולטימטיבי למידע נוסף.

קביעת תצורה של OpenVPN באייפון

לפעמים יתכן שיהיה צורך להגדיר את ה- VPN שלך באמצעות OpenVPN Connect של צד שלישי במכשיר iOS. אם קידוד OpenVPN אינו זמין בתוכנת iOS המותאמת אישית של VPN, יהיה עליך להוריד תוכנת לקוח VPN של צד שלישי. זה קל מאוד:

 1. הורד את אפליקציית OpenVPN Connect

  .OpenVPN לאייפון

 2. התקן את התוכנה במכשיר שלך.
 3. נווט לאתר VPN שלך והורד את קובצי ה- config של OpenVPN (קובצי .OVPN). לרוב תצטרך לעשות זאת במחשב האישי מכיוון שהם רוכסים. קבצים אלה יהיו באזור ההורדות בו קיבלת את תוכנת ה- VPN. אם אתה מתקשה בכלל למצוא קבצים אלה באתר VPN שלך פשוט שאל את צוות התמיכה שלהם. הורד את קבצי התצורה עבור השרתים שבהם ברצונך להשתמש.תצורת VPN לאייפון

 4. פתח את הקבצים ושלח אותם לעצמך בדוא"ל (כך שתוכל לפתוח אותם באייפון שלך). פתח את הדוא"ל באייפון שלך והורד את הקבצים למכשיר שלך כדי להשתמש בהם באפליקציה.
 5. פתח את האפליקציה Connect ולחץ על ייבא. בחר את הקבצים ששמרת במכשיר שלך בשלב הרביעי.פתח VPN לאייפון

 6. לאחר הייבוא ​​של הקבצים, לחץ על השרת שאליו ברצונך להתחבר והקלד את שם המשתמש והסיסמה שלך.OpenVPN לאייפון

 7. כאשר האפליקציה מתחברת, המכשיר שלך מאובטח באמצעות הצפנה וכתובת ה- IP שלך היא של השרת המרוחק.
 8. כעת כל שעליך לעשות הוא להפעיל את אפליקציית Connect ולהתחבר לשרת בכל פעם שתרצה להשתמש ב- VPN שלך. יש לשמור את הסיסמה באופן אוטומטי באפליקציית ה- Connect כך שלא תצטרך להזין אותה בכל פעם מחדש.

זכור: ל- VPN שלך יהיה מדריך משלו לכך. אם אתה רוצה להשתמש בזה, בקש מתמיכת הלקוחות שלהם לקשר אותך למדריך זה או להסתכל בקטע השאלות הנפוצות של האתר. מדריך זה יהיה ספציפי ל- VPN אליו נרשמת. עם זאת, יהיו אלה אותם צעדים שפורטו כאן.

כיצד לבדוק VPN לאייפון

כאן ב- ProPrivacy.com, אנו בודקים באופן קבוע VPNs כדי לבדוק את הביצועים שלהם. פירוש הדבר שתוכל לקרוא על המהירות והביצועים הכוללים שלהם על ביקורות בודדות שלהם. עם זאת, אנו מבינים לגמרי אם ברצונך לבדוק בעצמך את ביצועי לקוח ה- VPN שלך. לשם כך, פשוט היכנס לאתר זה כדי לבדוק את מהירויות האינטרנט שלך עם VPN ובלי.

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לבחור שרת בדיקה קרוב אליכם. לאחר מכן לחץ על 'מבחן משולב'. זה יבדוק את מהירויות ההעלאה וההורדה שלך. זכור לבדוק את המהירויות שלך עם VPN וללאו כדי להשוות את רמות הביצועים.

כיצד למחוק VPN מהאייפון שלך

להיפטר מ- VPN מהמכשיר זהה למחיקת כל אפליקציה אחרת מחנות אפל. פשוט בחר אותו במסך האפליקציות שלך ומחק אותו. כדי לוודא שעדיין אין לך פרופיל VPN מתמשך במכשיר שלך, בצע את הצעדים הבאים:

 1. פתוח הגדרות.
 2. לחץ על כללי, ואז גלול מטה ובחר פרופיל.
 3. בחר פרופיל תצורת VPN.
 4. לאחר פרופיל תצורת ה- VPN שלך פתוח, לחץ על מחק פרופיל.
 5. הנחיה המוקפצת תבקש ממך אישור. לחץ מחק.

כעת יוסר קובץ הפרופיל ממכשיר ה- iOS שלך.

קרדיט תמונת כותרת: Chayantorn Tongmorn

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me