gpuShack היא חברה שמוקדשת לעזור לאנשים הממוצע להיכנס לעולם של כריית GPU, במיוחד ZCash, Monero ו- Ethereum. לשם כך היא מספקת כל דבר, החל מחומרה לתוכנה, ואכסה את כל אלה בסקירה זו. עם זאת, נקודות המכירה העיקריות שלה הן אסדות הכרייה של GPU ומערכת ההפעלה הייחודית שלהם - ethOS. מכיוון ש- ethOS הוא פיסת קושחה כה מדהימה, עשיתי זאת בעיקר בביקורת ethOS. אל תבינו אותי לא נכון, גם ההיבטים האחרים של gpuShack הם גדולים, אבל ethOS הוא ספינת הדגל שלהם, ובצדק.

מוצרים gpuShack ותמחור

gpuShack מציעה פריטים רבים למכירה כדי לעזור עם כריית ZCash, Monero ו- Ethereum. כאמור, ethOS היא נקודת המכירה העיקרית שלה ועל מה אני מתמקד בסקירה זו. עם זאת, לצד זה, היא גם מוכרת מסגרת תחת כיפת השמיים, צרורות המתנע, GPUs משופצים וכמה אביזרים קטנים יותר.

חבילות הכרייה, ה- ethOS, ה- GPU המחודש והאביזרים הם כולם ערך נהדר לכסף, ולמען האמת אין לי שום דבר רע לומר עליהם. אם כי אינני בטוח מדוע ההורדה הדיגיטלית של ethOS וגרסת ה- SSD הם אותם מחירים, כך שאם אתה יכול לחכות מספר ימים למסירה, ייתכן שתוכל לקבל "חינם" SSD בעת רכישת ethOS. עם זאת המסגרת באוויר הפתוח היא עניין אחר. אמנם מדובר בציוד הילוך פנטסטי, אבל אני חושב שזה קצת יקר למה שהוא, אבל אני אכסה מעט את היתרונות והחסרונות שלו בהמשך.

תמחור gpuShack ו- ethOS

לכל הרכישות יש אחריות, כך שתוכלו להרגיש בטוחים שלא תגיעו לעסקה לא טובה. לצד זה, gpuShack מציעה גם הבטחת ירידת מחירים. אם תמצא את אותו המותג והדגם לזול יותר, תוך 30 יום, תקבל את ההפרש והחזר כספי של $ 5 לך! יתר על כן, תושבי ארה"ב מקבלים משלוח חינם. ברחבי העולם זה יכול לעלות לכמכסות של 50 $ + מכס, אז וודא שאתה מכסת מספרים, או שבסופו של דבר אתה משלם יותר מדי. נוסף על כל אלה, הם מספקים הנחה של 25 $ אם אתה משלם באמצעות ביטקוין ואתה יכול אפילו לסחור ב- GPUs הישנים שלך בהנחה.!


בסך הכל, gpuShack מקבל את נקודת התמחור שלו, ואני שמח לראות שהם אפילו תורמים 1-2% מהרווחים לצדקה.!

כיצד לבנות אסדת כרייה של Ethereum

שום התקנת כריית Ethereum לא תהיה מלאה ללא הדגמה של כל הפעולה. אז תיהנו מהסרטון שלנו לגבי איך זה להרכיב אסדת כרייה באמצעות המסגרת האוויר הפתוח של gpuShack, הגדרת אתוס ואז להשיג כרייה.

מסגרת כריית אתרום תחת כיפת השמיים

אז נתחיל במה שהוא. זו מסגרת המאפשרת להרכיב אסדת כרייה במהירות. יש לו מושב ל- PSU שלך, הרכבה מהירה ובטוחה ללוח האם שלך ומיקום עבור ה- GPUs שלך עם משענת גב כדי למנוע את השתלשלותו (מצב טיפוסי עם אסדות ביתיות). למען האמת, אתה יכול להרכיב את כל המתקן תוך 30 דקות אם יש לך את כל הרכיבים. יתר על כן, אם אתה משתמש ב- ethOS, אתה יכול לכרות רק 60 דקות נוספות. נוסף על כך, זה ניתן לערימה כך שאפשר ליצור בקלות מגדל כרייה של Ethereum / GPU.

למרבה הצער, כפי שאתה יכול לראות על ידי המתקן הראשון שלנו אי פעם בתמונה למעלה, אתה יכול ליצור בקלות משהו דומה עם רכיבים מכל חנות חומרה ממוצעת. אם עשיתם מחקר נוסף, תוכלו אפילו למצוא אלמנטים דומים מאוד ועדיין לשמור על עלויות נמוכות. אמנם, זה ייקח יותר זמן, אבל בשבילי זה לקח כ 4-5 שעות לעשות זאת. בשלי אפילו הוספתי מאווררים בגב כדי לעזור בזרימת האוויר ולכן אוהדי ה- GPU יפעלו לאט יותר ושקט יותר. עם זאת, היה לי הבעיה הסטנדרטית של תליית GPUs על גבי כבלים.

עם זאת, אם gpuShack יבצע את השיפורים הבאים, יהיה זה שווה את המחיר המבקש של 200 דולר.

 • ניהול כבלים מובנה. אלה קלים מאוד ליישום וליישום, והכבלים העודפים הנובעים מה- GPU הם תמיד נושא.
 • מקומות הרכבה על המאוורר יהיו נהדרים. לא רק מאווררי הרכבה עוזרים לזרימת האוויר, אלא אם יש לכם קירור מים AIO (בנוי בהתאמה אישית או כמו ה- R9 Fury), לא הייתם צריכים להבין פיתרון הרכבה..
 • קצת יותר עומק למסגרת כך שתוכל להכיל אפילו את ה- PSU הגדולים ביותר
 • גובה רב יותר, כתלות ב- PSU שלך, זה יכול להיות מעט רכיב GPU מעל PSU בעת שימוש בסרטים מגדילים..

תמיכה ב- gpuShack

gpuShack היא כנראה חברה קטנה. לכן, אין להתפלא שתמיכתם מוגבלת למיילים וטוויטר. עם זאת, בכל פעם שהודעתי להם עם בעיה הם תמיד ענו תוך 24-48 שעות, אפילו בסופי שבוע! התמיכה שלה הייתה בקיאה, מועילה ולעולם לא דוחפת. עד כדי כך, שלמעשה למדתי מהם המון מידע חדש והמשכתי בשיחה בשמחה גם לאחר סיום העסק.

אתה יכול גם למצוא את צוות gpuShack / ethOS בשפע של קהילות כרייה, כמו הפורום הראשי לכריית Ethereum. לכן, אם אתה נתקל בבעיות ב- ethOS, מחפש טיפים לאופטימיזציה או סתם רוצה לקיים דיון כללי, אתה יכול להרגיש שאתה בבית בקהילה.

נוסף על כך, אם אתה משתמש ב- ethOS, יש להם ערוץ IRC שאליו אתה יכול להתחבר, והחברים הידידותיים שישתמשו שם ינסו לעזור לך, אם יש לך בעיות כלשהן, או תרצה כמה טיפים לשיפור ביצועי המתקן שלך.

כיצד להתקין אתוס

הרשמה והורדה

הרשמה ל- gpuShack היא קלה להפליא ועובדת ממש כמו כל חנות למסחר אלקטרוני. לאחר שרכשת את ה- ethOS שלך, תקבל דוא"ל עם הוראות ההורדה וזהו.

התקן והתקין

לאחר שתוריד את אתוס, תצטרך לכתוב אותו ל- SSD. יש הוראות ברורות בבסיס הידע ושוב, זה הושלם תוך מספר דקות.

בתחילה, תצטרך להפעיל את המתקן עם רק GPU יחיד המותקן ומחובר לחריץ ה- x16 הראשי שלך במהירות מלאה. אני ממליץ להשתמש במכשיר ה- PCIe x16 - x16 לשם כך. ברגע שהוא יפרסם ואתה בפנים, תראה שהוא מתחיל לכרייה אוטומטית.

בית אתוס

הגדר את קבצי התצורה המקומיים והעולמיים שלך כראות עינייך ואז התחל להוסיף את ה- GPUs שלך אחד אחד, להבטיח שתפעיל אותו זמן מה בכל פעם כדי לוודא שהוא עובד בסדר. אם אתה אמיץ או מטופש, אתה יכול להוסיף את כל ה- GPU באופן מיידי, אך הדבר עשוי להוביל לבעיות נוספות לפתרון בעיות בהמשך הקו..

פיקוח על אסדת הכרייה שלך

לאחר שתגדיר את המתקן שלך, תצטרך לעקוב אחריה. במיוחד אם זה מחוץ לאתר. למרבה הצער, שלא כמו ב- Windows, אינך יכול להתקין את Team Viewer כדי לפקח על המתקן שלך. עם זאת, קיימות שתי שיטות נוספות: SSH ומעקב אחר אתרים.

באמצעות SSH אתה יכול להיכנס ישירות למתקן שלך ולנהל את כל ההגדרות שלך משם ולבצע פקודות כאילו אתה משתמש בה באופן קבוע. הוראות מלאות כיצד להתקין זאת זמינות בבסיס הידע שלהן.

גישה ל- ethOS SSH

כמו כן, יסופק לך קישור המאפשר לך להציג את כל המסיבות שלך באופן מקוון ולעקוב אחר סטטיסטיקת הליבה שלהם. דוגמה נהדרת היא Virosas ', שהיא חברה מרכזית בקהילת ה- ethOS.

ניטור מקוון של ethOS

מיטוב המתקן שלך

לאחר שתתקין את המכשיר שלך ופועל, הגיע הזמן להתייעל. בעוד שאני מכסה הרבה יותר טיפים, טריקים ואופטימיזציות במדריך הכרייה של Ethereum שלנו, למערכת ההפעלה של ethOS יש פקודת overclocking מאוד שימושית מובנית.

 1. פתח מופע מסוף חדש
 2. הקלד עדכון כדי למצוא את שעוני הליבה והזיכרון של ה- GPUs שלך. אם כל ה- GPU שלכם הם אותו מודל, המשימה שלכם תהיה קלה יותר מכיוון שתוכלו להשתמש בפקודות הגלובליות כדי להגדיר את המשתנים, ותצטרכו גם לבצע פחות בדיקות יציבות..
  לדוגמה, ל- RX480s יש שעון ליבה של 1266 מגה-הרץ ושעון זיכרון של 2000 מגה-הרץ.
 3. הגדל את שעון הליבה שלך ב- 10Mhz על ידי הזנת השורה למטה לקובץ התצורה שלך (כאשר מספר ה- MHz יחליף את מה שרלוונטי עבור המתקן שלך):
  גלובליcore: 1276
 4. בריצת המסוף שלך putconf && אתוס-שעון יתר כדי להחיל את השינויים. השתמש בכורה לתצוגה כדי לצפות בתוצאות. אם ההתקנה פועלת למשך תקופה טובה ללא בעיות יציבות או חום, עבור לשלב הבא
 5. הגדל את שעון הזיכרון שלך ב- 10Mhz על ידי הזנת השורה למטה לקובץ התצורה שלך:
  globalmem: 2010
 6. שוב, צפו ליציבות. חזור על שלבים 3 עד 5, עד שהמערכת שלך תתרסק.
 7. אם אתה מתרסק, אפס לשעונים מקוריים וצפה ביציבות במשך 24 שעות כדי להבטיח שלא התרחשו שגיאות חומרה.
 8. אם אין שגיאות חומרה, קבע את מספרי השעון האחרונים שהיית מרוצה כיעד.
 9. במהלך התהליך הקפידו גם להגדיר את ההגדרות globalfan ו- maxgputemp.

אתוס לעומת מערכת ההפעלה PiMP

יש גם מערכת הפעלה נוספת המוקדשת לכרייה מהירה וקלה - PiMP. זוהי פלטפורמת כרייה מיידית ניידת - לפני שתכניס לראש מחשבות מצחיקות. PiMP זול יותר בכמה דולרים אך מיועד כפלטפורמת כרייה לכל מטרה. אמנם יש להם גם קונפיגי דוגמה, מכיוון שאתה יכול לכרות איתו כל דבר, זה יכול לקחת קצת יותר זמן וטרחה להתקין. אלא אם כן אתה מתכנן לכרות מגוון רחב של מטבעות (או לפחות לבחון), אני ממליץ להישאר עם ethOS.

סיכום

אהבתי

 • התקנה מהירה וקלה
 • עושה מה שכתוב על הפח
 • תמיכה והנחיות באיכות גבוהה
 • כלי ניטור פנטסטיים
 • בריכת כרייה ללא עלות הודות לאלפרום!

לא הייתי כל כך בטוח לגבי

 • המסגרת יכולה להסתיים בכמה שיפורים שיהיו שווים את מחירה

שנאתי

 • שום דבר

בסך הכל, gpuShack היא חברה קטנה ופנטסטית, ואין לנו אלא שבחים על ethOS. אם אתה חושב להקים אסדת כרייה משלך או חוות כרייה של GPU, אסור לך בלעדיה!

אם יש לך ביקורת gpuShack משלך, יידע אותנו בתגובות.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me