בואו נודה בזה: יש כמה דברים מביכים יותר מהיסטוריית החיפושים שלך בגוגל. זו הסיבה שאתה מנקה מעת לעת את היסטוריית הדפדפן שלך למקרה שמישהו יבקש להשתמש במחשב שלך, רק כדי לגלות שהחיפוש האחרון שלך היה "בליטה אדומה מסתורית בזרוע" וכי פורום לחובבי העף עפיפונים הוא האתר הראשון שצץ כאשר הם מקלידים את המכתב "k".

על ידי ניקוי היסטוריית הדפדפן, אתה יכול לשמור את הדברים האלה בסוד הקטן שלך, נכון?

שגוי.

מה אם היינו אומרים לך כי ניקוי היסטוריית הדפדפן שלך לא מוחק את היסטוריית החיפושים שלך בגוגל? ניקוי היסטוריית הדפדפן רק מסיר את מה שמאוחסן במחשב האישי שלך, ובשום אופן לא משפיע על ההיסטוריה שגוגל שמרה בשרתים שלהם?

גרוע מכך, מה אם היינו אומרים לכם שלגוגל יש היסטוריית חיפוש של אנשים שנשמרה כל הדרך חזרה משנת 2005?


כן אני אמרתי "2005".

תן לזה לשקוע לרגע.

האם סיימתם פלשבקים מחרידים לכל הדברים המביכים שכנראה חיפשתם אז? טוב. אז נעבור למדריך הסופי הזה מ- ProPrivacy.com כיצד למחוק לצמיתות את היסטוריית החיפושים שלך בגוגל, כך שתוכל להסיר נתח גדול של טביעת הרגל הדיגיטלית שלך, לשפר את פרטיותך המקוונת ו - תודה לאל - להיפטר מאותם מצמצמים- חיפושים ראויים לנצח.

כיצד להוריד את היסטוריית האינטרנט של גוגל לפני המחיקה

למרות שהם לא מתהדרים בזה, ל- Google יש תכונה המאפשרת לך להוריד את כל היסטוריית החיפוש שלך לפני שתמחק אותה. למרות שזה עשוי להיראות כמו תכונה די מוזרה בהתחלה, זה אכן משרת פונקציה שמעבר לסנטימנטליות, שאעמיק בהרחבה יותר במדריך זה. לעת עתה, הנה הצעדים הפשוטים שעליך לבצע כדי להוריד ולשמור את היסטוריית החיפוש שלך ב- Google:

 1. נווט לדף הפעילות שלי בחשבון Google שלך.
 2. לחץ על אליפסה אנכית בפינה השמאלית העליונה, ואז לחץ על "פעילות גוגל אחרת."
  ארכיב גוגל
 3. גלול מטה לאורך הדף עד שתגיע לנושא "הורד את החיפושים שביצעת בעבר." לחץ על "צור ארכיון."
 4. בחר את הנתונים שתרצה לכלול. זה בוחר אוטומטית הכל, אבל אם מדובר רק בחיפושים שאתה מחפש, אתה יכול למצוא אותו רביעי מלמטה.
 5. התאם אישית את פורמט הארכיון שלך. סוגי קבצים אופציונליים הם .zip, .tgz ו- .tbz, בעוד שגודל הארכיון שלך יכול להיות 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB או 50 GB.
 6. בחר את שיטת המסירה המועדפת עליך. אתה יכול לשלוח אותו כקישור להורדה באמצעות דוא"ל, או לחילופין להוסיף ל- Drive, Dropbox או OneDrive.
 7. לחץ על "צור ארכיון." בדוק את הדוא"ל שלך או את הגיבוי המקוון כדי לוודא שהארכיון התקבל.

כיצד למחוק ולהשבית את היסטוריית החיפושים שלך ב- Google

כעת, כאשר היסטוריית החיפושים שלך ב- Google מוסתרת בבטחה באמצעות אימייל או גיבוי מקוון, אתה יכול סוף סוף להמשיך למחוק ולהשבית את הפונקציה. אנו מובילים אותך בכל תהליך שלב אחר שלב בשני החלקים שלהלן.

מחק את היסטוריית Google שלך

כדי לטהר את יומני הפעילות שלך, בצע את ארבעת השלבים הבאים:

 1. חזור לדף הפעילות שלי. לחץ על האליפסה אנכית ובחר "מחק פעילות מאת."מחק את היסטוריית החיפוש של גוגל
 2. בתוך "מחק לפי תאריך," בחר "כל הזמן."
 3. בסעיף ישירות למטה, עזבו "כל המוצרים" נבחר. לחלופין, אם אתה רוצה למחוק רק משהו ספציפי, אתה יכול לעשות זאת בתפריט הנפתח הזה. עם זאת, אנו ממליצים בחום למחוק את הכל!
 4. לחץ על "מחק". לחץ על "בסדר" בעמוד הבא כאשר תתבקש על ידי גוגל לשקול מחדש.

אם תצליח, כבר לא אמור לראות יומנים בדף הפעילות שלי.

השבת את רישום הפעילות של גוגל

כדי למנוע מ- Google לעקוב אחר כל פעילות עתידית שלך במנוע החיפוש שלה, השבת את היכולת שלהם לעשות זאת על ידי ביצוע הצעדים הבאים:

 1. חזור לדף הפעילות שלי. לחץ על האליפסה אנכית ובחר "בקרות פעילות."השבת את איסוף הנתונים של גוגל
 2. החלק את המתג הכחול שליד "רשת & פעילות אפליקציה" לשמאל.
 3. יופיע חלון קופץ שאומר "השהה רשת & פעילות אפליקציה?". קרא היטב את המידע שסופק ואז לחץ "PAUSE."
 4. אם הצליח, המתג שליד "רשת & פעילות אפליקציה" יהיה אפור וזה אומר בבירור שהפעילות הושהתה.
 5. אם תמשיך לגלול לאורך הדף, יוצגו בפניך האפשרויות להשהות "היסטוריית מיקומים," "מידע על מכשירים," "קול & פעילות שמע," "היסטוריית חיפוש ביוטיוב," ו "היסטוריית הצפייה ביוטיוב." אם המתגים אפורים, השאר אותם להיות. אם הם כחולים, החלק אותם שמאלה כדי להשהות אותם.
 6. אם הצליח, כל המתגים כעת יהיו אפורים וברור שיאמר כי הפעילות הושהתה.

שלא כמו מחיקת היסטוריית החיפושים שלך, ביטול הרישום של פעילות Google שלך ​​יכול להיות הפוך. עם זאת, אנו מניעים את קוראינו מלעשות זאת, מכיוון שכל מה שהם באמת מפסידים על ידי השהיית כל הפונקציות שלעיל הוא תוצאות חיפוש מותאמות אישית (וכל הפרסום הממוקד שמגיע איתו).

מדוע עלי לנקות את היסטוריית Google שלי?

אם הסיבות במבוא למדריך זה לא הספיקו כדי לשכנע אותך למחוק את היסטוריית הגלישה שלך לצמיתות, ואתה זקוק לכמה משכנעים נוספים, הנה לך את זה.

דרך היסטוריית החיפושים שלך, Google יודעת עליך הכל. הוא מכיר כל תמונה וקישור שעליו לחצתם, כל אתר בו ביקרתם וכל מה שאי פעם הזנתם במנוע החיפוש שלהם.

על ידי שימוש בנתונים אלה - אותם הם אוספים ואוחסנים למעלה מעשר שנים - הם יכולים להרכיב תמונה מדויקת להפליא עליך. זה כולל את גילך, מגדרך, באיזו שפות אתה מדבר, מאיפה אתה, תחביבים ותחומי עניין שלך, באיזה בית ספר למדת והרבה, הרבה יותר. באמצעות פרופיל זה הם יכולים להפוך אותך למיקוד למודעות ספציפיות ולהפנות אותך לאתרים מסוימים.

לא להישמע פרנואידית מדי, אבל זה נמשך די רחוק לשטח אורוולי. מה אם כמות עצומה של מידע אודותיך אי פעם תהיה בידיים הלא נכונות? אתה חייב לעצמך לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים ולוודא שהגלישה המקוונת שלך מאובטחת ופרטית ככל האפשר.

דרכים אחרות לשיפור פרטיותך המקוונת

מחיקת היסטוריית החיפוש שלך בגוגל היא רק קצה קרחון הפרטיות המקוון. בעוד אנו מעמיקים כיצד לשפר את הפרטיות המקוונת שלך במדריך הפרטיות האולטימטיבי מ- ProPrivacy.com, הנה כמה טיפים בגודל ביס שתוכל לקחת ממאמר זה:

השתמש במנוע חיפוש אנונימי

גוגל היא ללא ספק מלך מנועי החיפוש המקוונים, אך זו לא האפשרות היחידה. אני לא מציע שתשתמש בדומה ליאהו! או בינג, הנה. במקום זאת, אני קורא לך לבדוק במנועי חיפוש שאינם עוקבים אחר שמירת יומני פעילות החיפוש שלך, כגון StartPage או DuckDuckGo.

מחק חשבונות שאינם בשימוש

לכל אחד יש חשבונות ישנים מפורומים, מאתרי קניות מקוונים וכדומה ששכחו או נטשו. זהו צעד מסוכן, כאילו מישהו מצליח לפרוץ לאחד החשבונות האלה, הוא יכול בקלות להשתמש בו כדי לפרוץ לחשבונות חשובים יותר כמו ה- Gmail או הפייסבוק שלך. ככזה, אני ממליץ לך להשתמש בהיסטוריית החיפוש של גוגל שהורדת (אמרתי לך שזה יכול להועיל!) כדי לבדוק אם יש לך חשבונות ישנים. לאחר מכן, תוכלו לבצע מסלול אחורה ולמחוק אותם.

הירשם לשירות VPN

ברגע שפונקציית 'הפעילות שלי ב- Google' נקייה ומוגבלת, אתה יכול לתת לפעילות הגלישה המקוונת העתידית שלך מנה נוספת של אבטחה על ידי הרשמה עם ספק VPN. שירות טוב (כגון ExpressVPN או NordVPN) ישתמש בהצפנה מהשורה הראשונה ויעמיד לרשותכם מספר שרתים שונים ברחבי העולם..

עיין בקטע סקירת ה- VPN המעמיק של ProPrivacy.com כדי למצוא את ה- VPN המושלם עבורך, או קרא את הדף שלנו ב- VPNs למתחילים כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על מה הם ואיך הם מתפקדים..

כיצד למחוק את מסקנת היסטוריית החיפוש שלך בגוגל

בהתחשב בעובדה שענקית מנועי החיפוש מאחסנת את הנתונים שלך כבר למעלה מעשור, הגיע הזמן שתעניק להיסטוריית החיפושים שלך ב- Google קרצוף טוב. לא רק מחיקה והשבתה של פונקציית הפעילות שלי תיפטר מפרסום ממוקד ותיפטר מכל עקבות אחר החיפושים המביכים יותר שלך, אלא שהיא גם תשפר מאוד את פרטיותך באינטרנט. למידע נוסף כיצד להעניק ביטחון מקוון שלך, אל תהסס לקרוא את המדריכים שלנו. לחלופין, אם יש לך טיפים משלך להוסיף, עזור לעמיתי הקוראים שלך להשאיר אותם בתיבת התגובות למטה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me