אם אתה רוצה לדעת למחוק את פייסבוק לצמיתות, אתה במקום הנכון. אנו מראים לכם כיצד תוכלו למחוק את פייסבוק לצמיתות בשלושה שלבים פשוטים.

מחק את פייסבוק לצמיתות

למרות שזה אולי נשמע די פשוט, מכיוון שכל כך הרבה נתונים מונחים על כף המאזניים אין שום נזק לוודא שהכל מטופל כראוי.

איך למחוק את פייסבוק לנצח

 1. למחיקת חשבון הפייסבוק שלך תחילה עבור אל; https://www.facebook.com/help/delete_account.
 2. קרא את המידע בחלון בזהירות ואז לחץ 'מחק את חשבוני'.

מחק חשבון פייסבוק

 1. ציין את הזיהוי והסיסמה שלך כאשר תתבקש ולחץ על 'אישור'. זהו, חשבון הפייסבוק שלך נמחק.

בשלב זה, חשבון הפייסבוק שלך נמחק ולא תוכל לגשת לארכיון או לחשבון שלך יותר. חשוב מכך, אתה מפסיק להוסיף לבנייה המתמשכת של מסד הנתונים שלך בפייסבוק האישי.


דבר אחד שכדאי לזכור הוא שכשאתה מוחק את פייסבוק, הודעות ושיחות ישנות שהיו לך בזמן שהיית חבר עדיין נשארים בתיבות הדואר הנכנס של אנשים אחרים. לא תהיה לך גישה לשיחות הישנות, אך אנשי הקשר והחברים הישנים שלך כן.

האם תוכל להחזיר חשבון פייסבוק לאחר שנמחק?

כשמוחקים את פייסבוק זה באמת נעלם לנצח. לא תוכל לשנות את דעתך בהמשך. אז אם אתה רק רוצה לגרום לחשבון הפייסבוק שלך להיעלם באופן זמני, עליך לשקול להשבית את חשבון הפייסבוק שלך במקום זאת. על ידי השבתת חשבונך, אתה עדיין יכול לגשת למסנג'ר ללא חשבון פייסבוק.

כיצד להוריד את נתוני הפייסבוק שלך

כשאתה מוחק את חשבון הפייסבוק שלך הוא נעלם לנצח ולא תוכל לגשת אליו שוב. מסיבה זו, מומלץ להוריד תחילה ארכיון של חשבון הפייסבוק האישי שלך. הורדת הנתונים פירושה שתוכל לשמור אותם לדורות הבאים. אולי אתה יכול אפילו להשתמש בו לכתיבת זיכרונותיך!

 1. כדי להוריד את נתוני הפייסבוק שלך תחילה עבור אל https://www.facebook.com/settings.
 2. לאחר מכן עבור לתחתית הדף ולחץ על הורד עותק של נתוני הפייסבוק שלך.

כיצד למחוק את פייסבוק

 1. לחץ על התחל את הארכיון שלי. תצטרך לספק את הסיסמה שלך כשתתבקש, כדי להשלים שלב זה.

ארכיון פייסבוק

 1. תקבל דוא"ל מפייסבוק עם הארכיון האישי שלך מצורף כאשר הוא מוכן. שימו לב שיכולים להילקח עבורכם עד 90 יום.

האם פייסבוק בטוחה?

המציאות היא שיש הרבה דברים שהמשתמשים יכולים לעשות כדי להגן על הנתונים שלהם בפייסבוק. אם אתה משתמש בפייסבוק זה תמיד צריך להיות השיקול הראשון שלך. אם אתה משתמש בפייסבוק באופן אחראי, ייתכן שיהיה לך פרופיל שאינו מגלה דברים חשובים עליך. אתה לא צריך לספר הכל לפייסבוק. בסופו של יום, זו הבחירה שלך כמשתמש.

מדיניות הפרטיות של פייסבוק

מקס שרמס מאירופה נ 'פייסבוק, ארגון הנלחם באופי הפולשני של פייסבוק מטעם לקוחותיה, מעיר את ההערה הבאה:

'לעתים קרובות הייתי בודק את הגדרות הפרטיות שלי, הופך את הכל ל'חברים בלבד' ומכבה את 'פלטפורמה'. המשתמשים צריכים להבין שאתה לא רק משתף עם החברים שלך, אלא שאתה תמיד משתף עם החברים והפייסבוק שלך. '

איזה מידע יש לפייסבוק עלי?

ידוע שפייסבוק שומרת חלק גדול מנתוני הפייסבוק שלך. נתונים מסוימים נשמרים אפילו כשאתה מוחק אותם. זה עשוי לכלול:

 • מידע בסיסי על חשבון:
  שמך, שם משתמש, שמות משתמש עבר, סיסמא, כתובת דוא"ל ומספר טלפון.
 • מידע סביב התוכן:
  מידע על התוכן שאתה יוצר ומשתף בעת השימוש בפייסבוק. זה כולל את הפרטים של מה שאתה משתף ועם מי שאתה משתף אותו. בנוסף, פייסבוק אוספת מידע אודותיך מהעלאות והערות של משתמשים אחרים (תמונות למשל).
 • מידע סביב קשרים:
  פייסבוק יודעת מיהם אנשי הקשר שלך, ומתי יצרת איתם קשר. זה גם יודע מתי היית איתם. האמינו כי האזנה פסיבית אוספת נתונים על משתמשים שאינם פייסבוק שאתה פוגש בחיים האמיתיים - 'נושא א' - (סבתא שלך, למשל).
 • פרטי תשלום:
  אם תשלים עסקה באמצעות שירות פייסבוק, פרטי התשלום שלך (למשל מספר כרטיס, כתובת חיוב וכו ') עשויים להיות מאוחסנים על ידי פייסבוק.
 • קישורים ועוגיות:
  פייסבוק משתמשת בעוגיות כדי לרשום את האופן שבו משתמשים מתקשרים עם כל הקישורים המוצגים להם. זה גם ממקד לקישורים אלה באופן ספציפי יותר על ידי בניית פרופיל מפורט של העדפותיך. פייסבוק גם רושמת רישומים של המכשיר, מערכת ההפעלה, דפדפן האינטרנט וכתובת ה- IP המשמשים לגישה לשירותיהם.

כיצד מותר לפייסבוק להשתמש בנתונים שלי?

אפילו אם הגדרות הפרטיות של פייסבוק מנוצלות ו"חבריך "רק רואים את הנתונים שלך, פייסבוק עדיין פועלת ללא הפסקה מאחורי הקלעים כדי לאסוף ממך מידע. בנוסף, תנאי השירות הם כאלה שהנתונים האישיים והתמונות שאנשים מעלים לחשבון פייסבוק כבר אינם חוקיים משלהם.

משמעות הדבר היא שפייסבוק יכולה לעשות כל מה שהיא רוצה עם נתוני משתמשים. פייסבוק יכולה להעביר נתוני משתמשים לצדדים שלישיים, מה שמייצר פוטנציאל עצום באופן בלתי נתפס להפצת נתוני משתמשים.

מה קורה לנתוני הפייסבוק שלי?

ואז יש השאלה היכן פייסבוק מאחסנת נתוני משתמשים. איפה השרתים של פייסבוק? וחשוב מכך, מהם החוקים במדינה בה נתונים אלה מאוחסנים?

במשך תקופה ארוכה, הציבור הרחב הובנה בצורה לא נכונה על ביטחון הסייבר. הפרטיות הדיגיטלית הייתה מובנת מאליה ואנשים חשבו שאיש לא מסתכל על הנתונים שהם יצרו באופן מקוון. סנודן עזר לשנות זאת, וההמונים מתעוררים.

סיכום

במדריך זה סיפקנו לך צעד צעד אחר צעד מפורט למחיקת חשבון הפייסבוק שלך לצמיתות. בדרך זו תוכלו להמשיך בקלות עם חיתוך חבל הטבור בינכם לבין שירות שרבים רואים כטפיל פולש-פרטיות.

הודות למדריך הפשוט שלנו, בקרוב תחזרו לחיק הטבע הגדול. לחיצה על 'כמו' יכולה לדעוך בעברך, ותוכל ליהנות ממילוי ריאותיך באוויר צח - כשאתה מחפש בשכונה שלך - אחר פוקימונים נדירים במיוחד, אולי.

כתובת ה- IP שלך מאפשרת לפייסבוק לשמור בסיס נתונים של כל מיקום שאי פעם התחברת אליו לפייסבוק. אבל יש פיתרון. VPN מוביל יכול לשמור על נתונים מאובטחים ופרטיים. לקבלת רשימה של מיטב ה- VPN הטוב ביותר, עיין ברשימת שירותי ה- VPN הטובה ביותר שלנו.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me