במאמר שלהלן אנו הולכים לספק לך מדריך I2P שלב אחר שלב, שהוא פשוט לעקוב וחף מעגה טכנית.מדריך I2P - כיצד להשתמש ב- I2P


אנו מתכוונים גם למפות את ה- I2P ואת האלטרנטיבות שלו, ונבחן את נקודות החוזק שלהם, החולשה וההבדלים בפירוט..

אם אתה כבר יודע מה זה I2P, קדימה קפוץ ישר לסעיף צעד אחר צעד כיצד להשתמש בקטע I2P.

מה זה I2P?

מה זה I2P

פרויקט האינטרנט הבלתי נראה (I2P) הוא רשת אנונימיזת מבוזרת שנבנתה באמצעות ג'אווה על עקרונות דומים לתור, אך תוכננה מהיסוד כעל רשת כהה עצמאית..

I2P הוא למעשה אינטרנט בתוך אינטרנט. לאחר החיבור תוכלו לשלוח דוא"ל, לגלוש באתרים, להשתמש בתוכנות בלוגים ופורום, לארח אתרי אינטרנט, לנצל אחסון קבצים מבוזר, לעסוק בצ'אט אנונימי בזמן אמת ועוד ועוד. כאמור, תוכלו גם לגלוש באינטרנט הפתוח באופן אנונימי, אך ככל הנראה I2P אינו הכלי הטוב ביותר לתפקיד בהקשר זה..

I2P טורנינג ו- I2PSnark

רוב הזמן רשתות אנונימיות משמשות ככלי יעיל לסיבוב נתונים המוגנים בזכויות יוצרים. אימה הוא מאוד פופולרי, אבל זה מסוכן שהוא לא אנונימי, וכאן רשתות כמו VPN ו- I2P מועילות..I2P טורנינג ו- I2P Snark

סיקור I2P הופך פופולרי יותר ויותר, ויש לקוח סיקור המיועד בלעדית ל- I2P. I2PSnark הוא בעצם לקוח טורנט עבור רשת I2P המשתמשת בפרוטוקול BitTorrent. זהו גם יוצר סיקור שמעביר קבצי metainfo.torrent המצוידים בגשש מובנה.

עלינו לציין ש- ProPrivacy בהחלט לא מעודדת זאת. אם אתה מעוניין במידע נוסף על שמירה על ביטחון, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי.

I2P בוטה

I2P בוטה

ל- I2P שני שירותי העברת הודעות עיקריים, אחד מהם הוא I2P Bote. זהו שירות להודעות מאובטחות ואנונימיות, לכן אינך יכול לשלוח הודעות לאינטרנט ה"גלוי ". זה מצפין הודעות באופן אוטומטי וניתן להחזיק חשבונות דוא"ל מרובים בלחיצה אחת בלבד. זוהי הדרך הבטוחה ביותר לתקשורת, והפופולריות שלה נמצאת במגמת עלייה.

כיצד להשתמש I2P?

האתר הרשמי של I2P הוא מאוד מכוון לטכנולוגיה, ולדעתנו זה לא עושה עבודה טובה בהסברים במונחים פשוטים וידידותיים למתחילים..

לכן חיברנו מדריך קצר כיצד להשתמש ב- I2P, כדי להפעיל אותך עם I2P Darknet ב- Windows (מכיוון שזו המערכת שאנו מנהלים). אם האבטחה היא בראש סדר העדיפויות עבורך, אסור לך להשתמש ב- Windows (או OSX), במקום זאת לבחור בהפצת לינוקס (ועדיף להשתמש במונח אבטחה כמו Tails או Liberté Linux). אפילו טוב יותר, השתמש ב- Ipredia OS, הפצת לינוקס המבוססת על I2P, עם אתרים ושירותים נגישים רק דרך מנהרת פרוקסי I2P.

כיצד להתקין ולחבר

 1. הורד והתקן את Java - I2P כתוב בשפת התכנות ג'אווה, כך שתפעיל אותה תצטרך להתקין את ג'אווה. סביר להניח שכבר יש לך את זה במערכת שלך, אבל אם לא, הורד את הגירסה האחרונה והתקן אותה (אם אתה לא בטוח, דלג על שלב זה לרגע, וחזור אם I2P מסרב לרוץ).
 2. הורד, התקן והפעל את I2P.
 3. כשאתה מפעיל את I2P, ייפתח חלון קונסולה. אם אתה זקוק לעזרה, תוכל להעתיק ולהדביק את קבצי היומן מכאן, שיהיו שימושיים לכל מי שיעזור לך.
  הגדרת I2P
 4. חלון דפדפן ייפתח גם בדף I2P Router Console כדי ליידע אותך שהתחברת בהצלחה לרשת IP2. תחילה ייתכן שתצטרך להמתין מספר דקות בזמן שהתוכנה תמצא עמיתים ומחברת מנהרות אליהם.
  דפדפן I2P
 5. לאחר שתסיים, קונסולת הנתבים תראה שאתה מחובר לחלוטין.
  קונסולת הנתבים I2P מחוברת

דפדפן I2P

על מנת לגלוש באתרי אינטרנט ברשת I2P, יש להגדיר את הדפדפן שלך למטרה זו. באתר I2P תוכלו למצוא מדריך שימושי להגדרות התצורה של כמה דפדפנים פופולריים כמו Internet Explorer או Firefox.

ניתן לעשות זאת בכל דפדפן, אך מכיוון שאנו רואים את Internet Explorer כלא בטוח, וכרום הוא חלון פתוח עבור ריגול בגוגל, אנו נשתמש בפיירפוקס (התהליך דומה ללא קשר לדפדפן).

 1. עבור אל Firefox -> אפשרויות -> כרטיסייה מתקדמת -> כרטיסיית רשת -> הגדרות חיבור.
 2. סמן את התיבה 'תצורת פרוקסי ידנית' והזן את הערכים הבאים: פרוטוקול HTTP: 127.0.0.1, יציאה: 4444. כדאי גם להוסיף 'localhost, 127.0.0.1 לתיבה' ללא פרוקסי עבור '..
  הגדרות פיירפוקס עבור I2P
 3. אישור בדרך חזרה מהגדרות וסיימת!
 4. בדרך כלל מומלץ להשתמש בתוסף Firefox "FoxyProxy" לשנות במהירות את הגדרות ה- Proxy אם אתה משתמש ב- I2P לעיתים קרובות. זה רעיון נהדר, אך חווינו בעיות חיבור כשניסינו זאת (מה שעלול להיות באשמת דפדפן Firefox המקושר מאוד).
 5. כעת אתה אמור להיות מסוגל להתחבר לאתרי I2P, המכונים אתרי אינטרנט עם סיומת .i2p. הזן את הכתובת של כל אתר אינטרנט (אחד מקישורי ה- i2p בחלון המסוף של הנתב הוא מקום טוב להתחיל).
  אתרי I2P
 6. בהתחלה לא יהיו לך אתרים אלקטרוניים בספר הכתובות של הנתב שלך, כך שתזדקק לעזרה של שירות 'קפיצה'. הסיבות לכך הן טכניות במקצת, אך כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על אחד מקישורי שירות הקפיצה. אם קישור לא עובד, נסה אחרת (היה לנו מזל טוב בהרבה באמצעות הקישור השני למטה).
  פנקס כתובות באתר
 7. לחץ על "שמור [אתר] בפנקס הכתובות של הנתב והמשך לאתר האינטרנט", והאתר צריך לטעון. למרבה הצער, כשאתה מתחיל להשתמש ב- I2P, ייתכן שתצטרך לעבור תהליך זה מספר פעמים.

I2P מוכן לשימוש

עליכם להיות מחוברים לאתר אינטרנט ומוכנים לחקור את ה- I2P darknet. מקום טוב להתחיל למצוא אתרים חדשים הוא מנוע החיפוש eepsite.com. תהנה!

מידע רב (כולל מידע על קביעת תצורת יציאות חומת אש) זמין באתר האינטרנט הראשי אך הוא מעבר לתחום המדריך למתחילים זה. אם יש לך שאלות נוספות בנושא I2P, למה הוא מתאים ואילו אלטרנטיבות קיימות בחוץ, המשך לקרוא!

טור

טור יושב במצב מעט משונה, מכיוון שהוא נועד בעיקר לגישה לאנונימית הנראית לעין. עם זאת, זו אחת חולשותיה העיקריות. יש מספר מצומצם של צמתי יציאה, מה שמקל על חסימת צמתי יציאה אלה, כדי להגדיר צמתי יציאה 'honeypot' כדי לפקח על התנועה (אם כי האופן בו נתב הבצל עובד עדיין אמור להבטיח שמשתמש הקצה יישאר אנונימי) , ולבצע התקפות 'תזמון מקצה לקצה' כדי לחשוף את זהותם של משתמשי טור.

בתגובה לכך, טור פיתח את פרוטוקול ה- Hidden Services שלו, המאפשר לאתרי Tor-only (.onion) ושירותים להתקיים לחלוטין בתוך רשת Tor, כך שמשתמשים לא יצטרכו לגשת לרשת הגלויה דרך צמתי יציאה שעלולים להיות מסוכנים בכלל. . לפיכך, Tor Hidden Services פועל גם כ- Web Dark והוא ללא ספק השירות הפופולרי ביותר.

עם זאת, מכיוון שטור לא תוכנן במקור כחושך כהה, אלטרנטיבות כמו I2P ו- Freenet, שנוצרו מהיסוד כערפל כהה, מציעות יתרונות בולטים..

VPN לעומת Tor לעומת I2P - באיזה מהן עליכם להשתמש?

VPN vs Tor לעומת I2P

התשובה הפשוטה ביותר היא שזה תלוי במה שאתה רוצה לעשות. למרבה המזל, שום דבר לא מונע ממך להשתמש בשלושתם תלוי במשימה העומדת בפניך, וזו הגישה בה היינו תומכים.

VPN

לשימוש כללי באינטרנט, VPN הוא מהיר וקל לשימוש, תוך מתן רמה גבוהה של פרטיות. אנו מאמינים באמונה שלמה שאנשים צריכים להשתמש ב- VPN כל העת כברירת מחדל כדי למנוע מעקב דרגנטי על ידי אוהבי ה- NSA. זה אידיאלי גם להורדת P2P.

טור

אם אתה צריך לקיים אינטראקציה עם העולם החיצוני בצורה אנונימית ככל האפשר, אי אפשר להכות את טור. לדוגמה, אם אתה משרוקית ורוצה ליצור קשר עם עיתונאי. אתה יכול להוסיף שכבה נוספת של אנונימיות על ידי חיבור לטור דרך שירות VPN.

למרות שהשירותים המוסתרים של טור אינם מאובטחים או מהירים כמו I2P, הפופולריות היחסית שלהם יכולה להפוך אותם למהנים יותר וזה עשוי להיות חשוב לבעלי אתרים המחפשים מבקרים. הוא גם ישן יותר, יש לו יותר מפתחים והוא ממומן טוב יותר.

I2P

מבחינה טכנית זוהי האפשרות המעולה אם ברצונך לגשת לרשת האפלה, והיא כלי הבחירה שלנו לכך. אף על פי שהוא לא פופולרי כמו Tor Hidden Services, הוא עדיין חברותי מאוד (והרבה יותר מאשר פרנט מתחרה), והוא בחירה מצוינת להורדת P2P. בדומה לתור, זו אפשרות חופשית טובה לגישה לאינטרנט באופן אנונימי בחינם (ואולי גם מהיר יותר), אך המספר המצומצם של תוצרי חוץ פירושו שהוא גם הרבה פחות אנונימי כאשר משתמשים בו בדרך זו.

VPN וטור

VPN וטור הן שתי דרכים להישאר בעילום שם ולשמור על פרטיותך כאשר אתה מקוון. לכל אחת מהן נקודות החוזק והחולשה שלהן, בהן אנו דנים בפירוט מסוים במאמר זה. בשורה התחתונה, טור הוא מאובטח במיוחד אך איטי מאוד ולא מתאים להורדת P2P, בעוד VPN פחות מאובטח מכיוון שהוא מסתמך על אמון בספק ה- VPN שלך, אך מהיר בהרבה, הוא מצוין להורדת P2P, ובאופן כללי מספק גלישה באינטרנט טובה יותר. ניסיון.

המשותף לשתי הטכנולוגיות הללו הוא שהן עוסקות בעיקר בגישה לאינטרנט 'גלוי' (או 'פני השטח') צמוד האינדקס..

I2P לעומת טור

I2P לעומת טור מיני אינפוגרפיק

 • בעוד שטור משתמש בספרייה מרכזית כדי לנהל את 'התצוגה' הכוללת של הרשת, כמו גם כדי לאסוף ולדווח על נתונים סטטיסטיים, I2P משתמש במודל מבוטל לעמית.
 • שלא כמו ניתוב טור בצל, I2P משתמש בניתוב שום, שמצפין הודעות מרובות יחד כדי להקשות על התוקפים לבצע ניתוח תנועה.
 • בניגוד לטור, מנהרות I2P הינן חד-כיווניות, ולכן תנועה נכנסת ותנועה יוצאת נפרדות לחלוטין, מה שמשפר את האנונימיות
 • I2P משתמש במיתוג מנות במקום במעגל מעגל של טור, שמשמעותו איזון עומסים שקוף של הודעות על פני מספר עמיתים, ולא בנתיב יחיד. בעיקרו של דבר, כל בני העמיתים משתתפים בניתוב לאחרים
 • I2Ps משתמש בממשק API משלו ולא ב- SOCKS המשמש את טור. זה עוזר להפוך את I2P לאבטחה יותר מטור.

בדומה לטור, משתמשי I2P מתחברים זה לזה באמצעות מנהרות מוצפנות של עמיתים לעמית, אך ישנם כמה הבדלים טכניים מהותיים.

כשם שתור הוא בעיקר כלי שנועד לגשת לרשת הנראית באופן אנונימי, אך יכול לשמש כרשת כהה, I2P הוא כלי אינטרנט כהה שניתן להשתמש בו גם כדי לגשת לאינטרנט באופן אנונימי באמצעות Outproxies (שקולות ל- Tor Exit צמתים). עם זאת, תוצרי I2P סובלים מחולשות דומות לתור יציאת צמתים, והעובדה שישנם הרבה פחות מהם (מכיוון של- I2P יש בסיס משתמשים קטן בהרבה) פירושה שהם פתוחים יותר לתקיפה.

באמצעות מסקנת I2P

אנו מקווים שיש בידיכם את כל המידע והידע הדרוש לכם בנושא I2P! דבר אחד שיש לשים לב הוא, ממש כמו ב- VPN וטור, I2P לא מסתיר את העובדה שאתה משתמש בשירות, אבל כן מקשה מאוד לגלות למה אתה קשור כשאתה מחובר אליו. התוצאה היא שאם משתמשים בשירותים נסתרים, I2P שניהם מהירים בהרבה מאשר שימוש ב- Tor (הוא תוכנן תוך התחשבות בהורדת P2P), מאובטח יותר וחזק יותר.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me