בסקירה ובמדריך הזה של ARCTIC Accelero Hybrid III, אני אראה לך כיצד להרכיב אותו עם AMD Radeon RX480, עיין בכמה תוצאות מדד ולהעריך אם כדאי להשיג אחת מהן אם אתה מסתכל על חובבי הכל-בתוך- אפשרויות קירור מים אחת.


מקצוענים

  • חברה נהדרת עם מוצרים מעולים
  • אחריות קירור GPU מותאמת אישית לביטול אחריות
  • חזותית לא מושכת
  • כיורי קירור VRM אינם המעוצבים ביותר

חסרונות

  • כמה נקודות גרועות
  • בוא הנה

אודות ARCTIC

ARCTIC (במקור Arctic Cooling) היא חברה שוויצרית שקיימת מאז 2001 ומספקת פתרונות קירור לחובבים לאנשים ברחבי העולם. לא אבצע סקירה מעמיקה מלאה עליהם, מכיוון שיש המון חברות שמוכשרות יותר לכך, כמו טיפים של Linus Tech ו- JayzTwoCents. עם זאת, החברה הייתה מספיק אדיבה כדי לספק לנו ארבע מהדורות Accelero Hybrid III - 140 מ"מ לשימוש עם אסדת הכרייה שלנו. Accelero Hybrid III הוא פיתרון לקירור מים AIO GPU, המאפשר לקבל את כל היתרונות של קירור מים, ללא טרחה של מאגרים, ואפשרויות טפטוף..

מאז, יש לי Free30 i30 במחשב הביתי שלי כבר למעלה משלוש שנים, עם ביצועים מעולים וללא השפלה, היו לי תקוות גדולות ל- Accelero Hybrid III. אני שמח לומר שזה לא אכזב.

תמחור

Accelero Hybrid III נעלה במחיר של 99 דולר. בהשוואה לפתרונות קירור אחרים הקיימים בשוק זה אותו מגרש כדורים כמו הצעות אחרות, וגם בלוקים למים. כמובן, עם בלוקים מים, אתה צריך שיהיה מעגל קירור שלם מוכן, ואילו, עם זה, זה די plug and play.

תמחור ארקטי

ARCTIC מוכרת גם מספר פתרונות קירור מים אחרים וכן מקררי אוויר עם ביצועים משופרים לעומת גרסאות המלאי.

התקנת וידאו

עיין בסרטון שלהלן כדי לראות כמה קל להרכיב את ה- Accelero Hybrid III.

ב- ARCTIC טוענים טמפרטורות קרירות יותר (יורדות עד 42-46C), כמו גם פעולה שקטה משמעותית. במהלך סקירה זו היה לי העונג לחוות ששתי הטענות הללו אינן נכונות, אלא שהצידנית הצליחה במידה ניכרת גם את ציפיותי! בדוק את הסרטון למעלה, כדי לראות את כל אלה בעצמך.

תמיכה

בסך הכל, התמיכה שהעניק צוות ARCTIC הייתה פנטסטית. לרוע המזל, הרפיון הגדול ביותר היה בכך שהם לא מספקים הוראות גנריות של כרטיסי גרפיקה. אמנם זה לא היה עניין עבורי, אך עבור אלה המשתמשים במקרר AIO בפעם הראשונה, זה יכול להיות בעייתי. למרבה המזל, יש הרבה הדרכות ביוטיוב שמכוונות בדיוק לזה.

התקנה ובדיקה

בסך הכל מצאתי את תהליך הרכבת ה- Accelero Hybrid עם RX 480 משימה מאוד פשוטה, שלקח לי בערך 30 דקות (לא כולל זמן הייבוש של 60 דקות עבור הדבק התרמי).

אתה מתחיל בפירוק פיתרון קירור המניות. ב- RX480 זה הולך כדלקמן. שישה ברגים קטנים לכיסוי הפלסטיק. ארבעה ברגים לגוש הקירור של ה- GPU. 11 ברגים אחוריים ושני ברגים קדמיים עבור גוף הקירור והמאוורר. לאחר שתגיע ל PCB בלבד, תצטרך לנקות את השבב הראשי של ה- GPU בעזרת מגבת נייר.

מכלול קירור מים RX480

עם השלמת הפירוק, תוכלו להתחיל בהרכבה של קירור המים AIO. ראשית, ישר את ה- PCB, עם בלוק קירור המים והכיור הקירור המותאם אישית המסופק. כעת מרחי בובה קטנה של המתחם / הדבק התרמי על ה- GPU. הציבו את הגוש, PCB, וכיור הקיר והבריגו אותם יחד באמצעות הברגים, הקפיצים והכביסה המסופקים. הקפד להדק כל בורג כמה סיבובים בכל פעם, והסתובב בכיוון השעון. עליכם לעשות זאת על מנת שהמתחם התרמי יופץ באופן שווה וכי החסימה והכיור ישובו כראוי. לאחר ההרכבה, נסה בעדינות להזיז את בלוק הקירור כדי להבטיח שהוא יתאים היטב.

כעת תצטרך להוסיף את צנורי הקיר של VRM. לרוע המזל, עבור RX480 הם מספקים את הסט הגנרי. כדי להבין לאן צריך כיורי הקירור ללכת, אתה יכול לבדוק היכן נמצאות רפידות החום על גוף הקירור המקורי. גלה היכן תציב כל כיור קירור וצור לעצמך תרשים (נפשי או על הנייר). החל כל כיור קירור בכמות זעירה של דבק תרמי, וודא שהוא נשאר במצב ואתה לא מגשר על רכיבים חשמליים עם גוף הקירור. לאחר שהעיסה התרמית יבשה, תוכלו להוסיף את מאוורר קירור הקיר של VRM.

חבר את המעריצים ועכשיו תוכל להכניס את ה- GPU למערכת שלך.

ביצועים

בדקתי את הביצועים של ה- ARCTIC Accelero Hybrid III באמצעות כמה אמות מידה שונות והבדיקה המותאמת אישית שלנו - כריית Ethereum. למבחני המידה השתמשתי: PassMark ו- 3D Mark. ביצועי המניה היו 74C ו 81C בהתאמה, ואילו עם מערכת ה- AIO זה היה רק ​​38C ו- 40C.

עם זאת, הבדיקה האמינה ביותר היא כריית אתרום. כריית Ethereum מחייבת את ה- GPU שלך לרוץ ב 100%, 24/7. לא ביצעתי בדיקת לחץ שכן זה יסתכל יותר על הביצועים של ה- GPU ולא על הקירור. כמובן שאתה יכול להשתמש בביצועי הקירור הטובים יותר כדי להשיג ביצועים טובים יותר של ה- GPU.

Accelero Hybrid III - RX480 ביצועים

מהתוצאות עולה כי Accelero Hybrid מספק פיתרון קירור מעולה ללא ספק. לצערי, אין לי פתרונות לקירור מים להשוואה בין זה אלא אם לשפוט על פי התוצאות; הייתי ממליץ על כולם. אפילו עם מהירות המאוורר שנקבעה על 10%, הטמפרטורה לא עברה מעל 45C! יתר על כן, המערכת פעלה שקטה במידה ניכרת גם כן. אלא אם כן המחשב האישי שלך נעול בארון, לעולם לא תרצה להריץ אותו במהירויות כה גבוהות כי הוא די מחריש אוזניים.

מוצרים אחרים

לצד קירור ה- GPU (אוויר ומים כאחד), ARCTIC מוכרת גם פתרונות ואביזרים לקירור זיכרון מעבד שיעזרו לכם. הם מוכרים גם רכיבי צג, אוזניות ועוד כמה פריטים. אם תרצה להסתכל על אחד מאלה, עבור אל אתר ARCTIC.

מסקנה ארקטית

בסך הכל, Accelero Hybrid III של ARCTIC הוא פיתרון נהדר אם ברצונך להשיג קירור טוב ושקט יותר על ה- GPU שלך. בין אם זה AMD Radeon RX 480, כמו בשבילי, או GPU נתמך אחר. עם זאת, לא הייתי ממליץ על כך אם אתה מתכנן להשתמש ב- AIO על יותר מרכיבים מכיוון שהוא יכול להגיע בצורה מטושטשת וכיור קירור ה- VRM המותאם אישית הוא באופן אישי ממש. במקרה כזה, ככל הנראה מוטב לך להשתמש במערכת קירור מים בהתאמה אישית. אך לסיכום, עבור GPU אחד או שניים Accelero Hybrid III הוא פנטסטי, וב- ARCTIC יש גם שפע מערכות קירור אחרות של AIO עם ביצועים משווים ככל הנראה..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me