סיסמאות היו אמצעי אבטחה בסיסי מאז המחשב הראשון בשנת 1961, והגנו על משתמשים באמצעות אימות. אתרי אינטרנט העלו את הרף לאורך השנים בכך שהפכו תווים מעורבים לדרישה, אך שגיאה אנושית וחיזוי עדיין חיוורת בהשוואה לאקראי האמיתי של מנהל סיסמאות. מנהלי סיסמאות גם שומרים על סיסמאותיך.

חיזק את הסיסמא שלך

סיסמאות ואסור

חברות שונות עורכות מחקר על הסיסמאות הנפוצות ביותר על בסיס שנתי, והתוצאות הופכות את אותם שילובים מעטים שנה אחר שנה. בין אם זה מחרוזת מספרים רצופה (12345), אותיות (qwerty) או הוספת 1 בסוף (סיסמא 1), כולם נושאים את אותה רמת חיזוי שנפצחת בקלות בימינו..

פשע סיסמא נוסף הוא הפיכת הדברים לאישיים מדי. המרכז הלאומי לביטחון סייבר בבריטניה (NCSC) מצא כי הסיסמאות הפופולריות ביותר לשנת 2020 במדינה כללו מועדוני כדורגל בפרמייר ליג כמו ליברפול, צ'לסי וארסנל, דמויות כמו סופרמן ושמות של בני משפחה שונים - שקל מאוד להניח לנחש.

לא רק סיסמאות אלה חלשות במידה ניכרת, אלא שרוב האנשים היוצרים ומתחזקים סיסמאות משלהם בסופו של דבר משתמשים בהם שוב ושוב בווריאציות שונות באתרי אינטרנט מרובים. מכיוון שהאקרים הם כמיליון פרקים בימינו ותוכלו להירשם למאות דומיינים שונים, הסבירות שפרטים אלה יתפסו בשפע של דליפות גוברת, מה שעלול לפגוע במספר חשבונות בו זמנית. זה רע במיוחד כשמדובר במידע רגיש כמו כתובות בית וכרטיסי אשראי.


לחץ הופעל באתרים כדי להגן טוב יותר על הלקוחות ועל המידע שלהם, אך ההפחתות אינן מושלמות. חלק ממקומות העבודה מאלצים שינוי סיסמא לאחר פרק זמן מוגדר, אך הדבר מחייב אותך לזכור מבחר סיסמאות חדשות, רצוי אקראי, מבלי להחזיר את האדמה הישנה..

אז, מה אנחנו אוספים מכל זה? באופן אידיאלי, אדם צריך ליצור סיסמא אחרת לכל אתר שהוא יוצר חשבון איתו, וכל אחד מהם מורכב ממחרוזת טקסט אקראית לחלוטין, מספרים ואולי גם סמלים אם הם נתמכים..

כמובן שזה לגמרי לא מציאותי עבור האדם היומיומי. אפילו פרננדו קורבטו, ממציא הסיסמה, אמר לוול סטריט ג'ורנל כי שיטת ההגנה הפכה ל"סוג של סיוט "מאז הפופולריות של האינטרנט. למרבה המזל, בעיות אלה הן נחלת העבר בזכות מנהלי הסיסמאות.

כיצד לשמור על סיסמתך?

השימוש במנהל מילות סיסמאות הוא הדרך הטובה ביותר לאבטח את חשבונותיך המקוונים. בבסיסם מנהלי סיסמאות משמשים כרכז מרכזי לאחסון סיסמאות, ולעתים קרובות מאפשרים לך ליצור אלטרנטיבות חזקות ואקראיות יותר. יהיה עליכם לזכור סיסמא אחת בלבד משלכם - סיסמת האב, המעניקה גישה לתוכנה. בתורו, מנהל הסיסמאות מבצע את השאר, אפילו מידע על מילוי אוטומטי במסכי כניסה.

אני יודע מה אתה חושב: האם מנהלי סיסמאות באמת בטוחים עם כל הנתונים הרגישים האלה? מכיוון שמנהלי סיסמאות גובים את המשתמשים שלהם, כל המודל העסקי שלהם מסתמך על אמון. מרביתם משתמשים בהצפנה הטובה ביותר שקיימת, מעסיקים מדיניות של ידע אפס וכפופים לביקורות שנתיות של מעריכים אבטחה עצמאיים, אשר בהכרח מדגישים פגמים של החברות להתקן במהירות.

אבל האם השימוש במנהל סיסמאות ישמור על סיסמאותיך, אני שומע שאתה שואל. זה נכון ששום דבר אינו בטוח לחלוטין במרחב המקוון שכן תמיד יש פגמים לניצול, אך השימוש במנהל סיסמאות הוא עדיין טוב בהרבה מהחלופות האמורות במקרה של הפרת אבטחה זמנית. אני ממליץ במיוחד על לקוחות שמנסים להתריע על לקוחותיהם כאשר נפגעת סיסמא, ומאפשרים לך להחליף את הישן למשהו חדש.

טיפים לסיסמא חזקה

צור סיסמת אב חזקה ובלתי נשכחת

כמובן שלא הכל נמצא במנהל הסיסמאות. חובה שתיצור סיסמת אב חזקה מכיוון ששירותים רבים לא מאחסנים זאת בשרתים שלהם ולכן לא מציעים אפשרויות לשחזור סיסמאות. זה עוזר לשמור על המידע האישי שלך בטוח במקרה של הפרה.

למותר לציין, השתמש בזה רק כסיסמת האב שלך ואל תגיד לאף אחד מה זה. עצות מסורתיות מכתיבות כי סיסמא ביתית צריכה להיות לפחות 12 תווים ותכלול אותיות גדולות, אותיות קטנות, מספרים וסמלים במידת האפשר. זה גם עוזר לא לעקוב אחר מבנה המשפט הרגיל, כמו שם תואר ואחריו שם עצם והחלפת אותיות במספרים ברורים (B1gTr33).

השתמש בתוכנת אנטי-וירוס אמינה

ישנן מספר סיבות לשמור על ניקיון המערכת, אך במקרה זה, זה עוזר להימנע מתוכנות זדוניות, כך שתוקפים לא ישתלטו במערכת מרחוק. תוכנת אנטי-וירוס יכולה לעזור בסריקת המערכת שלך אחר פגיעויות קיימות, להגן עליך מפני הורדת תוכנה זדונית ולעתים לפקח על האינטרנט בזמן אמת.

עשינו זאת ללא כאבים ככל האפשר עבורכם עם פירוט תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר עבור Windows, Mac, Android ו- iPhone בשנת 2020..

עדכן את המערכת שלך

כמה שיותר כאב יכול להיות לעדכונים לפעמים, כדאי לעדכן באדיקות את מערכת ההפעלה שלך ולהתקין תוכניות כדי להקל על האיומים. מפתחים מתעדנים באופן קבוע פגמים בקוד שלהם, ונפטרים מחלונות אחוריים ומנצלים אחרים שעשויים לעשות שימוש לרעה על ידי צדדים שלישיים..

לבסוף, כדאי להבטיח אבטחה מקומית על ידי שמירה על הכרטיסיות למי יש גישה למערכת שלך.

מציאת מנהל סיסמאות

ישנם מספר מנהלי סיסמאות שם, כלומר זה יכול להיות מבלבל עבור החדשים לבחור את השירות הטוב ביותר עבורם. המחירים משתנים ורבים אורזים מגוון תכונות אחרות בכדי להמתיק את העסקה, כגון סינון אינטרנט כהה כדי לקבוע דליפות סיסמאות, רשתות פרטיות וירטואליות משולבות ועוד..

למרבה המזל, מרבית מנהלי הסיסמאות מציעים גרסאות בחינם עם תכונות מוגבלות, ניסויים ו / או ערבויות להחזר הכסף המאפשרים לך לנסות לפני שאתה מתחייב לתשלום לטווח הארוך. פירטנו את מה שאנחנו מחשיבים כמנהלי הסיסמאות הטובים ביותר, וממליצים תמיד להציץ באתר של חברה לפני הקנייה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me