אחרי 2020 מוטרדת, פליסטקור חוזר ונראה שהוא טוב מתמיד! Flixtor הוא שירות סטרימינג מקוון שמזרים סרטים ותכניות טלוויזיה ישירות לחלון הדפדפן שלך. זה מצוין בזכות השירות החינמי המצוין (אם מוגבל) שלו, ממשק המשתמש הנהדר שלו וההחלקות שבה התוכן שלו משחק (אם כי זה בהכרח תלוי במידה מסוימת בחיבור האינטרנט שלך).

מה זה פליסטקור?

Flixtor התחילה את החיים כאפליקציית קוד פתוח חוצה פלטפורמות שהזרימה תוכן באמצעות פרוטוקול BitTorrent. הקוד עבור אפליקציה זו עדיין זמין, אך האפליקציה כבר אינה פועלת מכיוון שהיא משתמשת במקורות שאינם זמינים עוד.

זה יהיה מספיק קל עבור כל מפתח לתקן, אם כי מכיוון שהאפליקציה למעשה עושה את אותו הדבר בדיוק כמו פופקורן טיים, לא נראה שיש טעם רב.

כאשר אנשים מדברים על פליסטקור בימינו, הם מתייחסים ל- Flixtor.to (או לאחד המראות או המתחזים שלו). Flixtor.to הוא שירות מבוסס אינטרנט הסורק מקורות הזרמת IPTV ומארגן אותם למסד נתונים שניתן לחפש אליו ניתן לגשת מממשק אינטרנט אלגנטי מבוסס דפדפן..

פליסטקור אינה מארחת את התוכן עצמו, לשם הבהרה, אינו תוכן חוקי.


הפליקסטור האמיתי

יש רק אתר אחד של Flixtor אמיתי. בזמן הכתיבה זה Flixtor.to. יתכן וזה ישתנה, אך אם תבקר ב- flixtor.org, הודעה בה חתומה דיגיטלית ממפתחי Flixtor קובעת איזה תחום הוא זה המקורי..

קיימים מספר אתרי Flixtor מזויפים, חלקם למעשה עובדים די טוב. עם זאת, בהתחשב בטיבם המוצל ביותר, אנו ממליצים להשתמש אך ורק בפליקסטור האמיתי. אפליקציית Flixtor לאנדרואיד זמינה באתר Play Store, אך אין לה כל קשר לפליקסטור האמיתי ואנו ממליצים בחום להימנע ממנה.

תמחור

כל אחד יכול להשתמש בשירות Flixtor הבסיסי בחינם רק על ידי ביקור באתר Flixtor. עם זאת, משתמשים בחינם עשויים לראות מודעות ורק יש גישה לסרטים שיצאו במהלך 6 החודשים האחרונים ופרקי טלוויזיה שיצאו במהלך שלושת החודשים האחרונים. שלושת הפרקים הראשונים של העונה הראשונה מכל ההופעות הם גם בחינם לכל אחד.

רזולוציית הזרימה למשתמשים בחינם מוגבלת במהירות 720p, והם לא יכולים להוריד תוכן או להעביר אותם למכשיר מסך גדול.

בצד זה, זה בחינם, זה עובד טוב, זה מאפשר לך לצפות בכל סרטים או תכניות טלוויזיה אחרונות, והזרמת 720p היא מספיק טובה עבור רוב האנשים. כנקודת השוואה, מנויי בסיסי נטפליקס מוגבלים ל 480p, כאשר HD (720p או 1080p תלוי בחיבור שלך ובאמצעותו תומך המכשיר שלך) זמין רק עם התוכנית הסטנדרטית $ 10.99 / m (מחיר ארה"ב).

אתה יכול לתמוך בשירות ולקבל גישה לכל התכונות שלו (נדון בהמשך) על ידי רכישת מפתח VIP. המחירים מתחילים ב- $ 12.95 למשך 30 יום, תלוי בשיטת התשלום.

הפחתה קטנה זמינה למשך 90 יום ופחתה גדולה בהרבה לשנתיים, אך בהתחשב באופי השירות הזה (ובהיסטוריה האחרונה שלו), ככל הנראה, לא מומלץ לרכוש מפתח לטווח הארוך. אכן, תשלום עבור כל מנוי Flixtor הוא הימור.

אתה יכול לשלם באמצעות PayPal, Bitcoin או Premiumkey.

זה הופך את Flixtor לערך פי שניים ממחיר המנוי של נטפליקס בסיסי ברוב המחוזות, אבל זה נותן לך קטלוג גדול יותר של כותרות ממה ששירותי סטרימינג חוקיים מציעים, והוא אינו מוגבל על ידי חוקי זכויות יוצרים אזוריים..

רק נציין ש"פופקורן טיים "ממשיך לפרוח וחופש במאה אחוז, כמו גם קודי.

ואוכלים

משתמשי VIP נהנים מהתכונות הבאות:

  • גישה לכל הסרטים והפרקים בטלוויזיה
  • זרם עד 1080p
  • הורידו סרטונים
  • תמיכה ב- Google Chromecast ו- Apple Airplay
  • ללא פרסומות
  • בקשות בדוא"ל להיעדר סרטים ותוכניות טלוויזיה
  • תמיכה בעדיפות

גישה לכל הסרטים והפרקים בטלוויזיה

Flixtor סורקת מספר אתרי IPTV שונים כדי לאתר את תוכנו ולכן יש לה כותרות קטלוג גדולות מאוד.

זה כולל כותרות ישנות רבות יותר. בניגוד לחלופות מבוססות P2P כמו Popcorn Time, תוכן זה מוזרם ישירות משרתים שבהם הוא מתארח. המשמעות היא שתכנים ישנים יותר או פחות פופולריים זורמים בדיוק כמו גם הסרט האחרון שובר קופות.

לא מצאנו סרט אחד שחיפשנו, לא משנה בן כמה, שלא היה זמין דרך Flixtor. תכניות טלוויזיה התקבלו פחות טוב.

זרם עד 1080p

חברי VIP יכולים להזרים את מרבית התוכן ב- HD מלא. עם זאת, הדבר מסתמך על כך שהתוכן זמין ברזולוציה זו. תוכן ישן יותר, בפרט, לרוב זמין רק ברזולוציות נמוכות יותר.

תמיכה ב- Chromecast ו- Airplay

משתמשי VIP יכולים להעביר סרטונים לטלוויזיות המסך הגדול שלהם באמצעות Google Chromecast ו- Apple Airplay.

ללא פרסומות

מדבר בעד עצמו, אם כי יש לומר שלעולם לא ראינו מודעות בזמן השימוש בשירות החינמי. עם זאת זה עשוי להשתנות.

פרטיות

איננו יודעים דבר על מי מנהל את Flixtor או היכן הם מבוססים, אך זה בקורס לשירות המציע תוכן "לא רשמי".

Flixtor הוא באמת רק מנוע חיפוש (חלקלק) של צד שלישי וחזית קדמית עבור מספר אתרי אינטרנט אחרים ב- IPTV. באופן כללי, IPTV הוא פרטי יותר מזרם באמצעות P2P מכיוון שאתה לא משתף את כתובת ה- IP שלך עם משתמשים רבים אחרים. אתה פשוט מוריד תוכן משרת, כך שרק שרת ה- IPTV יודע את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

מכיוון שפלקסור מספק את הקצה הקדמי, Flixtor חייבת להיות קרובה לכל הזרמים. המשמעות היא שמקורות ה- IPTV שלה רואים רק כתובות IP השייכות ל- Flixtor, וזה Flixtor שיכול לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך..

Flixtor אומר שזה לא רושם שום דבר פרט לכתובות הדוא"ל של חברי VIP. עלינו לנקוט בדבריו בנושא זה, אך בהתחשב באופי השירות, הידיעה כמה שפחות על המשתמשים בו היא אסטרטגיה הגיונית.

כל התוכן המוזרם באמצעות Flixtor מוגן על ידי HTTPS כך שספק האינטרנט שלך (ISP) לא יכול לראות מה אתה עושה, למרות שהוא יכול לראות שביקרת באתר Flixtor.

פרח ענן

אתר Flixtor משתמש ב- Cloudflare כדי להגן על עצמו מפני התקפות של מניעת שירות (DoS). המשמעות היא ששרתי Cloudflare הם שמספקים את ה- HTTPS, ולכן תלוי בהתקנה שנבחרה על ידי Flixtor, Cloudflare עשוי להיות מסוגל לראות במה אתה צופה.

"אנו אוספים מידע על משתמשי קצה כאשר הם משתמשים באתרי הלקוחות, ביישומי האינטרנט ובממשקי ה- API של הלקוחות שלנו. מידע זה עשוי לכלול אך אינו מוגבל לכתובות IP, מידע על תצורת מערכת ומידע אחר על תנועה לאתרי לקוחות וממנו (ביחד, "נתוני יומן").

Cloudflare מבטיח לדאוג לנתונים אלה, אך תמיד ניתן יהיה להכריח אותם באופן חוקי למסור אותם.

האם פליקסטור חוקי?

התוכן שמציע Flixtor מהווה הפרה ברורה של כל חוק זכויות יוצרים שנכתב אי פעם. עם זאת, ברוב המדינות אין זה חוקי פשוט לצפות (להזרים) תוכן מפר זכויות יוצרים.

בדרך כלל זה לא חוקי להוריד תוכן. באופן תיאורטי, ניתן היה להצביע על כך שמאגר נתונים שמועבר לזיכרון בזמן הזרימה נחשב להורדה ולא פשוט כזרם. טרם נעשה ניסיון לבחון רעיון זה בבית המשפט.

קלות שימוש

קלות השימוש היא ללא ספק אחת הנקודות החזקות של פליקסטור. כל אחד יכול לבקר באתר, לבחור סרטון וידאו שהוא אוהב, והוא פשוט יפעל בדפדפן שלו. אין צורך בהורדות.

הממשק חלקלק במכשירים ניידים כמו בדפדפני שולחן העבודה, ומעניק לאוהבי נטפליקס ואמזון פריי רווח לכספם.!

אתה יכול ללחוץ פעמיים על סרטון כדי להפעיל אותו במסך מלא בכל הפלטפורמות, וכל הסרטונים מגיעים עם תמיכה בתרגום לעברית במגוון רחב של שפות. משתמשי VIP יכולים להעביר לטלוויזיות Apple או Chromecasts שלהם, או להוריד באופן מקומי למכשיר שלהם. באייפד ניתן אפילו לשחק וידיאו במצב תמונה בתמונה.

בהתאם למקור ה- IPTV, בדרך כלל ניתן לבחור ברזולוציית וידאו בדפדפן שולחן העבודה, או שתוכלו לאפשר לפליקסטור לבחור אוטומטית ברזולוציה בהתבסס על חיבור האינטרנט שלכם (מומלץ). בדפדפני הנייד הרזולוציה נבחרת תמיד באופן אוטומטי.

ניתן לחפש בסרטונים או למיין אותם בדרכים שונות כדי למצוא או לגלות תוכן. כדי לסייע בכך, חברת Flixtor מנהלת מערכת המלצות משלה, עם התוכן האיכותי שעליו הצביעו המשתמשים.

מחשבות אחרונות

Flixtor היא פלטפורמת סטרימינג לא-רשמית קלה להפליא הכוללת את הממשק החלק ביותר בצד זה של פופקורן טיים. זה כנראה תלוי חיבור במקצת, אבל סרטונים הושמעו עבורנו בכל הפלטפורמות.

סביר להניח כי מכסת הרזולוציה של 720p למשתמשים בחינם לא תדאיג את רוב הצופים, אך מגבלות הנתונים על תוכן הווידיאו מספקות סיבה משכנעת מאוד לשדרג לחשבון VIP. קטלוג הסרטים המלא הוא עצום.

לעומת זאת, עובר VIP עולה בערך זהה או יותר למנוי פרמיה לשירותים משפטיים כמו נטפליקס, הולו או אמזון פריים. יש גם סיכוי חזק מאוד שפעולה של בעלי זכויות יוצרים תביא לכך שהאתר ייעלם לפתע לנצח, ללא שום סיכוי לראות שוב את הכסף שלך.

פופקורן זמן מספק ממשק חלקלק וקטלוג של כותרות בצורה דומה והוא בחינם ב 100% אך הוא דורש הורדת אפליקציה ולא רק ביקור באתר בדפדפן שלך. הוא משתמש בפרוטוקול BitTorrent שהוא פחות מאובטח (אתה באמת צריך להשתמש ב- VPN עם PT), ומכיוון שהוא משתמש בפרוטוקול Bit -orrent-peer-to-peer, הזמינות של התוכן וביצועי הזרימה שלו תלויים מאוד בפופולריות שלו..

למרות שהזרמה באמצעות שירותים מבוססי IPTV כמו Flixtor פחות מסוכנת מאשר שימוש באפליקציות מבוססות P2P כמו Popcorn Time, אנחנו עדיין חושבים ששימוש ב- VPN עבור Flixtor הוא רעיון טוב מאוד.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me