קינדל פייר נעול לחנות אמזון. אמזון אינה מאפשרת לצרכנים לקנות תוכנה מחנות האפליקציות של Google Play. מגבלה זו מקשה מאוד על קבלת תוכן למכשיר Kindle (מלבד הדברים שאמזון מספקת). למרבה המזל, עם זאת, ניתן לטעון אפליקציות על Kindle Fire (יש מדריך לכך בהמשך המאמר).

אמנם נכון שעד לאחרונה לאמזון לא היו VPNs בחנות שלה - כעת יש לה כמה (ExpressVPN, PureVPN, IPVanish, PrivateVPN, אם נזכיר כמה). עם זאת, אם אתה נרשם ל- VPN ל- Kindle שאין תוכנה בחנות, אתה עדיין יכול להשתמש ב- VPN על ידי התקנת תוכנת OpenVPN של צד שלישי על ה- Kindle שלך. לאחר התקנתו תוכלו להגדיר את תוכנת OpenVPN כך שתעבוד עם ספק ה- VPN שבחרתם. נסביר כיצד לעשות זאת בהמשך במדריך זה.

אם אתה מודאג כי כל זה נשמע מסובך - הרגע - כי זה לא. מה שכן, לכל VPN אליו תרשמו יהיה מדריך התקנה שיעזור לכם בתהליך! עם זאת, אם אתם מודאגים מכך - תמיד תוכלו לתקשר עם ה- VPN ישירות לפני שאתם רוכשים מנוי בכדי לקבל קצת שקט נפשי ולהבטיח כי אתם עומדים לקבל את כל העזרה הדרושה לכם..

ל- ExpressVPN, ה- VPN הטוב ביותר לקינדל, יש מדריכי התקנה מפורטות ותמיכה בצ'אט חי 24/7.

אם זה משהו שלא תרצו להתמודד איתו, אנו ממליצים לבצע חיפוש מהיר אחר ה- VPN בו אתם מעוניינים בחנות אמזון לפני שתטפלו במנוי..


אם ל- VPN יש תוכנה בחנות אמזון, תוכל לבצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. הירשם ל- VPN המועדף עליך עבור Kindle
 2. כנסו לחנות אמזון והורידו את תוכנת ה- VPN
 3. הפעל את התוכנה והיכנס באמצעות אישוריך
 4. התחבר לשרת VPN והתחל לגשת לתוכן שנחסם בעבר.

פתח את מדריך ההתקנה של תוכנת VPN עבור Kindle

כדי לעזור לכם, בואו נסתכל כיצד להגדיר VPN באמצעות OpenVPN של צד שלישי עבור Kindle. זה הרבה יותר מסובך מהשיטה הקודמת, אבל מאפשר לך להשתמש ב- VPN שאין לו תוכנה בחנות האפליקציות של אמזון. פשוט בצע את הצעדים הבאים ב- Kindle:

 1. גרור את סרגל ההתראות Kindle למטה. בחר יותר בא אחריו התקן ולהדליק "אפשר התקנת יישומים ממקורות לא ידועים."
  התקן VPN ב- Kindle Fire
 2. הורד את סייר הקבצים ES מ- Appstore של אמזון. אפליקציה זו היא בחינם.
 3. הורד את מתקין OpenVPN למחשב השולחני שלך.
 4. חבר את Kindle למחשב האישי שלך או ל- Mac באמצעות חיבור USB ואז גרור ושחרר את מתקין OpenVPN (icsopenvpn0529.apk) לתיקיית ההורדות של Kindle..
 5. הפעל את ה- Kindle שלך ​​והשתמש ב- ES Explorer כדי לנווט אל תיקיית ההורדות. הקש על קובץ .apk והתקן אותו.
 6. הירשם לשירות VPN עבור Kindle אם עדיין לא עשית זאת.
 7. הבא התקן את תוכנת OpenVPN על Kindle שלך ​​עם קובצי ה- configVPN של ה- VPN שלך. קבצים אלה יסופקו על ידי ספק ה- VPN שלך. כדי להעלות אותם על קינדל תצטרך להוריד אותם למחשב האישי, לפרוס אותם ולשלוח אותם לעצמך בדוא"ל. פתח את הדוא"ל ב- Kindle שלך ​​והורד את קובצי .ovpn. כעת תוכלו לייבא אותם מתיקיית ההורדות לתוכנת OpenVPN. ל- VPN שלך יהיה מדריך הגדרה שיעזור לך בשלב זה!

הכנת צד אפליקציית VPN ללהקת קינדל

משתמשי אמזון חסומים מכניסה לחנות Google Play. זה מגביל מאוד את מה שהם יכולים לגשת למכשיר שלהם. עם זאת, החדשות הטובות הן שאתה יכול "טעינה בצד" יישומים אלה על קינדל פייר שלך. זה כולל אפליקציות VPN.

כדי לטעון את האפליקציה בצע את הצעדים הבאים:

 1. לפני שתוכל לטעון את כל האפליקציות, עליך להכין את ה- Kindle שלך. כדי להתחיל, החלק מטה בסרגל הניווט העליון ולחץ על הגדרות. בתפריט הגדרות חפש את יישומים תפריט.
 2. להדליק אפליקציות ממקורות לא ידועים.
 3. פתח את אפליקציית Apps for Android וחפש את ES File Explorer, זו אפליקציה בחינם, כך שתוכל להוריד אותה לחינם. Es Explorer Explorer
 4. הפעל את סייר הקבצים ES והקש על חדש כפתור בתחתית ליצירת תיקיה חדשה. צור תיקיה בשם אפליקציות צדדיות בשורש. כאן תוכלו לטעון את קבצי ה- .APK שלכם בצד.
 5. הורד את קובץ ה- APK עבור SnapPea (מנהל שולחן העבודה לאנדרואיד) ישירות מ- SnapPea בקישור זה.
 6. כעת השתמש ב- SnapPea כדי להכניס קובצי APK אחרים שברצונך להתקין אפליקציות SideLoaded תיקיה שיצרת קודם.
 7. אתה יכול לפתוח את קבצי APK באמצעות סייר קבצי ES ולהתקין אותם כמו בכל קובץ אחר. לעיון במדריך מלא כאן.

כדי להתקין אפליקציה שכבר יש לכם במכשיר אנדרואיד אחר (שקיבלתם מחנות האפליקציות של גוגל למשל) פשוט גבו את קובץ ה- APK לקינדל שלכם. לשם כך בצע את הצעדים הבאים:

 1. התקן גיבוי אפליקציות & שחזר במכשיר ה- Android שלך.
 2. הפעל את הגיבוי & שחזר את האפליקציה ובחר את כל האפליקציות שברצונך לגבות מהמכשיר שלך להעברה ל- Kindle Fire שלך. לחץ על כפתור הגיבוי בתחתית.
 3. קבצי ה- APK יאוחסנו בספרייה שצוינה על ידי גיבוי האפליקציה (במקרה שלנו, / storage / sdcard0 / App_Backup_Restore /, בדוק את הגדרות היישום כדי לראות מה ספריית האחסון שלך). לאחר שגיבית אותם, הר את המכשיר למחשב באמצעות USB והעתק אותם.
 4. כעת העתק את הקבצים האלה לקינדל שלך (אל אפליקציות צדדיות מדריך שיצרת קודם)
 5. כמו בעבר, השתמש בקבצי ES כדי לאתר את קובץ ה- APK ולהתקין את האפליקציה.

עיין במאמר ה- VPN שלנו לציוד אש אם ברצונך לדעת כיצד להתקין VPN על מקלות אש.

התקנת VPN בנתב

קבלת VPN לנתב DD-WRT זו דרך הרבה יותר קלה לחבר את ה- Kindle שלך ​​לשרת VPN. נתב מהבהב VPN מחבר אוטומטית את כל המכשירים בבית לשרת VPN (כולל ה- Kindle שלך).

לכל אחד מספקי ה- VPN בחמשת ה- VPNs הטובים ביותר עבור Kindle שלנו יש הוראות באתר האינטרנט שלו כיצד להתקין את ה- VPN בנתב. מגוון הנתבים שכל VPN עונה להם מופיע גם הוא בכל אתר. בדוק שיש לך את הנתב והסוג המתאימים של חברת VPN לפני שאתה נרשם לשירות.

לרכישת נתב VPN מהבהב מוכן אתה יכול לפנות אל Flashrouters.com.

ExpressVPN - ה- VPN הטוב ביותר לקינדל - מוכר נתב שהודבק מראש עם ה- VPN המותקן באתר שלו. זה יגן על כל המכשירים בבית שלך באמצעות ה- VPN.

קרדיט לתמונת הכותרת: Erlo Brown / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me