ישנן מספר שיטות שונות לגישה לנטפליקס בארה"ב בטלוויזיה חכמה. אבל אם אינך מצליח לגשת לחנות האפליקציות של Android מהטלוויזיה שלך, אז הדברים יכולים להיות קצת יותר קשים. במאמר זה, אנו נדריך אתכם בשלבים להגדרת VPN לצפייה ב- Netflix האמריקני בטלוויזיה החכמה שלכם באמצעות שלוש שיטות שונות.


כדי להתחיל בשיטות שלהלן, תזדקק לטלוויזיה חכמה, למנוי נטפליקס ולהרשמה לשירות VPN שעובד עם נטפליקס..

Contents

כיצד אוכל להשיג נטפליקס אמריקאית בטלוויזיה החכמה שלי?

ישנן שלוש דרכים שונות בהן תוכלו לצפות בנטפליקס בטלוויזיה חכמה. כדי להציג את השלבים של כל שיטה, פשוט לחץ על הקישורים למטה.

 1. השתמש בנתב VPN
 2. השתמש במכשיר מבוסס אנדרואיד - Android TV או Fire Stick
 3. שתף את חיבור Windows לטלוויזיה החכמה שלך
 4. השתמש בשירות DNS חכם

כיצד לצפות בנטפליקס בטלוויזיה חכמה באמצעות נתב VPN

השימוש בנתב VPN הוא ללא ספק הדרך הקלה ביותר לצפות בנטפליקס בארה"ב בטלוויזיה החכמה שלך. ניתן להגדיר את רוב הנתבים הגונים בימים אלה לעבודה כמעט עם כל שירות VPN. כשאתה מחבר את הטלוויזיה החכמה שלך לנתב, בהנחה שיש לה אפליקציית Netflix, ניתן לצפות בגרסת Netflix האמריקאית..

אחד מסוגי הקושחה הניתנים להתאמה אישית ביותר להתקנת VPN בנתב הוא DD-WRT ואנחנו נשתמש בזה כחלק מהדוגמאות שלנו להלן..

 1. הגדר חיבור VPN בנתב שלך המתחבר לשרת VPN בארה"ב.

  בנתב DD-WRT ניתן למצוא הגדרות PPTP ו- OpenVPN תחת שירותים > VPN.

  זקוק לנתב VPN? התבונן בדף נתבי ה- VPN שלנו. לחלופין, לעיון מעמיק בהגדרת ההתקנה, בדוק כיצד להתקין VPN במדריך נתבים DD-WRT.

  שירותי DD-WRT

 2. חבר את הטלוויזיה החכמה שלך לנתב באותה פס שהגדרת את חיבור ה- VPN.

  אנו ממליצים להגדיר את ה- VPN שלך באמצעות פס 5Ghz, ואז לוודא שכל המכשירים שאתה רוצה לניתוב דרך חיבור ה- VPN שלך (במקרה זה הטלוויזיה החכמה שלך) גם משתמשים בתדר זה..

 3. פתח את אפליקציית Netflix של הטלוויזיה החכמה שלך והיכנס.

  אתה יכול להשתמש בחשבון Netflix הקיים שלך לשם כך, אין צורך להירשם לחשבון חדש. לא משנה אם חשבונך אינו רשום בארה"ב, כעת עליך לראות את הקטלוג האמריקאי המלא של כותרות נטפליקס. "לחיים" הוא אינדיקציה טובה לכך שעבדה.

  דף הבית של נטפליקס

כמה שיקולים

השימוש בנתב VPN לגישה לנטפליקס בארה"ב בטלוויזיה שלך הוא ללא ספק השיטה הנוחה ביותר בטווח הרחוק, אך עדיין יש כמה שיקולים שצריך לעשות.

השקיעו בנתב טוב

בעוד שלרוב יישומי VPN הם בעלי משקל קל, נתונים להצפנה יכולים להיות עתירי חומרה. לנתבים זולים יותר אין כוח העיבוד הדרוש כדי להריץ כראוי VPN בצורה חלקה ואם חיבורים מקרטעים, זה יכול להשפיע על איכות נטפליקס שלך ובסופו של דבר להשאיר אותך ללא הגנה. רכישה של נתב טוב היא יקרה, אך השקעה פנטסטית לטווח ארוך.

בחר את שירות ה- VPN הנכון & שרת

בעולם אידיאלי, גישה לספריות השונות של נטפליקס תהיה קלה כמו חיבור ל- VPN ובחירת שרת מבוסס במדינה שאליה תרצה לגשת. לרוע המזל, Netflix חוסם את מרבית חיבורי ה- VPN מטעם שותפי רישיון וחלקם תומכים רק בפלטפורמת הסטרימינג בשרתים מסוימים. כשמדובר בבחירת ה- VPN הנכון, לא רק שאתה צריך לוודא שנטפליקס נתמך, עליך לבדוק גם אילו מדינות זמינות כדי להתאים לצרכים שלך..

בצע אופטימיזציה לחיבור שלך

מכיוון שמכשירים אלחוטיים הם תריסר מטבעות, ידוע שהמרחק והחפצים בין הנתב לטלוויזיה שלך יכולים להשפיע על יציבות החיבור שלך, אבל מה שאתה באמת צריך לקחת בחשבון זה המרחק בין השרת לבית שלך. השימוש בשרת בצד השני של העולם סביר הרבה יותר להאט את החיבור שלך מאשר להתחבר לשרת שממוקם במדינה בה אתה גר. לפעמים צריך להתפשר על מנת לגשת לקטלוג הזרימה הנכון, אך עליך בחר תמיד שרתים קרובים יותר ככל האפשר.

מנהור מפוצל & תדרים שונים

השימוש בנתב VPN הוא אחת הדרכים האמינות ביותר לגישה לספריות הבינלאומיות של נטפליקס, אך זה מגיע עם חסרון - כל מכשיר המחובר לנתב יצטרך לבצע את אותן פשרות, כמו מהירויות איטיות יותר וחוסר יכולת לגשת לתוכן מקומי. למרבה המזל נתבים מפוצלים ומנהור רב-פסי יכולים לשמור על המכשירים האחרים שלך לפעול במהירות.

מנהור מפוצל הוא תכונה המובנית ב- VPN, ומאפשרת לך לבחור ולהשמיט מכשירים המנותבים דרך שרת ה- VPN. עם זאת, הדבר מציע רק ספקים מסוימים, לכן תמיד כדאי לבדוק את המדריך שלנו לפני שאתה רוכש מנוי. לחלופין, תמיד תוכל להגדיר את ה- VPN בתדר אחד (5 ג'יגה הרץ) ולחבר את המכשירים שלך לאחר (2.4 ג'יגה הרץ) בנתב רב-פסי.

כיצד לצפות בנטפליקס בטלוויזיה החכמה שלך עם מכשירי Android TV

אם הטלוויזיה החכמה שלך משתמשת ב- Android TV או ב- Amazon Fire TV כמערכת ההפעלה שלה, אז אתה במזל! כמעט כל VPN בכדור הארץ מציע אפליקציית אנדרואיד, ורבים מציעים גם אפליקציות Android TV ו- Amazon Fire TV. יש גם כמה OpenVPN של צד שלישי מצוין - ובמיוחד OpenVPN עבור אנדרואיד. אם אינך בטוח אם הטלוויזיה שלך תואמת, בדוק את השיקולים שלהלן.

עקוב אחר הצעדים שלהלן כדי להגדיר VPN באמצעות הטלוויזיה אנדרואיד שלך ולהתחיל לצפות בנטפליקס.

 1. התקן את אפליקציית Netflix מחנות Google Play.

 2. התקן אפליקציית VPN מחנות Google Play.

  טלוויזיות אנדרואיד יכולות להתקין ולהפעיל כל אפליקציית VPN של Android או Android TV. אפליקציות אנדרואיד טלוויזיה מותאמות טוב יותר לטלוויזיות חכמות, אך אפליקציית אנדרואיד רגילה תעבוד.

 3. השתמש באפליקציית VPN כדי להתחבר לשרת VPN בארה"ב.

 4. לחץ על לחצן הבית בשלט הרחוק שלך כדי לצאת מאפליקציית VPN בזמן שהיא עדיין פועלת.

 5. הפעל את אפליקציית Netflix והיכנס.

  לא משנה אם חשבונך אינו רשום בארה"ב, כעת עליך לראות את הקטלוג האמריקאי המלא של כותרות נטפליקס.

תוכנית הטלוויזיה "פארקים ופנאי" הוא אמת מידה טובה לוודא שאתה מציג את הקטלוג האמריקאי. ככל שיהיה במצב טוב, עכשיו אתה יכול פשוט ללחוץ על כותרת כדי לצפות בה.

כיצד לצפות בנטפליקס בטלוויזיה החכמה שלך עם אמזון Fire TV (Fire TV Stick)

 1. חפש את ספק ה- VPN שלך, או פשוט חפש "VPN" כדי לדפדף בספקים נתמכים.

  אתה יכול לעשות זאת באופן ידני באמצעות תיבת החיפוש בפינה השמאלית העליונה של מסך הטלוויזיה Fire, או להשתמש בחיפוש קולי עבור בעלי Gen Gen 2 עם שלט Alexa.

  VPN באפליקציית טלוויזיה אש

 2. התקן את האפליקציה והפעל אותה.

  אפליקציית ExpressVPN על מקלות אש

 3. התחבר לשרת VPN בארצות הברית.

  אפליקציית ExpressVPN מופעלת

 4. לחץ על לחצן הבית בשלט הרחוק שלך כדי לצאת מאפליקציית VPN בזמן שהיא עדיין פועלת.

 5. הפעל את אפליקציית Netflix והיכנס.

  לא משנה אם חשבונך אינו רשום בארה"ב, כעת עליך לראות את הקטלוג האמריקאי המלא של כותרות נטפליקס.

תוכנית הטלוויזיה "תאומים פיקס" אינו זמין לנו מנויי Netflix בבריטניה, לכן אנו מוצאים את זה מועיל לחפש אותו על מנת לוודא שאנו צופים בקטלוג בארה"ב. אם כבר במצב טוב, תוכלו פשוט ללחוץ על כותרת כדי לצפות בה.

כמה שיקולים

יתרון גדול בשימוש ב- VPN אנדרואיד על פני נתב VPN הוא בכך שקל להפעיל ולהשבית את ה- VPN כנדרש. עם זאת, ישנם כמה שיקולים שצריך לקחת בחשבון אם תבחרו בשיטה זו.

בדוק תאימות

באופן טבעי, נטפליקס הפסיקה את תמיכת האפליקציות לכמה טלוויזיות חכמות ישנות יותר בחוץ. יש פיתרון זמין עבור חלקים, אך רק אם המכשיר שלך מאושר על ידי Google. כדי להימנע מבעיות פוטנציאליות, הקפד לבדוק תאימות לפני הרכישה.

שקול לקנות מקל Fire Fire או מכשיר Android TV

אם לטלוויזיה החכמה שלך אין מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד, ייתכן שתרצה לשקול לקנות מכשיר טלוויזיה אנדרואיד או Amazon TV Stick. פשוט על ידי חיבור אחד ליציאת HDMI של הטלוויזיה הגדולה שלך, תשפר מאוד את הפונקציונליות שלה.

סטרימינג ב- 4K

רק מבחר מצומצם מאוד של מכשירים מאושרים ישחק תוכן של Netflix ברזולוציית 4K (אם יש לכם את התוכנית הנכונה ולפחות רוחב פס להורדה של 25 מגה ביט / שניות). לכן, אם ברצונך להזרים 4K, הקפד לבדוק שהמכשירים שלך תואמים.

VPN אינו נתמך ב- Fire TV

אם שירות ה- VPN שלך אינו נתמך על ידי חנות הטלוויזיה Fire Fire של אמזון, אתה יכול לטעון את כל אפליקציות ה- VPN של Android על מכשיר Fire TV. אנא עיין ב- VPN הטוב ביותר ל- Fire Stick לקבלת מדריך מלא כיצד לבצע זאת.

צפה בנטפליקס בטלוויזיה חכמה על ידי שיתוף החיבור שלך ל- Windows או macOS VPN

אפשר לשתף חיבור VPN מהמחשב האישי שלך או מקינטוש עם הטלוויזיה החכמה שלך. זו האופציה המסובכת ביותר להגדרה, והיא חסרה אלגנטיות מסוימת. אבל, אם אין לך נתב בעל יכולת VPN או חומרת אנדרואיד / Fire TV, זהו דרך לעקיפת הבעיה.

מכיוון שהמתודולוגיה היא הרבה יותר מעמיקה, הקדשנו לה מדריך נפרד שלם. עיין בשיתוף המדריך שלך לחיבור VPN לקבלת מידע נוסף על ביצוע פעולה זו ב- Windows ו- macOS באמצעות שילובי WiFi / Ethernet שונים.

כיצד להגדיר DNS חכם בטלוויזיה חכמה לצפייה בנטפליקס

שירותי DNS חכמים יכולים לבטל את חסימת Netflix בארה"ב על ידי פתרון שאילתות ה- DNS של הטלוויזיה החכמה שלך בארצות הברית.

הספציפיות משתנות לפי הגודל והטלוויזיה של הטלוויזיה שלך, אך בדרך כלל הגדרות DNS נמצאות על ידי כניסה לתפריט 'הגדרות' וניווט לקטע 'רשת'. בטלוויזיות סמסונג, למשל:

 1. לחץ על תפריט ב- מרוחק > רשת > סטטוס רשת > הגדרות IP > הגדרות DNS

 2. בחר "הזן ידנית."

 3. רשמו את הגדרות ה- DNS הנוכחיות שלכם (למקרה!)

 4. הזן את כתובת ה- DNS שניתנה לך על ידי ספק SmartDNS שלך.

 5. לחץ על אישור והפעל מחדש את הטלוויזיה שלך.

 6. הפעל את אפליקציית Netflix.

  לא משנה אם חשבונך אינו רשום בארה"ב, כעת עליך לראות את הקטלוג האמריקאי המלא של כותרות נטפליקס.

כמה שיקולים

בדומה לשיטות האחרות הנדונות במדריך זה, ישנם כמה שיקולים שצריך לקחת בחשבון אם בחרתם להשתמש בשיטה זו.

האם עלי לשנות את ההגדרות אזוריות בטלוויזיה?

לא, נטפליקס זמינה כעת בכל מקום על פני כדור הארץ (למעט סין, סוריה וצפון קוריאה), כך שאין עוד צורך לשנות את ההגדרות האזוריות של הטלוויזיה שלך כדי להוריד את האפליקציה..

הוא DNS חכם אמין יותר מ- VPN?

יש ויכוח שכתובות IP של שרת VPN קלות יותר לחסימת Netflix מאשר רזולוציות ה- DNS בהן משתמשים שירותי DNS חכמים. אבל במציאות, הרבה שירותים כאלה נחסמים גם על ידי נטפליקס.

המקצוענים

היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- DNS חכם על גבי VPN הוא בכך שניתן להגדיר את התצורה של ה- DNS החכם כמעט בכל מחשב המסוגל לאינטרנט. זה כולל קונסולות משחק, וכן, טלוויזיות חכמות.

יתרון נוסף הוא ש- DNS חכם מהיר יותר מ- VPN מכיוון שלא נעשה שימוש בהצפנה עתירת משאבים לאבטחת החיבור.

הרמאים

אם שירותי הסטרימינג המקומיים שלך אינם נתמכים על ידי ספק ה- DNS החכם שלך, אתה עלול למצוא אותם חסומים כשאתה מוגדר ל- DNS החכם. ואין דרך קלה בטלוויזיה חכמה פשוט להפעיל ולכבות DNS חכם.

שירותי DNS חכמים יעילים רק להזמנת דברים. תמורת תשלום חודשי דומה, VPN יאפשר לך להזרים את נטפליקס, להגן מפני מעקב ממשלתי שמיכה, להגן מפני מעקב אחר אתרים, לשמור על היסטוריית הגלישה שלך פרטית בעת השימוש ב- WiFi ציבורי, יאפשר לך לגשת לאתרים מצונזרים, לאפשר לך להסתובב בבטחה ועוד.

מדריכים נטפליקס שימושיים

ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix 2020 | נבדק & מאומת [יומי]

בטל חסימה של Netflix - כיצד לשנות את מדינת Netflix שלך

איך להשיג את נטפליקס בארה"ב באנדרואיד, אייפון ואייפד

נתקל בבעיות?

אם אתה מוצא את עצמך נתקל בבעיות באחת מהשיטות שלמעלה, יכולות להיות מספר סיבות לכך. אנו ממליצים לבדוק את מדריך פתרונות הבעיות שלנו ב- Netflix VPN כנמל השיחה הראשון שלך לפני שתפנה לצוות התמיכה בלקוחות ספקית ה- VPN שלך..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me