המעבר למדינה אחרת הוא מרגש. מעבר דירה מכיר לכם חוויות חיים חדשות ותרבות חדשה. זו הרפתקה שמחכה לקרות. עם זאת, לאחר שהתנערו מהג'ט לג, יתכן שתישארו עם קצת מחלת בית רצינית. דרך טבעית להילחם בזה היא לעלות ל- WhatsApp או Skype לשוחח עם משפחה וחברים. אתה עלול אפילו לקבל את הדחף לראות טלוויזיה מהבית.

למרבה הצער, כשאתה הולך לעשות את הדברים האלה, אתה עלול להיתקל בבעיות. מדינות רבות חוסמות אפליקציות כמו WhatsApp ו- Skype. בנוסף לכל אלה, תחנות טלוויזיה ביתיות עשויות להיות מוגבלות גיאוגרפית מסיבות של זכויות יוצרים. למרבה המזל, VPN יכול לאפשר לך להעמיד פנים שאתה שוב בבית - כך שתוכל להשתמש באינטרנט כמו שבדרך כלל היית עושה.

מה זה גולה?

מגורשים החיים בחו

גולה, קיצור לגולה, הוא אדם שחי במקום אחר ממה שנולדו בו. יש עשרות סיבות לכך שאדם עשוי לבחור להיות גולה - החל מהזדמנויות עבודה וחינוך - ועד להתאהב ב אדם ממדינה אחרת. לא משנה מה הסיבה, גולים מוצאים עצמם בבית חדש עם תרבות חדשה וסביבה חדשה.

בעוד שלגולים מכונים לעתים קרובות קבוצה הומוגנית אחת, חשוב לזכור שכל גולה הוא אינדיבידואל בפני עצמו. ככאלה, אין זה נדיר שגולה יחפש משהו שיזכיר להם את ארץ מולדתם. "משהו" זה יכול להיות שונה לכל פרט, אם כי לרוב זה בסופו של דבר להיות אוכל, מסורת או אפילו תוכנית טלוויזיה.


למרבה הצער, לחיות את החיים בחו"ל כאילו הייתם בבית זה לא תמיד קל. אחד הדברים הגדולים ביותר הוא התמודדות עם חסימות אתרים ותוכן מוגבל גיאוגרפי. בעוד שמאכלים ומסורות בדרך כלל פשוטים ליצור מחדש, הגישה לתכניות טלוויזיה ואתרי אינטרנט מסוימים הם סיפור אחר. למרבה המזל, זה אפשרי עם שימוש ב- VPN מגולה.

VPN יכול לאפשר גולים מכל העולם לשירות הזרמת ביטול החסימה. עם זכות ה- VPN הנכונה יכולים מנויי Netflix לקבל גישה לגרסה האמריקאית של השירותים, שיש בה אלפי סרטים ותכניות טלוויזיה יותר מכל קטלוג Netflix במדינות אחרות. אתה יכול גם לקבל גישה לשירותים אחרים, למשל, אתה יכול לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה ועוד!

מהו VPN למוצא?

VPN מגולה מאפשר לך לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי ולאתרים חסומים על ידי זיוף המיקום שלך. על ידי שימוש ב- VPN מגולה אתה יכול לגשת לתכניות טלוויזיה ממדינת מולדתך באופן מאובטח ופרטי. בנוסף לכל זה, VPN מגולה יכול גם לעזור לך לגשת לאתרים כמו WhatsApp ופייסבוק החסומים במדינות מסוימות.

VPN ה- Expat שלי

בסקר שנערך בשנת 2017, כמעט 13,000 גולים התבקשו לדרג 43 היבטים שונים בחיים בחו"ל. זה כלל את המדינות המובילות לגירוש לעבור אליהן. בעוד שארה"ב ובריטניה צנחו לא מעט ממחקר 2016, מקסיקו, ספרד וקולומביה היו בעשירייה הראשונה מבין 65 המדינות הרשומות. מסיבה זו החלטנו לייעץ לגולים במדינות הבאות: ספרד, מקסיקו, קולומביה, ארה"ב ובריטניה.

VPN לגלישה בספרד

למרות ספרד שהיא מדינה פתוחה ודמוקרטית עם חוקים חזקים בנושא פרטיות נתונים, ממשלת ספרד אכן משתתפת בכמה מדיניות אינטנסיבית נגד פירטיות המגבילה את אפשרויות הטלוויזיה שלך. יתר על כן, שירותי הזרמת טלוויזיה מגבילים את הגישה לתוכן של מדינות אחרות - כלומר אתה תקוע בכל מה שיש לספרד להציע.

למרבה המזל, VPN מגולה יכול לפתור את הבעיה הזו. בנוסף לגישה לתוכניות הטלוויזיה שלא היית יכול לגשת אליהם לפני כן, VPN מגורש יסייע גם בהגנה על טביעות הרגל והחיבורים הדיגיטליים שלך - אפילו באמצעות נקודות חמות WiFi ציבוריות. יתר על כן, אם ברצונך לסלק משהו בזמן שהייתך בספרד, VPN מגיר יכול לעזור לך לעשות זאת מבלי להיפגע על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, הממשלה או מנהלי הרשת המקומיים..

למידע נוסף על מיטב ה- VPN המוצא הטוב ביותר לספרד, בקר ב 5 מדריך ה- VPN הטובים ביותר לספרד.

VPN לגלישה במקסיקו

אם ספרדית היא שפה שאתה יכול לדבר, במקסיקו יש אין סוף אפשרויות בידור לגישה. אם אתה גולה שחי במקסיקו, עם זאת, אתה עלול להתקשות לעמוד בתכונות האינטנסיביות של אופרות סבון מקסיקניות. בנוסף לכל אלה, מקסיקו היא מדינה המציעה אפשרויות פס רחב יקרות מאוד. המשמעות היא שאם אתה גולה המתגורר במקסיקו, אתה עלול לעיתים קרובות להציע נקודות חמות ציבוריות WiFi בחינם לעומת תשלום עבור שירות אינטרנט משלך..

אמנם זה בהחלט נוח, אבל זה גם מסוכן. נקודות חמות ציבוריות של WiFi הן מקומות אידיאליים להאקרים כדי לסכן את הסיסמאות שלך, נתוני כרטיסי אשראי, כניסות ומידע רגיש אחר: שלא לדבר על המעקב אחר הרשויות במקסיקו. בצד הבהיר, הפיתרון לבעיות אלה הוא פשוט: השתמש ב- VPN מגולה. על ידי שימוש ב- VPN מגולה במקסיקו, אתה יכול להגן על הפעילויות המקוונות שלך מפני מעקב והאקרים, וכל זאת באמצעות גישה לתכניות הטלוויזיה המועדפות עליך מהבית..

למידע נוסף על מיטב ה- VPN המוצא הטוב ביותר למקסיקו, בקר ב 5 מדריך ה- VPN הטובים ביותר למקסיקו.

VPN לגולים בקולומביה

קולומביה

אם אתה גולה שגר בחו"ל בקולומביה, יתכן שאתה מתקשה לגשת לתוכניות הטלוויזיה שאתה רוצה לצפות בהן מהבית. בנוסף לכל זה, חוקי הפרטיות המקוונים בקולומביה קצת מעורפלים. אמנם אין עונשים מיוחדים בגין הוצאת דיבה, השמצה, עיתונאות בלתי אחראית או התנהגויות מקוונות ברשת, אך ישנם כמה מקרים בעלי פרופיל גבוה עם מסקנות סותרות..

לדוגמה, בשנת 2014 גונסאלו לופז נשלח למשפט בגין העלבתו של קצין ציבור במדור התגובות בעיתון מקוון. למרות שלופז עשה זאת בעילום שם, כתובת ה- IP שלו הוחזרה אליו והוא נידון ל -18 חודשי מאסר בפועל בקנס של 5,200 דולר. אמנם זה לא המקרה עבור כל אזרח בקולומביה, אבל זה מספיק כדי לגרום לך לרצות את הפיתרון: VPN מגולה.

על ידי שימוש ב- VPN מגולה בקולומביה, אתה יכול לשמור על נתונים פרטיים ופעילויותיך המקוונות מפני עיניים סקרניות. בנוסף, אתה יכול לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי משירותי הזרמת טלוויזיה - על ידי התחזות להיות במדינה שיש לה קטלוג טוב יותר.

לקבלת מידע נוסף על מיטב ה- VPN המוצא הטוב ביותר לקולומביה, בקר ב מדריך ה- VPN המובילים שלנו לקולומביה.

VPN לגלישה בבריטניה

אם אתה גולה המתגורר בבריטניה, ייתכן שלא מודע למעקב הממשלתי האינטנסיבי שמיושם על ידי הרשויות בבריטניה. בנוסף למתן הרשאה לממשלה לפרוץ למחשבי אזרחיה, בריטניה מכריחה גם חברות מסוימות להחליש את אבטחת המוצרים המוצפנים שלהן על ידי העלאת דלתות אחוריות לשרתים. מה יותר גרוע? חברות אלה מחויבות בחוק לשתוק אם תונחה לעשות זאת (צו איסור פרסום).

על ידי שימוש ב- VPN מגולה בבריטניה, אתה מממש את זכותך לפרטיות ואבטחה מקוונת. כשאתה משתמש ב- VPN הנכון, אתה מונע הזדמנויות למעקב ממשלתי והכל תוך גישה לתוכן המוגבל מבחינה גיאוגרפית של שירותי הזרמת טלוויזיה. בנוסף, שימוש ב- VPN מגולה יסייע לכם לשמור על עצמכם מפני העיניים המסקרנות של צדדים שלישיים כמו האקרים ופושעי סייבר ב- WiFi ציבורי..

למידע נוסף על ה- VPN הכי מוצלח לבריטניה, בקר במדריך ה- VPN הטוב ביותר לבריטניה שלנו.

VPN לגלישה בארצות הברית

עבור גולים המתגוררים בארה"ב, יש צורך ב- VPN מגורש. כדי להתחיל, שימוש ב- VPN מגולה ישמור על עצמך מפני העיניים הסקרניות של ה- NSA. יתר על כן, מכיוון שארצות הברית חברה בברית המעקב עם חמש עיניים. זה גם אוכף צווי צווי איסור פרסום שמאלצים חברות למסור את כל נתוני הצרכנים תוך שמירתם בסוד. בנוסף, ספקי שירותי האינטרנט רשאים לשמור ולמכור צרכנים הרגלי גלישה באינטרנט ללא הגבלת זמן, לייקים.

על ידי שימוש ב- VPN מגולה אתה יכול לגלוש באינטרנט באופן מאובטח ופרטי תוך כדי גישה לתכניות הטלוויזיה המועדפות עליך מספריות ספציפיות למדינה בשירותי זרימת טלוויזיה. בנוסף, תוכלו להשתתף בפעילויות P2P מבלי לדאוג לפיקוח.

זו רק ההתחלה. שימוש ב- VPN מגולה יכול גם לעזור לך לעקוף בלוקים שהוצבו על ידי בית ספר, בעל בית או מקום עבודה. בעולם של ימינו, במיוחד בארה"ב, יש רק דרך אחת להישאר כמה שיותר פרטית: השתמש ב- VPN.

שיקולים של VPN

ישנם מגוון דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת VPN מגולה - מהמהירות והאבטחה של השרתים ועד למספר המיקומים המוצעים. כיוון שכך, חשוב לקחת בחשבון את כל הגורמים לפני שמתמקמים ב- VPN אחד. אחרי הכל, מה מועיל להשתמש ב- VPN כדי לגשת לספריות ספציפיות למדינות אם מיקומי השרת שלהם אינם כוללים את המדינה שאת הספרייה שלה אתה רוצה לגשת? כמה דברים שצריך לחפש כוללים:

  • ביצועים (מהירות / דליפות / וכו ')
  • מספר השרתים
  • מיקומי שרת
  • מדיניות יומנים (אין העדפות יומנים)
  • מדינה VPN מבוססת
  • רמת הצפנה / פרוטוקולים המוצעים
  • תכונות אבטחה נוספות

מדריך לגולה: מסקנה

אם אתה גולה שחי בחו"ל, VPN מגורש יכול לעזור לך להרגיש יותר בבית במקום שאינו מוכר. יתרה מזאת, VPN מגולה יכול לעזור לך לגשת לתוכניות הטלוויזיה המועדפות עליך בבית תוך שמירה על פרטיותך המקוונת. לא משנה באיזו מדינה אתה גר, תרגול אבטחה ופרטיות ברשת הוא חשוב ביותר.

VPN יסייע להגן עליך מפני מעקב ממשלתי וניסיונות פריצה של WiFi. למציאת VPN למיקום ספציפי אנא חפש כאן. והכי חשוב, VPN מגורש יכול לעזור לך לממש את זכותך לאינטרנט בחינם.

קרדיט תמונה: Shutterstock, Alex Brylov, ID: 254895751

קרדיט תמונה: Shutterstock, BlueBoeing, ID: 651570313

קרדיט תמונה: Shutterstock, Gokhan Bozkaya, ID: 583977184

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me