מדריך הפרטיות האולטימטיבי לביטקוין זהו המדריך האולטימטיבי אליו פרטיות ביטקוין. למד איך ל לקנות ביטקוין באופן אנונימי ובטוח! איך ל לבזבז אותו בלי לדאוג, ועוד! כמובן, נראה לך איך לעשות זאת קנה VPN באופן אנונימי, עם זאת, ניתן להשתמש באותו התהליך לרכוש כמעט כל מוצר שמקבל את Bitcoins בעילום שם. עם זאת, שימו לב כי יש צורך למסור מוצרים פיזיים לכתובת פיזית ו / או לאסוף אותם באופן אישי. זוהי גרסה מעודכנת של מדריך שפרסמתי במקור באתר זה כבר בשנת 2013. מאז, דברים רבים השתנו. ה ערך הביטקוין ירה דרך הגג, אתרי מסחר ידועים כמו הר. Gox נסגרו, והרבה יותר מזה. במקומות מסוימים, עכשיו אתה יכול אפילו לקנות ביטקוינים ממכונות כספומט!

מה זה ביטקוין?

ביטקוין הוא ה- cryptocurrency המקורי. זהו מטבע וירטואלי מבוזר ומקור פתוח הפועל באמצעות טכנולוגיית peer-to-peer (P2P) (כמו שעושים BitTorrent ו- Skype). כמו כסף מסורתי, אתה יכול לסחור בביטקוין עבור סחורות או שירותים (כגון מנוי VPN) ולהחליף אותו במטבעות אחרים. אולם בשונה ממטבעות מסורתיים, אין "מתווך", כמו בנק בשליטת מדינה.

מה זה ביטקוין? (v2)

מה זה ביטקוין? (v2) מה זה ביטקוין? (v2)

במקום זאת נוצרים ביטקוין באמצעות תוכנת מחשב בחינם, בקצב צפוי הנקבע על ידי כמות עיבוד העיבוד המוקדשת לדורם. תהליך זה מכונה כריית ביטקוין. בתיאוריה, כל אחד יכול לעשות את זה. ביטקוין אינו דבר פיזי; זהו אלגוריתם קריפטוגרפי המורכב ממפתח ציבורי ומפתח פרטי. ישנם ספקים שמוכרים שטרות ומטבעות פיזיים הנקובים בביטקוין, אך מה שהם באמת מוכרים הוא מפתח פרטי (בדרך כלל מוגן על ידי חותם שעליך לשבור) יחד עם מפתח ציבורי בו תוכלו להשתמש כדי לאמת את היתרה.


כריית ביטקוין

בפועל, כריית ביטקוין דורשת כמות עיבוד גדולה - עד כדי כך שהכרייה אינה מעשית עבור רוב האנשים. עם זאת, ניתן להצטרף לבריכת כריית ביטקוין (או ארגון דומה) בכדי לסייע בפיזור העלויות (והתגמולים). העלות האסורה על כריית ביטקוין אחראית בחלקה לשיגעון הנוכחי לצורך כריית cryptocur מטבעות אלטרנטיביים כמו Ethereum, שיש לה נקודת כניסה נמוכה בהרבה מכרייה עבור Bitcoins. כריית ביטקוין אינה מוקד המאמר הזה, אבל אם אתם מעוניינים בנושא אז יש כאן מאמר מצוין. יתכן שאתה מעוניין במדריך לכריית Ethereum שלנו.

מטבעות קריפטוק אחרים

מדריך הפרטיות האולטימטיבי לביטקויןמאז שחרורו של ביטקוין בשנת 2009, פותחו מספר רב של מטבעות וירטואליים וירטואליים אחרים. לרבים כאלה יש תכונות המציעות יתרונות ברורים על פני ביטקוין (כולל היותם אנונימיים יותר). אף אחת מהאלטרנטיבות הללו לא הצליחה להשיג שום דבר שקרוב לפופולריות של ביטקוין. זה מגביל את התועלת שלהם בעולם האמיתי כשאתה רוצה לקנות דברים.

ביטקוין ואנונימיות

ישנם שני צדדים לביטקוין בכל הקשור לאנונימיות. הדבר הראשון להדגיש הוא כי ביטקוין אינו אנונימי מטבעו. עם זאת, ניתן לעשות זאת כך (לפחות במידה גבוהה). אנא זכור תמיד כי לעולם אין להבטיח 100% אנונימיות. מרכזי בתפיסת הביטקוין הוא הבלוקצ'יין. זהו בעצם ספר ציבורי שרושם עסקאות ביטקוין. עסקאות בטופס המשלם X שולחות את Y bitcoins ל- מקבל התשלום Z משודרות לרשת הביטקוין כדי לראות את כל העולם. מכאן שמבחינה זו ביטקוין הרבה פחות אנונימי מאשר, למשל, מזומנים ישנים וטובים. כפי שמציין סרחיו לרנר, מנכ"ל חברת Certimix הארגנטינאית, "הפרטיות אינה נאכפת על ידי עיצוב פרוטוקול הביטקוין. אם אתה משתמש שוב ושוב באותה כתובת כדי לקבל כסף ממשתמשים אחרים, כל אחד מהם יגלה שהאחרים שלחו לך כסף." אפשר לרכוש ביטקוינים ולהחזיק כתובת ביטקוין מבלי לחשוף את זהותך האמיתית. אולם זה מספק רק צורה של שם בדוי. בעלי עניין יכולים להשתמש בטכניקות ניתוח נתונים מתקדמות כדי לחפש דפוסים לניתוח אנונימי של משתמשים. ניתוח נתונים כה רחב ומתוחכם הוא כל המודל העסקי של גוגל ופייסבוק. עם זאת ... אתה יכול להשתמש בטכניקות ערבוב של ביטקוין כדי לבלבל עוד יותר מי עשה מה עם Bitcoins. על ידי החלפת אקראי של בעלות על Bitcoins, טכניקות כאלה מקשות מאוד על דה-אנונימינציה באמצעות ניתוח נתונים. אם אתה רוכש ומחזיק אותם מבלי לחשוף את זהותך, ואז מערבב אותם כראוי, Bitcoins יכולים להרשות לעצמם רמה גבוהה של אנונימיות בעת ביצוע עסקאות. אני דן בדרכים לערבב ביטקוינים בהמשך המדריך הזה. כדי להבין יותר כיצד פועלת ביטקוין והבלוקצ'יין, המדריך האולטימטיבי, 3500 מילים, פשוט באנגלית לבלוקצ'יין מאת מוהיט ממוריה, הוא מבוא פנטסטי, כמו גם המדריך שלנו שהוסבר על בלוקצ'יין..

מזלג הקשיח של ביטקוין

מדריך הפרטיות האולטימטיבי לביטקויןמכיוון ששום דבר לא קל אי פעם, ב -1 באוגוסט 2017 ביטקוין התפצל לשני מטבעות נגזרים: ביטקוין קלאסי (BTC או XBT) וביטקוין מזומן (BCH או BCC). פיצול זה ידוע בשם המזלג הקשיח של Bitcoin Cash והסיבות הטכניות ביותר.

BTC Vs. BCH

אם היה לך ביטקוין בארנק שלך והיית ברשותך המפתחות הפרטיים, אז אתה רשאי כעת לתבוע מספר שווה של מטבעות ביטקוין קאש. כך, אם ב -1 באוגוסט 2017 היה לך ארנק עם ביטקוין אחד, עדיין יש לך את הביטקוין הזה ועכשיו אתה יכול גם לתבוע מטבע ביטקוין אחד (BCH). אם אתה רק מתחיל עם Bitcoins, תצטרך להחליט בין רכישת ביטקוין קלאסית או ביטקוין מזומן. כמה נקודות שכדאי לזכור הן:

 • ביטקוין קלאסי מבוסס הרבה יותר טוב וספקים רבים יותר מקבלים אותו כאמצעי תשלום.
 • מרבית ארנקי הביטקוין והחלפות רבות אינן מקבלות ביטקוין מזומן.
 • עם זאת, Bitcoin Cash מאפשר יותר עסקאות בשנייה. זה מתרגם לתשלומים מהירים יותר ולעמלות נמוכות יותר.
 • 1,500 בלוקים נוספים הוטחו על רשת הביטקוין מזומן מאשר על המקורית.
 • מחיר השוק של ביטקוין מזומן השתנה מאוד במהלך החודש האחרון, אך באופן כללי הוא צמח מתמיד.

כאמור, מאמר זה נכתב חודש בלבד לאחר המזלג הקשה. יהיה מעניין לראות כיצד המצב מתפתח. לצורך מאמר זה, אני מניח שמשתמשים בביטקוין רגיל (קלאסי). עם זאת, למרות שיכולים להיות הבדלים גדולים בין המטבעות מבחינת השקעה (עליהם אני לא מוסמך להגיב), כמעט ואין הבדל בקצה הקדמי של השימוש בהם. אכן, הם מבוססים על אותו קוד. ככזה, תוכלו לצפות לראות גרסאות ביטקוין מזומנים רבות יותר של תוכנות ביטקוין קיימות בעתיד, מכיוון שהצמדת הצבעים למטבע החדש כמעט קלה ביותר.

ארנק הביטקוין האנונימי שלך

כדי לעשות משהו עם ביטקוין אתה צריך ארנק ביטקוין. זו תוכנה המאחסנת את הביטקוין שלך ומאפשרת לך לשלוח ולשלוח (כלומר לשלם עבור דברים עם) Bitcoins. כמו ברוב הדברים בביטקוין, יש מספר כמעט מוחץ של אפשרויות זמינות.

סוגי ארנקי ביטקוין

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להחליט אם אתה רוצה ארנק נייד, אינטרנט או שולחן עבודה. לכל סוג יש יתרונות וחסרונות משלו. הסוגים העיקריים הם:

 • ארנק שולחן עבודה - האפשרות המאובטחת ביותר, נותנת לך שליטה מלאה על הארנק. זה גם אומר שאתה האחראי הבלעדי לגיבוי ואבטחת הארנק שלך.
 • ארנק נייד - מאוד שימושי, מכיוון שאתה יכול לשאת אותו בכיס שלך ולהשתמש בו כדי לשלם עבור דברים בחנויות או להחליף כספים באופן אישי. אם אתה מאבד את הטלפון שלך, עם זאת, נפרד מהביטקוין שלך!
 • ארנק אינטרנט - בהחלט סוג הארנק הנוח ביותר, שכן אתה יכול לגשת אליו כמעט מכל מקום. ארנקים ברשת הם גם הארנק הפחות מאובטח, מכיוון שהם מוחזקים בשרת על ידי צד שלישי. פירוש הדבר שעליך לסמוך על אתר האינטרנט המארח את הארנק שלך שלא יסתפק בכסף שלך. בנוסף, בעיות בשרת או בחברה שנסגרות פתאום עלולות לגרום לאובדן כסף. לכן לעולם אל תשתמש בארנקי רשת טהורים כדי לאחסן סכומי כסף גדולים.

קיימים גם ארנקי חומרה המיועדים לאחסון Bitcoins במצב לא מקוון, וארנקים פיזיים (בעיקרון תדפיס מסוג המפתחות הפרטיים שלך). טקטיקה מומלצת היא לאחסן חיסכון גדול באופן מאובטח ככל האפשר (רצוי לא מקוון), תוך שמירה על כמות קטנה של ביטקוין בארנק ביטקוין אנונימי לביצוע פעולות..

אפשרויות ארנק

הצהרת אחריות!

אני ו- BestVPN.com לא יכולים לקחת שום אחריות לביטחון או לכנות של תוכנה, אתר ושירות כלשהו המופיעים במדריך זה. ניסיתי לרשום רק אפשרויות פופולריות ובעלות מוניטין, אבל אין לי דרך לדעת אם לאפליקציה מובנה תוכנה זדונית, או שמנהלי אתר יחליטו לפתע להפסיק עם חסכונות הביטקוין שלכם. זה, למעשה, די בדיוק מה שקרה להר. Gox, שטיפלה בעבר בלמעלה מ- 70% מכל עסקאות הביטקוין ברחבי העולם. אז אנא היזהר.

בחירת ארנק

בחירת ארנק ביטקוין (לא אנונימי) היא החלטה חשובה וכדאי שתחקור לעומק. אין דבר כזה ארנק הביטקוין המושלם - לכולם יש את היתרונות והחסרונות שלהם. מקום טוב להתחיל בו הוא bitcoin.org, המספק רשימת אפשרויות טובה. לא משנה מה הארנק שתבחרו, כדאי מאוד להצפין באופן מאובטח ולבצע בו גיבויים קבועים.

הכנס אלקטרום

בחרתי אלקטרום כארנק שלי למדריך זה. זהו קוד חופשי, מבוזר וקוד פתוח. אני אוהב את העובדה שזה נותן לי שליטה מלאה על הכסף והעמלות שלי. הוא מציע גם אימות דו-גורמי (2FA) כדי לסייע במניעת גניבת הביטקוין שלי. למרות שהקוד עבור אלקטרום הוא קוד פתוח, אני עדיין צריך לסמוך על כך שהמפתחים שלו לא מעדכנים את הקוד במשהו מגעיל ושהוא נשאר ארנק ביטקוין אנונימי לשימוש. האלטרנטיבה תהיה אפשרות לבחור ארנק כמו Armory שמשתמש באימות הצומת המלא (Bitcoin Core) כדי לאמת ולהעביר עסקאות ברשת הביטקוין. ביטקוין Core מאוד מאובטח אך דורש 145GB שטח בכונן שלי. אם הייתי מאחסנת כמות גדולה של ביטקוין הייתי משתמש בארנק Core Core. עם זאת, מכיוון שאני זקוק רק לכמות קטנה של ביטקוין בכדי לקנות שירות VPN, אני רואה בכך שימוש יתר.

ארנק ביטקוין

להלן הארנק החדש שלי אלקטרום ביטקוין. אם אתה מרגיש נדיב, אתה תמיד יכול לשלוח לי קצת ביטקוין באמצעות הכתובת שמוצגת למעלה! החיסרון העיקרי עם אלקטרום הוא בכך שהיא חושפת מידע לצד שלישי. הוא משתמש בשרתים מרכזיים שיכולים לשייך את התשלומים שלך יחד ולרשום את כתובת ה- IP שלך. אם אתה מוטרד מהשרת המרכזי שיחבר את התשלומים שלך יחד (שלא ממילא לא נרשם ל- IP האמיתי שלך), אתה יכול למתן זאת על ידי יצירת ארנק חדש בכל פעם שאתה מבצע עסקה. תוכל גם לנצל את הפונקציונליות של Electrum Tor כדי להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך משרת מרכזי. (בחרתי להתחבר לשרת יחיד .onion לפרטיות מקסימאלית.) אלקטרום זמינה עבור Windows, macOS, Linux ואנדרואיד, אך היא אינה זמינה כארנק אינטרנט. ביקורות על גרסת אנדרואיד של Electrum בחנות Play מאכזבות, אז אני אעמוד בגירסת Windows. אם זה היה לשימוש אישי בלבד, הייתי משתמש בגירסת לינוקס. עם זאת, לחלונות יש קהל רחב בהרבה מבחינת הקוראים במדריך זה. הקדמה טובה להתקנה והגדרת תצורה של אלקטרום ב- Windows זמינה כאן. מדריך למתחילים טוב לשימוש באלקטרום זמין כאן. בעת הורדת ארנק כלשהו מהאינטרנט, הקפד לאמת את חתימתו הדיגיטלית.

כיצד לקנות ביטקוין באופן אנונימי

ישנן דרכים רבות לקנות ביטקוין באופן אנונימי. אלה משתנים בהתאם למדינה בה אתם נמצאים. לכן עדיף לחפש באינטרנט אפשרויות זמינות באזור שלכם. כיצד לקנות Bitcoins מספק רשימת משאבים מצוינת כמעט לכל מדינה. באופן אידיאלי, אתה רוצה לקנות Bitcoins באופן אנונימי ככל האפשר, כך שלא ניתן לייחס לזהותך בעולם האמיתי. באופן כללי, יש שלוש גישות עיקריות שתוכלו לנקוט בהן. בסדר גס של אנונימיות, מהנמוך לגבוה ביותר:

1. קנה ואז מערבבים

זו אינה השיטה האנונימית ביותר לקנות ביטקוינים, אך היא הנוחה ביותר. זה בכל זאת מבטיח מידה גבוהה של אנונימיות. בשיטה זו אתה לא קונה ביטקוין באופן אנונימי בכלל. אתה פשוט רוכש אותו מחילופי ביטקוין אוטומטיים כמו CoinBase. כדי להפוך את הביטקוין לאנונימי יותר, מכבסים אותו באמצעות שירות "מיקסר". שירות מיקסר בעצם אנונימי את הביטקוין שלך על ידי החלפתו עבור ביטקוין אחר שאין לו קשר אליך. זה מקשה מאוד לעקוב אחר השרשרת אליך. קשה, אך לא בלתי אפשרי. שירותי כביסה בביטקוין אינם כמובן בחינם. כמעט כל ההחלפות האוטומטיות מחייבות אותך להוכיח את זהותך בעולם האמיתי. במקרה זה, קל לקבוע שרכשת ביטקוין, אך לא מה שקורה אליו לאחר שהוא מעורבב. אסתכל על ערבוב ביטקוין בהמשך מדריך זה. אתה יכול גם לערבב ביטקוין שנרכש באופן אנונימי יותר כדי להגדיל עוד יותר את האנונימיות שלו.

2. קנה באינטרנט ממוכר

אתרי אינטרנט כגון LocalBitcoins.com או # chatcoin-otc IRC צ'אט ב- Freenode (otc = over-the-counter) מאפשרים לכם לפגוש מוכרי ביטקוין פרטיים ברשת. אתה יכול לקנות ביטקוין באופן אנונימי בדרך זו מבלי לרשום את שמך האמיתי בשום מקום. מכיוון שהמוכר הוא אדם פרטי, ההתחקות אחר העסקה קשה בהרבה מאשר אם היא נעשתה באמצעות חילופי דברים גדולים ומרכזיים שבהם הכל נרשם. ביטקוין otc # bitcoin-otc משתמש במערכת משוב מעורבת למדי. כדאי להקדיש זמן להבין את זה. יהיה עליך לבטל חשיפה של אמצעי התשלום עם המוכר. רשימת לקוחות IRC הנה. מוכרים פרטיים עשויים לקבל כל מיני אמצעי תשלום - עד וכוללים מפגש באופן אישי לתשלום במזומן.

3. מכונות כספומט של ביטקוין

ישנם כיום מקומות רבים בעולם בהם ניתן לקנות ביטקוין על ידי הכנסת מזומנים למכונת כספומט. אם ברצונך להשתמש בכספומט של ביטקוין בצורה אנונימית ככל האפשר, הקפד לבחור אחד שאינו דורש שום תוקף אישי (זה תלוי במפעיל הכספומט).

קנו ביטקוין על ידי Bitcoinnect 比特 通 購買 比特 幣

קנו ביטקוין על ידי Bitcoinnect 比特 通 購買 比特 幣 קנו ביטקוין על ידי Bitcoinnect 比特 通 購買 比特 幣

רוב הכספומטים בביטקוין ממוקמים בחנויות ובמקומות דומים. זכור שרוב אלה חותמו מערכות אבטחה במעגל סגור טלוויזיה במעגל סגור. גורמים מעוניינים יוכלו, בתיאוריה, להשתמש באלו כדי לאנונימ אותך.

הניסיון שלי

השתמשתי ב- LocalBitcoins.com כדי לקנות את הביטקוין שלי. זהו שוק מקוון בינלאומי למסחר בביטקוין באופן אישי. לקבלת אנונימיות מירבית, אתה יכול לחפש מישהו שגר בקרבת מקום ולקבוע עימם פגישה פנים אל פנים כדי לקנות ביטקוין אנונימי במזומן. לחלופין, אתה יכול לקנות באופן מקוון ולשלם בהעברה בנקאית או בשיטה מוסכמת אחרת. האפשרויות לכך כוללות הפקדה בבנק במזומן, מזומן שנשלח בדואר ותשלום בכרטיסי מתנה. לידיעתך, מזומן, כרטיסי מתנה ותשלומים דומים אינם מכוסים על ידי מערכת ההנחיות של LocalBitcoins.com כברירת מחדל. ציוני אמון הקונים יכולים לעזור במתן בעיה זו. עם זאת, תשלומי כרטיס במזומן וכרטיסי מתנה הם עדיין בין הדרכים המסוכנות ביותר לקנות ביטקוין מבחינת הפוטנציאל להפסיד את כספכם. לכן אני ממליץ בחום רק לבצע רכישות ביטקוין קטנות בדרך זו.

התהליך

כיצד: לקנות Bitcoins ב- LocalBitcoins.com

כיצד: לקנות Bitcoins ב- LocalBitcoins.com כיצד: לקנות Bitcoins ב- LocalBitcoins.com

 1. רישום חשבון באתר LocalBitcoins.com. לשם אימות אתה זקוק לכתובת דוא"ל חוקית, אך אין כל מניעה להשתמש בחשבון דוא"ל חד פעמי לשם כך. שים לב שאם אתה משתמש בכתובת דוא"ל חד פעמית, לא תקבל הודעות והתראות. עם זאת, אתה יכול לגשת ישירות דרך האתר.

 2. בשלב הבא חפש כדי למצוא מוכר התואם את הקריטריונים שלך.

  ביטקוינים מקומיים לשם השוואה, הנה מחירים ב- USD. ב- 25 באוקטובר 2017 רשמה CoinBase את מחיר הביטקוין במחיר של 5,482.36 $. כפי שאתה יכול לראות, המחירים הרשומים על ידי מוכרים פרטיים של LocalBitcoins.com הם גבוהים משמעותית מזה. כזה הוא מחיר הפרטיות.ביטקוינים מקומיים יותר ויותר נפוץ המוכרים לדרוש מהקונים להוכיח את זהותם. למרות שאני בטוח שיש לכך הרבה סיבות טובות לחלוטין (כמו מאבק בהונאה), זה מנוגד לרעיון לקנות ביטקוין בעילום שם. לפיכך סיננתי תוצאות עם המסננים 'SMS לא חובה' ו- 'מזהה לא חובה'. שים לב שגם עם מסננים אלה שנבחרו, מוכרים רבים ביקשו, למעשה, תעודת זהות באותיות הקטנות שלהם. אחרים לא ימכרו למשתמשים ב- VPN או ב- Tor.

 3. בדוק את פרופיל סיכוייךסחר ביטקוין מוכר זה אינו הזול ביותר, אך הוא בעל 500 עסקאות בעלות ציון משוב של 98% ואינו דורש בדיקת תעודת זהות. הוא גם מתיר רכישות בעת שימוש ב- VPN או ב- Tor, למרות שלא מומלץ להשתמש ב- Tor. לצורך מדריך זה, אני הולך לשלם באמצעות העברה בנקאית. זה קל, אך עדיין מקנה מידה נאותה של פרטיות שכן אני עוסק במוכר פרטי פרטני. בנוסף, אני מתכנן לכבס את הביטקוין אחר כך! מצאתי המון מוכרים המקבלים צורות שונות של מזומן ו / או תשלום כרטיס כרטיסים מצד קונים אנונימיים. ראוי לציין שבאופן כללי, ככל שהתשלום מקבל אנונימי יותר, כך העלות לביטקוין גבוהה יותר - והסיכון לאבד את כספכם גבוה יותר. המחיר לתשלום באמצעות קודי כרטיסי אמזון היה מעל פי שניים משער החליפין של ביטקוין.
 4. קנו את הביטקוין

  מדריך הפרטיות האולטימטיבי לביטקוין המטבעות המבוקשים מוחזקים בפקדון (כלומר באופן זמני על ידי LocalBitcoins.com) עד לקבלת המוכר תשלום. עליכם לבצע את התשלום לפני סיום חלון התשלום, או LocalBitcoins.com יבטל את הסחר. מערכת נאמנות זו נועדה להגן על הקונים והמוכרים כאחד. אם אחד הצדדים בעסקה מדווח על בעיה, LocalBitcoins.com יאחז בביטקוין עד ששני הצדדים יהיו מאושרים. במידת הצורך זה יספק בוררות. תשלום באמצעות העברה בנקאית אינו אנונימי במיוחד, שכן המוכר יקבל מספר עסקת בנק. עם זאת, אני מתכנן להוסיף לעילום שם את הרכישה על ידי העברת הכספים לארנק אחר ואז מכבסת אותם. לאחר ששילמתם למוכר, בדרך כלל יש המתנה קצרה להשלמת תהליך ההעברה ולאישור התשלום. לאחר שהמוכר אישר את התשלום, הביטקוין משתחרר מהנחית וזוכה בארנק LocalBitcoins.com שלך. LocalBitcoins.com יוצר זאת כאשר אתה מגדיר חשבון חדש. ביטקוינים מקומיים אתה יכול לבדוק עסקאות בארנק שלך LocalBitcoins.com. כמו eBay, LocalBitcoins.com מסתמך על מערכת מוניטין. לכן אתה צפוי להשאיר משוב על המוכר לאחר השלמת סחר.

 5. העבר את הביטקוין לארנק פרטי

  למרות שאינך נחוץ בהחלט אם אתה רק רוצה לבלות את הביטקוין שלך באופן גלוי, זה משפר את פרטיותך וגם את האבטחה (בהנחה שאתה שומר על הארנק הפרטי שלך אי-שם מאובטח). לפרטיות מקסימאלית עליכם ליצור כתובת ארנק חדשה בכל פעם שתעבירו כספים. זה עוזר למנוע מיריב לקשר בין עסקאות ביטקוין שונות שאתה מבצע יחד. שלח ביטקוינים

 6. לשלוח ביטקוין לארנק שלך (או בכל מקום אחר, לצורך העניין) זה קל. פשוט הזן את כתובת הארנק ואת הסכום שאתה רוצה לשלוח. שימו לב כי העברות כפופות לתשלום עסקת רשת ביטקוין. שולח ביטקוינים

 7. לאחר מספר דקות, הביטקוין אמור להופיע בארנק האישי שלך (ארנק מס '1). יש! אם אתה חושש כי בעלי עניין עשויים להתחקות באופן פעיל אחר עסקאות הביטקוין שלך, כעת עליך ליצור ארנק חדש שני (ארנק מס '2) ולהעביר את הכספים שלך אליו.

לא קשה ליריב להתחקות אחר העברות מכל מקום שקנית את המטבעות לארנק מספר 1. לדוגמה, LocalBitcoins.com יודע את הכתובת של הארנק מספר 1. על ידי שליחת המטבע מהארנק מספר 1 לארנק # 2, אתה יכול לטעון באופן סביר אפס ידע או אחריות לגבי מה שקורה לקרנות בארנק 2. כל מה שאתה צריך זה תירוץ מתקבל על הדעת מדוע העברת את הכסף לאדם אחר. אם אתה מתכנן לערבב את הביטקוין שלך, יש ליצור את הארנק מספר 2 באינטרנט האפל של Tor Hidden Services. אלקטרום טוב לזה שכן הוא תומך ב- Tor. אפשרות טובה נוספת היא ליצור ארנק באתר .onion של Blockchain.info. תלוי במודל האיום שלך וכמה הייתה הרכישה הראשונית שלך אנונימית, כעת תוכל להתחיל לבזבז את הביטקוין שלך. לחלופין, תוכלו לשפר עוד יותר את האנונימיות על ידי ערבוב הביטקוין לפני שתוציאו אותו.

ערבוב ביטקוין

הרעיון שעומד מאחורי ערבוב ביטקוין הוא לבלבל בין שובל העסקאות. זה חשוב אם אתה מעריך פרטיות, מכיוון ש- blockchain ביטקוין הוא ספר חשבונות שרשום את כל העסקאות. תהליך הערבוב מחלק את הכספים שלך לחלקים קטנים יותר ומערבב אותם עם חלקים קטנים אקראיים מכספי הביטקוין של אנשים אחרים. בסופו של דבר מטבעות חדשים לחלוטין. זה עוזר לנתק כל קישור בינך לבין המטבעות שרכשת. ערבוב ביטקוין שימושי במיוחד אם רכשת גלוי את הביטקוין שלך, כלומר מישהו יכול להתחקות בקלות אחר העסקאות שלך לזהותך האמיתית. אם כבר נקטת צעדים לרכישת הביטקוין באופן פרטי, ערבוב עשוי להיות יתר על המידה. עם זאת זה יעזור בהמשך לאנונימיות של תשלומי הביטקוין שלך. ראוי לציין כי ערבוב נכון של ביטקוין יסייע לכם להגן עליכם לא רק עכשיו, אלא גם אם כלים וטכניקות עתידיות יכולים להתחקות אחר עסקאות ביטקוין היסטוריות..

בלנדר ביטקוין

המדריך למתחילים הטוב ביותר לנושא המורכב של ערבוב ביטקוין שאני יודע עליו מתפרסם על ידי ביטקוין בלנדר (אך אינו ספציפי לשירות זה). להלן מפורטות סיכומי המפתח לגבי ערבוב ביטקוין. עם זאת, אני ממליץ לך בחום לקרוא את מסמך הביטקוין-בלנדר, מכיוון שהוא נכנס לפרטים הרבה יותר בנושא זה, המתמחה בהרבה ממה שנמצא במסגרת מדריך כללי זה.

מערבלי ביטקוין

על מנת לערבב ביטקוין אתה זקוק לשירות מערבל ביטקוין (המכונה גם כוסית ביטקוין). שיטות עשה זאת בעצמך לערבוב Bitcoins קיימות באמצעות אתרים כמו LocalBitcoins.com. עם זאת, זה לא מומלץ, מכיוון שהוא לא באמת מסיר את הנגיעה וזה עשוי לדרוש אמון באתרי אינטרנט הכפופים לצווי צווי למידע. השימוש ב- CoinJoin יכול לעזור בשיפור האנונימיות בעת ערבוב DIY, אך יש לקחת בחשבון רק אם אתה באמת יודע מה אתה עושה בכל מה שקשור לניתוח ביטקוין ובלוקצ'יין. מערבלים ביטקוין הם שירותים מרכזיים השומרים על עתודות גדולות של ביטקוין נקי. תמורת דמי שירות, הם מאפשרים לך להחליף את הביטקוין שלך בביטקוין נקי. מערבלי ביטקוין מגיעים בשני טעמים בסיסיים - מערבלי טור ומיקסרים קלים (אינטרנט רגיל).

מערבלי טור

מערבלים של Tor קיימים רק ב- Tor Hidden Services (המכונה האינטרנט האפל), ולכן הם האפשרות הטובה ביותר לאנונימיות מירבית. מבחינת החיסרון, מפעילי השירותים הללו הם אנונימיים בעצמם. המשמעות היא שאין שום מניעה להיעלם עם המטבעות שלכם! בנוסף לכל אלה, מערבלים של טור חשופים במיוחד להונאות דיוג (ראה להלן). מערבלים שהוקמו מערבלים עם מוניטין חזק בקרב קהילת הביטקוין כוללים:

 • בלנדר ביטקוין (http://bitblendervrfkzr.onion)
 • Grams Helix (http://grams7enufi7jmdl.onion/helix)

כשמשתמשים במיקסר Tor, עליך תמיד להשבית JavaScript בדפדפן Tor. ביטקוין Javascript

מערבלי קלירווב

מערבלים של Clearweb קיימים באינטרנט הרגיל. רובן חברות רשומות כחוק. המשמעות היא שניתן יהיה להזמין אותם למידע על עסקאות. עם זאת, שירותים רבים כאלה מבטיחים לשמור ללא יומנים או מידע אישי. מערבלים רבים של רשת גלויה משתמשים ב- CloudFlare. זה נהדר להגנה על אתרי האינטרנט שלהם מפני התקפות DDoS (Distribution Denial of Service), אך טומן בחובו סיכוני פרטיות. סיכון אחד כזה הוא לרוב הדרישה להפעלת JavaScript על מנת להתמודד עם Captchas. היתרון העיקרי של מערבלים נקיים הוא שהסבירות הרבה פחות להסתפק בכסף שלך (אם כי שום דבר לא ניתן להבטיח 100%). השימוש שלהם בתעודות HTTPS רגילות גורם לכך גם הרבה פחות סביר שתהפוך לקורבן של הונאת דיוג. אתה יכול, כמובן, להתחבר למערבלים קלים באמצעות דפדפן Tor או VPN כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלך מהמערבל. זה ישפר את פרטיותך, אך אינו אנונימי באמצעות מערבל Tor. העצה שמפרסם LocalBitcoins.com לגבי הסכנות בהעברת כספי ביטקוין על פני טור, נכונה גם כאן.

היזהר מהדיוג

האינטרנט מוצף בקישורים מזויפים לאתרי מיקסר ביטקוין. אפילו אתרי אינטרנט פופולריים ופרופיליים גבוהים יכולים להביא קישורי דיוג מזויפים. מרבית אתרי המיקסר של Clearweb משתמשים ב- HTTPS. אם שמות הדומיינים נראים לגיטימיים ולאתר יש אישור HTTPS תקף (חפש מנעול סגור בשורת הכתובות), האתר בטוח בהחלט מקורי. לא ניתן לומר את אותו הדבר באתרי מערבל של Tor, אשר אין בהם שמות דומיין המוכרים היטב או משתמשים בתעודות HTTPS. אכן, אתרי אינטרנט מסוימים של דיוג נראים משכנעים מאוד, כך שאפילו משתמשים המכירים את האתר המקורי עשויים להטעות. למיטב ידיעתי, הקישורים המופיעים במאמר זה הם אמיתיים, אך אינני לוקח שום אחריות עליהם. כך גם אמינות השירותים, גם כאשר הם אמיתיים. אנא עשה מחקר משלך לפני שתבטח באף אתר עם הביטקוין שלך.

תכונות חיטוב של מיקסר ביטקוין

אפילו בעת ערבוב ביטקוין, יריב נחוש עשוי להיות מסוגל להשתמש בטכניקות ניתוח blockchain (הדומה באופן עקרוני למתאם תנועה) כדי להתחקות אחר מסלול הביטקוין. על מנת להתמודד עם איום זה, לעיתים קרובות מערבלים מציעים חלק או את כל מאפייני ההטלה הבאים:

 • דמי שירות אקראיים - מכיוון שעמלת שירות קבועה ב- blockchain עשויה לספק מושג לגבי אופן השימוש במערבל..
 • עיכוב אקראי - זה מקשה על קשירת עסקאות שנכנסות לארנק ויציאתן.
 • משיכות מרובות - זה מאפשר לך לקבל את המטבעות המעורבים באמצעות מספר עסקאות וכמה ארנקים על מנת להסתיר את העסקה.

לקבלת אנונימיות מירבית, עליכם לנצל את כל התכונות הזמינות הללו.

ניתוח Taint

כשמערבבים ביטקוין, "נגוע" הוא הקשר בין המטבעות הישנים שלך לבין החדשים. 0% נגע = אין חיבור בכלל. בעבר, Blockchain.info הציע כלי "ניתוח קלפים" בחינם המאפשר לך לבדוק ידנית אם זה קל. עם זאת, זה סגר את הכלי הזה, ובזמן הכתיבה, אין שום אלטרנטיבה אמיתית.

הניסיון שלי

בחרתי להשתמש במיקסר Tor פופולרי Helix by Grams, המציע את התכונות הבאות:

 • דמי שירות סטנדרטיים (2.5%)
 • עיכוב הניתן להתאמה אישית (לא חובה, עד 24 שעות)
 • משיכות כתובות מרובות (לא חובה)
 • אופציונלי 2FA (אימות דו-גורמי)

דמי השירות אינם אקראיים, אבל אני יכול לחיות עם זה. חשוב יותר למטרה של מדריך זה, הוא כי עסקאות דורשות מינימום נמוך למדי של 0.01 BTC (כביכול, הייתי צריך למלא את הכספים בארנק שלי מעט בשביל השלב הזה). אתה יכול להירשם לחשבון, אך בחרתי באפשרות Helix Light (מיקס מהיר).

 1. צרו ארנק ביטקוין חדש, אליו יישלח הביטקוין המעודכן והבלתי מעורער החדש. בואו נקרא ארנק המיקסר הזה מס '3. אני מערבב כספים שהונחו בארנק מספר 2 שיצרתי קודם.
 2. Grams Helix הוא מערבל Tor, ולכן הוא זמין רק דרך רשת Tor Hidden Services. כך אני מפעיל את דפדפן ה- Tor ומבקר (http://grams7enufi7jmdl.onion/helix).
 3. בלשונית Helix Light פשוט הזן את כתובות ארנק הביטקוין שאליה תרצה שהמטבעות יישלחו (ארנק המיקסר מספר 3, במקרה שלי). אתה יכול לשלוח את המטבעות עד חמש כתובות שיעזרו לטשטש את העסקה.הליקס
 4. לאחר מכן מסופקת לך כתובת ארנק ביטקוין שתשלח אליך מטבעות "מלוכלכים". שלחתי את אלה מהארנק מספר 2. הליקס אורהליקס מספקת גם מפתח PGP שמאמת את ארנק הקבלה שיצר עבור עסקה זו. שמור מפתח זה למקרה שיש בעיות ועליך להוכיח שהעסקה התרחשה. פשוט הדבקתי את טקסט מפתח PGP לקובץ טקסט במחשב שלי. לאחר השלמת העסקה בהצלחה, ניתן למחוק אותה בבטחה.
 5. רענן את דף האינטרנט כדי לראות אישור שהתשלום התקבל (יתכן שתצטרך להמתין מספר דקות לכך). לאחר מכן תוכל להגדיל את האנונימיות על ידי הוספת עיכוב אקראי (1-6 שעות) ו / או לשלוח לארנקים מרובים. שתי האפשרויות הללו מומלצות.

הליקס רענן או סימניה ובקר בדף אינטרנט זה לאישור סופי לאחר השלמת העסקה. כעת עליך לראות את הביטקוין המעורב בארנק שלך (ארנק המיקסר מספר 3 עבורי). לאחר שתוודא שהביטקוין נמצא בארנק שלך, לחץ על כפתור "הסר Helix" כדי למחוק את כל הרשומות של העסקה משרתי Helix. ואז העבירו את הכספים מהארנק שלתוכם קיבלתם את הכספים המעורבים, לארנק נוסף. רק להיות בטוח. לאחר מכן הייתי בודק אם הביטקוין המעורב הוא נגוע, אך נראה כי כרגע אין שום דרך לעשות זאת. בלי קשר, הביטקוין צריך להיות מעורב היטב עד עכשיו.

שימוש בביטקוין בכדי לקנות VPN באופן אנונימי

עכשיו כשיש לך ביטקוין אנונימי ביותר, הגיע הזמן לבזבז אותו! אתה יכול להשתמש בו כדי לקנות מנוי VPN, אך התהליך דומה לכל מה שאתה קונה. אם אתה קונה מנוי VPN, זכור כי למרות שהתשלום עשוי להיות אנונימי, ספק ה- VPN תמיד יידע את כתובת ה- IP האמיתית שלך. לכן אתה אף פעם לא אנונימי. החריג היחיד לכלל זה הוא אם אתה משתמש ב- VPN דרך Tor בשילוב עם אמצעי תשלום אנונימי כמו ביטקוין מעורב כראוי. זה יכול לאפשר אנונימיות אמיתית בעת שימוש ב- VPN מכיוון שרשת Tor מסתירה את ה- IP שלך מספק ה- VPN. AirVPN הוא שירות ה- VPN היחיד שאני יודע עליו לתמוך בתכונה זו, עם זאת. שים לב שתהליך התשלום עם ביטקוין משתנה במידה ניכרת מספק לספק. בחרתי להשתמש ב- Mullvad כדוגמה זו.

 1. הירשם לחשבון חדש או היכנס לחשבון קיים (עיין בסקירת Mullvad שלנו לפרטים נוספים). בדף החשבון שלי, בחר בכרטיסייה ביטקוין, בחר כמה זמן תרצה לשלם ולחץ על הלחצן "בקש פרטי תשלום"..מולווד
 2. Mullvad תייצר ארנק לשימוש חד פעמי. שלח את הכסף לכתובת שצוינה.מולווד
 3. לאחר שתשלום הביטקוין קיבל אישור אחד לפחות, חשבונך יזוכה בזמן שנרכש. תהנה!

סיכום פרטיות של ביטקוין

ביטקוין אינו אנונימי מטבעו. למעשה רחוק מזה. עם זאת, במאמץ מסוים ניתן לעשות זאת אנונימי ביותר (אין דבר כזה אנונימיות מובטחת במאה אחוז). מניסיוני, קנייה וערבוב של ביטקוינים הייתה תהליך ללא כאבים, אך הדבר מצריך עבודה מסוימת. האם זה שווה את המאמץ? רק אתה יכול להחליט על זה. למידע על קניית VPN באופן אנונימי לחץ כאן.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me