qBittorrent הוא לקוח BitTorrent של קוד אחוז (קוד פתוח) בחינם במאת האחוזים. הענקנו לו את פרס בחירת העורך שלנו בזכות השילוב שיש לו גודל התקנה קטן ובכל זאת כולל את רוב הכלים שכל משתמש BitTorrent יזדקק לו אי פעם..


ניתן לטעון כי הטוב שבהם הוא היכולת לקשור qBitTorrent לממשק ה- VPN שלך. זה מבטיח שכתובת ה- IP שלך לעולם לא תיחשף בזמן סיקור.

מאפיינים

 • חינם בכל מובן המילה.
 • קל
 • יכול להיקשר לממשק VPN
 • מנוע חיפוש מבול
 • תמיכה בהזנת RSS עם מסנני הורדה מתקדמים
 • הרבה תוספות BitTorrent
 • שליטה מרחוק באמצעות ממשק משתמש באינטרנט
 • הורדה רציפה
 • טורנטים עומדים בתור וסדר עדיפויות
 • בחירת תוכן לערוץ וסדרי עדיפויות
 • מתזמן רוחב פס
 • סינון IP (תואם eMule)
 • תואם IPv6
 • תמיכה בהעברת יציאת UPnP / NAT-PMP
 • כלי ליצירת מבול
 • לקוחות חלונות, לינוקס, macOS, FreeBSD, OS / 2

qBittorrent אינו מוצג באופן מלא כמו לקוחות בעלי משקל כבד כמו Vuze, אך יש בו כמעט כל תכונה שרוב המשתמשים סביר להניח שהם רוצים אי פעם. אנו בודקים רבים מתכונות המפתח של qBittorrent מעט מאוחר יותר בסקירה זו.

ממשק הלקוח qBittorrent

qBittorrent משתמש בממשק BitTorrent "קלאסי" מאוד. המשמעות היא שמי שמכיר מקרוב לקוחות טורנט המיינסטרים כמו Vuze או uTorrent (במיוחד משתמשי Windows) ירגיש איתו מייד בבית..

הממשק עשוי להיראות מיושן למדי ומגושם, עם זאת, עבור משתמשי מקינטוש ולינוקס שמשמשים לאסתטיקה המהירה של שידור.

Qbittorrent Windows 1

כרגיל עם לקוחות BitTorrent, אתה יכול לעקוב אחר דברים כמו גששים, עמיתים (אנשים אחרים שמורידים את אותם קבצים) ומקורות HTTP.

צילום המסך שלמעלה, המציג את כתובת ה- IP של כל בני העמיתים, ממחיש בצורה מושלמת מדוע אתה זקוק ל- VPN כדי להגן על פרטיותך בעת סיבוב!

BitTorrent מאפשר לך לבחור קבצים נפרדים מתוך טורנט או קישור מגנט להורדה. למרות שמאפיין נפוץ בקרב לקוחות סיקור, הוא אינו אוניברסאלי.

תוכן Windows של Qbittorrent

התפריטים 'אפשרויות' קלים לשימוש ומספקים גישה לכל ההגדרות שרק ההורדות יכולות לקוות להן.

Qbittorrent Windows 3

ותפריט האפשרויות המתקדמות מאפשר לראשי טורנט רציני להתעסק בכל מיני פרמטרים ארקניים!

Qbittorrent Windows 4

קל לשימוש ב- qBittorrent אפילו למצטרפים חדשים למבוגרים ומציג את כל המידע בצורה ברורה ונגישה. זה לא יזכה בפרסי עיצוב של UX, אבל כשאתה רק רוצה לעשות את העבודה זה אולי לא דבר רע.

מאפייני המפתח בפירוט

קל

ההורדה של Windows 64 סיביות שוקלת 21.98 מגה-בייט בלבד, הורדת ה- Mac ב -18.57 מגה-בייט, ולינוקס ב -7.1 מגה-בייט. ב- Windows עם 64 סיביות, ל- qBittorrent גודל התקנה כולל של 133MB.

להלן השוואה בין משאבי מערכת Windows 10 של 64 סיביות המשמשים BitTorrent ו- Vuze בעת הורדת אותו קובץ.

משאבי Windows Qbittorent

משאבי חלונות Vuze

שימו לב ששימוש במשאבים משתנה במידה מסוימת, ולכן לא מדובר במבחן מדעי. עם זאת, זה משקף בצורה מדויקת למדי את סוגי הדמויות שצפינו.

מנוע חיפוש מבול

ניתן לחפש טורנטים ישירות מתוך לקוח qBittorrent על ידי התקנת תוספים למנועי חיפוש. קיימים תוספים למעל 30 אתרי סיקור ציבוריים, כולל אתרים פופולריים כמו 1337x ו- Demonoid.

משאבי Qbittorrent Windows

כמובן שחיפוש מתוך qBittorrent פירושו שאתה מפספס את התגובות ודירוג המשתמשים שנמצאו אם אתה מבקר באתרים רבים ישירות. כמו כן ראוי לציין שתכונת מנוע החיפוש דורשת התקנת Python. זו לא קשיים גדולים, אך עלולה לדחות כמה אנשים.

תמיכה בהזנת RSS

במקום לבדוק באופן קבוע את אתר הסיקור המועדף עליכם כדי לראות אם הפרקים האחרונים של תכניות הטלוויזיה החובה שלכם זמינים עדיין, תוכלו להירשם אליהם באמצעות RSS. לאחר מכן qBittorrent יוריד אותם אוטומטית עבורך כאשר הם יהיו זמינים.

Qbittorrent Windows Rss 3

qBittorrent מאפשר לך לכוונן את עדכוני ה- RSS שלך באמצעות מבחר כללים המוגדרים על ידי המשתמש.

Qbittorrent Windows Rss 4

תוספי BitTorrent

קישורי מגנט, DHT ו- PEX מחליפים מעקבי טורנט מסורתיים ומסירים את הצורך בהורדת קבצי טרנט. טכנולוגיות אלה הופכות להיות יותר ויותר נפוצות על ידי מפרץ הפיראטים, ולכן טוב שהן תומכות על ידי qBittorrent. כאן ניתן לקבל הסבר טוב למה הם עובדים יחד.

תכונת הטורנטים הפרטיים מאפשרת לך לשתף קבצים רק בקרב חברים נבחרים, בעוד הצפנת פרוטוקול BitTorrent מנסה להפוך את התעבורה לקשה יותר בזיהוי ספקי האינטרנט. למרבה הצער, ניתן להשתמש בטכניקות בדיקת מנות עמוקות כדי לזהות את הפרוטוקול המעורפל ברמת דיוק של יותר מ- 96%. אם אינך משתמש ב- VPN זה כנראה טוב מכלום. אבל באמת ... פשוט השתמש ב- VPN.

שליטה מרחוק באמצעות ממשק משתמש באינטרנט

אתה יכול לשלוט ולנהל את הורדות ה- qBittorrent שלך מרחוק דרך ממשק אינטרנט או באמצעות יישומי ה- qBittorrent Controller ו- qBittorrent Controller Pro עבור אנדרואיד..Qbittorrent Web

ממשק האינטרנט נראה דומה מאוד לזה של לקוח התוכנה, ומאפשר לבצע כמעט כל מה שאפשר בלקוח. רק זכור שקבצים מורידים למיקום של לקוח qBittorrent שלך, ולא למכשיר שאתה מפעיל את ממשק האינטרנט (או אפליקציית Controller) ב-.

אם אתה משתמש ב- VPN כדי להגן על עצמך בזמן ההורדה (כמו שאתה אמור!), יהיה עליך להתקין העברת יציאה במכשיר הלקוח על מנת לגשת ללקוח qBittorrent מהאינטרנט..

הורדה רציפה

qBitTorrent בדרך כלל מוריד קטעי טורנט בסדר אקראי. זוהי הדרך היעילה ביותר להוריד טורנטים, מכיוון שמורידים חלקים לפי הסדר שהם הופכים לזמינים. הבעיה היא שאינך יכול לצפות בקבצי וידיאו עד שכל הקובץ סיים את ההורדה.

הורדה רציפה מאלצת את הלקוח להוריד את הקטעים ב… אממ… סדר רצף. זה מאפשר לך להתחיל לצפות בקובץ וידאו בזמן שהוא עדיין מוריד. המשמעות היא qBittorrent לזרם תוכן מאוד כמו פופקורן טיים!

למרות שזה מאוד מגניב, ישנם טיעונים חזקים שהורדה רציפה אינה טובה למערכת האקולוגית BitTorrent. לפיכך, זהו נתיב טוב להשתמש רק בהורדה רציפה לקבצי וידאו, ורק כאשר אתה מתכנן לצפות בהם מייד..

qBittorrent עוזר לאכוף זאת על ידי דרישה שתפעיל ידנית את התכונה עבור כל קובץ (סיקור באמצעות לחיצה ימנית -> הורד לפי סדר רצף).

מתזמן רוחב פס

Torrenting משתמש ברוחב הפס המאט את האינטרנט לא רק במכשיר עליו אתה מסתובב, אלא בכל המכשירים המשתמשים באותו חיבור לאינטרנט. במיוחד שיעורי העלאה יכולים להשפיע מאוד על משתמשים רבים מכיוון ש ספקי שירותי האינטרנט מספקים רוחב פס העלאה נמוך בהרבה מאשר רוחב הפס להורדה.

כמו ברוב לקוחות הסיקור, qBittorrent מאפשרת לך להגדיר גבולות רוחב פס להעלאה ולהורדה. אולם טריק מסודר הוא שתוכלו להגדיר מגבלות חלופיות לזמן שנקבע.

Qbittorrent Windows 5

משמעות הדבר היא שאתה יכול, למשל, להסתובב במלוא המהירות בזמן שכולם בבית ישנים, אך הגביל את השימוש ברוחב הפס של qBittorrent במהלך היום, כך שזה לא ישפיע על מהירויות האינטרנט שלהם כשהם ערים..

סינון IP

תכונה זו משמשת לרוב לחסימה של כתובות IP הידועות כשייכות לגופי אכיפת זכויות יוצרים וכדומה. אתה יכול להוסיף כתובות IP באופן ידני, אך רוב האנשים מורידים רשימות חסימות שהוכנו מראש כמו אלה.

זה עושה את אותו הדבר באופן יעיל כמו השימוש בתוכנית PeerGuardian הפופולרית. זה אכן מספק הגנה מסוימת מפני ארגוני הפרה, אך יכול להיות יעיל רק כנגד מכשירי IP שידועים כי הם שייכים לגופים כאלה. השימוש ב- VPN מספק הגנה רבה בהרבה והופך את התכונה הזו למיותרת.

תמיכה בהעברת יציאת UPnP / NAT-PMP

טכנולוגיות אלה מטרתן להפוך את העברת היציאות אוטומטית דרך חומת אש NAT של נתב, ולעבוד בצורה חלקה עם רוב הנתבים המודרניים.

עם זאת, הם אינם מועילים להעברת יציאה דרך חומת האש של שרתי VPN, אולם יש לבטל אותם בעת ביצוע פעולה זו. הסיבה לכך היא שאם מופעלת, הם עשויים לנסות לנתב חיבורים דרך הנתב שלך ולא דרך ממשק VPN. זה עלול לגרום לחשיפת כתובת ה- IP האמיתית שלך, גם כשאתה משתמש ב- VPN.

כלי ליצירת מבול

qBitTorrent מאפשר לך ליצור ולזרוע טורנירים משלך. ברגע שנוצר קובץ טורנט, ניתן לזרוע אותו לרשת BitTorrent הרחבה יותר באמצעות DHT, או לחלוק אותו באופן פרטי עם חברים בלבד..

Qbittorrent - יצירת חלונות

כבל qBittorrent לממשק VPN

אחת התכונות הטובות ביותר של qBittorrent היא שתוכלו לאגד אותו לממשק ה- VPN. זה מונע מ- qBittorrent להוריד או להעלות משהו מחוץ לחיבור ה- VPN שלך. המשמעות היא שאם חיבור ה- VPN שלך ייפול (או ששכחת להפעיל אותו), אתה תישאר בטוח.

ההוראות שלהלן מיועדות ל- Windows, אך התהליך דומה מאוד ל- MacOS ו- Linux. הם גם מניחים שאתה משתמש ב- OpenVPN כי ... ובכן ... מדוע לא?

ודא שה- VPN שלך פועל ולחץ על התחל והקלד cmd. בחר שורת פקודה ובסוג שורת הפקודה: ipconfig / הכל. עיין ברשימת מתאמי האינטרנט שלך עד שתראה אחד שכתוב עליו "מתאם TAP-Windows." רשמו את שם המתאם זה מופיע תחת. בדוגמה שלמטה זה "Ethernet."

ללא שם 7

התחל את qBittorrent והלך אל כלים -> אפשרויות -> מתקדם. תחת "ממשק רשת" בחר את שם המתאם שרשמת אליו בשלב 1. הפעל מחדש את qBittorrent.

אפשרויות ממשק רשת של ביטורנט

טורנטים כעת יורידו ויעלו רק כאשר ה- VPN פועל.

פלטפורמות אחרות

qBitTorrent זמין עבור Windows, Linux, macOS, FreeBSD, OS / 2. הבדלי ממשק משתמש קלים בצד, זה זהה בכל הפלטפורמות.

מקוס מקיטורנט

qBittorrent עבור macOS

Qbittorrent Linux

qBittorrent עבור לינוקס הפועל באובונטו).

אין אפליקציות לקוח ניידות של qBittorrent לנייד, אם כי, כאמור, יש אפליקציית בקרת qBittorrent עבור אנדרואיד המגיעה בגרסאות Free ו- Pro (גרסאות 2.49 דולר). וכמובן, תוכלו לשלוט על הלקוח מכל ממשק אינטרנטי.

תמיכה

qBittorrent הוא פרויקט לא מסחרי שפותח על ידי מתנדבים. ככאלה, לא תמצאו שולחנות תמיכה בצ'אט בשידור חי 24/7! עם זאת, קיימות שאלות נפוצות נרחבות, וויקי המספק תיעוד על כל התכונות של qBittorrent.

למרות שזה נראה די מקיף, זה עושה מעט את הדרך להחזקת ידיים. המידע נמצא שם, אך הוא עוזר להבין כיצד פרוטוקול BitTorrent פועל כדי לעשות בו שימוש מלא. אולם בצד החיצוני, התיעוד זמין בכמות של יותר משבעים שפות והופכת אותו לנגיש לאנשים בכל מקום.

ישנם גם פורומים רשמיים שבהם תוכלו לשאול שאלות ולבקש עזרה. אלה פעילים למדי, אם כי לא כל שאלה שהוצבה מקבלת תשובה.

חידושים לסיבוכים עשויים עדיין למצוא את עצמם קצת אבודים כשהם מתמודדים עם הכל, אך למרבה המזל ישנם הרבה מדריכי הגדרת qBittorent ביוטיוב שיוכלו להפסיק את הרפיון.

ביקורות

חייבים לומר כי אין הרבה שלילי לומר על qBittorrent. חווינו כמה סיקורים שלא התחילו אוטומטית עם הוספתם לראשונה ללקוח Windows, אך יתכן וזה היה בעיה בהתקנה שלנו.

לא חווינו בעיה זו ב- macOS או Linux, ונראה כי עדכון גירסת Windows האחרון פתר את הבעיה בכל מקרה.

ניתן למצוא דיווחים באינטרנט על בעיות יציבות ב- qBittorrent. אלה כוללים דיווחים על טורפים הקפואים ללא הגבלת זמן, ושחיתות של חותמת זמן וקובץ המתרחשות כשמוסיפים מספר רב של סיקורים (בין 300 ל 1000).

עם זאת, דיווחים רבים כאלה ישנים למדי, ומעולם לא חווינו בעיות בעניין זה (הסוקר הזה השתמש ב- qBittorrent כלקוח הטורנט האישי שלו כבר למעלה משנה, אף כי מעולם לא ניסה להוסיף 300+ סיקורים בבת אחת!).

ממשק המשתמש הוא בהחלט "קלאסי", וזה עשוי להיות בעיה עבור חלקם. אבל שוב, אם זה לא נשבר, אז למה לתקן את זה? השימוש בממשק BitTorrent קלאסי גם מקל על המעבר ללקוחות אחרים וממנה.

סיכום

אהבנו

 • קוד פתוח 100% בחינם ופתוח (FOSS)
 • קל
 • אבל עדיין מאוד מובלט
 • יכול להיקשר לממשק ה- VPN
 • שלט רחוק באמצעות ממשק משתמש באינטרנט או אפליקציית אנדרואיד
 • הורדה רציפה (מאפשרת לך להזרים קבצי וידאו)
 • התיעוד הוא 70+ שפות

לא היינו כל כך בטוחים

 • מדי פעם דיווחים על חוסר יציבות ובאגים אחרים (שאולי תוקנו עד כה)
 • אפשרויות התמיכה יכולות להיות ידידותיות יותר למתחילים

שנאנו

 • שנאה היא מילה חזקה לכל דבר טוב ו ... זה בחינם, לא?

qBittorrent נראה כמו כל לקוח ביטורנט קלאסי אחר ולא עושה שום דבר שהוא ייחודי באמת. עם זאת, היא עושה את כל מה שאולי תרצה שמציאות שלקוח BitTorrent תעשה בחבילת FOSS קלת משקל וקל לשימוש..

עבור הכסף שלנו (או לא, מכיוון שהוא 100% בחינם!), QBittorrent הוא אחד הלקוחות הטובים ביותר (אם לא) הטובים ביותר שם בחוץ..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me