במדריך זה אנו בוחנים צעד אחר צעד כיצד להגדיר את KeePass 2.x. אנא עיין ב סקירת ה- KeePass המלאה שלנו למידע נוסף על מנהל הסיסמאות הפופולארי בקוד פתוח זה המאבטח את הסיסמאות שלך באמצעות קידוד חזק מקצה לקצה..

KeePass היא תוכנית של Windows בלבד, אך יציאות תואמות צולבות זמינות עבור macOS, Linux, Android ו- iOS. הדרכה זו מכסה את KeePass עצמה, יציאות שולחן עבודה כגון KeePassXC עבור Windows, macOS ו- Linux, פועלות בצורה דומה מאוד.

אנו עשויים להסתכל על KeePassXC ביתר פירוט במאמר עתידי ומשתמשי אנדרואיד יכולים לבדוק את סקירת KeePass2Android שלנו..

כיצד להגדיר את מנהל הסיסמאות של KeePass

1. הורד, התקן והפעל את הגרסה האחרונה של KeePass 2.x. KeePass1.x קיים כעת רק מסיבות תאימות לאחור. עסקים רבים, למשל, דורשים תאימות לאחור זו, אך אין סיבה שמשתמשים חדשים יבחרו בה.

2. עבור אל קובץ -> חדש ... (או לחץ על הסמל בשורת המשימות של החלון הראשי), לחץ ובחר מיקום עבור קובץ ה- kdbx החדש שלך..


קובץ .kdbx זה הוא המכל המוצפן שמאכלס את הסיסמאות השמורות שלך. מכיוון שהוא מוצפן באופן עצמאי בפני עצמו, תוכלו לאחסן אותו באופן מאובטח בכל מקום. אם אתה מתכנן לסנכרן סיסמאות בין מכשירים, תוכל באותה מידה לשמור אותם בתיקיית אחסון בענן.

3. צור סיסמת אב. או יותר נכון, משפט סיסמא של מאסטר (משפט המורכב ממספר מילים המופרדות על ידי רווחים).

סיסמת אב זו מגנה על כל הסיסמאות האחרות שלך ותהיה הסיסמה היחידה שתצטרך לזכור שוב! לכן, זה צריך להיות חזק, אבל גם כזה שלא תשכח. KeePass מספק סרגל איכות מוערך שימושי שיעודד אותך לבחור סיסמת אב חזקה.

אם תשכח זאת, המשחק יתבצע בכל הנוגע לגישה לסיסמאות השמורות שלך. אם אתה זקוק לגיבוי, רשום את הסיסמה על מעט נייר ושמור אותה במצב לא מקוון במקום בטוח.

אם אתה שמח להשתמש בסיסמת אב בלבד כדי לאבטח את קובץ ה- kbdx שלך, לחץ על אישור. לקבלת אבטחה נוספת של 2FA, סמן את התיבה הצג אפשרויות מומחה.

בנוסף לסיסמא, באפשרותך לאגד קובץ מפתח ו / או חשבון המשתמש שלך ב- Windows למפתח האב המורכב.

אנו הולכים ליצור קובץ מפתח אך לא נקשור את קובץ ה- .kbdx לחשבון משתמש של Windows מכיוון שאנו רוצים לגשת למסד הנתונים של KeePass ממכשירים שאינם של Windows..

אם אתה יוצר קובץ מפתח, פשוט פעל לפי ההוראות. כשתסיים, לחץ על אישור. הקפד לאחסן קובץ מפתח זה במקום אחר במצב לא מקוון. כדי להשתמש בבסיס הנתונים של KeePass במכשירים אחרים, קובץ המפתח חייב להיות קיים, אך לעולם אל תעביר אותו באופן מקוון. אתה יכול להעביר במצב לא מקוון באמצעות כרטיסי זיכרון, מקלות USB, כבלי USB וכדומה.

4. אתה יכול להתמודד עם הגדרות בסיס הנתונים אם תרצה, או פשוט להקיש על אישור כדי לעבור לברירות המחדל.

תינתן לך האפשרות להדפיס פרטי מסד נתונים חשובים (מילוי סיסמתך ביד). אם תעשה זאת, אחסן את התדפיס במקום בטוח ולא מקוון.

5. לחץ פעמיים על קובץ מסד הנתונים החדש שלך .kbdx כדי לפתוח אותו. הזן את הסיסמה שלך (אם נעשה בהם שימוש) את הנתיב אליו מאוחסן קובץ ה- key המשויך. אם ציינת חשבון משתמש של Windows כשיצרת את בסיס הנתונים, עליך להתחבר אליו כדי לפתוח את הקובץ.

KeePass זוכר מאגרי מידע שנפתחו לאחרונה, מה שהופך את התהליך ללא כאב בשימוש יומיומי.

6 (לא חובה). עבור אל קובץ -> ייבא ... לייבא סיסמאות ממנהל סיסמאות אחר. KeePass תומך בקבצים המיוצאים ממנהלי הסיסמאות הפופולריים ביותר, Firefox ו- Chrome.

מסד הנתונים של KeePass שלך מוכן לשימוש עכשיו! אתה יכול לנהל סיסמאות ולחתוך ולהדביק אותן בכל מקום שתרצה. אבל כדי להפיק את המיטב מ- KeePass תרצו באמת ליישם שילוב דפדפן ...

שילוב דפדפן

שילוב דפדפן מושג באמצעות שילוב של תוספים + תוספות לדפדפן. אחרים קיימים, אך אנו ממליצים על KeePassHTTP-Connector.

1. הורד את התוסף KeePassHttp והעתק אותו לתיקיית ההתקנה של KeePass שלך (C: \ קבצי תוכנית (x86) \ KeePass Password Safe 2 כברירת מחדל).

2. התקן את התוסף KeePassHTTP-Connector לדפדפן פיירפוקס ו / או Chrome.

לחץ באמצעות לחצן העכבר השמאלי על כל שם משתמש או סיסמא בדפי אינטרנט עבור KeePassHTTP-Connector כדי למלא אוטומטית את הפרטים ממסד הנתונים הפתוח של KeePass. לחלופין, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על אפשרויות נוספות.

אם אינך מרוצה מ- KeePass, מדוע לא לבדוק כמה מנהלי סיסמאות חלופיים?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me