יש אנשים שרוצים לבטל את חשבונות Gmail שלהם בגלל חששות לפרטיות. כיום ישנם הרבה ספקי דוא"ל מאובטחים בסביבה. שירותים אלה מצפינים דוא"ל משתמשים. הם מצפינים גם דוא"ל בין שולחים ומקלטים. עם אפשרויות דוא"ל טובות יותר, אנשים רבים מחליטים למחוק את Gmail אחת ולתמיד.

יש אנשים שרוצים לדעת כיצד לארגן דוא"ל, כיצד למחוק דוא"ל ואיך להוריד ארכיון של כל חשבון ה- Gmail שלהם לפני שהם שוחים עם הדגים. להלן, סיפקנו מדריך שלב אחר שלב כיצד למחוק לצמיתות .

כיצד למחוק לצמיתות את

1. נווט לחשבון Google שלך ​​והתחבר.

2. הזן את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך ל- Gmail.

gmail-my-account2


3. נווט לדף 'החשבון שלי' ובחר העדפות חשבון.

4. בתפריט משמאל, לחץ על מחק את החשבון או השירותים שלך.העדפות Gmail

5. לחץ על מחק מוצרים.

Gmail למחוק-חשבון

gmail-delete-products

6. כעת תתבקש להזין אישורים מחדש. הזן אותם והיכנס.

7. לסמל של חשבון Gmail שלך, לחץ על סמל הפח.

8. הקלד כתובת דוא"ל ראשית חדשה (חשבון דואר ישן שאתה מתכנן לקרצף או כתובת הדוא"ל המוצפנת החדשה שלך). הזן שוב את הסיסמה שלך ולחץ על הסר GMAIL.דואר זבל

gmail-new-email

9. כעת נאמר לך ללכת לבדוק את הדוא"ל שלך בכתובת הדוא"ל החדשה שסיפקת לגוגל. בחר 'אוקיי, הבנתי'.

10. פתח את הודעת האישור למחיקת Gmail שנשלחה לדוא"ל החדש שלך. לחץ על קישור האישור.

gmail-confirm-email

11. כעת בחר באפשרות מחק ואשר.

gmail-confirm-delete1

כפי שאתה יכול לראות, גוגל הפכה את השבתת Gmail לפעולה רב שכבתית. זה כנראה כדי להאריך, לדחות ולהרתיע את המשתמש למחוק את חשבונו.

מזל טוב, מחקת כעת את Gmail מחשבונות Google שלך.Gmail- הצלחה

כיצד למחוק לצמיתות דוא"ל בחשבון Gmail

כדי למחוק לצמיתות דוא"ל מ- Gmail, פשוט שלח אותם לתיקיית האשפה שלך ואז רוקן את תיקיית האשפה. מאותה נקודה הדוא"ל נמחק מחשבונך ומשרתי Gmail. עם זאת זכור כי כל הדואר שלך נשמר בדואר תיקיית 'כל הדואר'.

במציאות (למרות שזה אולי נראה ככה), אין תיקיות אחרות אלא כל הדואר. כל התיקיות האחרות הן פשוט תצוגה משנית של תיבת הדואר הנכנס, ושם המקום בו כל הדואר נמצא.

Gmail לכל הדואר

מסיבה זו, כדי למחוק דוא"ל מחשבון Google שלך, תמיד שלח אותם לאשפה מתיבת הדואר הנכנס. אחרת, הם עדיין יהיו שם.

זכור: אם לא תשלח דואר לאשפה מתיבת הדואר הנכנס העיקרית, הדוא"ל שלך יישאר בתיקיה זו.

כיצד להוריד את ארכיון Gmail

אם אתה בטוח שחשבון Gmail שלך הוא הלוויה דיגיטלית, הגיע הזמן לשקול להוריד ארכיון מלא של כל הדוא"ל שלך. לשם כך, בצע את הצעדים שלהלן.

1. נווט אל Gmail 'הורד את דף הנתונים שלך. היכנס לחשבון Gmail שלך כדי לגשת אליו.

gmail-include-archive

2. בחר מה אתה רוצה שגוגל תספק לך את הארכיון שלך להורדה. כדי לראות אפשרויות נוספות עבור כל שירות בגוגל, בחר בחץ למטה.

אפשרויות Gmail

3. לאחר שבחרת את הדברים שאתה רוצה לשמור, לחץ על הבא.

4. בחר סוג קובץ להורדה.

5. לבסוף, בחר את הדרך בה ברצונך למסור את הארכיון שלך.

זכור כי לא ניתן לכלול את השירים שלך ב- Google Play מוסיקה בארכיון המבוקש. ככאלה, תצטרך ללכת ל- Google Play Music Managerto להוריד את המוסיקה שלך באופן ידני.

אפשרויות Gmail-הורדה-משלוח

לאחר שתקבל את הארכיון שלך מגוגל, תוכל להמשיך לחשבון Gmail שלך. אם אינך מעוניין בארכיון הדוא"ל ונתונים אישיים אחרים, המשך ישר למחיקת Gmail.

ארכיב Vs. מוחק דוא"ל

יש אנשים שמוחקים דוא"ל תוך כדי שהם עוברים, כדי לא לקבל תיבת דואר נכנס עמוסה. הבעיה היא שגוגל מוחקת את ההודעות בתיקיית האשפה שלך כל 30 יום. פירוש הדבר שבסופו של דבר ככל הנראה תאבד דוא"ל חשוב.

ארכיון דוא"ל הוא דרך נהדרת לסדר את תיבת הדואר הנכנס שלך מבלי לאבד דוא"ל שאולי תצטרך מאוחר יותר.

ניתן לשמור בארכיון דוא"ל על ידי החלקה או באמצעות התיבה עם החץ למטה בתוכה (בשורת המשימות של ההודעה). אתה יכול גם לבחור מספר הודעות בתיבת הדואר הנכנס, ואז להשתמש בתיבה עם סמל החץ למטה.

gmail-archive

בטל את חשבון Gmail: שיקולים

ישנם מספר דברים שעליך לקחת בחשבון לפני שתשבית את חשבון Gmail שלך. ראשית, אם אתה מוחק את Gmail אתה מאבד גישה אליו לחלוטין - לנצח. פירוש הדבר שאם אתה רשום כמנוי לאתרים אחרים או למדיה חברתית אחרת באמצעות כתובת דוא"ל זו, תאבד את היכולת לאפס את הסיסמה שלך. זה עלול לנעול אותך משירות אחד או יותר.

זה יכול להיות כאב קשה. על מנת לקבל גישה חזרה אליך תצטרך לספק לאתר את ההוכחה שאתה הבעלים החוקי. זו יכולה להיות בעיה רצינית עבור אנשים המשתמשים באתרי מדיה חברתית תחת שם בדוי או כינוי. אם אתה משקר לגבי מי שאתה ולא מעלה תמונות שמבדילות לחשבונות האלה, יתכן שתקשה להפליא להוכיח שהחשבון שלך..

בעיה נפוצה נוספת היא כאשר חשבון בנק רשום לחשבון Gmail. זה מוביל לצורך ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות של הבנק, מה שעשוי להיות שיחה בשיעור פרמיה וכולל זמני המתנה ארוכים.

אפשרויות ספק דוא"ל מוצפנות

לאחר שתשבית את חשבון Gmail שלך, תצטרך כתובת דוא"ל חדשה. עם זאת בחשבון, עליך להבין למי מספקי הדוא"ל המאובטחים תרשם כמנוי.

בימינו הפרטיות הדיגיטלית הפכה למשהו שהאזרחים חייבים לחפש לעצמם אם הם רוצים להגן על עצמם בצורה מספקת על הסייבר. עם האקרים וממשלות שכולם מנהלים נתונים פרטיים באינטרנט, הסיכונים הם גבוהים.

התוצאה של מימוש זה הייתה עלייה חדה בשליטה של ​​כלי ושירותי הצפנה המסייעים לאנשים להפחית את טביעת הרגל הדיגיטלית שלהם.

שירותי VPN

שירותי VPN הם חלק מרכזי במהפכת הפרטיות הדיגיטלית. ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר מאפשרים לאנשים להסוות את כתובת ה- IP האמיתית שלהם ולבטל את החסימה של התוכן המצונזר. בנוסף, תוכנת VPN משתמשת בהצפנה בדרגה צבאית כדי לאבטח את כל תעבורת האינטרנט של המשתמשים. התוצאה היא רמות גבוהות בהרבה של פרטיות וביטחון מקוון עבורך ובני משפחתך.

ספקי דוא"ל מוצפנים

אנשים מבקשים להשאיר אחריהם ענקיות טק רב-לאומיות חסרי מצפון כמו גוגל. הם בוחרים ספקי דוא"ל מוצפנים עצמאיים שמבטיחים לספק שירות דוא"ל מאובטח באמת.

השילוב של VPN ושירות דוא"ל אמין מספק למשתמשים חווית אינטרנט שונה לחלוטין. זה הופך את הפעילויות המקוונות שלהם במהירות לבלתי נראות לכוחות חיצוניים לא רצויים.

לאלו מכם המעוניינים להשתמש בשירותי ההצפנה המתקדמים בכדי להימנע מלהתנפל בהם, אנו ממליצים שתבחן את מיטב שירותי ה- VPN שלנו.

כדי לעזור לך במעבר שלך, הנה כמה המלצות לקבלת חשבון דוא"ל מוצפן.

Hushmail היא ספק פופולרי של דוא"ל מוצפן. באמצעות חשבון Hushmail, הדואר האלקטרוני שלך נשמר בצורה מוצפנת ומפענח באמצעות הסיסמה שלך כשאתה מתחבר. בנוסף, דוא"ל שנשלח בין מנויי Hushmail מוצפן ומפענח ללא כישלון. כשאתה שולח דוא"ל לספק דוא"ל של צד שלישי (כמו Gmail או Yahoo), אתה יכול להסכים מראש לשאלה סודית עם איש הקשר שלך לפענוח הדוא"ל..

VaultletMail דומה להושמעיל. זה מצפין את כל הדוא"ל בין משתמשי VaultletMail באופן אוטומטי. בנוסף, משתמשים יכולים לשלוח דוא"ל לספקים אחרים בצורה מאובטחת על ידי שימוש במערכת שלה. זה עובד על ידי מתן אפשרות לכל נמען ליצור ביטוי סיסמה מאובטח, בו יוכל להשתמש בו כדי לפענח את כל הדוא"ל העתידי שהתקבל מחשבון VaultletMail. ל- VaultletMail שורה של תכונות נוספות כמו זמנים של הרס עצמי עבור אימיילים ומניעת העתקה, ציטוט, הדפסה והעברת דוא"ל..

מחק לצמיתות את Gmail - אזהרה

יש אנשים שחושבים שהם יכולים לבטל את חשבון Gmail שלהם, ואז מאוחר יותר להצטרף ל- Gmail שוב עם אותו שם משתמש וכתובת דוא"ל. זה לא נכון.

כשאתה מוחק את ג'ימייל, כתובת הדוא"ל הזו אינה מגבילה את כולם - לנצח - כדי למנוע מאף אחד להיות מסוגל להתחזות לך.

לפיכך עליכם לעדכן את כל חשבונות המדיה החברתית, אתרי האינטרנט והרשמות השירות הרשומים לחשבון Gmail שלכם. לא תוכל להחזיר את כתובת הדוא"ל. אז הקפד לעדכן את כתובת הדוא"ל שלך עם כל אחד מאותם מינויים אחד אחד - לפני שתמחק את Gmail.

דאגות פרטיות של Gmail

מדיניות הפרטיות של Gmail אומרת כי דוא"ל שנשלח לחשבון Gmail או מחשבון Gmail לעולם אינו קורא על ידי אדם (מלבד השולח והנמען). בנוסף, Google Inc. טוענת כי אימיילים שעובדו על ידי מחשבים משמשים רק לחסימת דואר זבל ולשיפור המיקוד לפרסום.

עם זאת, אנשים רבים מאמינים שהדרך בה מעובדים דוא"ל על ידי Gmail עוברת מעבר לשימוש מקובל. עוד בשנת 2004, 31 תומכי פרטיות עצמאיים וארגוני זכויות אדם קראו לגוגל להשעות את שירות הדואר האלקטרוני שלה בגלל חששות אלה בנושא הפרטיות. ואז בשנת 2013, מיקרוסופט תקפה גם את גוגל בשל סריקה אלקטרונית של מיילים. מיקרוסופט טענה כי מרבית הצרכנים אינם מודעים לכך שגוגל מפקחת על תיבות הדואר הנכנס שלהם בכדי למקד מודעות.

באותה שנה, כלב שמירת הצרכנים מצא עדויות להתדיינויות בהן גוגל טענה שמשתמשי ג'ימייל אינם 'מובטחים סודיות בדוא"ליהם'. גוגל הגיבה לטענות באמירה כי,

"... כל המשתמשים בדוא"ל חייבים בהכרח לצפות שהדוא"ל שלהם יהיה כפוף לעיבוד אוטומטי ... כשם ששולח של מכתב לעמית עסקי לא יכול להיות מופתע שעוזר הנמען פותח את המכתב, אנשים המשתמשים כיום בדוא"ל מבוסס אינטרנט אינם יכולים להיות מופתע אם התקשורת שלהם עוברת על ידי ספק ECS [שירות התקשורת האלקטרונית] של המקבל במהלך המסירה."

מחק את Gmail: מסקנה

מאמר זה סיפק מדריך מפורט להפעלת חשבון Gmail לצמיתות. בנוסף, הסברנו כיצד למחוק דוא"ל בודדים כראוי וכיצד לארכוב אותם. הראינו גם כיצד לבקש את הנתונים שלך מגוגל לפני שמחיקתם.

למי שרוצה למחוק את ג'ימייל מכיוון שהוא רוצה להתחיל להגן על טביעת הרגל הדיגיטלית שלהם, סיפקנו גם מידע על VPNs. VPNs הם כלי האבטחה החיוני ביותר מכולם. המלצנו על כמה מוצפנים (שתוכלו להצטרף בכדי להשבית את Gmail).

עם כל הצעדים הנדרשים במקום אחד, יש לך את כל הדרוש לך כדי לאבטח את הנתונים שלך כמו שצריך כאן. אם יש לך שאלות בכלל, אל תהסס לשאול אותנו בסעיף התגובות למטה. מחיקה שמחה!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me