אמנם ניתן להשתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפיה, אך ספקי סטרימינג בתשלום לצפייה, שירותי מוזיקה ושירותי ספורט מומחים דורשים ממך לשלם באמצעות חיוב או כרטיס אשראי מקומי. ניסיון לשלם באמצעות כרטיס ממדינתך ומיקוד מזויף עובד לעתים נדירות. למזלנו, יש פיתרון.


מכיוון שאנשים רבים רוצים לרכוש שירותים מקוונים מוגבלים לאזור, יש מספר גדל והולך של ספקים המציעים "כרטיסי חיוב וירטואליים". שירותי התשלומים הדיגיטליים הללו מאפשרים לאנשים להעביר כספים לכרטיס חיוב בתשלום מראש במדינה שבחרתם. רוב האנשים רוצים לבטל את חסימת השירותים בבריטניה ובארה"ב. עם זאת, קיימים כרטיסים וירטואליים כמעט בכל מדינה.

אם יש לך אחד מ- VPN הטובים ביותר שלך ואתה רוצה לשלם עבור שירות חוץ כמו HBO GO, Sling TV, F1 TV, BeIN Sports או Spotify, אתה יכול להשתמש באחד משירותי התשלום הווירטואלי המומלצים במאמר זה.!

קוד מיקוד וירטואלי

כמה עולה כרטיס אשראי וירטואלי?

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שיש דמי התקנה עבור כרטיסי תשלום וירטואליים. מרבית החברות גובות עמלה חד פעמית בגין הנפקת מספר הכרטיס. עמלה זו היא בדרך כלל בין 5-15 $. מעבר לכך, חברות נוטות לגבות תשלום בגין מילוי הכרטיס. חיוב זה הוא בין 1-5% מההעברה.

שירותי התשלום הווירטואלי הטובים ביותר

אנו מבינים שאם נרשמת ל- VPN לביטול חסימה של משהו ברשת, ייתכן שאתה ממהר. זו הסיבה שהרכבנו את המדריך המהיר הזה של מיטב שירותי התשלום הווירטואלי. כל השירותים הללו הם ספקי תשלום מקוונים ידועים ואמינים המשמשים צרכנים בכל רחבי העולם ...

 1. כרטיס ויזה וירטואלי לא נעול בארה"ב

  אותנו לא נעולים

  שירות תשלום זה הוא אידיאלי לחלוטין לכל מי שרוצה לרכוש שירות אמריקאי כמו HBO GO, Amazon Prime Video, Sling TV, DirecTV - או כל סוג אחר. ארה"ב לא נעולה מספקת כרטיס חיוב וירטואלי טעון מקובל המקובל בחנויות מקוונות בארה"ב.

  US Unlocked הוא כרטיס ויזה וירטואלי לשימוש חוזר המגיע עם כתובת חיוב אמריקאית תקפה. דמי ההרשמה החד פעמיים הם 15 $, ודמי השירות החודשיים הם $ 3.50. העמלה העליונה משתנה בהתאם לשיטה אותה ברצונך להפקיד כספים: אך בדרך כלל היא $ 3 ו -3%. למרות שהפתרון הזה מעט יקר, הוא מגיע עם כתובת חוקית שהוא מאוד שימושי להרשמה להרבה שירותי טלוויזיה בארה"ב!

 2. EcoPayz ecoVirtualcard

  אקופיז

  EcoPayz מספק כרטיס וירטואלי מאובטח לשימוש חד פעמי המעניק לכם שקט נפשי נוסף. גם אם מספר הכרטיס נגנב במהלך עסקה מקוונת, לא ניתן להשתמש בו בפעם השנייה. זה הופך אותה לאופציה פופולרית עבור אלה הרוכשים סחורות מחנויות מקוונות שאינם סומכים עליהם במיוחד.

  ניתן להזמין את EcoPayz ב- EUR, USD ו- GBR. עמלת ההנפקה החד-פעמית היא 1.80 אירו, ואגרת העסקה היא 4%. צרכנים יכולים לפתוח שלושה כרטיסים בתשלום מראש (לשימוש חד פעמי) בבת אחת. המשמעות היא שתוכל להשתמש בשירות זה כדי לרכוש שירותים מקוונים מרובים עבור מדינות שונות אם תרצה.

 3. כרטיס מהיר וירטואלי של MoneyPolo

  מונייפולו

  MoneyPolo מציע גם כרטיס חד פעמי וגם אפשרות כרטיס למעלה. דמי ההתקנה בחברה זו גבוהים למדי ב 15 $. העמלה העליונה עומדת על 3 דולר לעסקה, כך שכמו ארה"ב נעולה, אפשרות זו נמצאת בצד היקר יותר. ייחודיות אחת עם שירות זה היא שאם לא תשתמש בכרטיס שלך במשך 60 יום, תצטרך לשלם דמי ניהול של 10 $ כדי להמשיך להשתמש בו. מסיבה זו, מומלץ להשתמש בכרטיס זה רק לשימוש חד פעמי - או אם בכוונתכם להשתמש בכרטיס הווירטואלי שלכם באופן קבוע.

 4. כרטיס MasterCard - Worldcore Ultimate

  WorldPay

  Worldcoreis מבוסס בצ'כיה. זה מאפשר לאנשים להגדיר כרטיס חיוב וירטואלי בתשלום מראש במחיר של 5 יורו בלבד. ניתן לרכוש את הכרטיס בשלושת המטבעות הפופולריים ביותר - דולר, אירו או סטרלינג. זה אומר שאתה יכול להשתמש ב- Worldcore כדי לרכוש את רוב השירותים המקוונים שאתה עשוי להתעניין בהם. אתה יכול לטעון כספים בכרטיס Worldcore מכל חשבון בנק או עם מטבעות דיגיטליים. העמלה העליונה היא 0.99 יורו בלבד, שלדעתנו היא מציאה.

 5. LeuPay

  ליאו פיי

  שירות זה שונה במקצת מהשאר ברשימה זו מכיוון שהוא בעצם שולח לך כרטיס פיזי. כדי לקבל אחד או יותר מהכרטיסים האלה, עליך לבדוק את KYC. לאחר ביצוע הבדיקה הפשוטה, תוכלו לקבל שני כרטיסים בחינם. הדבר הטוב ב- LeuPay הוא שהוא מציע 10 מטבעות שונים, כך שאם ברצונך לבטל את החסימה של משהו באזור יוצא דופן יותר, כרטיס זה שווה לקחת בחשבון. נקודת מכירה נהדרת נוספת - העלאת כסף לכרטיס LeuPay היא בחינם לתושבי האיחוד האירופי ורק 2% במקום אחר.

מהו כרטיס חיוב וירטואלי?

הדבר הנחמד בכרטיסי חיוב וירטואליים הוא שאתה לא צריך בנק שיאשר אותך. מכיוון שאתה גובה כסף בכספיך, זה לא דורש בדיקות אשראי. המשמעות היא שתוכל להזמין אחת ולהעביר אותה לכתובת הדוא"ל שלך מייד.

בניגוד לכרטיס חיוב פיזי שהוא חתיכת פלסטיק פיזית שאתה מחזיק בידך, כרטיס תשלום וירטואלי אינו אלא המספרים החשובים שאתה מוצא כתוב בכרטיס שלך. מספר הכרטיס, תאריך התפוגה שלו וקוד ה- CVV הנמצא בדרך כלל בחלק האחורי של הכרטיס הפיזי הם כל מה שצריך כדי לקנות באינטרנט.

ניתן להזמין כרטיסים וירטואליים במטבעות עולמיים פופולריים שונים, כמו דולר אמריקאי, פאונד או יורו. זה מאפשר לך לרכוש מחנויות מקוונות במדינות מסוימות. אפילו טוב יותר, זה מאפשר לך לשלם עבור שירותים מקוונים מוגבלים לאזור כמו ערוצי טלוויזיה בכבלים בארה"ב.

כרטיסים וירטואליים מגיעים בשני סוגים שונים. ניתן למלא אחד שוב ושוב, וזה שימושי אם אתה מתכוון להשתמש בכרטיס שוב ושוב. השני הוא כרטיס חד פעמי שתוקפו פג לאחר שהוצאת עליו את כל הכספים שאתה מעמיס עליו.

כמה כרטיס

כתובת בארה"ב לכרטיס שלך

לבסוף, ייתכן שתצטרך כתובת בארה"ב לרכישת שירותים מסוימים. אם זה המקרה, פשוט השתמש בכתובת העברת חבילה כשאתה יוצא.

אשראי תמונת כותרת: Paket / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me