אם לאחרונה השתרשת את הטלפון שלך לאנדרואיד, או שאתה שוקל אם עליך לשרש את הטלפון שלך אנדרואיד, יתכן שאתה תוהה מהן האפליקציות הטובות ביותר שיש לאנדרואיד מושרש הן.


רובוט אנדרואיד

למרות שלא קיימות כמות עצומה של אפליקציות סופר-שימושיות עבור טלפונים מושרשים, יש כמה אפליקציות שהן פופולריות ביותר. במדריך זה, נלך אתכם דרך היישומים השימושיים ביותר לטלפונים אנדרואידיים מושרשים.

אנא זכור לבצע גיבוי של Nandroid של ה- ROM שלך (עותק של כל הנתונים המאוחסנים בזיכרון ה- Flash של ה- NAND של מכשיר האנדרואיד שלך) לפני התקנת יישומים כלשהם או הברקת המכשיר שלך באמצעות ROM חדש, מודולי ROM או שינויים ב- ROM מכל סוג שהוא. זה יאפשר לך להחזיר את הטלפון למצב הקודם שלו אם משהו ישתבש.

אפליקציות השורש הטובות ביותר לאנדרואידים

 1. גיבוי טיטניום
  לוגו טיטניום

  אפליקציה זו היא כלי פופולרי במיוחד לטלפונים אנדרואידיים מושרשים. זה מאפשר למשתמשים לגבות את כל ה- ROM שלהם - כולל קבצי המערכת ונתוני יישומי משתמש, כמו גם נתונים אישיים כמו סרטונים, תמונות ואנשי קשר - על מכשיר אחסון חיצוני לבחירתם. לאחר שהצלחתם את הטלפון בהצלחה, מומלץ מאוד לגבות את הטלפון שלכם (גיבוי Nandroid). פעולה זו מאפשרת לך לשחזר את המכשיר למועד שרק השתרש אותו. זה יכול להיות מציל חיים אם כל דבר ישתבש בהמשך. הבזק של ה- ROM שלך מאפשר לך גם לשחזר טלפון אחר לאותה מצב בדיוק שבו היה הטלפון הישן שלך - האם תצטרך להחליף אותו בגלל אובדן או גניבה.

 2. מסגרת Xposed
  Xposed עבור לוגו אנדרואיד

  אפליקציה זו מאפשרת לך להתקין מודולים המאפשרים לך להתאים אישית את המראה והפונקציונליות של מכשיר ה- Android שלך. הדבר הנחמד ב- Xposed הוא שלא תצטרכו לבצע המון שינויים מאסיביים ברחבי המערכת רק כדי להשיג כמה מצבים שרוצים בפועל - במקום זאת תוכלו לבחור אילו מצבים מסוימים להתקין. עיין במאמר זה לרשימה של מצבי Xposed Framework פופולריים.

 3. ירקרק
  לוגו של Greenify

  האפליקציה הפופולרית הזו זמינה בחנות Google Play. עם זאת, ידוע שהוא עובד הרבה יותר טוב על מכשיר מושרש שמריץ Xposed Framework. זה חוסך סוללה ומצמצם את השימוש ב- RAM (מה שהופך את המכשיר שלך למהיר יותר) על ידי שימוש בתכונות המקוריות של אנדרואיד כדי להעביר שינה אוטומטית לאפליקציות שאינן בשימוש. יש להשתמש באפליקציה זו רק בהתאם לעצות המפתח שלה.

 4. SuperSU
  לוגו סופר SU

  אפליקציה זו מאפשרת לך לנהל אילו אפליקציות ניתנות (ואינן) בגישה למשתמשים העל. כשאתם שורשים מכשיר חיוני לשמור על שליטה באילו אפליקציות יש הרשאת שורש מלאה, ואפליקציה זו מאפשרת לכם לעשות בדיוק את זה.

 5. מנהל ROM
  ממשק מנהל ROM

  אפליקציה זו שימושית לכל מי שרוצה לעדכן את עצמו לגבי ROMs חדשים שמשתחררים למכשירי אנדרואיד. האפליקציה מספקת רשימה של כל ה- ROMs הפופולריים הזמינים למכשיר שלך. האפליקציה מאפשרת לך גם להוריד את ה- ROMs וחוסך לך את הבעיה שאתה צריך לחפש אחר ROMs בעצמך.

 6. חומת אש של שורש
  לוגו חומת אש של שורש

  אפליקציה זו יכולה לחסוך רוחב פס על ידי חסימת אפליקציות מסוימות להתחבר לאינטרנט.

 7. מסיר אפליקציות מערכת
  מסיר אפליקציות מערכת

  אפליקציה שימושית זו מאפשרת לך למחוק בקלות ובמהירות את תוכנות הסוודר המעוררות המותקנות בטלפון על ידי היצרן.

 8. טריקסטר מוד
  לוגו מודל

  אפליקציה זו פופולרית מכיוון שהיא מאפשרת לכם לבצע גמישות יתר על הטלפון של אנדרואיד כך שיהיה מהיר יותר. בנוסף, ניתן להקפיא עליו כדי לגרום לסוללה להימשך זמן רב יותר. אמנם יש הרבה אפליקציות מסוג זה בשוק, אך ליישום זה יש ממשק המשתמש והתמיכה הטוב ביותר.

 9. Apps2SD
  Apps2SD

  אפליקציה זו מאפשרת למשתמשים להעביר בקלות נתונים מהזיכרון הפנימי שלהם לכרטיס SD. זה שימושי להעברת יישומים (כמו משחקים גדולים) כולל כל קבצי ה- obb (בדרך כלל נמצאים ב- Android Data obb באחסון הפנימי של הטלפון). גרסאות Android OS חדשות יותר (8.0 אוראו) מאפשרות לאנשים להעביר אפליקציות ל- SD, אך זה לא תמיד עובד עם כל האפליקציות..

 10. SoftKeyZ

  SoftKeyZ

  אפליקציה זו אינה חינמית, אך היא פופולרית. זה מאפשר לך להתאים אישית את המראה של מכשיר ה- Android שלך. יש יותר מ- 150 נושאים לבחירה המאפשרים לך לשנות את המראה של כל לחצני הניווט בטלפון שלך.

 11. DiskDigger Pro
  לוגו DiskDiggerPro

  זו אפליקציה מדהימה לטלפונים מושרשים המאפשרת לך לשחזר נתונים. אם תמחק בטעות תמונה או נתונים אחרים, אפליקציה זו מאפשרת לך להחזיר אותה ויכולה להיות מציל חיים מוחלט.

 12. סייר סולידי
  אפליקציית סייר סולידי

  סייר הקבצים מקל על העברת קבצים בהרבה בזכות הפונקציונליות של לוח כפול. עם יישום זה אינך צריך עוד לזכור נתיבי קבצים כדי להעביר קבצים, אתה יכול פשוט לגרור ולשחרר אותם למקום שאתה רוצה שהם יהיו.

 13. עוזרת SD
  עוזרת SD

  זהו כלי נוסף לניהול הקבצים בטלפון שלך. זה טוב במיוחד לניקוי קבצי רפאים לא רצויים שמסתובבים במכשיר שלך, ועוזר לך להפיק את המרב מכל פיסת זיכרון..

 14. מגיסק
  לוגו של מגיסק

  אפליקציה זו מאפשרת להסתיר שורש על מנת להשתמש באפליקציות ובשירותים שתוכננו במיוחד כדי לא לעבוד בטלפונים מושרשים. זה יאפשר לך לעשות דברים כמו לצפות בנטפליקס, למרות שיש לך טלפון מושרש. ראוי לציין כי נראה כי הגרסה העדכנית ביותר זכתה לביקורות גרועות בחנות האפליקציות בגלל מודעות פולשניות.

 15. טאסקר
  לוגו Tasker

  אפליקציה זו יכולה להיות די מרתיעה עבור מי שאינו אפקטיבי. עם זאת, זהו כלי שימושי שאנשים רבים יהנו ממנו להשתמש בכדי להפוך אוטומטית משימות ברמת המערכת והיישומים.

 16. Rec
  לוגו מקליט מסך

  אפליקציה שימושית זו מאפשרת לך להקליט את המסך בטלפון מושרש. זה מדהים להקלטת עצמך במשחקים או לשיתוף בעיות כשאתה מחפש עזרה טכנית.

 17. אתחול מהיר (עם שורש)
  אתחול מהיר

  אפליקציה זו מאפשרת לך לאתחל בדרכים שאנדרואיד מותאם אישית אינו עושה. זה מאפשר לך לאתחל להתאוששות או לאתחל למטען האתחול. אפליקציה פשוטה שכולם צריכים להיות צריכים לאתחל מחדש או לכבות את הטלפון שלהם במהירות.

 18. Viper4Android
  לוגו Viper4Android

  האפליקציה המצוינת הזו מאפשרת לכם להשתלט על הגדרות השמע בטלפון אנדרואיד. צריך לגדול את עוצמת הקול? האפליקציה הזו מיועדת לכם! מה שכן, זה מגיע עם אקולייזר, טונות של אפקטים ויכולת להשפיע על הצליל בצורה שונה דרך האוזניות החוצה או באמצעות Bluetooth.

 19. גלאי ווקאלוק
  ממשק גלאי Wakelock

  Wakelocks הם הסיבה הנפוצה ביותר לניקוז הסוללה במכשיר. אפליקציה זו עוקבת אחר ווקלים ומזהירה אותך כאשר אפליקציה עברה לחצנה. דרך נהדרת לקבוע לאן חיי הסוללה שלך הולכים - ואיך למנוע מהם להתנקז.

כדי להגן על מכשיר אנדרואיד שלך מאובטח ופרטי, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד שלנו.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me