מאמר זה דן כיצד להתקין VPN ב- Chromebook. לדיון מלא מדוע ברצונך להשתמש ב- VPN ב- Chromebook ואיזה VPN של Chromebook עליך לבחור, עיין ב -5 שירותי ה- VPN הטובים ביותר של Chromebook..

כפי שנדון במאמר זה, יש שלוש דרכים להפעיל VPN ב- Chromebook

  1. השתמש בלקוח L2TP / IPsec המובנה במערכת ההפעלה של Chrome.
  2. השתמש בתוסף לדפדפן Chrome.
  3. השתמש באפליקציית Android (במחשבי Chromebook התומכים בתכונה זו).

רק חיבור L2TP / IPsec יגן על כל ה- Chromebook שלך אם אתה משתמש באפליקציות אנדרואיד. תוסף לדפדפן Chrome יגן על פעילות ה- Chromebook הרגילה שלך אך לא על אפליקציות אנדרואיד, בעוד ש- VPN אנדרואיד יגן רק על אפליקציות אנדרואיד אחרות..

הוראות אלה מניחות שכבר נרשמת לשירות VPN.

הערה ב- OpenVPN עבור Chromebook

להלכה, מערכת ההפעלה של Chrome תומכת בפרוטוקול OpenVPN, אך היא מעולם לא הצליחה לייבא כראוי תעודות OpenVPN. אם אתה מפעיל שרת VPN משלך, ניתן לקבוע את תצורתו ואת ה- Chromebook להתחבר באמצעות OpenVPN, אך זה מעבר לתחום של מדריך זה..


באמצעות L2TP / IPsec (ו- PPTP)

הלקוח המובנה L2TP / IPsec VPN הוא הדרך "הסטנדרטית" להפעלת VPN במחשבי Chromebook. לכן שימושי שרוב ה- VPN תומכים בפרוטוקול זה!

שים לב שהגדרות L2TP / IPsec זהות בכל פלטפורמות, כך שגם אם VPN אינו תומך במכשירי Chromebook באופן מפורש, אתה יכול להשתמש בהגדרות L2TP / IPsec המסופקות לכל פלטפורמה אחרת להפעלת VPN ב- Chromebook שלך..

PPPT כבר לא נתמך על ידי מערכת ההפעלה של Chrome. ומכיוון ש- PPTP אינו פרוטוקול VPN מאובטח, קיימת סיבה מעט מאוד להשתמש ב- PPTP VPN ב- Chromebook! אם יש לך Chromebook מדור קודם ובאמת עליך להשתמש ב- PPTP, ההוראות לעשות זאת כמעט זהות לאלה שלהלן.

1. היכנס ל- Chromebook שלך.

2. לחץ על סמל הרשת שבתחתית המסך (לצד התמונה שלך).

3. בחר הגדרות.

Chromebook L2Tp 0

4. בחר רשת -> הוסף חיבור -> הוסף רשת פרטית.

הגדרת Chromebook 2

5. מלא את הפרטים המסופקים על ידי שירות ה- VPN שלך (כאמור, אלה אינם חייבים להיות ספציפיים למערכת ההפעלה של Chrome, כך שתוכל פשוט להשתמש בפרטים כלליים המסופקים לפלטפורמות אחרות).

לחץ על התחבר. טא-דה!Chromebook L2Tp 2

לצפייה בסטטוס VPN ולחיבור / ניתוק, עבור אל הגדרות -> רשת -> VPN.

הגדרת Chromebook 1

באמצעות אפליקציית VPN ל- Android

אפליקציות VPN ל- Android יהיו להגן רק על אפליקציות אנדרואיד אחרות ב- Chromebook שלך - לא בדפדפן Chrome.

השימוש בהם דורש Chromebook שתומך בחנות Google Play ואפליקציות אנדרואיד. פירוש הדבר הוא בדרך כלל שיש גירסת 53 של מערכת ההפעלה Chrome ומעלה. אם ה- Chromebook שלך יכול להפעיל את חנות Google Play אך הוא עדיין לא הותקן, אנא עקוב אחר ההוראות הבאות כדי להתקין אותו.

ואז פשוט פתח את חנות Play והורד והתקן אפליקציית VPN מותאמת אישית כמו כל אפליקציה אחרת. קרוב לוודאי תתבקש להיכנס באמצעות האישורים שהוקמו בעת שנרשמת לשירות VPN, אם כי אפליקציות VPN רבות של אנדרואיד מציעות תקופת ניסיון קצרה בחינם..

לחלופין, באפשרותך להגדיר ידנית את OpenVPN באמצעות OpenVPN עבור אנדרואיד או OpenVPN Connect. הוראות מלאות להגדרת OpenVPN לאנדרואיד ניתן למצוא בסעיף כיצד להתקין VPN באנדרואיד, הכולל גם הוראות להגדרת האפליקציה לפעול כמתג להרוג.

ישנן דרכים לעקיפת הבעיה בכדי להעביר אפליקציות אנדרואיד למחשבי Chromebook שאינן תומכות (או אינן לגמרי) רשמית בתכונה זו, אך זה מעבר לתחום של מאמר זה.

שימוש בתוסף דפדפן Chrome

עם מערכת ההפעלה של Chrome הדפדפן הוא מערכת ההפעלה, כך שתוספות VPN של דפדפן Chrome יכולות למעשה לפעול כלקוחות VPN אמיתיים.

כלומר, מלבד העובדה שגירסאות חדשות יותר של מערכת ההפעלה של Chrome תומכות באפליקציות אנדרואיד. אלה פועלים במערכת המשנה הנפרדת של אנדרואיד שלהם, ולא ירוויחו תוסף לדפדפן Chrome VPN.

מרבית התוספות לדפדפנים כאלה מצפינות את החיבור בצורה מאובטחת באמצעות HTTPS. תמיד כדאי לבדוק שזה המצב עם ספק ה- VPN שלך, עם זאת, מכיוון שלחלקם אין הצפנה כלל. אלה עשויים עדיין להיות מועילים לזיוף המיקום שלך אך אינם מספקים שום יתרונות אבטחה או פרטיות.

1. פתח את חנות האינטרנט של Chrome. ודא שכפתור התוספים נבחר ולחפש את התוסף VPN שאתה רוצה. לחלופין, ספק ה- VPN שלך יספק לך קישור ישיר לעמוד ההורדות של סיומת Chrome שלו.

תוסף Chrome 1

2. לחץ על הוסף ל- Chrome או לחץ על הטשטוש כדי להציג תיאור מפורט של התוסף. לאחר מכן לחץ על הוסף לכרום -> הוסף הרחבה.

תוסף Chrome

3. סמל סיומת יופיע בשורת המשימות של Chrome. פשוט לחץ עליו כדי לפתוח את התוסף VPN.

שלוחה של כרום 3 1 E1512652754512

זכור שתוסף Chrome רק יגן על מה שאתה מקבל בדפדפן Chrome שלך. זה לא יגן על אפליקציות אנדרואיד.

שימוש ב- Chromebook באמצעות נתב VPN

במקום להתקין VPN ב- Chromebook, אתה יכול להתקין אותו בנתב שלך (תלוי איזה נתב יש לך). לרבים מהנתבים המודרניים יש לקוח VPN מובנה, שתוכל בדרך כלל להגדיר באמצעות דף הניהול של הנתב.

ניתן גם להבהב נתבים עם קושחת צד ג 'כמו DD-WRT ועגבנייה, הכוללים לקוח VPN. אכן, ספקים מסוימים מציעים נתבים שהובאו מראש שהוגדרו מראש לשירותם.

לדיון מלא על היתרונות והחסרונות של זה, אנא עיין בחמישה נתבי VPN הטובים ביותר. יש לנו גם מדריך להגדרת OpenVPN בנתבי DD-WRT כאן.

סיכום

כמעט כל שירותי ה- VPN תומכים ב- L2TP / IPsec, מה שמקל על השימוש ב- VPN ב- Chromebook שלכם. השימוש בתוסף לדפדפן Chrome יכול להיות קל יותר אפילו אם אינך צריך להגן על אפליקציות אנדרואיד הפועלות ב- Chromebook.

קרדיט תמונה: מאת קונסטנטין סבוסיה / Shutterstock.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me