פייסבוק היא הרשת החברתית המקוונת הגדולה והפופולרית בעולם. זה מתגאה ב -1.79 מיליארד משתמשים פעילים וספירה. עבור אנשים רבים זה הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלהם. זה המקום החשוב ביותר - אם לא היחיד - בו הם משיגים חברים, לקרוא את החדשות האחרונות ולעקוב אחר האירועים המקומיים. עם אנשים בממוצע 13.8 ביקורים באתר כל יום, אתה יכול להמר שאם הם איבדו לפתע את הגישה לאתר, הם מסתובבים כדי לברר כיצד לבטל את חסימת פייסבוק.


אם אתה קורא את המאמר הזה, אני מנחש שאתה אחד מאותם עם מצער.

אל פחד! בין אם מקום העבודה או בית הספר שלכם אסרו על פלטפורמת המדיה החברתית, או שאתם גרים במדינה שמצנזר אותה או מבקרים בה, יש דרכים להתגבר על המכשול. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להתחבר לפייסבוק בקלות, במהירות, והכי חשוב) בבטחה!

כיצד לבטל חסימה של פייסבוק באמצעות VPN

הדרך הטובה ביותר לבטל את חסימת פייסבוק היא ללא ספק באמצעות VPN.בטל את חסימת פייסבוק באמצעות VPN

למי חדש ברשתות פרטיות וירטואליות, אסביר אותם על קצה המזלג. VPNs מאפשרים לך להתחבר לאינטרנט באמצעות שרת המנוהל על ידי ספק VPN. לאחר שתתחבר, כל הנתונים שלך יוצפנו. כתוצאה מכך, אתה ופעילויות הגלישה המקוונת שלך יוסתרו ביעילות מספק שירותי האינטרנט שלך. יתרה מכך, מכיוון שלכל ספקי ה- VPN הטובים יש שרתים בכל רחבי העולם, תוכלו לבחור לזייף את המיקום שלכם כדי להיות במדינה שמחוץ לשלכם..

למידע מעמיק יותר על אופן פעולות ה- VPN, עיין במדריך למתחילים של ProPrivacy.com ל- VPNs..

מבחינת השימוש ב- VPN לביטול החסימה של פייסבוק, הדבר מסתכם בשלבים הפשוטים הבאים:

  1. הירשם עם ספק ה- VPN המועדף עליך.
  2. הורד והתקן את תוכנת הלקוח במכשירים שלך..
  3. בחר מיקום (היכן תלוי בך) והתחבר.
  4. פתח את פייסבוק במכשיר שלך, או הורד את אפליקציית פייסבוק אם עדיין אין לך את זה.
  5. תיהנה מהגישה החדשה שלך שלא חסמה לפייסבוק!

איזה ספק VPN שעליך להירשם אליו תלוי לחלוטין בצרכיך הספציפיים. רוצה להשתמש בשירות VPN לדברים אחרים מלבד גישה לפייסבוק? אם זה רק פייסבוק שתרצה להשתמש ב- VPN עבורו, מצד שני, תוכל לבדוק את רשימת ה- VPN הטובים ביותר לפייסבוק שלנו..

דרכים אחרות לביטול החסימה של אתר הפייסבוק

טור

אנשים יכולים לבטל את החסימה של פייסבוק על ידי כניסה לאתר באמצעות Tor, תוכנת הקוד הפתוח בחינם, המקבלת אותך כמה שיותר קרוב לאנונימיות ברשת. טור הוא בחירה נהדרת לבטל את חסימת הפייסבוק אם אתה פעיל, משרוקית או מישהו אחר שדורש אנונימיות מוגברת באינטרנט. אנו ממליצים על טור למשתמשים המחפשים לגשת לפייסבוק ממדינות מצונזרות בכבדות, או אם יש גורם מסוכן הכרוך בביטול חסימת פייסבוק. שימוש ב- VPN וטור יחד ישפר את האבטחה המקוונת שלך, אז אולי זו אפשרות לשקול. חשוב לזכור שלא כל VPNs עובדים עם Tor וכך תזדקק לשירות VP VPN אם תעשה זאת.

טור לא מומלץ למשתמשים יומיומיים שפשוט מחפשים לבטל את חסימת הפייסבוק מבית הספר או מהמשרד שלהם. לאנשים האלה יהיה עדיף להשתמש ב- VPN מהיר יותר וידידותי למשתמש יותר.

פרוקסי אינטרנט

פרוקסי אינטרנט בחינם הם אפשרות נוספת לביטול החסימה של פייסבוק. עם זאת, כמו טור, השימוש באקססוריז - בין אם זה HTTP או SOCKS - יש לו חסרונות. בעוד שהם מהירים ויעילים, הם נוטים להיות לא יציבים וחסרי הצפנה ופרוטוקולי אבטחה אחרים. מי שמחפש לבטל את חסימת הפייסבוק מהעבודה או מבית הספר עשוי להסתדר בזה. לעומת זאת, חוסר היציבות והבטיחות המפוקפקת של פרוקסי אינטרנט חינמיים הופכים אותם לבחירה גרועה עבור אנשים המחפשים לגשת לפייסבוק ממדינות בהן אסורה הפלטפורמה..

קרא את המאמר המקיף שלנו על ההבדלים בין פרוקסי אקספרס ו- VPN כדי לראות איזו בחירה טובה יותר עבורך.

מדינות בהן חסום פייסבוק

מאז הקמתה הוגבלה הגישה לפייסבוק ביותר מתריסר מדינות ברחבי העולם. עם זאת, רק שלוש מדינות חוסמות באופן פעיל את פלטפורמת המדיה החברתית:

  1. חרסינה: פייסבוק נחסמה בסין מאז מהומות אירומקי בשנת 2009, בגלל פעילים המשתמשים בפלטפורמה כחלק מרשת התקשורת שלהם. זה הוחלף מאז על ידי קופריקן (ובפיקוח ממשלתי כבד) של רנן.
  2. איראן: פייסבוק נאסרה באיראן לאחר הבחירות ב -2009 בגלל חשש שמאורגנות תנועות אופוזיציה במצע המדיה החברתית.
  3. צפון קוריאה: פייסבוק - יחד עם כל פלטפורמת מדיה חברתית אחרת - חסומה בצפון קוריאה. זה נובע בעיקר מכך שרוב תושבי המדינה אינם בעלי גישה לאינטרנט.

אם אתה מבקר או גר במדינות אלה, היכולת שלך לגשת לפייסבוק דרך VPN משתנה. אתה יכול לגשת לשניים הראשונים בקלות יחסית באמצעות כל ה- VPN המומלץ שלנו לסין או לאיראן, בהתאמה. עם זאת, צפון קוריאה לא קל לפרוץ כמו חומת האש הגדולה של סין או צנזורים איראניים. נכון לרגע הכתיבה, אין ספקים ידועים שיכולים לאפשר לך גישה לפייסבוק מצפון קוריאה. יתרה מזאת, כל מי שמנסה לגשת לפייסבוק מצפון קוריאה, אפילו ברשות, יהיה עונש חמור.

כיצד לבטל את חסימת הפייסבוק בבית הספר והעבודה

בשל אופיו המסיח את הדעת של פייסבוק, משרדים, אוניברסיטאות ובתי ספר רבים אסרו על כך (כמו גם פלטפורמות מדיה חברתית אחרות) מהרשתות שלהם..בטל את החסימה של פייסבוק

בדרך כלל מוצבים בלוקים אלה עם כוונות הטובות ביותר. פרופסורים רוצים שהתלמידים שלהם ישימו לב במהלך השיעורים, ובוסים לא רוצים לשלם לעובדיהם על כך שהם מסתכלים על GIF של חתולים. עם זאת, זה מאוד מתסכל כשאתה רוצה להדביק את ההזנה שלך בפייסבוק במהלך הפסקה רק כדי לפגוע בקיר דיגיטלי.

הפיתרון הטוב ביותר? כדי להתחבר ל- VPN כדי לשנות את כתובת ה- IP שלך לכתובת מחוץ לעבודה או לבית הספר שלך. מה שכן, מכיוון שזו רק הרשת שמצנזרת אתכם ולא את המדינה בה אתם גרים, תוכלו להתחבר לשרת VPN באותה מדינה. זה דבר טוב, שכן קרבה לשרת VPN בדרך כלל מביאה למהירויות גבוהות יותר, וזה תמיד חיובי כשאתה גולש בפייסבוק!

ביטול החסימה של מסקנת הפייסבוק

בין אם פלטפורמת המדיה החברתית חסומה במקום עבודתך, בבית הספר, או שאתה מבקר או גר במדינה המצנזר את האתר, ישנן מספר סיבות לכך שאולי אתה מעוניין לבטל את חסימת פייסבוק. איך אתה צריך לעשות זאת תלוי לחלוטין במניע. פרוקסי אינטרנט עשויים להספיק עבור אנשים המחפשים לעקוף בלוק קטן שהוצב על ידי הבוס או הפרופסורים שלהם. טור מומלץ בחום למי שמחפש לגשת לפייסבוק ממקומות בהם הם יכולים לעמוד בעונש. VPNs, בינתיים, מאזן טוב בין מהירות, שימושיות וביטחון.

תהא הסיבה אשר תהיה הצורך בביטול החסימה של פייסבוק, אנו מקווים כי מדריך זה של ProPrivacy.com עוזר לך למצוא את הדרך הטובה ביותר לגישה מהירה ובבטיחותית לרשת החברתית הפופולרית..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me