על ידי שימוש במנהל סיסמאות מאובטח עם הצפנה חזקה מקצה לקצה, אתה יכול להבטיח שכל הסיסמאות שלך מאובטחות. כתוצאה מכך אתה יכול להיות בטוח שהסיסמאות שלך לעולם אינן נגישות לאיש מלבד עצמך.


אם אתה כמו רוב האנשים, עד עכשיו כנראה שאתה מאפשר לדפדפן שלך לאחסן את הסיסמאות שלך בשמך. זה יכול להיות מסוכן מכיוון שאם מישהו משתמש במחשב שלך כשאתה רחוק מהשולחן שלך, הם עלולים למנף את הסיסמאות המאוחסנות כדי לגשת לחשבונות הפרטיים שלך..

החדשות הטובות הן שרוב מנהלי הסיסמאות המובחרים מאפשרים לכם לייבא סיסמאות מכרום ופיירפוקס. לשם כך כל שעליך לעשות הוא לייצא את כל הסיסמאות שלך בתבנית ערכים מופרדים בפסיקים (CSV) מהדפדפן שלך. לאחר מכן תוכל לייבא את הסיסמאות שלך למנהל סיסמאות ולמחוק אותן מהדפדפן שלך - תוך שיפור מיידי של האבטחה המקוונת שלך.

כיצד לייצא סיסמאות לקובץ CSV מ- Google Chrome

רוב מנהלי הסיסמאות יאפשרו לכם לייבא סיסמאות בפורמט CSV. זה מאפשר לך לעקוף את הצורך להזין את כל הסיסמאות שלך באופן ידני. כתוצאה מכך אתה יכול לקבל במהירות ובקלות את כל הסיסמאות שלך מ- Chrome למנהל הסיסמאות החדש שלך. לשם כך, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. הפעל את דפדפן Google Chrome.
 2. לחץ על תפריט Chrome (שלוש נקודות הממוקמות בפינה השמאלית העליונה של המסך).
 3. לחץ על הגדרות.

 4. בחר סיסמאות.
 5. לחץ על שלוש הנקודות שליד סיסמאות שמורות.
 6. לחץ על ייצוא סיסמאות ולאשר שברצונך לייצא את הסיסמאות שלך.
 7. בחר מיקום לייצוא הסיסמאות שלך בכונן הקשיח ותן שם לקובץ CSV.
 8. כעת לחץ להציל.

הסיסמאות שלך מאוחסנות כעת בכונן הקשיח וניתן לייבא אותן למנהל הסיסמאות שלך באמצעות תכונת הייבוא ​​של הלקוח.

זכור כי הסיסמאות שהורדת לכונן הקשיח אינן מוצפנות או מאובטחות בשום דרך. מסיבה זו, מומלץ לייבא אותם למנהל הסיסמאות ולמחוק את קובץ ה- CSV באופן מיידי כדי להבטיח שהסיסמאות שלך לא מסתובבות בפשטות.

לאחר שהסיסמאות שלך יובאו בהצלחה למנהל הסיסמאות שלך, אתה יכול גם למחוק אותן ב- Chrome. עקוב אחר הצעדים שלמעלה עד לשלב 4. גלול מטה לסיסמאות ששמרת והסר אותן אחת אחת.

כיצד לייצא סיסמאות לקובץ CSV מפיירפוקס

ייצוא סיסמאות מפיירפוקס אינו פשוט כמו אצל Chrome, הסיבה לכך היא של פיירפוקס אין תכונת ייצוא מקורית..

אפשרות אחת היא פשוט לבחור כל אחת מהסיסמאות שלך אחת בכל פעם ולייבא אותה באופן ידני למנהל הסיסמאות החדש שלך. עם זאת, הדבר מאוד מייגע - במיוחד אם יש לך הרבה סיסמאות שנשמרו בפיירפוקס.

אפשרות טובה יותר היא להעביר את הכניסה שלך מפיירפוקס לגוגל כרום ואז להוריד אותם כקובץ CSV. לשם כך, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

 1. סגור את Firefox.
 2. פתח את Chrome ולחץ על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 3. בחר הגדרות בא אחריו ייבא הגדרות סימניה.
 4. בחר Mozilla Firefox מהתפריט הנפתח.
 5. הסר את כל התיבות מלבד סיסמאות שמורות ולחץ יבוא.
 6. כעת ייפתח חלון חדש המאשר כי ייבאת את הסיסמאות שלך. לחץ על בוצע.

הסיסמאות שלך יובאו כעת ל- Chrome ואתה יכול לעקוב אחר המדריך המוקדם במאמר זה לייצוא הסיסמאות שלך כקובץ CSV - מוכן לשימוש במנהל הסיסמאות שלך.

לאחר הייבוא ​​של הסיסמאות למנהל הסיסמאות המאובטח החדש שלך, אתה יכול למחוק את הסיסמאות הן בפיירפוקס והן בכרום כדי להוסיף אבטחה.

ייצא סיסמאות מפיירפוקס באמצעות כלי יצואן הסיסמאות של FF

אם אתה מעדיף לא להשתמש בכרום כדי לייצא את הסיסמאות שלך מ- Firefox, אתה יכול להשתמש באפליקציה במקום זאת. התחל בלחיצה על קישור זה כדי להוריד את היישום FF Password Exporter. יצרן סיסמאות FF זמין עבור Windows, macOS ו- Linux.

לאחר התקנתה, הפעל את האפליקציה ובחר בפרופילי פיירפוקס המזוהים אוטומטית בתפריט הנפתח.

אם יש לך סיסמה, הזן את סיסמת האב שלך ב- Firefox. כעת, לחץ על ייצוא סיסמאות ובחר את תבנית קובץ ה- CSV (JSON זמין אם אתה מעדיף). הסיסמאות ייצאו כעת לכל מקום שתבחר בכונן הקשיח.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me