אנשים רוצים כתובת IP של ארה"ב מסיבות רבות. יש שאוהבים לצפות בספורט כמו בייסבול Major League (MLB), התאחדות הכדורסל הלאומית (NBA) או ליגת הכדורגל הלאומית (NFL). אחרים רוצים לגשת לבנקאות המקוונת שלהם כשהם בחופשה. חלקם אף רוצים לגשת לגרסה האמריקאית של נטפליקס בכדי לצפות בקטלוג הכותרות העצום שלה. למרבה הצער, כאשר רוב האנשים מנסים לעשות את הדברים האלה הם מתמודדים עם הודעה מוגבלת גישה. הסיבה לכך היא שתוכן מוגבל גיאוגרפי כפוף לחוקי זכויות יוצרים שהופכים אותו לנגיש במקום אחר. באמצעות שירות VPN בארה"ב ניתן להתגבר על בעיה זו וכל אחד יכול לעשות את כתובת ה- IP שלהם ידידותית לארה"ב.


במדריך זה נסביר כיצד תוכלו להצטרף לאינספור אנשים ברחבי העולם שכרגע חוסמים את התוכן של ארה"ב בלבד על ידי קבלת כתובת IP של ארה"ב.!

קבלת כתובת IP בארה"ב היא קלה!

  1. הירשם ל- VPN. כדי לשנות את כתובת ה- IP שלך לארה"ב, אנו ממליצים על ExpressVPN, אך עיין בשירותי ה- VPN הטובים ביותר בארה"ב כך שיש לך אפשרות בחירה רבה.
  2. הורד והתקן את תוכנת לקוח VPN.
  3. התחבר לשרת הנכון.
  4. עבור לאתר האמריקני שאליו ברצונך לגשת.
  5. קבל נוחות ותיהנה מגישה מלאה לאתרים ושירותים בארה"ב.

בחר את ה- VPN שלך והורד את התוכנה

לאחר שהחליטו על אחד מהשירותים המפורטים לעיל, לחצו לאתר האינטרנט שלהם והירשמו. אם אתה משלם מדי חודש זה יעלה לך קצת יותר מזומנים שהשתכרת קשה. מסיבה זו, אם אתה יכול להרשות לעצמך את זה (ומתכנן להשתמש בזה בכל השנה כדי לקבל כתובת IP של ארה"ב), התנתק עם מנוי שנתי..

לאחר ששילמת עבור ה- VPN שלך, תוכל להוריד את תוכנת הלקוח של ה- VPN. פשוט בחר את הגרסה הנכונה עבור הפלטפורמה שאתה מפעיל. כל ה- VPN ברשימה זו מאפשרים לך להריץ אותו ביותר ממכשיר אחד. אז קדימה, התקן אותו במחשב האישי שלך ובסמארטפון או באייפד - כל מה שאתה צריך.

פלטפורמות אפליקציות אקספרס

ודא שאתה בוחר OpenVPN

כאן ב- ProPrivacy אנו ממליצים מאוד שתבחר בפרוטוקול ההצפנה OpenVPN בהגדרות ה- VPN שלך. זהו ללא ספק הצפנת ה- VPN המאובטחת ביותר שקיימת כיום. מכיוון שביטול החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי מנוגד לחוק (תוך הפרת זכויות יוצרים), OpenVPN היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר להישאר פרטית ובטוחה..

זכור שלמרות שניתן להשתמש ב VPNs כדי לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי (ורבים מאות אלפי אנשים משתמשים ב- VPN באופן זה), אתה עושה זאת על אחריותך בלבד! כאן ב- ProPrivacy.com איננו יכולים לאשר רשמית את הפרת החוקים. עם זאת, אם רצונך לעשות זאת, OpenVPN הוא ההצפנה שעליך לבחור.

התחבר לשרת ה- IP הנבחר של ארה"ב

כעת, לאחר שתוכנת VPN מותקנת במכשירים שלך (ובחרת את OpenVPN), אתה יכול להתקדם ולהתחבר לשרת IP של ארה"ב..

אנא בחר אחד מהמיקומים בארה"ב מרשימת השרתים של ה- VPN. על ידי בחירה אחת נוספת ברשימה תקבלו את המהירויות הטובות ביותר. אז אלא אם כן אתה זקוק למיקום ספציפי, בחר שרת שנמצא למעלה ברשימה. ברגע שאתה מחובר, ה- VPN שלך ייעשה ירוק או יראה נעילה על מסך הטלפון החכם שלך. הנה אתה! כעת יש לך כתובת IP של ארה"ב, ואתה יכול לגשת לכל אתרי אינטרנט מוגבלים בארה"ב.

בורר שחרור expressvpn

שנה את כתובת ה- IP שלך לארה"ב: שיקולים

שקלנו מספר דברים (בשמך) תוך בחירת שירותי ה- VPN הטובים ביותר לקבלת כתובת IP בארה"ב. ראשית, לא כל שירות VPN אמין. יש יותר מ -800 ספקי VPN לבחירה בשוק, ורבים מהם עושים עבודה נוראית במתן שירות VPN.

מה ההבדלים בין VPNs?

  1. כשאתה מזויף את כתובת ה- IP שלך לארה"ב כדי לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי, עליך להיות מאובטח. למרבה הצער, לא כל ה- VPN מספקים את השירות הדרוש כדי להיות מאובטחים (VPN או יומני אפס או אין יומני שימוש מדיניות חיונית).
  2. כשאתה בוחר VPN לקבלת כתובת IP בארה"ב, עליך לבחור שרתים. בנוסף, שרתי ה- IP בארה"ב צריכים להיות ברקים במהירות (כדי להזרים תוכן HD).
  3. כדי להיות בטוחים בזמן שאתה מזויף את המיקום שלך בארה"ב, VPN שלך אמור לספק פרוטוקולי הצפנה בדרגה צבאית. בנוסף, על המשרד לטפל בנתונים שלך בצורה אמינה ובטוחה.

עבור אל כל אתר בארה"ב בלבד שאתה אוהב!

לא משנה איזה VPN בחר מהמדריך שלנו, תוכל לקבל גישה לתוכן בארה"ב בלבד. אם החלטת על ExpressVPN, זה כולל אפשרות לגשת לקטלוג Netflix האמריקני.

בנוסף, אל תשכח שה- VPN שלך אינו מועיל רק לביטול חסימת השירותים והמנויים בארה"ב. זה מושלם גם לקבלת גישה לתוכן מכל העולם! יתר על כן, כל ה- VPN במדריך זה מציעים תקופות ניסיון (של שבעה ימים לפחות). כתוצאה מכך תוכלו להבטיח כי ה- VPN המועדף עליכם יעבוד בצורה מושלמת עבור מה שתזדקקו לו.

דרכים אחרות להשיג כתובת IP בארה"ב

בעוד ששימוש ב- VPN הוא ללא ספק השיטה הטובה, הפרטית והבטוחה ביותר להשיג כתובת IP בארה"ב, ישנן דרכים אחרות. שרתי SmartDNS, Tor או proxy הם כולם אפשרויות זמינות. עם זאת, אף אחד מהם לא יעניק לך את סוג האמינות, השקט הנפשי או השימושיות שאתה מקבל אם אתה משתמש ב- VPN כדי לקבל כתובת IP בארה"ב..

SmartDNS

SmartDNS נפוץ מאוד על ידי אנשים הזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי. הבעיה היא שהיא לא מציעה שום דבר מבחינת אבטחה, ומכיוון שצפייה בתוכן המוגן בזכויות יוצרים זה לא חוקי, זה מדאיג. באמצעות SmartDNS אתה לא מוצפן כמו שקורה ב- VPN. המשמעות היא שספק האינטרנט שלך, והאתרים שאתה מבקר בהם, יידעו בדיוק מי אתה. עם יוצרי תוכן שתובעים אנשים על פירטיות יותר ויותר, מדובר בדאגה עצומה.

טור

מצד שני, טור הוא דפדפן חינמי שעושה עבודה דומה מאוד ל- VPN על ידי מתן הצפנה תוך כדי זיוף. ההבטחה לאנונימיות הופכת אותה לבחירה עבור אנשים רבים, כולל פעילי זכויות אדם, משרוקיות, עיתונאים ורבים אחרים. על ידי בחירת צומת יציאה בארצות הברית, כל אחד יכול לגשת לתוכן אמריקני (כפי שהוא יכול באמצעות VPN או SmartDNS). הבעיה היא שהמהירויות הן די איטיות, מה שאומר שתסבלו מאיומי חציצה, פיגור ואיכות תמונה לא מבוטלים.

פרוקסי

לבסוף, אנו מגיעים לשרתי פרוקסי בחינם. יש המון מה לבחירה והם בהחלט עושים עבודה ויכולים להיות מאוד נוחים או בחינם. עם זאת, חופשיים מגיעים עם מגבלות, וזה לא נדיר שמגבלת החיבור הזו תגיע כשאתה באמצע הפרק האהוב עליך של משחקי הכס. עם מהירויות לא טובות, מדיניות פרטיות מפוקפקת והאפשרות של צדדים שלישיים לגשת לנתונים שלך, פרוקסי אקסס הם הימור מוחלט.

שום דבר לא משתווה ל- VPN

בסופו של יום, כמה דולרים לשנה לדעת שאתה מאובטח מכיוון שאתה מזייף את מיקומך מעבר לים אינו מתווה הרבה. בנוסף, עם ממשלות המבקשות לרגל ופושעי סייבר תמיד מחפשים ליירט נתונים, אבטחת נוכחותך הדיגיטלית היא רעיון טוב להפליא בימינו.

כמובן, אתה לא צריך לקחת את המילה שלנו על זה. תוכלו לדגום את כל השירותים שהזכרנו במדריך זה. ל- VPN במדריך זה יש תקופות ניסיון להבטיח כסף בחזרה, כך שתוכל לבדוק אותם. אתה יכול לנסות גם פרוקסי ואפילו להוריד את טור. אנו יודעים ששום דבר לא מתקרב להשוואה לשירות VPN ברמה העולמית כמו ExpressVPN. אז אנו בטוחים שתחזרו לכאן ותסתכלו על חמש הבחירות המובילות שלנו בסופו של דבר!

כתובת IP לארה"ב: מסקנה

במדריך זה הדגמנו כיצד כל אחד יכול להשיג כתובת IP בארה"ב. כדי לקבל כתובת IP בארה"ב אנו ממליצים על ExpressVPN מכיוון שהיא נותנת לך לחלוטין את כל מה שאתה צריך. עם זאת, כדי לוודא שיש לכם שפע של אפשרויות, כללנו גם ארבעה שירותי VPN אחרים ברמה העולמית.

VPNs אלה מספקים גישה לרשתות שרת מצטיינות שיאפשרו לך להתחבר במהירות העליונה בכל השרתים בארה"ב - אידיאלי לזרם ב- HD.

ההצפנה ניתנת באמצעות OpenVPN בכיתה צבאית. יתר על כן, כל ה- VPN שבמדריך שלנו נבדקו באופן קבוע על ידי הצוות שלנו. לכל VPNs אלה יש רקורד מוכח למתן פרטיות ואנונימיות למנויים שלהם. כיוון שכך, מכיוון שכל ה- VPN שכוללנו הם שירותים מצטיינים באמת, אשר אתה מחליט עליו באמת תלוי בך.

שקלנו הכל, כך שתוכל לקבל בביטחון כתובת IP של ארה"ב בטוחה בידיעה שהכול יסתדר בצורה מושלמת.

למידע נוסף הסתכל במדריך השירות המקיף שלנו ל- VPN בארה"ב.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me