להדפסת תלת מימד יש לקח את העולם בסערה!פרויקטים להדפסת תלת מימד

הרבה מאיתנו חולמים לקבל מדפסת תלת מימד ועל הדפסה בבית.

לא רק שמדפסות הבית נהדרות, יש גם כאלה התפתחויות מדהימות בהדפסת תלת מימד מסביב לעולם!

ברשימה זו ריכזנו עבורכם כמה מהפרויקטים הטובים ביותר מרחבי העולם, ואת חלקם תוכלו אפילו לנסות בעצמכם.

השתמש בתפריט למטה כדי לראות מה יש בחנות, ואם אתה מוצא פרויקט הדפסת תלת מימד מעולה שאינו כלול, אז יידע אותנו בתגובות.


Contents

SLO: מצלמה מודפסת תלת מימדית

מצלמה מודפסת SLO 3D

בדוק את התפתחות התלת מימד המהנה הזו (משחק מילים מיועד)! בפרויקט זה תוכלו למצוא קבצים להדפסת תלת מימד במצלמה משלכם. האלמנטים הבסיסיים כלולים. התריס והעדשה הם מודולים, כך שתוכל להחליף אותם למגוונים שונים מבלי שתצטרך להדפיס מחדש את המצלמה. ליהנות מהנוסטלגיה של עבודה עם סרט 35 מ"מ. החלק המאתגר ביותר בפרויקט זה הוא הדפסת העדשה. מכיוון שהוא צריך להיות חלק לחלוטין, צפו להכניס הרבה זמן ולשפשך את המרפק. אמנם לא יהיו לך את כל הנוחיות של מצלמה דיגיטלית, אך עדיין תוכל לצלם תמונות באיכות גבוהה בעזרת המצלמה המודפסת התלת מימדית שלך..

מדפסת תלת מימד בנייה ניידת

ענף הבנייה עובר מהפכה. הדפסת תלת מימד משמשת לבניית בתים בפחות זמן ובפחות כסף. אמנם זו טרם הפכה לטכנולוגיה המיינסטרימית, אך היא שימשה לבניית בתים באזורים בעולם בהם קשה להשיג דיור בטוח. Apis Cor היא החברה הראשונה שפיתחה מדפסת תלת מימד לבנייה ניידת, שניתן להשתמש בה לחלוטין באתר. החברה מתכננת להמשיך ולפתח את השירותים שלה עד שכל אחד בעולם יכול להרשות לעצמו דיור בטוח ובמחיר סביר. עם חומרי הבנייה החדשים של ימינו, ניתן לבנות בתים תוך 24 שעות באמצעות הדפסת תלת מימד.מדפסת תלת מימד בנייה ניידת

שואטופיה

שואטופיה

Shoetopia הוא פרויקט מודע לסביבה שפותח על ידי זוזה גרונוביץ 'וברברה מוטילינסקה. הרעיון פשוט, והאפשרויות אינסופיות. נימה גמישה ומתכלה וטקסטיל טבעי משמשים ליצירת נעליים עשויות קומפוסטציה. הודות לטכניקת ההדפסה בה נעשה שימוש, אין צורך בתפירה או הדבקה. מי שמעוניין לעצב נעליים משלו יכול להשתמש באפליקציית הנעלה המקוונת, שם הוא יכול להכין קובץ הדפסה מותאם אישית, לרכוש אותו ואז להדפיס את הנעליים עצמן או לשלוח אותה למרכז הדפוס תלת ממדי מקומי. אמנם מדובר בפרויקט מהנה, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לספק נעליים לחלקים פחות ברי מזל בעולם.

פסלים בצבע מלא

פסלים בצבע מלא

אריק ואן סטראטן הוא אמן מיומן בפסלים מפוסלים ביד. אבל ברגע שלמד את אמנות הדפסת התלת מימד, הוא לקח את העיצובים שלו לרמה חדשה. אריק מאמין כי אין טכניקה אחרת שיכולה להשיג את רמת ההיפר סוריאליזם כפי שעושה הדפסת תלת מימד. הוא מפתח עיצובים משלו אך מקבל בקשות במידת האפשר. אחד התכונות הטובות ביותר בהדפסת תלת מימד הוא הייחודיות של כל יצירה, וזה מובן מאליו בעבודתו של אריק. כל תווי פנים, נעילת שיער ואביזר נועדו בדיוק. בעוד שלדפוס תלת-ממד יש מספר שימושים, לא ניתן להתעלם מהערך האמנותי שלו.

דיו מזון.

האם אתה עדיין אוכל אוכל שנעשה בדרך המיושנת? מדוע לא להתייחס אל בלוטות הטעם שלכם לאוכל מודפס? ב- Food Ink תיהנו לשבת על ריהוט מודפס תוך שימוש בכלי אוכל מודפסים לאכילת אוכל מודפס. סדרת הארוחות המוקפצות משלבת אמנות וטכנולוגיה ליצירת חווית אוכל ייחודית באמת. הרעיון שאפשר להדפיס אוכל נראה כמו משהו ישר מהעתיד אבל עם מזון דיו, העתיד כאן. בעוד שמרבית המסעדות ימשיכו לאפות, לצלות גריל ולסחוט, הרעיון של אוכל מודפס עלול לאבד חלק מהסטיגמה שלהם שכן חברות כמו Food Ink ממשיכות להציג את יצירותיהן ברחבי העולם.דיו מזון

רובוט רך, ארבע רגליים מודפס בתלת מימד

מהנדסים מאוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו פיתחו את הרובוט הראשון מסוגו בעזרת הדפסת תלת מימד. אמנם יש הרבה מה להרחיב בתחום הרובוטיקה, אולם נושא שכיח הוא חוסר היכולת של הרובוט לנווט בשטח מחוספס. אולם הרובוט המודפס בתלת מימד המיוצר על ידי האוניברסיטה יכול לפרוץ מכשולים ולהתמודד בקלות עם שטח מחוספס כמו חול או סלעים. נכון לעכשיו, הרובוט קשור למשאבת אוויר ולוח קוד פתוח, אך ישנם עבודות שיש בהן כדי לאפשר לרובוט ללכת באופן עצמאי. פרויקט הדפסת תלת מימד זה יכול להפוך את עולם הרובוטיקה ולהפוך את הרובוטים לחלק מחיי היום יום שלנו מוקדם מכפי שאנו חושבים.רובוט רך בעל ארבע רגליים

הדפסת פחמן תלת מימדי

השימוש בפחמן מפחם אפשר ליצרני הדפסות תלת מימד לסייע לעולם הרפואה, תעשיות הרכב והתעופה, ולגדול כוחות עבודה מקומיים. על ידי שמירת עבודות כרייה ובכל זאת משתמשים בפחם למטרה שאינה פוגעת בכוכב הלכת, כולם מנצחים. רמאקו פחמן נחוש להשתמש בפחם בדרכים חסכוניות וחכמות יותר. ככונס נכסים של מענק בסך 3.7 מיליון דולר שאושר על ידי מחלקת האנרגיה האמריקנית, Ramaco Carbon פועל לחולל מהפכה בייצור חלקים ורכיבים בהם אנו משתמשים מדי יום. ראמאקו פחמן חזתה עולם שבו הפחם משמש להצלת כדור הארץ ולהביא תועלת לבריאותנו ולקהילותינו.הדפסת פחמן תלת מימדי

כיתת 3 מרחב

כיתת 3 מרחב

הכירו את הכיתה 3SPACE של אוניברסיטת ג'יימס מדיסון, הכיתה הראשונה להדפסת תלת מימד במכללה לחינוך כללי בארץ. תלמידיו עיצבו והפיקו כמה פרויקטים ייחודיים מאז הקמתם בשנת 2003. ישנם חללים רבים מדי המופיעים בפרויקט זה, אך חלק מהמועדפים שלנו כוללים את פאזל קוביית הקורון וכוכב הקשקש. אם אתה מחפש משהו קצת אחר, אגרטל הספירלה או כל אחד מהפסלים האמנותיים עשויים לעשות את העבודה. הורד את הקבצים והדפיס משלך או השתמש בפרויקטים כהשראה ליצירות שלך. אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה התלמידים יעצבו בהמשך.

פרויקט AME & שלבי קוברה מודפסת תלת מימדית

שלבי קוברה

המעבדה הלאומית של אוק רידג '(ORNL) אחראית על שני פרויקטים להדפסת תלת מימד מונומנטלית. הראשון, Shelby Cobra, הוא שלדה מודפסת תלת מימדית וגוף של שלבי קוברה משנת 194. הפרויקט מדגים את היכולת לייצר חלקים מרוכבים חזקים ועם זאת קלים. ORNL שיתפה פעולה עם TruDesign לפרויקט זה וה- Shelby Cobra טייל ברחבי העולם. אפילו הנשיא לשעבר ברק אובמה נצפה בזה. הפרויקט השני, ה- AME, הוא שיתוף פעולה בין ה- ORNL למספר שותפים, ביניהם ג'ורג'יה טק, אוניברסיטת מינסוטה ומחלקת האנרגיה. זהו מחפר מודפס לחלוטין בתלת ממד. פרויקטים אלה מראים את הפוטנציאל של הדפסת תלת מימד בפרויקטים כבדים.

כפפה אחת

כפפה אחת

הטלפונים הסלולריים שינו את צורת החיים שלנו. בדיוק כשאנחנו חושבים שהמכשיר התקדם ככל יכול להיות, מגיע פרויקט כמו Glove One. Glove One הוא מכשיר תקשורת סלולרי לביש שהופך את היד שלך מתמיכת הטלפון לטלפון שלך. הפרויקט לא יתכנס בן לילה בשבילך, אם תחליט להכין משלך. לקח ליוצר כחודשיים כדי להשלים את שלו. לאחר שתבצע את כל השלבים, יהיה לך מכשיר תקשורת סלולרי עתידני שבטוח יסובב כמה ראשים.

קונדיטוריה תלת מימדית

קונדיטור לאמנות

הנה פרויקט מתוק שבטוח לתפוס את תשומת ליבכם. דינארה קאסקו איחד כוחות עם חוסה מרגוליס, אמן מיאמי הידוע בפסלי התלת מימד שלו תוך שימוש ביריעות פלסטיק צבעוניות. יחד הם יצרו מגוון טארטות מפתים עם עיצובים כמעט טובים מכדי לאכול. החלק של כל טארט נראה כמו נופים ייחודיים. תלוי בזווית בה אתה צופה ביצירה, תבחין בגזרות ועומקים מדויקים שלכאורה לא היו שם קודם. חלק מהאמנות הטובות ביותר מתלכדות כאשר משתמשים יותר מחוש אחד. על ידי שילוב האלמנטים הוויזואליים המרשימים עם הטעם, פרויקט תלת מימד זה הוא באמת אחד מסוגו.

כיסא Mycelium

כיסא Mycelium

ההערכה היא כי כמעט שמונה מיליון טונות של פסולת פלסטית מסתיימים באוקיינוסים מדי שנה. מה אם הייתה דרך להחליף פלסטיק מבלי להתפשר על הרבגוניות שלה? המעצבים ההולנדים אריק קלרנבק ומרטייה דרוס מאמינים שאנחנו קרובים מכפי שרוב האנשים חושבים לעשות זאת. הצוות מטפח אצות ואז מעבד אותם לחומר שניתן להשתמש בו כדי להדפיס אובייקטים תלת ממדיים. הם משתמשים גם בחומרים אחרים כדי לפתח הדפסה ידידותית לסביבה. דוגמא אחת היא כיסא המיסיליום החי, שנבנה ומחזק באמצעות פטריות וחומרי גלם. זה משהו שאתה צריך לראות כדי להאמין.

עגלה מכוסה תלת מימד

עגלה מכוסה

איואן פלוראה הוא אמן בעל יכולת ייחודית של שילוב של שני חומרים הפוכים לכאורה ויצירת יצירת אמנות חלקה. אחת הדוגמאות העיקריות לכך היא חתיכת העגלה המקורה שלו בתלת מימד. האמן משתמש במדפסת תלת מימד תעשייתית בגודל 8 'x 4' עבור יצירותיו. יצירות אמנות מסוימות זו בגודל טבעי משתמשות במסגרת העץ האותנטית של עגלה מכוסה ואילו החלק העליון הוא יצירה מודפסת תלת מימדית. כאשר הם מונחים זה בזה, נראה כאילו הם נועדו להחמיא זה לזה וכי הכיסוי העליון איכשהו ישן כמו הבסיס שלו. השתמש ביצירתיות של איואן כדי לעורר אמנות משלך או פשוט לחקור את הגלריה המקוונת הייחודית שלו.

פסלי גולגולת אומנותיים

פסלי גולגולת אומנותיים

לא כל האמנות המודפסת התלת-ממדית נוצרת שווה. כשתראה את הגולגלות המודפסות האלה, תדע את הערך האמנותי שהם מחזיקים בהן. האמן מאחוריהם, ג'ושוע הרקר, הוא פסל וממציא אך נחשב גם לחלוץ וחזון בעולם האמנות המודפסת התלת מימדית. לעיצוב פיליגרן יש תחושה וינטגית, ובכל זאת החלקים נראים כמו משהו מתוך חלום עתידי. היצירות הכובשות מתוארות כ"בלתי ניתנות לערעור "ועם זאת יהושע ממשיך להפוך את הבלתי אפשרי למציאות אמנותית. חקור בעצמך את תיק העבודות שלו ותראה מדוע עבודותיו התקבלו כל כך טוב.

גרוטסקי דיגיטלי II

גרוטסקי דיגיטלי

מה אתה מקבל כשאתה מערבב אדריכל מוכשר עם שבעה טונות של אבן חול מודפסת? התשובה היא ה- Digital Grotesque II, מערה מודפסת תלת מימדית בקנה מידה מלא. היצירה עוצבה על ידי מייקל הנסמאייר, והיא חגיגה של ארכיטקטורה מתקדמת שהיה ניתן לחשוב כבלתי אפשרי לפני עשור. ניתן לראות את הגרוטסקי השני הדיגיטלי בתערוכת "Imprimer le monde" של מרכז פומפידו בפריס. אם אינך יכול לצאת לטיול, יש המון תמונות לצפייה באינטרנט. עם זאת, אנו בספק אם התמונות מייצגות במדויק את הפרט והמרקם העצום שמוצג על ידי היצירה.

מדפסת שוקולד XOCO

מדפסת שוקולד XOCO

ההתקדמות הטכנולוגית הקלה על החיים. לדוגמא, טכנולוגיית הבריאות הצילה אינספור חיים. אבל מה שאנחנו ממש מתלהבים ממנו הוא ה- XOCO, מדפסת תלת מימד שעושה כל דבר שאפשר לחלום עליו מתוך… שוקולד. זהו מוצר אידיאלי למסעדות 5 כוכבים ואמני עוגות. הפרופיל הקטן של המדפסת אידיאלי לחברות בכל הגדלים. זה יכול אפילו למצוא מקום בדלפק הבית שלך. ה- XOCO אינו מוצע כרגע למכירה אך העיצוב פותח דלתות לגל הדפסת התלת מימד המזון שמתחיל לטאטא את הענף.

פנקייק בוט

פנקייק בוט

אם אי פעם רצית להכין לביבות מעוצבות בנוחות הבית שלך, ה- PancakeBot הוא הדבר שחיכית לו. ה- PancakeBot עוצב על ידי מיגל ולנצואלה, יושב מעל מחבת ומדפיס עיצוב משלך או אחד מתוך הספרייה הכוללת כ -300 תמונות. תמונות חדשות מתווספות מדי שבוע. בין אם אתם רק רוצים ליהנות בבית או להוסיף לביבות אומנותיות לתפריט של המסעדה שלכם, ה- PancakeBot מלא דיוק, אומנות והפתעה. חקור את הצד הגחמני של הדפסת מזון תלת ממדי בעזרת PancakeBot.

חמניות ברונזה

חמנית ברונזה

הדפסת תלת מימד שינתה את העולם במובנים רבים. אבל מה שהיא עושה לעולם האמנות הוא באמת מרשים. פשוט תסתכל על חמניות, פסל מודפס בתלת מימד שעוצב על ידי רוב וניק קרטר, צוות בעל ואישה שעושים אמנות כבר למעלה מ 20 שנה. בהשראת שמן שמן של וינסנט ואן גוך משנת 1888 על גבי ציורי בד באותו שם, פסל הברונזה הזה הוא בעל נגיעות מודרניות והיסטוריות כאחד. נראה שכל עלה כותרת יכול להתעורר לחיים. אם אתה רוצה דוגמה אמיתית לכוח ההדפסות התלת מימדיות עבור אמנים, חמניות זה מקום יפה להתחיל.

גריפר מודפס בתלת מימד

גריפר מודפס

הכירו את ג'רי, פלטפורמת רובוטיקה רב תכליתית. כמו כל רובוט טוב, ג'רי יכול לבצע מספר משימות, חלקן בהן הוא משתמש בזרוע אחיזה נשלפת. כאן נכנס לתמונה הדפסת תלת מימד. התפסן המודפס התלת-ממדי של ג'רי מורכב מחמישה יצירות מודפסות. זה משמש כיחידה משלו ואידיאלי לפרויקטים גדולים יותר של רובוטיקה. הכוח מרשים ויציב. פותח על ידי סלנט, התכונות הרובוטיות שלהם (מודפסות וגם לא) מעוצבות מתוך מחשבה על רובוטים מתפקדים בראש. סלנט רוצה להוציא את הרובוטים מהמעבדה ולעולם, והדפסת תלת מימד עוזרת.

בירקנסט ביצה

בירקנסט ביצה

הבקרים גסים. הכניסה לארוחת הבוקר לפני שתברח את הדלת יכולה להיות מאבק. אבל כוסות הביצה הצורניות ביותר יכולות לעזור להקל מעט על שעות הבוקר המוקדמות הללו. כוסית הביצה השובבה הזו נוצרה בהשראת הטבע ומגיעה יחד עם הדפסת תלת מימד. למרות שנועד להחזיק ביצה בינונית, החומר הגמיש יכול לתמוך ברוב גדלי הביצים. קנקן הביצה מעוצב על ידי סטודיו גיאס, מתנה נהדרת לחבר או לעצמך כדי להגביר את מצב הרוח בבקרים גסים. כל כוס ביצה מודפסת לפי דרישה. זוהי דרך פנטסטית להשיג את הדפסת התלת מימד הראשונה שלך.

פרוטזיס של שבר שורש כף היד

פרוטזיס של שבר שורש כף היד

בשנת 2007, שבר ילדה קטנה בפרק כף היד. זה ידרוש שישה שבועות בצוות צוות. יציקות מסורתיות יכולות להיות כואבות למקום ולא נוחות ללבוש. עם הדפסת תלת מימד שהסתערה על ענף הבריאות, הדפסת צוות שחקנים נראתה כמו צעד הגיוני עבור אנאיס. זרועה נסרקה, וגבס דק הודפס. הסד היה מצופה בתערובת נחושת וניקל כדי לחקור תכונות ריפוי אחרות. ציפוי הניקל הפך את הסד לקירור יותר, מה שסייע לסייע בנוחות תוך כדי ריפוי. אבל זה היה גם ניסוי לטשטוש הגבולות בין רפואה לתכשיטים.

כמה בעיות בתהליך זה היא שהעיכוב בין סריקה להדפסה אינו אידיאלי. מיקום השבר עשוי להיות נפוח, מה שיוביל להדפס לא מדויק. עם זאת, יצוקים אלה פתוחים, ניתנים ללבישה במקלחת, וניתן לפקח כראוי על ריפוי רקמות.

הדפיס את העיר שלך

הדפיס את העיר שלך

הדפיס את העיר שלך! היא קריאה לפעולה לערים ועיירות בכל רחבי העולם. תושבים מעודדים להפוך את פסולת הפלסטיק הביתית שלהם לחומר גלם לפרויקטים של הדפסת תלת מימד, כמו ריהוט ציבורי. הפרויקט התחיל בשנת 2016, הפרויקט עדיין בחיתוליו. אך המשוב הראשוני היה חיובי. אזרחים התעסקו יותר בהפחתת טביעת הרגל הסביבתית שלהם. עיריית אמסטרדם הייתה הראשונה שאמקה את התוכנית ובנתה ספסל קהילתי מתוך מה שהיה אחרת היה מבוזבז חומרים. אם אתה רוצה להביא את Print Your City! לצוואר היער, בקר באתר האינטרנט שלהם למידע נוסף.

Toyze - הביאו לחיים את דמויות המשחק האהובות עליכם כצעצועים מותאמים אישית!

טויזה

הכירו את Toyze, אפליקציה מהנה ומהירה המאפשרת לכם ליצור דמויות משחק תלת מימדיות ומיוחדות. לא משנה מה המשחק המועדף עליכם, תוכלו לעצב את הדמות שלכם כראות עיניכם. בחר מתנוחות וגדלים שונים או הוסף אביזרים מהנים כמו כובעים ומשקפיים. לאחר שתתאים אישית את הדמות שלך, בצע את ההזמנה שלך. הדמות שלך תישלח ישירות אליך. נכון לעכשיו, Toyze מוקדש למשחקים ניידים אך ישנן עבודות בתוכנית לכלול דמויות וידאו ומחשבים יחד עם קומיקס ודמויות קולנוע. יש לך דמות אהובה? קבל יד על כמה מזכרות מודפסות בתלת מימד.

מסכת גולגולת כלב מודפסת 3D

מסכת גולגולת כלבים

החבר הכי טוב של האדם - הם מביאים לנו שמחה ונוחות. אבל מה קורה כאשר הם אלו הזקוקים לריפוי? זה המקום בו לוקה מצאה את עצמה, גור בן 4 חודשים שננשך כל כך קשה על ידי כלב אחר, ששתי עצמות בפניה נשברו. בדומה לאופן בו גבס עוזר לזרוע או לרגל לרפא לאחר שבירה, הודפסו מסיכת פנים בהתאמה אישית באמצעות סריקת CT על ידי מכללת ההנדסה UC דייויס. ה- Exo-K9, כפי שכונה המסכה, איפשר ללוקאה להחלים במהלך החודשים הקרובים מבלי להיות בסיכון לפגיעה קשה יותר. הדפסת תלת מימד סייעה למטופלים בבני אדם, אך כעת ניתן להשתמש בה גם כדי לעזור לחולים פרווים יותר.

בית מודפס חופשי בתלת-ממד

בית מודפס חופשי בתלת-ממד

בזכות הדפסת תלת מימד, עתיד הנדל"ן נראה די בהיר. הצוות מבוסס שיקגו של WATG זכה בפרס הראשון באתגר העיצוב החופשי לעיצוב הבית. ביתם המודפס בתלת ממד, שכונה "Curve Appeal", הוכרז כגישה מתחשבת ודוחף את המעטפה של מה שאפשר. הבית כולל מטבח, אמבטיה, אזור מגורים וחדר שינה. הוא מאפשר אור טבעי בשפע ועונה על כל דרישות החשמל, האינסטלציה והתאורה מבלי להגביל את אפשרויות האנרגיה הסולארית. אף שהבית עשוי להיראות לא במקום בשכונה שלך, אנחנו חושבים שזה עיצוב שיכול לזכות בלב שכונות אמריקה.

צמידי מערכת סולארית

צמיד מערכת סולארית

אנו חיים בחברה שעדיין מהססת כשבחורה צעירה מביעה עניין בהנדסה או במדע. עם זאת, Build IT @ SDSU Library מקווה לשנות זאת. ביום הילדות, יום במהלך שבוע המהנדסים של הארגונים, קיבלה קבוצה צעירה של בנות בגיל העמידה הזדמנות לעצב צמיד משלהם המודפס בתלת מימד. העיצוב היה צריך להיות משהו שהבנות רצו אבל גם כזה שאפשר להדפיס אותו 45 פעמים בחלון ההדפסה הקטן שהיה ברשותן. הפרויקט גם דרש שהעיצוב יהיה קשור ל- STEM. התוצאה הייתה צמיד עם מערכת השמש השלמה שעברה. הבנות ציירו גם את הצמידים שלהן לאחר הדפסתן. ראה מה עוד בנה ה- IT עושה כדי לעורר השראה במוחות צעירים!

פרויקט AMIE & הצוללת המודפסת התלת-ממדית הראשונה

צוללת נייבי

שותפות חיל הים שפורסמה לאחרונה פיתחה את הצוללת הצוללת הראשונה המודפסת. האבטיפוס התכנס תוך פחות מארבעה שבועות וכעת ישנן תוכניות לייצר טיפוסי טיפוס בעלי יכולת צי שיכולים להיות זמינים כבר בשנת 2020. שותפים לפרויקט כללו את המעבדה הלאומית אוק רידג '(ORNL), לוחמה לשטח לוחמה בים, מרכז השיבוש של חטיבת קרדרוק. מעבדת טכנולוגיה, פיקטיני ארסנל, סוכנות פרויקטים מתקדמים במחקר ההגנה, פיקוד מערכות אוויר חיל הים, מעבדת הפיזיקה היישומית באוניברסיטת ג'ונס הופקינס, מרכזי לוחמה על משטחים ימיים מקריין, פנמה סיטי, פילדלפיה, מרכז הלוחמה הימי הופק ניופורט ומספנות חיל הים של פורטסמות '. הפרויקט השני שאורל עסק בו היה הדפסת AMIE, אחד הבתים המודפסים התלת-ממדיים הראשונים בעולם המשמש גם כלי רכב ומערכת אנרגיה משולבת..

גשר מודפס 3D ראשון

גשר מודפס 3D ראשון

הדפסת תלת מימד בתשתית יכולה לחסוך זמן וכסף. זה היה בדיוק המקרה בבניית הגשר המודפס התלת ממדי הראשון בעולם במדריד. אורכו על ידי המכון לאדריכלות מתקדמת בקטלוניה, גשרו היה 12 מטר ורוחבו 1.75 מטר. החומר המשמש היה בטון מזוין מיקרו. חומר גלם ממוחזר במהלך הבנייה, תוך צמצום כמות הפסולת תוך מקסימום ביצועים מבניים. בעוד שדפוס תלת מימד שימש באופן מסורתי לפרויקטים בהיקף קטן, התקנת גשר זה מרחיבה את האפשרויות שהדפסת תלת מימד מציעה לענף הבנייה.

פסלים ביומטריים

פסלים ביומטריים

מוניקה הורצ'יקובה היא אמנית צ'כית הידועה בפסליה המורכבים, כולם נוצרו על ידי טכנולוגיית הדפסת תלת מימד. הנושאים של האמן הם מטפורה למוות ולחיים. חקר הגלריה שלה לוקח אותך למסע חינמי. ברוב היצירות הכרוכות בעצמות אנושיות מודפסות, קשה לתאר את התגובה הראשונית. הגרפיקה יפה, ועם זאת גולמית ועוצמתית. מקטעים מורכבים וכלה בתערוכות חיצוניות גדולות, מוניקה מאמצת באופן מלא את העוצמה של הדפסת תלת מימד. התנסה בעצמך ביצירות האמנות שלה ובדוק עד כמה יכול להיות הדפסת תלת מימד מפורטת ומדויקת.

שמלת עלי כותרת קינמטית

שמלת עלי כותרת קינמטית

עבור הנשים שבוזות זמן בילוי בחדר הולם, פרויקט זה אמור לעורר עניין וסקרנות לגבי עתיד האופנה. מערכת העצבים הוזמנה על ידי המוזיאון לאמנויות יפות בבוסטון לעצב שמלה שהראתה את הקשר בין אופנה לטכנולוגיה. סריקה תלת מימדית שימשה כדי לקבוע את המדידות המדויקות של גוף הלובש. בהשראת אלמנטים טבעיים כמו עלי כותרת ונוצות, שמלת עלי הכותרת של Kinematic עוצבה. הוא כולל מעל 1,600 חלקים ייחודיים אך השמלה מדפיסה לגמרי מורכבת ומוכנה ללבישה. חקור את התמונות כדי לראות איך נראית שמלה מודפסת בהתאמה אישית.

הדפסת הרובוט האוטונומית הראשונה, הרכה לחלוטין, 4D של מכשירי Shapeshifting

התקני העברת צורה 4D

דמיינו רובוט. האם זה כולל זוויות דרמטיות, חומרים קרים ופינות חדות? צוות חוקרים מאוניברסיטת הרווארד משנה את ההנחה כיצד ייראה רובוט. הם עיצבו רובוט קטן מודפס בתלת מימד שלא כולל אלקטרוניקה או חומרים רובוטיים מסורתיים. נחשב לרובוט האוטונומי הראשון, הרך לחלוטין, הפרויקט כונה "התמנון", מכיוון שהוא דומה לתמנון. המכשיר מופעל על ידי תגובה כימית, שמנפחת את זרועות הרובוט. עיצובים עתידיים יוכלו באופן אידיאלי לשחות ולקיים אינטראקציה. "האוקטובוט" נועד לעודד רובוטיקאים וחוקרים לחקור רובוטיקה רכה.

Wi-Fi מודפס

WiFi מודפס

דמיין בקבוק ניקוי כביסה שמזמין את החלפתו עבורך. עכשיו דמיין את אותו קונספט, אך ללא צורך בסוללות או אלקטרוניקה. אם זה נראה כמו כישוף, תופתעו לגלות שזו העבודה של הדפסת תלת מימד. ניתן להדפיס תלת ממד חיישנים אלחוטיים, ווידג'טים קלט ואובייקטים תקשורתיים חכמים ומשולבים בחיי היומיום שלנו. בעוד שלפרויקט זה יש הרבה מקום לצמיחה והתפתחות, צוות המורכב משני סטודנטים וחבר סגל אחד באוניברסיטת וושינגטון עיצב סולמות משקל מודפסים בתלת ממד מלא, חיישני זרימה ומנודות מטר. ישנם גם כמה אבות-טיפוס שאפשר לקבל מהם השראה.

אקוסוס

אקוסוס

אמנות קיר תלת מימדית אינה נדירה. בהשוואה לציורים או הדפסי קנבס, אמנות קיר תלת מימדית מציעה יתרונות רבים. התבונן ביצירה זו שעוצבה על ידי דומיניק רסקין. נראה כי ראש הסוס המודפס בתלת-ממד ושתי רגליים קדמיות מתפרץ מהקיר. יצירה זו יכולה למצוא בית במגוון סגנונות עיצוב. הגרפיקה של אקוס מגיעה במספר גדלים וצבעים שונים המתאימים לצרכים האישיים. מכיוון שהוא מודפס בתלת ממד, קל לתלות את מבנה מסגרת החוט הקלה מבלי לפגוע בקירות. בקר באתר האינטרנט כדי לראות כמה פשוט לשים יד על יצירות אמנות מודפסות בתלת מימד שבטוח מושכות תשומת לב.

מתאם טילים לגו מיניפיג

מתאם לגו

AirRocketWorks עובדת עם בתי ספר, מועדוני STEM, צופים, ספריות, מוזיאונים ומרכזי למידה כדי להביא את אהבתם לטילים לאנשים בכל הגילאים והיכולות. אחד הפרויקטים שלהם השתמש בהדפסת תלת מימד בצורה קלה ומהנה שהופכת בניית רקטה לבית לאפשרות כמעט לכל אחד. ניתן להשתמש במתאמי הטילים המודפסים שלהם בתלת מימד עם צינור גוף פלסטי, אף קצף ומערכת סנפירי מדבקה. לקבלת פיתול מהנה, יש מקום להוסיף את פסלון ה- LEGO האהוב עליכם. שלחו את הצלמית שלכם לטיול בלתי נשכח עם פרויקט זה וגלו את הכיף של רקטות.

לב מלאכותי

לב מלאכותי

חדשות ETH ו- ETH ציריך דיווחו על ייצור הלב האנושי הראשון בסיליקון. היכולת לייצר איברים אנושיים להשתלה היא אחד השימושים המבטיחים ביותר בהדפסת תלת מימד. לב הסיליקון דומה מקרוב ללב אנושי, מבפנים ומבחוץ. לדוגמא, יש לו חדר ימין ושמאל והוא יכול להתכווץ כנדרש לשאיבת דם. עם זאת, יש סוג אחד עיקרי באב-טיפוס. זה יכול להימשך רק כ -3,000 פעימות, שיהיו פחות משעה אצל אדם. החומר אינו יכול להתמודד עם המתח יותר מזה. אך הצעד המכריע הראשון הזה להדפסת איברים בתלת מימד אמור לעודד מהנדסים וחוקרים להמשיך לעבוד על אב-טיפוס שיכול להחליף יום אחד תרומות איברים אנושיים..

תחנת מזג אוויר אוטומטית מודפסת בתלת מימד

תחנת מזג אוויר אוטומטית

3D-PAWS, או תחנת מזג אוויר אוטומטית מודפסת 3D, הושקה על ידי תאגיד האוניברסיטה למחקר אטמוספרי ומשרד הפעילות הבינלאומי לשירותי מזג האוויר האמריקני. מטרת היוזמה היא לבנות מערכות בעלות נמוכה ועמידות ואמינות על מנת לאסוף ולתקשר נתוני מזג אוויר דרך יישובים כפריים. אחד היתרונות העיקריים של מערכות אלו הוא שניתן להדפיס מחדש את הרכיבים המודפסים התלת-ממדיים לפי הצורך כאשר מערכות כישלון. עם מערכות מזג אוויר מסורתיות, החלפות הן יקרות ותיקונים לפעמים בלתי אפשריים. היכולת לנטר במדויק את מזג האוויר שומרת על בטיחות התושבים.

רוכב קל

רוכב קל

האם אתם מבלים בימי שמש חמים ומשייטים על הכביש המהיר על האופנוע שלכם? אם כן, תיהנו מהפרויקט הבא הזה. ה- Light Rider הוא אב הטיפוס הראשון המודפס בתלת מימד לאופנוע חשמלי. התוכנית היא לפתח סדרה קטנה ובלעדית של ה- Light Rider שתהיה חוקית לרחוב. העיצוב מתחתן עם כמה מושגים לעיצוב אחד. ראשית, נעשה שימוש בגישה שאושרה לחלל לעיצוב המסגרת. לאחר מכן הודפס תלת ממד באמצעות חומר בדרגת מטוסים. יחס הכוח-למשקל של האופניים שווה לזה של מכונית-על, מה שהופך אותו למושלם לכל שד מהירות. האופניים גם מודעים לסביבה ואינם מייצרים פליטות. אופנוע חזק יותר, מהיר ובטוח יותר אפשרי עם הדפסת תלת מימד.

עדשות מודפסות בתלת מימד

עדשות מודפסות בתלת מימד

Luxexcel זוכה כחברה הראשונה והיחידה בעולם שיכולה ליצור עדשות עיניים מודפסות בתלת מימד. עדשות אלה אינן דורשות ליטוש או שחיקה וכעת הן זמינות למעבדות עיניים. ייצור מסורתי של עדשות עיניים כרוך במספר צעדים וחומר מוגזם, כולם מובילים לעלויות גבוהות יותר. גרסאות מודפסות בתלת מימד יעילות ואמינות באותה מידה, אך עם תג מחיר נמוך יותר. עם זאת, הפיתרון לא תוכנן סביב עלות. במקום זאת, Luxexcel פיתחה את הטכנולוגיה למעבדות עיניים עצמאיות ולקוחותיהם, כך שעדשות מותאמות אישית יוכלו להיות זמינות לכולם.

מוביילים מודפסים תלת מימד

מוביילים מודפסים תלת מימד

מרקו מאהלר, פסל קינטי, איחד כוחות עם הנרי סגרמן, פרופסור עוזר באוניברסיטת אוקלהומה, כדי לפתח את המובייל הראשון המודפס בתלת מימד במלואו. הקטעים שלהם מפורטים בלשון המעטה, כאשר בעיצוב אחד יש 1,365 חלקים. ללא היכולת להדפיס תלת מימד מוביילים אלה, הם היו גוזלים זמן מבחינה כלכלית וחלק מהישג יד עבור חלקם. הניידים מודפסים לפי הזמנה ב- Shapeways בעזרת עיצובים של מרקו והנרי. לקבלת יצירה ייחודית לביתכם, שקלו כל אחד מהניידים המודפסים התלת-ממדיים הללו. העיצובים שלהם מתוחכמים והסיפור שמאחוריהם מעורר השראה.

אופניים נירוסטה מודפסים בתלת מימד

אופניים קשת

פרויקט זה בן שלושה חודשים שנערך על ידי סטודנטים במעבדת הנדסת התכנון התעשייתי התלת-ממדי לבניית שדה, השתמש בטכנולוגיה עדכנית בעת הדפסת תלת מימד על אופניים מנירוסטה. ההתקדמות אפשרה להדפיס את החומרים באוויר לכל כיוון וללא צורך במבני תמיכה. אופני הקשת שוקלים זהה לאופניים רגילים, אך כולל עיצוב מרשים וכוח ללא רבב. סוג זה של פרויקט מראה כי המגבלות יורדות בכל מה שקשור להדפסת אובייקטים בקנה מידה גדול וגדול. חופש הטופס מאפשר הדפסה של כמעט כל דבר, כולל צורת תחבורה אמינה זו.

גשר מחוזק 3D מודפס ראשון

גשר מודפס בתלת מימד

הולנד היא הבית של גשר הבטון המזוין, המודגש מראש והלחץ בתלת מימד הראשון בעולם. אורכו של הגשר 8 מטרים ורוחבו 3.5 מטרים. חוזקה נבדק בעומס של חמישה טון, כבד בהרבה מהעומס היומי בו יידרש לעמוד. זהו חלק ממסלול אופניים לתושבים, וסברה כי הוא יוביל מאות רוכבי אופניים ביום. בהובלת BAM Infra, הצוות שיתף פעולה עם חוקרים מאוניברסיטת טכנולוגיה איינדהובן כדי לפתח דרך לשלב כבל חיזוק פלדה במהלך ההדפסה. הפרויקט עלה פחות כסף, השתמש בפחות חומר והפחית את כמות פליטת CO2 במהלך הבנייה.

הדפסת תלת מימד היא יתרון תחרותי למכונות שלג

מכונות שלג

אין הרבה תעשיות (אם בכלל) שהדפסת תלת מימד אינה יכולה לעזור. עסק כזה שהבין זאת הוא Snow Business, יצרניות של מכונות לייצור שלג מתקדמות. הביצועים והעמידות של המכונות שלהם הם תכונות מכריעות, כאלה שעלולות להבטיח עסק או להרוס אותו. השימוש במדפסות תלת מימד לייצור החרירים שלהם, Snow Business האיץ פיתוח וקיצץ בעלויות. יתרון תחרותי זה הופך את המוצרים שלהם לעיצוב טוב יותר, יקר פחות ורצוי יותר על ידי הצרכנים. השתמש בסיפור שלהם כהשראה כשחושבים על דרך בהדפסת תלת מימד יכולה לעזור לתפקיד או לעסק שלך.

הדפסת תלת מימד בטכנולוגיית אפס G

3D מודפס

הדפסת תלת מימד אינה מוגבלת יותר למעבדה. ניתן להוציא מדפסות אל התחום, לספק פתרונות שבעבר נחשבו כבלתי אפשריים. אך האם מדפסות תלת מימד יכולות להיות פעולות בחלל? זו השאלה שנאס"א הייתה. אם תחנת החלל הבינלאומית הייתה מסוגלת להדפיס בתלת ממד, הייתה להם היכולת להדפיס כלים לפי דרישה ולעבוד טוב יותר עם מגבלות משקל הטיסה. לאחר בדיקת חומרת הדפסת תלת מימד בטיסות פרבוליות, החלו בדיקות בתחנת החלל. תוצאות הראו כי הדפסת תלת מימד אכן עובדת בחלל, פותחת את הדלת למשימות, ניסויים והזדמנויות חדשות.

כסא שיפוע

כסא השיפוע מאלומיניום מציג כיצד ניתן להשתמש באלומיניום בעיצוב רהיטים בעידן הדיגיטלי. הכסא הוא מבנה אלומיניום קל משקל עם היתרונות של קצף ועוצמת המתכת. העיצוב עושה שימוש בטכניקת הדפסה ייחודית המספקת חוזק מבני תוך הפחתת כמות החומר הדרוש. את כסא השיפוע מאלומיניום ניתן למצוא באוסף הקבוע בגלריה הלאומית של ויקטוריה במלבורן, אוסטרליה יחד עם מוזיאון ויטרה לעיצוב בגרמניה. היכולת לייצר ריהוט קל ועם זאת עמיד במחיר שווה לכל נפש יכולה להפוך את ענף הרהיטים, ולאלץ את היצרנים לחפש שיטות ייצור ידידותיות לצרכן..כסא שיפוע

נשק להדפסה תלת מימדית

כלי נשק מודפסים תלת מימד

ההגנה המופצת היא הכוח שמאחורי נשק מודפס בתלת מימד. ב- 27 ביולי, 2012, פרסמה החברה את הקבצים עבור אקדח הידק הראשון בעולם. אל מול חלקה בקרבות המשפטיים והפוליטיים פנתה Defense Distribution לקהילת הביטקוין למימון. הרעיון של נשק מודפס הוא מהפכני, אך גם שנוי במחלוקת. החברה עדיין נאבקת במחלקת המדינה האמריקאית על חוקיות אספקת תיקי נשק שנוצרו באופן פרטי לאוכלוסייה. התיק יכול לפנות לבית המשפט העליון בקרוב. אם זה כן, ולא משנה התוצאה, הוא בטוח ייפגש עם ויכוח מצד העם האמריקני.

כוס אחת ביום

כוס אחת ביום

נמאס לכם לשתות את הקפה מאותו כוס כל יום? את פרויקט כוס קפה אחת ליום כיסית. הפרויקט היה ניסוי מהנה ומוצלח בנושא יצירתיות וייצור מהיר. הפרויקט היה פתוח לשיתוף פעולה, ומאפשר לכל אחד לשחק סביבו ולעצב את כוס הקפה שלו. לאחר שנבחרו 30 העיצובים המועדפים עליהם, הם הוצגו בחנות וזמינים לרכישה. העיצובים היו שילוב בין כוסות מורפדות, כוסות מעניינות אך לא פונקציונליות, וכוסות המכוסות בתווי פנים בעלי מרקם מגוון. הפרויקט נחשב כמוצלח והוכיח כי בהדפסת תלת מימד יכול להיות שימוש מהנה וגחמני.

Meshu

Meshu

Meshu הוקמה על ידי שני טכנולוגי עיצוב בסן פרנסיסקו. העיצובים שלהם כוללים קווים המייצגים גאודאטות, ומספקים לצרכנים דרך ייחודית להצביע על רגעים וזיכרונות, לא משנה היכן הם התרחשו בעולם. הדקקות של התכשיטים היא חלק מהקסם שלה. הנמען יודע בדיוק לשם מה התורים, גם אם איש אינו עושה זאת. בעוד שהם כבר לא מקבלים הזמנות, Meshu הכין שרשראות, טבעות, עגילים וכרזות להנצחת בקשות הצרכנים. השתמש ביצירתם כהשראה ליצירות הדפסת תלת מימד משלך. במקרה זה, ניתן להשתמש בהדפסת תלת מימד למטרות סנטימנטליות.

מדפסת תלת מימד ראשונה למחשב שולחני

שולחן עבודה מתכת

שולחן העבודה מתכת עוצב עם דבר אחד בראש. המייסדים רצו לתת מענה לצוותי ההנדסה המחפשים הדפסת מתכת תלת ממדית נגישה. החברה מציעה שתי מערכות הדפסת תלת מימד נפרדות. חברות יכולות להשתמש במערכות אלה לכל דבר, החל מאבות-טיפוס ועד לייצור המוני. מערכת הסטודיו מיועדת למהנדסים ומאפשרת למשתמשים להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתוך הבית. בהשוואה למערכות הדפסה אחרות, מערכת הסטודיו זולה פי עשרה. אבל כשאתה זקוק למהירות מצדך, מערכת הייצור היא אידיאלית. הוא מיועד לתפוקה ומהיר פי מאה ממערכות הדפסה אחרות. מערכת הייצור צפויה לצאת בשנת 2020.

רכב ניילון מודפס תלת-ממדי

רכב מיקרו-נוסע

Kabuku Inc. הצטרף לחברה עם הונדה מוטור ושות 'בע"מ לפיתוח רכב מודפס תלת מימדי. חברת Toshimaya הייתה זקוקה לרכב משלוח מותאם אישית שיכול לשמש למשלוחים ופרסום כאחד. עם זאת, התשתית המקומית שלהם הקשתה על מספר המשלוחים. כבישים צרים היו האשם העיקרי. קבוקו והונדה התכוונו לפתח מכונית מודפסת שעדיין ענתה על צרכיהם אך בגודל המתאים לה. תהליך הפיתוח נמשך חודשיים בלבד, כאשר הדפוס טיפל על ידי Rinkak, שירות הדפסת תלת מימד בבעלות קבוקו. לטושימאיה סופק רכב מקורי שעונה על גודלם, הייצור ופרסום הצרכים שלהם.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me