נטפליקס זמינה בלמעלה מ -190 מוקדים ברחבי העולם ובכל מדינה יש קטלוג שונה לחלוטין של תכניות טלוויזיה וסרטים. משמעות הדבר היא שחלק מהמשתמשים זורמים להזרים יותר תוכן - למרות שילמו אותם דמי מנוי חודשיים.


זה אולי נראה מדכא בהתחלה, אבל אל תתייאש! על ידי שינוי אזור Netflix שלך אתה יכול לבטל את הנעילה של כל התוכן הנוסף הזה - מתוך חשבון Netflix הקיים שלך. כל מה שאתה צריך הוא שירות מקוון זול המכונה רשת פרטית וירטואלית (VPN).

כיצד לשנות את אזור נטפליקס

שינוי אזור Netflix לביטול חסימת תוכן נוסף הוא למעשה קל מאוד. כל שעליך לעשות הוא לבצע את הצעדים הבאים:

 1. בחר VPN שעובד עם Netflix.

  מעט מאוד VPNs למעשה עובדים עם נטפליקס. אנו ממליצים על ExpressVPN מאחר שהם מספקים למשתמשים שרתים מהירים ב 94 מדינות, תמיכה נהדרת בלקוחות, והם מהווים חסימת חסימת Netflix אמינה..

  לחלופות מסוימות, עיין ברשימת ה- VPN הטובה ביותר של נטפליקס.

 2. הירשם ל- VPN והורד את תוכנת ה- VPN.

 3. התקן את ה- VPN והיכנס באמצעות האישורים שלך.

  אנו מציעים מספר מדריכי התקנה ספציפיים לפלטפורמה אם אתה נתקע, כולל: Windows, Mac, Linux, iOS, Android ו- Smart TV.

 4. התחבר לשרת VPN במדינה בה ברצונך לגשת לנטפליקס.

  האם ידעת? בארצות הברית יש יותר תוכן מכל מקום אחר ולספקים רבים יהיו שרתים ספציפיים שהוקצו ל- Netflix האמריקנית. עיין בכלי Notflix שלנו למידע נוסף על גדלי הקטלוג של Netflix.

 5. היכנס לחשבון נטפליקס שלך ותיהנה מכל התוכן הנוסף!

לא כל ה- VPN עובדים עם נטפליקס

חשוב שתכירו רק יד מלאה בספקי VPN העובדת עם נטפליקס. עיין במדריך ה- VPN שלנו לנטפליקס לקבלת רשימה של השירותים המובטחים לעבוד עם נטפליקס.

האם אצטרך להירשם לחשבון נטפליקס חדש?

לא. מכיוון שנטפליקס פועלת בכל רחבי העולם, אינך צריך לבטל את נטפליקס ולרשום חשבון במקום אחר. פשוט התחבר לשרת VPN במדינה שאליה תרצה לגשת וכתובת ה- IP שלך תשתנה. כתובת ה- IP הזו משתמשת בנטפליקס כדי לקבוע באיזו ספריית תוכן שתשרת אותך.

מדריכים נטפליקס שימושיים

ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix 2020 | נבדק & מאומת [יומי]

איך להשיג את נטפליקס בארה"ב באנדרואיד, אייפון ואייפד

איך לצפות בנטפליקס האמריקנית בטלוויזיה חכמה

האם אוכל לצפות בנטפליקס בחו"ל?

כן. כשאתה יוצא לחופשה, אתה יכול להיכנס ולצפות בנטפליקס כרגיל. אם במדינה בה אתה מבקר אין נטפליקס או שהיא מכילה קטלוג מאוד של כותרות, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להעמיד פנים שהוא חזר הביתה. זה יאפשר לך להיכנס ל- Netflix כרגיל ולצפות בכל ההצגות הזמינות בבית. פשוט בצע את הצעד המתואר לעיל.

מדוע נטפליקס נועלת תוכן לאזורים?

כמות גדולה של תוכן בנטפליקס נרכשת ומורשית מיצרני תוכן של צד שלישי. מחזיקי זכויות היוצרים הם אלה שאוכפים מגבלות רישוי, ומאלצים את נטפליקס לא להציג תוכניות או סרטים מסוימים באזורים מסוימים.

תלוי איפה אתם גרים ולאן אתם נוסעים, יתכן שתוכלו לגשת לקטלוג המלא בו אתם רגילים לחזור לבית לתקופה מוגבלת. זה מה שנטפליקס אומרת באתר שלה:

אם אתם נוסעים לתקופה ממושכת, או נוסעים למדינה מחוץ לאיחוד האירופי, יתכן שתבחינו כי האפשרויות הזמינות משתנות. עבור מדינות בתוך האיחוד האירופי, אנו מספקים את אותו תוכן כמו ארץ מולדתך למשך פרק זמן מוגבל. נודיע לך מתי תם התקופה המוגבלת ותהיה לך גישה לתוכניות הטלוויזיה והסרטים של המדינה שאליה אתה נוסע. כשזה יקרה, נקפיד ליידע אותך.

help.netflix.com/iw/node/24853

כמובן שעם VPN אמין, ההצהרה שלמעלה הופכת להיות מושתקת מכיוון שאתה יכול לגשת לכל התוכן מהבית (או לכל ספריית Netflix גדולה שתבחר) בכל עת שתרצה..

איזו ספריית נטפליקס היא הטובה ביותר?

רק לפני שנתיים, התשובה לשאלה זו הייתה תמיד הספרייה האמריקאית. עם זאת, בשנים האחרונות נטפליקס הוציאה כסף רב על הסכמי רישוי שאפשרו לה לשפר באמת את הקטלוגים שלה במקום אחר.

ארה"ב היא עדיין אחת הקטלוגים הטובים בעולם, ורוב האנשים נוטים לבטל את החסימה של נטפליקס זה. עם זאת, כפי שניתן לראות בטבלה שלהלן, כעת יש לקנדה ויפן גם קטלוגים מאסיביים.

ספרייה מס 'TitlesDiff עם Netflix USPrice
ארצות הברית 5864 0 7.99 $
קנדה 5879 +15 6.31 $
יפן 4982 -882 5.90 $
הממלכה המאוחדת 5835 -29 7.73 דולר
הודו 5607 -257 7.80 $
אוסטרליה 5434 -430 7.91 דולר
צרפת 4156 -1708 9.39 דולר
גרמניה 4377 -1487 9.39 דולר
ספרד 3848 -2016 9.39 דולר
מצרים 1982 -3882 10.30 דולר

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שבעוד שלשלוש הספריות המובילות ב- Netflix כוללות כמעט את אותו מספר כותרים, הסרטים ותכניות הטלוויזיה האלה למעשה משנים כמות לא מבוטלת ממדינה למדינה. המשמעות היא ששימוש ב- VPN כדי לדפדף בקטלוגים אלה, אתה יכול לפתוח לא מעט הפתעות נחמדות! גם מחיר חשבון נטפליקס משתנה ממדינה למדינה.

האם משתמשי Netflix בארה"ב יכולים ליהנות מ- VPN?

אם אתה תושב ארה"ב - ואתה חושב שיש לך הכל - להלן רשימה של תכניות טלוויזיה פופולריות שאתה יכול לבטל חסימה של VPN!

ShowCountries זה זמין ב
איש משפחה סדרת אנימציה מצחיקה זו זמינה בנטפליקס בקנדה, בלגיה, הולנד, שוודיה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, ישראל, איטליה, רומניה, רוסיה, סלובקיה, ספרד, שוויץ, יוון, פולין, הונג קונג, סינגפור, תאילנד.
רופא ש המדע המפורסם הבריטי הפופולרי הזה זמין בנטפליקס באוסטרליה, בריטניה, בלגיה, צרפת, גרמניה, יוון, איטליה, הולנד, ספרד, שוודיה, רומניה, שוויץ.
בריחה מהכלא תוכנית הטלוויזיה האקשן המהירה של FOX זמינה בנטפליקס בקנדה, בלגיה, צ'כיה, גרמניה, הונג קונג, ישראל, איטליה, ליטא, הולנד, פולין, רומניה, רוסיה, סינגפור, סלובקיה, דרום קוריאה, ספרד, שוויץ , תאילנד, בריטניה, צרפת, יוון, הונגריה, שוודיה.
שבור תוכנית הטלוויזיה הבריטית הכתית הזו זמינה ברשת נטפליקס בבריטניה בלבד.
ג'ק אירי מותחן מלא האקשן זמין באתר נטפליקס אוסטרליה בלבד.
בני האנרכיה תוכנית הטלוויזיה המותחנית הזו זמינה בנטפליקס באוסטרליה, בלגיה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, יוון, הונג קונג, הונגריה, ישראל, איטליה, ליטא, הולנד, פולין, רומניה, רוסיה, סינגפור, סלובקיה, דרום קוריאה, ספרד, שבדיה, שוויץ, תאילנד, בריטניה.
טיטנים מופע גיבורי העל יקום DC זה זמין ברשת נטפליקס בארגנטינה, אוסטרליה, בלגיה, ברזיל, קנדה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, יוון, הונג קונג, הונגריה, הודו, ישראל, איטליה, יפן, ליטא, מקסיקו, הולנד, פולין, רומניה, רוסיה, סינגפור, סלובקיה, דרום קוריאה, ספרד, שוודיה, שוויץ, תאילנד, בריטניה.

האם VPN בחינם יכול לבטל את חסימת ספריות Netflix?

בשנת 2020, 95% של VPNs כבר לא מבטלים את החסימה של Netflix

מניסיוננו התשובה לשאלה זו היא במידה רבה לא. נטפליקס מבלה זמן רב וכסף בחסימת כתובות IP השייכות ל- VPN. זה מקשה מאוד על ספקי ה- VPN להמשיך ולבטל את חסימת Netflix.

שירותי VPN בחינם פשוט לא יכולים להרשות לעצמם לבזבז את הזמן, הכסף והמאמץ שנדרש כדי לבטל את חסימת Netflix ומסיבה זו אין שירותים חינמיים שאנו יודעים עליהם המסוגלים לתפקיד..

רשתות ה- VPN של נטפליקס שאנו ממליצים עליהן לעבוד קשה כדי לשמור על מתן גישה לבחירה בקטלוגים של נטפליקס - הם עושים זאת באמצעות אוסף של שיטות סודיות כדי להפסיק את נטפליקס. מתן גישה לנטפליקס הפך להיות מסובך, וזה עולה ל- VPN האלה הרבה כסף כדי להמשיך ולספק גישה.

בטל את חסימת Netflix להאקינג בחינם

ה- VPN הפרמיום שאנו ממליצים להשתמש בו עבור Netflix, כל אלה מציעים ערבות הכסף או ניסויים קצרים בחינם. זה לא פיתרון קבוע, אבל אם רצית לבטל את החסימה של Netflix בחינם, ניתן לנצל את אלה כדי לקבל גישה זמנית..

אנו ממליצים לנסות ExpressVPN. לא זו בלבד שהוא אחד מהשירותים המובילים בשוק, אלא שיש להם ערבות כספים ללא תשלום של 30 יום.

הזהר!

עבור VPNs מסוימים, אחריות הכספים תחול רק אם אתה נשאר מתחת למגבלת נתונים מסוימת בעת השימוש ב- VPN. לכן, וודא שאתה קורא את התנאים וההגבלות לפני שאתה נרשם לשירות כלשהו אם אתה מתכוון לנצל שיטה זו.

האם אסתבך עם שינוי אזור Netflix

זכור, אתה מנוי משלם ולקוח מוערך של נטפליקס

לא. אתה מנוי משלם ואתה לקוח מוערך מאוד לנטפליקס. מסיבה זו נטפליקס מעולם לא מענישה את המנויים שלה על השימוש ב- VPN. נטפליקס מעדיפה להציג את כל תכניות הטלוויזיה והסרטים בכל מדינה, אך בשל מגבלות הרישוי שהוטלו עליה על ידי מפיקי תוכן של צד שלישי, היא לא יכולה לעשות זאת.

יש לראות בנטפליקס כמאמץ למנוע מאנשים לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות הללו, וזו הסיבה שנטפליקס עובדת קשה כדי לחסום את ה- VPN עצמם. עם זאת, אף משתמש מעולם לא בוטל או לא נקנס קנס בגין שימוש ב- VPN לצפייה בנטפליקס. וזה לא חוקי לבטל את חסימת Netflix לצפייה בתכניות נוספות, מכיוון שאתה מנוי משלם.

נתקל בבעיות?

אם אתה נתקל בבעיות, סביר להניח ש- VPN בו אתה משתמש פשוט לא מסוגל לבטל את חסימת Netflix. מרבית ה- VPN לא מבטלים את החסימה של Netflix. אנו ממליצים לדבוק באחד מספקי ה- VPN המומלצים שלנו עבור Netflix.

אם כבר נרשמת ל- VPN מומלץ, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי שזה יעבוד:

 1. התחבר לשרת אחר באותה מדינה.

  VPNs שהמלצנו רק לבטל את החסימה של Netflix בשרתים ספציפיים. צור קשר עם הספק שלך כדי לגלות בדיוק אילו שרתים חוסמים כעת את Netflix.

 2. נתק את ה- VPN שלך וחבר אותו מחדש.

  רענון כתובת ה- IP של ה- VPN שלך בשרת המדובר יכול לפתור את הבעיה.

 3. צרו קשר עם תמיכת הלקוחות.

  צוות התמיכה של VPNs תמיד יעזור לפתור את הבעיות שלך, לכן הקפד לדבר איתם אם אתה לא יכול לתקן את הבעיה בעצמך.

אם עקבת אחר הצעדים לעיל ועדיין נתקלת בבעיות, אנו מכסים פתרון בעיות מעמיק יותר במדריך לפתרון בעיות ב- Netflix VPN..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me