מה זה OpenELEC?

OpenELEC היא מערכת הפעלה מבוססת לינוקס (OS) המיועדת במיוחד להפעלת מדיה. אנשים רבים משתמשים ב- OpenELEC כדי להפעיל את Kodi - משתמשים בו כממשק המשתמש המוגדר כברירת מחדל. OpenELEC פופולרי מכיוון שכן "מספיק מערכת הפעלה" להשיג את העבודה. זה גם מסוגל לאתחל מהר מאוד. בגלל גודלו הקטן, הוא יכול לרוץ מכרטיס זיכרון הבזק או כל הגדרת מינימום חומרה להגדרת תיבה. יש אנשים שמתקינים אותו במכשירים כמו Raspberry Pi, המאפשר להם מערכת Kodi ניידת באמת.

לא קשה כמו שזה נראה

העברת קבצים ומשימות פשוטות אחרות עשויה להיראות מעט מפחידה בהתחלה מכיוון של- OpenELEC אין סייר קבצים מקורי. עם זאת, התקנת מאגרים ותוספים חדשים הופכת להיות קלה למדי לאחר ששלטת על כמה פקודות לינוקס פשוטות. במדריך זה אנו נלך אתכם דרך השלבים להגדרת VPN ב- OpenELEC ולהשתמש בהם - כולל את כל הפקודות הדרושות לכם להקליד.

מדוע אני זקוק ל- VPN לקודי?

VPN לקודי שימושי ממספר סיבות. ראשית, היא מספקת פרטיות וביטחון על ידי הצפנת כל הנתונים שלך והסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך. זה מונע מה- ISP שלך לדעת מה עשית באופן מקוון, זה גם מונע מספקי האינטרנט בארה"ב לאפשר למכור את הרגלי הגלישה שלך באינטרנט לצדדים שלישיים. הפרטיות שמספק VPN מספקת שמשתמשי Kodi חופשיים לגשת לכל תוכן שהם רוצים בלי לפחד להתגלות.

VPN מאפשר גם לאנשים להעמיד פנים שהם במדינה אחרת. זה מדהים אם ברצונך לבטל את חסימת התוכן שבדרך כלל מוגבל לגיאוגרפי. זה מאפשר לך לגשת לתחרויות ספורט זרות, ערוצי טלוויזיה ושירותי מנוי שאחרים לא יהיו זמינים במערכת Kodi שלך.

כיצד להתקין VPN במערכות OpenELEC

כדי להתחבר ל- VPN במערכת OpenELEC, עליך להגדיר את חיבור ה- VPN באופן ידני. אינך יכול פשוט להוריד את תוכנת ה- VPN שלך מאתר האינטרנט. זה לא אומר שזה קשה מאוד - זה רק אומר שצריך קצת יותר מאמץ לעשות. ראשית, עליכם להשיג את מאגר Zomboid. להלן הצעדים הדרושים להתקנת Zomboid:


 1. כדי להתקין את התוכנה הדרושה לכם במערכת OpenELEC, יהיה עליה לחבר למחשב אחר באמצעות פרוטוקול Secure Shell (SSH). התחל בהורדת PuTTY למחשב זה. זה הממשק הדרוש לך לתקשורת בין המחשב שלך למערכת OpenELEC שלך.
 2. לאחר התקנת PuTTY, הפעל את התוכנית והגדר את סוג חיבור ל SSH.
 3. עכשיו אתה צריך לשנות הגדרה מסוימת במערכת OpenELEC שלך. מהעמוד הראשי של Kodi, לחץ על סמל גלגל השיניים. עכשיו לחץ על OpenELECאפשרות מצד ימין.

  התקן VPN ב- OpenELEC

 4. כעת לחץ על שירותים הכרטיסייה מהרשימה בצד שמאל. אתר את SSH ברשימה ולחץ על אפשר SSH אפשרות. המחוון יהפוך לבן כאשר הוא מופעל - אם הוא אפור אנא לחץ עליו שוב.

  הגדרת VPN ב- OpenELEC

 5. עכשיו חזור לדף ההגדרות. בחר את הגדרות מערכת אפשרות. הקלק על ה תוספות לשונית ואז מקורות לא ידועים. כאשר זה אומר לך כי שימוש בתוכנה של צדדים שלישיים יכול להיות קליק מסוכן כן. מנהל VPN שאתה צריך אמין, כך שאתה לא צריך לדאוג. עם זאת, לאחר שתסיים להגדיר את ה- VPN שלך, ייתכן שתרצה לחזור ולכבות אותו מחדש כדי להבטיח שלא תתקין תוכנות לא מהימנות בעתיד..
 6. חזור לדף ההגדרות ולחץ על מידע מערכת כפתור. חפש את כתובת ה- IP של מכשיר ה- OpenELEC שלך ורשום אותה. שמרתי את זה בתמונה למסך הפרטיות.
  התקן VPN ב- OpenELEC
 7. הזן את כתובת ה- IP של מערכת OpenELEC שלך שם מארח שדה ב- PuTTY במחשב שלך. כעת לחץ על פתוח כפתור בתחתית התוכנית.

  כיצד להגדיר VPN ב- OpenELEC

 8. בשלב הבא תתבקש לקבל את פרטי הכניסה שלך. שם המשתמש המוגדר כברירת מחדל הוא שורש והסיסמה היא openelec. זה לא יראה כוכביות בעת ההקלדה, אך אתה מזין את הפרטים בצורה נכונה. לאחר שהזנת הנתונים פגע ב- הזן מקש במקלדת שלך. כעת תוכל לשלוט במערכת OpenELEC שלך.
 9. לאחר חיבור, אנא הקלד את פקודת הטקסט הבאה בדיוק כפי שהיא נכתבת כאן:
  wget https://github.com/Zomboided/service.vpn.manager/archive/master.zip
 10. ברגע שהקובץ הורד, חזור למערכת OpenELEC שלך והפעל למסך הבית של קודי
 11. לחץ על תוספות הכרטיסייה, ואחריה סמל תיבה בפינה השמאלית העליונה של המסך הבא.
 12. בחר התקן מקובץ zip ובחר תיקיית בית במסך הבא שנפתח. בחר כעת master.zip. זה יתקין את מנהל ה- VPN.
 13. לאחר שמנהל VPN עבור AddVPN addon יתקין תקבל הודעה בפינה השמאלית העליונה של המסך.

כיצד להגדיר מנהל VPN עבור OpenVPN

כעת, לאחר שהתקנת את מנהל VPN עבור OpenVPN במערכת OpenELEC שלך, אתה יכול להגדיר את חיבור ה- VPN שלך עליו. לשם כך בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. בדף הבית של קודי, רחף מעל העכבר תוספות לחץ ולחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על מנהל VPN עבור OpenVPN.
 2. לחץ על הגדרות ובחר ספק VPN שלך מהרשימה. אם עדיין לא נרשמת ל- VPN, עיין בחמשת ה- VPN הטובות ביותר עבורן
 3. כעת הזן את פרטי הכניסה שלך ל- VPN (שם משתמש וסיסמא).
 4. בחר את חיבורי VPN לחץ על הכרטיסיה ולחץ על האפשרות לבחירת השרת המועדף הראשון שלך.
 5. קופץ ינסה להתחבר לספק ה- VPN שלך. אם פרטי הכניסה שבחרתם נכונים תופיע רשימה של כל השרתים הזמינים. אתה יכול לבחור כל שרת שאתה רוצה להיות שרת ה- VPN הראשי שלך. אתה יכול לבחור עד 10 שרתים כדי לגלול בהם. אתה יכול גם לשנות את מיקומי השרת האלה מתי שאתה רוצה.
 6. עכשיו אתה יכול לבדוק את חיבור ה- VPN שלך. לקריאה נוספת על מנהל VPN עבור אפליקציית OpenVPN לחצו כאן.

הגדר VPN באופן ידני במנהל VPN עבור OpenVPN ב- OpenELEC

VPNs פופולריים רבים בשוק זמינים אוטומטית במנהל VPN (גישה לאינטרנט פרטי, IPVanish, VyprVPN, גלישה בלתי נראית VPN, NordVPN, tigerVPN, HMA !, PureVPN, LiquidVPN, AirVPN, CyberGhost, Perfect Privacy, TorGuard, HideIPVPN, VPN, LimeVN ללא הגבלה, BTGuard VPN, ExpressVPN, SaferVPN, Celo VPN.ht, TotalVPN, WiTopia, proXPN, Windscribe, VPN.ac, VPNSecure, IVPN (לא נבדק), SecureVPN.to (לא נבדק), RA4W (לא נבדק) ו- VPNArea (לא נבדק).

עם זאת, אם אתה נרשם ל- VPN שאינו מופיע בשלב 2 של "כיצד להגדיר מנהל VPN עבור OpenVPN " (למעלה), עדיין תוכלו להגדיר את חיבור ה- VPN באופן ידני. לשם כך בצע את הצעדים הבאים:

 1. ראשית, תצטרך להוריד קבצים ספציפיים מאתר VPN שלך. קבצים אלה יאפשרו לך להתחבר לרשת ה- VPN שלך. בדרך כלל קבצים אלה מוזכרים במדריך ההתקנה של לינוקס המסופק באתר VPN שלך. אתה דורש א .crt קובץ ואחד (או יותר) .ovpn קובץ. אם אינך מצליח לאתר קבצים אלה, צור קשר ישירות ל- VPN שלך עבורם.
 2. בתפריט הראשי של Kodi, לחץ על סמל גלגל השיניים בצד שמאל למעלה.
 3. בחר את מנהל קבצים אפשרות ולחץ הוסף מקור.
 4. הקלד את מיקום קבצי התצורה של ה- VPN שלך (כתובת האתר המסופקת על ידי ה- VPN שלך) בתיבה שמופיעה ותן למקור שם.
 5. בדף תוספות קודי, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על מנהל VPN עבור OpenVPN תוסיף.
 6. בחר הגדרות ואז ה משתמש הוגדר ערך תחת ספק VPN.

  קבע את התצורה של VPN ל- OpenELEC

 7. גלול למטה ולחץ על אשף ייבוא ​​מוגדר על ידי משתמש אפשרות.

  התקן VPN ב- OpenELEC

 8. עכשיו אמור למנהל VPN היכן למצוא את הקבצים של הספק שלך. היה עליהם להוריד אותם תיקיית בית, אז נווט לשם וודא שאתה מעלה את כולם.
 9. תישאל אם ברצונך שמנהל VPN יעדכן את קבצי השרת. זה מתקן באופן אוטומטי את כל הקישורים השבורים. לחץ על כן.
 10. לאחר סיום האשף, נווט חזרה לדף ההגדרות של מנהל VPN ובחר את שרתי ה- VPN המועדפים עליך מבין חיבורי VPN כרטיסייה.

אשראי תמונת כותרת: לוגו OpenELEC

למדריכי קודי אחרים לחץ על הקישורים למטה:

 • VPN Kodi
 • 50 תוספות קודי הטובות ביותר
 • מדריך קודי אולטימטיבי למעריצי סטרימינג
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me