מבוא לתהליך הסקירה שלנו

כאן ב- ProPrivacy.com, חלצנו פורמט ביקורת VPN וסדרת נהלים המועתקים כעת על ידי אינספור אתרי אינטרנט פחותים אחרים. מטרתנו היא להפוך כל סקירה ככל האפשר למקיפה, אובייקטיבית ומדעית.


לשם כך אנו מפרקים ומנתחים את כל מרכיבי המפתח ההופכים או מפרקים שירות VPN טוב. אנו בודקים גם תכונות ייחודיות והיבטים אחרים של VPN המבדילים אותו ממתחרותיו ומנסים להעריך אם תכונות אלה אכן מוסיפות ערך אמיתי להצעת השירות.

כמובן, עם כל כך הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון, ההערכה הסופית של כל בודק היא בהכרח קריאת שיקול דעת סובייקטיבית. אולם היופי בביקורות כה מקיפות הוא שכל ההיבטים של השירות מתוארים בפירוט.

המשמעות היא שאתה, קוראינו, צריך שיהיה לך את כל המידע הדרוש כדי להסיק מסקנות משלך לגבי כל VPN שסקרנו.

מאמר זה נועד לספק סקירה מפורטת ושקופה של תהליך הבדיקה שלנו. אנו מקווים שהיא מספקת לקוראים תובנה כיצד אנו שופטים את איכות ה- VPN ויכולה לספק תבנית כיצד להעריך בעצמך שירותי VPN..

שים לב שתהליך הביקורת שלנו שופר ושופץ לאורך זמן וכי כמה ביקורות ישנות יותר של סופרים שכבר אינם איתנו עשויים לא לעמוד בסטנדרטים הנוכחיים שלנו. אנו שואפים לשלב את הסקירות הללו מדור קודם במהלך החודשים הקרובים.

לאחר רשימת סיכום מהירה של דגשי ה- VPN, אנו מציגים את ה- VPN. באופן אידיאלי, זה מסביר במהירות את הרקע וההיסטוריה של VPN. עם VPNs חדשים יותר ופחות ידועים, זה עשוי להיות סיכום פשוט של מסקנות הבדיקה.

תמחור ותוכניות של VPN

תמיד מקום טוב להתחיל! בדרך כלל אנו מדגישים את המחיר לחודש אם הוא משולם מדי חודש, ואת המחיר לחודש אם הוא משולם מדי שנה. אנא שימו לב שזה המחיר השני, המחיר השנתי שמשולם מדי חודש, ואנחנו משתמשים ברחבי האתר שלנו כדי להשוות בין שירותים כמו כאלה.

VPNs רבים בימינו מציעים תוכנית תשלום פשוטה לכל גודל. חלקם מציעים מגוון תוכניות, עם זאת, כל אחד מהם מציע רמת שירות שונה. במקרה זה, אנו נותנים סיכום של מה שכל תוכנית מציעה ומה היא עולה.

אנו גם מסבירים איזו תוכנית החלטנו לבדוק. באופן כללי, אנו ננסה לבדוק את התוכנית המלאה ביותר שיש, על מנת להעריך את כל התכונות המוצעות.

בהמשך נדון בכל ניסויים בחינם ו / או ערבויות להחזר הכסף המוצעים ומצביעים על כל מגבלות נסתרות שיש.

לבסוף, עבור פרק זה, אנו מפרטים אמצעי תשלום המקובלים על ידי ה- VPN. בפרט, אנו מדגישים כל דרכים אפשריות לשלם אנונימיות - אלה יכולות לכלול ביטקוין, כרטיסי חנויות, או אפילו מזומנים שנשלחים בדואר.

כל דיון כזה צריך להיות מלווה בזהירות כי לא משנה כמה אנו משלמים באופן אנונימי, ספק ה- VPN תמיד יידע את כתובת ה- IP שלך. זכור: VPNs מספקים פרטיות - לא אנונימיות.

מאפיינים

קטע זה מתחיל ברישום תכונות של VPN, כפי שמפורסם על ידי אותו VPN. זה כולל:

 • מספר המחוזות שבהם VPN מפעיל שרתים
 • כמה חיבורים בו זמנית מותר (כלומר, כמה מכשירים אתה יכול להשתמש ב- VPN בו-זמנית)
 • פרוטוקולי VPN נתמכים
 • האם מותר P2P (סחף)
 • כל תכונה לא סטנדרטית, חריגה או ייחודית

אחריה באו כמה תצפיות קצרות אודות התכונות שלעיל, ואחריהן בחינה של כל התכונות הלא סטנדרטיות שלדעת הסוקר זקוק להסבר או הערכה נוספת..

שימו לב שדברים כמו יומני VPN, תחום שיפוט, אפשרויות תמיכה, אבטחה טכנית, תכונות תוכנה כגון מתגי הרוגים והגנת דליפות DNS והאם VPN יכול לבטל את חסימת Netflix או BBC iPlayer נדונים בפירוט בהמשך הסקירה. לפיכך הם אינם רשומים כאן.

תכונות לא סטנדרטיות

לכל תכונה שאינה סטנדרטית ניתנת כותרת משנה משלה. התכונה מוסברת, והסקירה מעריכה עד כמה היא מועילה. דוגמאות לכך כוללות "VPN כפול", Tor over VPN, תמיכה בפרוטוקולי VPN יוצאי דופן, DNS חכם, העברת יציאות ותמיכה בטכנולוגיות נגד צנזורה והטשטשות..

פרטיות

סעיף זה נותן מבט מפורט ככל האפשר על מדיניות הכניסה של הספק, בנוסף לניתוח כיצד המדינה בה מבוסס ה- VPN עשויה להשפיע על פרטיות המשתמשים..

מצב משפטי

כשמסתכלים על המדינה בה מבוסס VPN, נבדקים חוקי פרטיות, חוקי מעקב, חוקי שמירת נתונים ורמות כלליות של מעקב ממשלתי (חוקי או אחר). שים לב שמדינות מסוימות עם חוקי מעקב פולשניים למדי עבור ספקי מעקב באינטרנט (ISP) ומפעילי טלקום אינם חלים על חוקים אלה על שירותי VPN. זה מצוין היכן שניתן.

כדאי להדגיש שחוקי מעקב יכולים להיות קשים מאוד להערכה. לעתים קרובות הם מעורפלים במכוון וממוקפים באזורים אפורים שמעולם לא נבדקו בבית המשפט. מצב זה מתקשה בצורה דרמטית כאשר מדובר במדינות ששפתן אינה מדברת בשפה שלהן. לא רק שהחוקים עצמם מתורגמים לעיתים רחוקות, אלא שרוב הוויכוח המקוון עליהם הוא בשפה זרה.

בנוסף לכל אלה, ממשלות עוברות לעתים קרובות מאוד על מנת להסתיר את כמות המעקב שהן באמת מבצעות. למרות זאת, הסוקרים שלנו גוזלים זמן רב ומאמץ כדי לברר מה הם יכולים למצב.

אנו עוברים גם על כל מדיניות פרטיות של VPNs עם מסרק שיניים דק בכדי לקבוע בדיוק אילו יומנים או מידע אחר שהיא אוספת על משתמשיה. זה כולל הערות לגבי מתי VPN יכול לגיטימית לטעון את הנחשק ביותר, אך המנוצל לרעה, לטעון שהוא "לא יומני".

הסוקרים מבצעים גם מחקר כדי לגלות עובדות אחרות הרלוונטיות לפרטיות VPN. זה יכול לכלול הערות שהועלו על ידי הצוות במהלך ראיונות באתרים אחרים, עדויות על הפרות נתונים והוכחות לכך ש- VPN הצליח או לא הצליח להגן על פרטיות המשתמשים שלו בעבר. אנו עשויים ליצור קשר עם התמיכה של VPN לקבלת מידע נוסף.

מעבדי תשלום

פן משפטי אחד שלא התייחסנו אליו בעבר, אך אנו מתכוונים לטפל בו בכל הסקירות העתידיות (היכן שניתן), הוא מי מעבד התשלומים. VPNs רבים משתמשים בחברות צד ג 'כדי לעבד כרטיסי אשראי ותשלומים אחרים (כולל תשלומי cryptocurrency). במקום בו חברות אלה מבוססות יכולות להיות השלכות פרטיות.

אם אתה בוחר VPN מסוים מכיוון שהוא מבוסס מחוץ לאחת ממדינות חמש העיניים, למשל, ייתכן שלא תשמח לדעת שהתשלומים שלך מעובדים על ידי חברה אמריקאית ולכן הם נתונים לבדיקת NSA..

כדאי להדגיש שקניית מנוי ל- VPN אינה דבר בלתי חוקי ברוב העולם, ואף לא נתפסת כדרך שהיא "חשדן." עם זאת, כחובבי פרטיות, אנו מאמינים ליידע את קוראינו בכל נושאי הפרטיות הפוטנציאליים.

מעקב אחר אתרים

מקובל שאתרים עוקבים אחר מבקרים באמצעות כלים כמו גוגל אנליטיקס. זה פופולרי, מכיוון שהוא מספק תובנה רבה לגבי האופן שבו מבקרים מתקשרים עם אתרים. זה מאפשר לבעלי אתרים לשפר את העיצוב של אתרי האינטרנט שלהם, מה שמסייע כמובן בשיפור הרווחים.

מעקב כזה, לעומת זאת, פולש מאוד לפרטיותם של מבקרי האתר. זה גרוע עוד יותר כאשר המעקב מבוצע על ידי צדדים שלישיים כמו פייסבוק. אלה מזהים ומעקבים אותך באופן ייחודי כשאתה גולש באינטרנט כדי לבנות לך פרופיל מפורט. לאחר מכן משתמשים בפרופיל זה כדי למקד אתכם למודעות המותאמות אישית במיוחד.

מעקב אתרים באמצעות VPN אינו פוגע בשום צורה על פרטיות הפגישות שלך ב- VPN. עם זאת, אנו סבורים כי מעקב נרחב באתר מאת חברות שמבטיחות לדאוג לפרטיותן הוא בצורה גרועה מאוד. זה גם עושה מעט כדי לעורר אמון אצל ספק, בעסק בו אמון הוא הכל.

כל הביקורות החדשות (זוהי תכונה חדשה, ולכן אינן נכללות בביקורות מדור קודם) יכללו קטע עד כמה נרחב המעקב באתר של VPN. ניתן לקבוע זאת בקלות באמצעות התוסף לדפדפן Privacy Badger של קרן האלקטרוניה פרונטייר (EF). המידע מוצג בקלות באמצעות צילום מסך של פרטיות גירית המלווה במחשבות של הסוקר על התוצאות.

מעקב 1

ה- VPN הזה עושה די הרבה מעקב באתר...

מעקב 2

... ואילו זה לא

ראוי לציין כי אם אתם מודאגים ממעקב אחר אתרים באופן כללי, תוכלו לנקוט צעדים משלכם בכדי לסייע במניעתו.

הוא ה- VPN מאובטח?

בעבר שילבנו קטע זה עם פרטיות, אך כעת בדרך כלל מפרידים אותם לחלקים נפרדים כדי לתת לכל נושא את התמורה המלאה שהוא דורש. בחלק זה אנו דנים באבטחה טכנית, ובמיוחד בהצפנת ה- VPN בה נעשה שימוש.

בבחינת הצפנת VPN אנו מתמקדים בהצפנת OpenVPN. זה בגלל ש:

 1. OpenVPN הוא פרוטוקול ה- VPN היחיד שאנחנו יודעים שהוא מאובטח לחלוטין. IKEv2 נחשב גם לבטוח אך ברובו לא נבדק.
 2. כמעט כל VPN מציע OpenVPN. זה מאפשר לנו להשוות בין כמות דומה לרחבי VPN.
 3. הטיפול שספק משתלט על פרטי הצפנת OpenVPN שלו הוא אינדיקטור חזק לטיפול בו הוא משתלט על האבטחה באופן כללי.

עם אבטחת OpenVPN, השטן הוא בפרטי. מה שמדהים עוד יותר ממספר ה- VPN שלא ניתן לטרוח לתקן את זה, הוא מספר ה- VPN שם בחוץ שפשוט לא מצליחים לספק את הפרטים האלה.

הכרחי, הדיון בפרוטוקולי VPN ובצפנת OpenVPN הנוקשה-גרגנית הוא טכני ביותר.

לחלופין, תרשים ההצפנה הנוחיות של OpenVPN שלנו משתמש במערכת רמזור כדי לתת הערכה במבט חטוף על האבטחה של ה- VPN שאפילו הפובי-טק ביותר שיש שם צריך להבין בקלות.

רלוונטי גם לאבטחה הטכנית של VPN הוא האם היא מונעת דליפות IP והאם התוכנה שלה כוללת מתג להרוג. בנקודות אלה יטופלו ביתר פירוט בהמשך הסקירה, אך צריך לקבל כאן גם אזכור.

האתר

דיון קצר על ההתרשמות הכוללת שלנו בביקור באתר האינטרנט של הספק. זה נראה נחמד? האם מידע מועיל באמת מועיל? האם קל למצוא מידע? האם קל להבין אותה? האם הוא מספק משאבים מועילים ומדריכי התקנה? כל דבר אחר הנוגע לאתר נמצא גם כאן.

תמיכה

פרק זה מתאר אילו אפשרויות תמיכה קיימות. האם ה- VPN מציע תמיכה בצ'אט חי? אם כן, כמה שעות ביום זה מאויש? אם לא, אז כמה זמן לוקח לקבל תשובה בדוא"ל?

אנו תמיד פונים לתמיכה ומנסים לזרוק עליהם כמה שאלות קשות! לאחר מכן אנו מדווחים על כמה הם הצליחו.

שים לב שאיננו מצפים מצוות הצ'אט החי בחזית יהיה בעל ידע טכני מפורט ביותר. זה יהיה לא הוגן. עם זאת, אנו מצפים ששאלות קשות יועברו למישהו בעל ידע רב יותר, ונענה בצורה סבירה בזמן (תוך התחשבות בשעות המשרה בהן מבוסס VPN).

התהליך

תיאור קצר של תהליך ההרשמה, כולל הערה על כמה מידע אישי מבוקש / נדרש.

לקוחות שולחן העבודה

באופן אידיאלי, זה מסתכל מפורט על כל לקוחות ה- VPN המותאמים אישית המוצעים על ידי הספק עבור Windows, macOS ו- Linux. בפועל, לא לכל הסוקרים שלנו יש כרגע גישה לכל הפלטפורמות הללו. התוכניות פועלות לשיפור מצב זה בעתיד, אך לפי שעה בודקים בודקים את כל התוכנות שהם יכולים.

לקוחות נבדקים בתוך מכונות וירטואליות (VMs) עם מערכות הפעלה להתקנה נקייה. זה מונע בעיות כמו התנגשויות TAP ומקל על איתור אי סדרים - כמו הלקוח המתקין עם מנהלי התקנים לא חתומים..

הפורמט האופייני הוא לפרסם צילום מסך של כל חלון / לשונית המשמשת את התוכנה, תוך הדגשת כל מה שמעניין בטקסט הסמוך. במידת האפשר והמתאים, אנו בודקים כל תכונה.

להרוג מתגים

אנו בודקים את התוכנה במחשב וירטואלי (VM). אם ללקוח יש מתג להרוג, אנו מבצעים כמה בדיקות פשוטות עליו. ניתוק ואז חיבור מחדש של חיבור האינטרנט של המחשב המארח הוא דרך טובה להדמות אם הריגה פועלת לנשירה VPN רגילה.

מתגי הרג יכולים להיות תגוביים או מבוססי חומת אש. בוררי הריגה תגוביים מגלים שהחיבור לשרת VPN נפל ואז כבה את חיבור האינטרנט שלך כדי למנוע דליפות. עם זאת יש סכנה שדליפת IP יכולה להתרחש במהלך המיקרו שניות שנדרשות כדי לאתר את נשירת ה- VPN ולהשבית את חיבור האינטרנט שלך.,

בוררי הרג מבוססי חומת אש פותרים בעיה זו על ידי ניתוב פשוט של כל חיבורי האינטרנט דרך ממשק ה- VPN. אם ה- VPN אינו פועל, שום תנועה לא יכולה להיכנס או לעזוב את המכשיר שלך. לפיכך מתגי kill-based firewall טובים יותר ממתגים תגוביים, אך כל מתג להרוג עדיף על אף אחד מהם!

עכשיו ... מתגי kill-based firewall עצמם מגיעים בשני סוגים. הסוג הראשון מיושם בלקוח ולכן לא יעבוד אם הלקוח מתרסק. הסוג השני משנה את כללי חומת האש של Windows או OSX כך שגם אם תוכנת ה- VPN תקרוס, התנועה לא תוכל להיכנס למכשיר שלך או לצאת ממנו. הבעיה היחידה בשיטה זו היא שהיא עלולה, לפחות בתיאוריה, לגרום לקונפליקטים אם אתה משתמש בחומת אש של צד שלישי..

אין דרך קלה לדעת אם מתג להרוג מבוסס אפליקציות הוא תגובתי או מבוסס חומת אש (מלבד לשאול את ספק ה- VPN). עם זאת, אנו יכולים לבדוק אם מדובר במתג הרגה מבוסס מערכת של חומת אש על ידי סגירת כוח על כל תוכנות VPN ומנהלי התקנים כדי לדמות קריסה. אם חיבור האינטרנט עדיין אינו זמין, זהו מתג להרוג ברמת המערכת.

ביצועים (בדיקות מהירות, DNS, WebRTC ו- IPv6)

מבחני מהירות

ProPrivacy.com הציגה לאחרונה מערכת בדיקת מהירות חדשה ומעוצבת המספקת דרך מדעית ואובייקטיבית למדידה והשוואה של ביצועי מהירות VPN. כל תוצאת בדיקה מלווה בתצפיות שיש לבודק.

תוצאות מהירות הורדה עולמיות ממוצעות הן המדד הבסיסי שלנו לכמה מהר VPN.

שים לב שתרשים חי זה מועיל רק עבור VPNs המובילים שלנו. צילום מסך מדויק בזמן הכתיבה של הסקירה עשוי להידרש ל VPNs אחרים.

זמן בדיקת DNS הוא מדד טוב לכמה מהר המשתמשים תופסים את הקשר שלהם כמשפיע על זמני הטעינה של דפי אינטרנט. זמן חיפוש מהיר יותר = טעינה מהירה יותר של דפי אינטרנט (כלומר התחתון טוב יותר).

בדיקות זריזה של Purevpn 2

זמן חיבור ה- VPN נמדד זמן רב עד להכות את ה- "להתחבר" בלחצן לקוח ה- VPN שלך, וחיבור ה- VPN שיוקם. זה כנראה הפחות חשוב מבין מדידות המהירות הללו, אך איש לא נהנה להסתובב.

בדיקות זריזה של Purevpn 2

במידת האפשר, כל הסקירות החדשות ישתמשו בתבנית בדיקת המהירות החדשה ויספקו ניתוח של המדידות השונות שהושגו. עם זאת, מסיבות טכניות שונות, אנו עשויים לעיתים לחזור על פורמט מבחן המהירות הישן שלנו.

בדיקות דליפת IP

אנו גם מריצים בדיקות דליפת IP בסיסיות על ידי ביקור ב- ipleak.net. אלה כוללים בדיקות דליפת IPv4 ו- IPv6 DNS ובדיקות דליפת Ipv4 ו- IPv6 WebRTC.

אולם, בעצם, אם אנו יכולים לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלנו או כתובת IP השייכת לספק האינטרנט האמיתי שלנו בעת השימוש ב- VPN, אז זה לא טוב. חיבור לשרת VPN בחו"ל יכול לעזור בהעלאת דליפות IP.

דוגמה לדליפת Ip 2

הדוגמה שלמעלה מציגה מקרה רע של דליפות IPv6. תוצאת DNS IPv4 מראה כראוי שאני מחובר לשרת VPN בארה"ב, אך האתר יכול לראות את כתובת ה- IPv6 האמיתית שלי בבריטניה דרך דליפת DNS רגילה והן באמצעות WebRTC. נכשל!

אנו מתכננים בשלב מסוים לעבור לשימוש בסוללה של כלי איתור דליפת IP נרחבים בהרבה קוד מקיף שפותחו על ידי ExpressVPN. לפי שעה, ipleak.net מספק סוללה טובה של בדיקות בסיסיות.

בדיקות אלה מבוצעות במצב פרטי / גלישה בסתר כדי למנוע בעיות במטמון שמבלבלות את התוצאות. הם מבוצעים גם בדפדפן ללא שינוי התומך ב- WebRTC, כך שנוכל לבדוק אם מדובר בדליפות WebRTC (Firefox, Chrome או Opera)..

אנו מכירים בכך שיש כרגע בעיה במבחני ה- IPv6 שלנו (הן DNS והן WebRTC). הסיבה לכך היא שלחלק מהביקורות שלנו אין יכולת IPv6, ולכן אינן מסוגלות לבצע בדיקות אלה. עם זאת, אנו מפתחים דרכים לעקיפת הבעיה לבעיה זו, ובקרוב אנו מקווים שיהיה פיתרון מוחלט. אנא שימו לב כי כתובות IP של RFC לשימוש פרטי הינן IP מקומי בלבד. לא ניתן להשתמש בהם כדי לזהות אדם, ולכן אינם מהווים דליפת IP.

אנו מבצעים גם בדיקות מהירות של BBC iPlayer ו- Netflix בארה"ב. אלה פשוט כרוכים בכניסה לשרתי VPN בריטניה וארה"ב, בהתאמה, ואז לבקר באתרים אלה כדי לראות אם אנו יכולים לגשת לשירותים. לפעמים יש לבקש מתמיכה של VPN כדי לברר אם יש להם שרתים מיוחדים שלא חסמו.

פלטפורמות אחרות

כאן תוכלו למצוא דיון מהיר על כל הפלטפורמות הנתמכות על ידי ה- VPN. אלה יכולים להיות באמצעות תוכנה מותאמת אישית או על ידי הגדרה ידנית. פלטפורמות כוללות בדרך כלל פלטפורמות שולחן עבודה (למשל Windows, macOS ו- Linux), פלטפורמות סלולריות (למשל iOS, Android), נתבים (בדרך כלל נתבי DD-WRT), ותוספי דפדפן..

אפליקציות סלולריות

אם יישומים ניידים מותאמים אישית זמינים ולמבקר יש גישה לפלטפורמה הרלוונטית, אנו נותנים להם מבט מעמיק עם צילומי מסך כאן.

תוספי דפדפן

יותר ויותר מקובל לספקים להציע הרחבות דפדפן "VPN". אלה כמעט תמיד תוספי פרוקסי, ולא תוספי VPN אמיתיים. הם בכל זאת יכולים להיות שימושיים, ואנחנו נותנים לכל תכונה כזו את הפעם עם צילומי מסך כאן.

מסקנת ביקורת VPN

אהבתי:

 • רשימה של דברים שהסוקר מצא חן בעיניהם, ולא רשימת תכונות המפורסמות על ידי הספק

לא הייתי כל כך בטוח לגבי:

 • רשימה של דברים שבלבלו את הסוקר
 • ושל "תכונות" שאיננו משוכנעים שהן באמת מועילות
 • גם של נקודות שלא היו נהדרות, אך לא היו מספיק גרועות כדי שראוי להופיע תחת ...

שנאתי

 • דברים שהם מפרידי עסקות

אנו מסיימים עם סיכום מהיר של נקודות השירות הגבוהות והנמוכות בהן הסוקר מביע את דעתו האישית על זמנו באמצעות ה- VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me