Netflix זמין כמעט בכל מקום, תוכלו לגשת לשירותם ביותר מ -190 מדינות ברחבי העולם. כתוצאה מכך, רוב האנשים יכולים להיכנס לנטפליקס ללא צורך לעשות משהו מיוחד.


לרוע המזל, מקומות עבודה רבים, בתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות חוסמים את נטפליקס ברשתות ה- WiFi שלהם. למעשה, מכיוון שנטפליקס היא חזיר רוחב פס כזה, אפילו נקודות חמות WiFi ציבוריות מתחילות להגביל את הגישה לנטפליקס..

אם אתה מתקשה בביטול החסימה של Netflix בבית הספר או בעבודה המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לגשת אליו.

מה אתה צריך?

ביטול החסימה של נטפליקס בבית הספר או בעבודה הוא קל ביותר, כל מה שאתה צריך זה שירות מקוון זול הנקרא רשת פרטית וירטואלית (VPN).

VPN הוא כלי מקוון המאפשר להתחמק מחסימות ומגבלות באינטרנט. באמצעות VPN אתה יכול לעקוף בקלות את החסימה שהציבו מנהלי רשת כדי לצפות בתכניות נטפליקס המועדפות עליך, כמו גם להיות מסוגל לגשת לאתרים אחרים..

למידע נוסף, עיין במדריך למתחילים שלנו ל- VPN.

כיצד לבטל את חסימת Netflix בבית הספר או לעבוד עם VPN

לצפייה בנטפליקס בבית הספר או בעבודה, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. בחר VPN שעובד עם Netflix.

  שימו לב: רשתות VPN רבות נחסמות על ידי Netflix, וזו הסיבה שחשוב להקפיד על שירותים מאוד ספציפיים.

 2. הירשם כמנוי לשירות VPN.

  אנו ממליצים להירשם ל- ExpressVPN כיוון שהם מהירים וזה חיוני לסטרימינג ב- HD, יש להם שרתים בכל העולם והם אמינים..

  ישנם שם שירותי VPN אחרים שיכולים לבטל את חסימת Netflix, עיין בדף VPN שלנו עבור Netflix לקבלת רשימה מהטובים ביותר.

 3. הורד את תוכנת ה- VPN והתקן אותה במכשיר שלך.

  כדי לעזור, יש לנו כמה מדריכי התקנה ספציפיים למכשירים זמינים עבור Windows, Mac, Linux, iOS, Android ו- Fire TV Stick.

 4. היכנס ל- VPN באמצעות האישורים שלך.

 5. התחבר לשרת VPN בארצך - או במדינה אחרת שיש לה נטפליקס.

  האם ידעת? ניתן לבטל את החסימה של תכנים נוספים של Netflix על ידי חיבור לשרת במדינה אחרת!

 6. פתח את Netflix והתחל להזרים מופעים - למרות שהוא עדיין נמצא במקום בו הוא חסום!

  נתקל בבעיות? עיין במדריך לפתרונות הבעיות של Netflix VPN עבור תיקונים נפוצים.

לא כל ה- VPN עובדים עם נטפליקס

חשוב שתדע שלא כל שירותי ה- VPN מבטלים את חסימת Netflix. למעשה, רק מספר קטן של VPNs מסוגלים לעקוף את איסור ה- VPN של Netflix. לרשימת השירותים המובטחים ביטול החסימה של Netflix, עיין במדריך ה- VPN של Netflix שלנו.

מדריכים נטפליקס שימושיים

איך להשיג את נטפליקס בארה"ב באנדרואיד, אייפון ואייפד

ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix 2020 | נבדק & מאומת [יומי]

היכו את חסימת ה- VPN של Netflix - טיפים לפתרון בעיות להודעת השגיאה של פרוקסי Netflix

כיצד VPN מבטל את חסימת Netflix בבית הספר או עובד ב- WiFi?

חיבור ל- VPN יוצר חיבור מוצפן בינך לבין השרת של הספק. אפשר לחשוב על זה כמנהרה שמסתירה את הפעילות המקוונת שלך ממנהלי רשת ומאפשרת לעקוף פילטרים שהוטלו על ידי חומות אש, תוך ביטול חסימה של אתרים מוגבלים כמו Netflix..

זכור, בעוד שכל VPN מכובד יכול להבטיח פרטיות מכל מי שעוקב אחר תנועה באינטרנט, רק VPN ספציפיים יוכלו לעבור את זיהוי ה- Proxy של Netflix, אז בחר את הספק בחוכמה..

האם אוכל לבטל את החסימה של נטפליקס בבית הספר או לעבוד בחינם?

כנראה שלא. אמנם קיימים כמה שירותי VPN בחינם, אך הם בדרך כלל מגבילים מבחינת מהירות החיבור ומגבלות ההורדה. זה הופך אותם לא מתאימים להזרמת מופעים ברשת Netflix. בנוסף, מספר מצומצם ביותר של VPN למעשה עובד עם נטפליקס, ורוב השירותים החינמיים נכללים בקטגוריה זו.

אבל, במקום שיש רצון יש דרך. אם אתה מחפש לעקוף בחינם את המגבלות של חיבור האינטרנט שלך, חלק משירותי ה- VPN מציעים ערבויות להחזר הכסף או ניסויים בחינם. ExpressVPN, שהוא אחד השירותים הטובים ביותר בשוק, מציע ערבות ללא החזר כספי למשך 30 יום.

נתקל בבעיות?

ספקי VPN נמצאים במשחק קבוע של עכברים ועכבר עם נטפליקס ושירותי ה- VPN שיכולים לגשת לנטפליקס מתפתחים כל העת. אם אתה נתקל בבעיות נסה כמה מהשיטות שלהלן, או עיין במדריך לפתרון בעיות ב- VPN של Netflix לקבלת תיקונים נוספים..

התחבר לשרת VPN אחר

אם נרשמת לאחד מ- VPN במדריך זה ואינך יכול לגשת לנטפליקס, הסיבה לכך היא שאתה צריך להתחבר לשרת ספציפי.

נטפליקס חוסמת באופן קבוע כתובות IP של VPN, וזו הסיבה שרוב ה- VPN ויתרו על הניסיון לבטל את החסימה. הספקים המועטים שרק מבטלים חסימת קטלוגים ספציפיים. לפיכך, תצטרך לבדוק עם ה- VPN שלך כדי לגלות באיזה שרת אתה צריך להשתמש.

הסתר את תנועת ה- VPN שלך

אם אתה כבר מתחבר לשרת VPN הנכון עבור Netflix אך אתה עדיין נתקל בבעיות, יתכן שמנהל הרשת המקומי שלך חוסם את תנועת ה- VPN. אם זה המקרה, אנו ממליצים שתנסו להשתמש בתכונת ההטלה של VPNs.

זוהי טכנולוגיה שנועדה לאפשר לך לעקוף סוגים אלה של חסימות מנהל. אם תמשיך להיתקל בבעיות, כדאי יהיה ליצור קשר עם התמיכה של הספק שלך מכיוון שרבים מציעים עזרה באמצעות שירותי צ'אט ודואר אלקטרוני מקיף. למידע נוסף עיינו במדריך שלנו להסתרת תנועת VPN.

אפשרות נוספת היא לנסות להשתמש ב- VPN של Netflix שמספק צלליות, מכיוון שידוע שזה עבד עבור משתמשים מסוימים. Shadowsocks היא שיטה חלופית ליצירת מנהרה לשרת פרוקסי (פרוקסי HTTP) שמספר VPN בודדים מספקים. ראוי לציין ש- Shadowsocks אינו זהה ל- SOCKS5. ה- VPN היחיד של נטפליקס שמספק כיום גרבי צל שידוע לנו הוא PrivateVPN .

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me