האם אתה רוצה לגשת לתכניות טלוויזיה רבות מאי פעם באמצעות ספק ה- IPTV שלך? באמצעות רשת פרטית וירטואלית ל- IPTV אתה יכול לעשות זאת להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות כדי לגשת לערוצים נוספים ותכניות טלוויזיה מאי פעם. לא משנה באיזה ספק IPTV אתה משתמש כרגע בכדי לצפות בטלוויזיה דרך האינטרנט: VPN IPTV יגדיל באופן מסיבי את מה שאתה יכול לצפות בו.


אם זה נשמע טוב, זה בגלל שזה! VPN ו- IPTV הם משחק שנעשה בשמיים - וזו הסיבה שכולם שואלים את השאלה: האם עלי להשתמש ב- VPN עם IPTV?

בדוק כיצד המומחים שלנו דירגו את ה- VPN הטובים ביותר עבור iPlayer. גלול מטה למידע נוסף.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

מה זה IPTV?

פרוטוקול טלוויזיה הוא השם הרשמי שניתן לכל זרמי הטלוויזיה שמתקבלים דרך האינטרנט במקום באמצעים מסורתיים (יבשתי, כבלים ולוויין). בכל פעם שאתה צופה בזרם טלוויזיה של ערוץ טלוויזיה ברשת אתה משתתף ב- IPTV. למרות שניתן להגדיר נכון את המונח IPTV באופן זה, זה נכון גם שיש מספר גדל והולך של ספקים בשוק שמשווקים את עצמם באופן ספציפי כ- IPTV. זה יכול לגרום ל- IPTV להיראות כמו משהו חדש ואקזוטי - במציאות, זה לא.

למרות זאת, קיים שוק IPTV מתעורר - עם מספר ספקי IPTV ספציפיים הגדלים בפופולריות. כמו תמיד במקרה של זרימת מדיה מקוונת (ממקורות רשמיים), לא כל התוכן מורשה בכל רחבי העולם. בעלי זכויות יוצרים ובעלי אתרים שומרים על בקרה חזקה על מה שהצרכנים באזורים ספציפיים יכולים לראות. הם עושים זאת באמצעות הגבלות גיאוגרפיות וחסימות גיאוגרפיות.

מהו VPN ל- IPTV?

רשת פרטית וירטואלית ל- IPTV היא פשוט VPN שניתן להשתמש בה כדי לבטל חסימה של תוכן אזורי יותר בתוכנית ה- IPTV שלך. VPN VPTV פועל בכך שהוא מאפשר למנויים להתחבר לשרת VPN במקום מרוחק. ה- VPN הטוב ביותר ל- IPTV כולל מספר רב של שרתים ברחבי העולם. זה נותן לצרכני ה- IPTV את היכולת להעמיד פנים שהם נמצאים באחת מאותן מדינות. התוצאה? היכולת לצפות באחת מתכניות הטלוויזיה והערוצים הזמינות בדרך כלל רק באותה מדינה.

איזה VPN ל- IPTV עלי לבחור?

חיפוש פשוט ב- Google אחר "VPN" יגלה כי ישנם יותר מ- 850 ספקי VPN מסחריים בשוק. לא כל שירותי ה- VPN הללו מתאימים לשימוש עם ספקי IPTV. הסיבה לכך היא כדי להזרים טלוויזיה ב- HD אתה צריך מהירויות חיבור מהירות. עם זה בחשבון - חיוני להיזהר בבחירת VPN - מכיוון שקל להיעזר בשירות נחות.

VPNs ה- IPTV במאמר זה נבחרו בקפידה מכיוון שהם בראש המשחק שלהם. שירותי VPN אלה שומרים על נוכחות בינלאומית עם רשת של שרתים המהירים לברק הממוקמים בכל רחבי העולם. הם גם מספקים את מיטב מדיניות הפרטיות ותכונות האבטחה כדי להעניק למשתמשים שלהם פרטיות דיגיטלית נטולת מים.

השתמש בסיכומים כדי להחליט!

כל ה- VPN במדריך זה מעולים בהחלט, כך שבסופו של יום, תלוי באיזה מהם אתה מחליט ללכת. בחרנו מספר שירותים המספקים תכונות ומחירים שונים במקצת. עם זאת, לכולם שפע שרתים מהירים והם אמינים ואמינים. בנוסף, לכולן תקופות ניסיון עם ערבויות להחזר הכסף: כך אתה יכול לבדוק את השירותים האלה בעצמך.

מהן אפשרויות ה- IPTV שלי?

כפי שהוסבר קודם, כל ספקי הזרמת הטלוויזיה המקוונים הם IPTV מבחינה טכנית. המשמעות היא שאמזון פריים, נטפליקס, Now TV, Sling TV, Sky TV, iPlayer, All 4, Hulu - וכל שירותי הזרמת הטלוויזיה המקוונים האחרים מרחבי העולם - הם למעשה אפשרויות IPTV. אתה יכול גם להשתמש באחד מ- VPN לעיל כדי לבטל את חסימת סרטוני YouTube המוגבלים במדינה שלך.

ניתן להשתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת ערוצי הטלוויזיה האוסטרלים המוגבלים בגיאוגרפיה, ערוצי טלוויזיה ספרדיים, ערוצי טלוויזיה גרמנים, ערוצי טלוויזיה יפניים: וערוצי טלוויזיה של כל מדינה אחרת. ניתן להשתמש ב- VPN גם כדי לבטל את חסימת התוכן יותר בכל שירותי ה- Video on Demand (VoD) מבוססי מנוי. השימוש ב- VPN עבור Netflix יאפשר לך לגשת לתכנים רבים בהרבה בקטלוג Netflix US, למשל.

ספקי IPTV ספציפיים

כפי שכבר הוזכר קיימים כיום מספר שירותי מנויים אשר למעשה ממותגים את עצמם כספקי IPTV. להלן רשימה של הספקים הידועים ביותר:

 • IPTV Forest מאפשר למנויים לבחור בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליהם ביותר מ- 4000 ערוצים. עם מהירויות של 10 GBPS, הוא יכול לספק תמונות באיכות FHD / HD / SD. המחירים מתחילים מ- 12.49 דולר לחודש. הוא מספק זרמי IPTV ברחבי העולם דרך כל מכשירי AVOV, Infomir (MAG), Kodi או Android.
 • RocketStreams הוא ספק שירותי IPTV המפרסם את עצמו כ- IPTV הטוב ביותר באינטרנט. משתמשי אינטרנט יכולים לנסות את השירות במשך 24 שעות בחינם. זה מספק גישה ל 1500 סרטים, ותוכניות טלוויזיה באופן מיידי! ואומר שהכותרות שלהם מתעדכנות על בסיס יומי. זה תואם ל- MAG, Dreamlink T1, Avov, Android, WebTV (דפדפן) ו- XBMC / KODI. המחירים מתחילים מ- $ 8.99 לחודש.
 • Zattoo מאפשר לך לצפות בכל תכניות הטלוויזיה המועדפות עליך בכל אחד מהמכשירים שלך. עם זאת, תזדקק ל- VPN כדי לגשת אליו במדינות מסוימות.

מה זה IPTV Set Top Box (STB)?

בימינו ניתן לרכוש מספר תיבות מעולות אשר יאפשרו למשתמשים להזרים תכנות טלוויזיה ותוכניות מהאינטרנט. כמה דוגמאות לכך כוללות קופסאות קודי, Apple TV, Roku, Fire TV, Chromecast (המאפשרת להשתמש במכשיר נייד כחיבור לאינטרנט לטלוויזיה), Nvidia Shield Pro, MAG 254 מבית Infomir, Skystream One, RVEAL, Minix Neo U1, ורבים אחרים. מכשירים אלה מאפשרים לכל אחד להזרים תוכן לטלוויזיה בהבחנה גבוהה או באמצעות כבל Ethernet או באמצעות Wi-Fi.

לא משנה באיזו אחת מהמערכות האלה אתה משתמש: VPNs IPTV במדריך זה יעבוד עבורך. יתר על כן, כל ה- VPN במדריך זה ידועים בעולם במתן מדריכים מעולים ותמיכת לקוחות 24/7. המשמעות היא שהם ינחו אותך בתהליך הגדרת ה- VPN שלך עם כל מכשיר שיש לך!

צפו בערוצי IPTV בטלוויזיה החכמה שלכם

אם אתה רוצה לראות IPTV בטלוויזיה חכמה, אנו ממליצים לבדוק גם את חמשת ה- VPN הטובים ביותר לטלוויזיה חכמה. זה ייתן לך מבט מעמיק יותר על השימוש ב- VPN עם מכשיר טלוויזיה חכמה.

יש הרבה אפליקציות שמספקות וידאו לפי דרישה לטלוויזיות חכמות. חלקם זמינים רק במדינות ספציפיות, וכמעט כולם יכולים ליהנות מיכולות הסרת החסימה שמגיעות עם VPN VPTV.

VPNs IPTV לטאבלטים וטלפונים חכמים

אם אתם בעיקר צופים בטלוויזיה במכשירים ניידים, אז תשמחו לדעת שכל השירותים ברשימה מציעים אפליקציות VPN ל- iOS כמו גם אפליקציות VPN לאנדרואיד. הם מציעים גם חיבורי VPN סימולטניים, כלומר אתה יכול להשתמש ב- VPN אלה במכשיר הנייד ובמחשב שלך עם מנוי אחד.

פירוש הדבר שאתה יכול לבטל את החסימה של כל תוכן IPTV שאתה רוצה במכשיר הנייד שלך. זה נכון גם בבית וגם ברשתות WiFi ציבוריות - ה- VPN מותקן ישירות במכשיר שלך - ומאפשר לך לבטל את החסימה של זרמי וידיאו נוספים תוך כדי תנועה.

פירטיות ו- IPTV

נכון שאנשים משתמשים ב- IPTV כדי להזרים תוכן פיראטי. IPTV של השחור השחור הפך לסחר מאסיבי, שהביא לעיתים לספקי שירותים לא חוקיים בכלא. בספרד, למשל, שירות סטרימינג לא חוקי שהעניק גישה לכדורגל הבריטי של ליגת העל הבריטית נסגר: ובעליה כלאו.

בין אם מדובר ב- IPTV לא חוקי בתיבות Kodi, או באתרי סטרימינג כמו Gomovies, Putlocker, Alluc - ורבים אחרים - צפייה בתכנים באתרים לא רשמיים היא פיראטיות טכנית. בסך הכל, אנשים לא נוטים להסתבך בהזרמת תכניות טלוויזיה וסרטים בחינם. בהחלט לא כמו שאנשים מסתבכים עם התקרבות (הורדה) של תוכן.

למרות זאת, VPN משמש לאנשים רבים שאוהבים להזרים תכניות טלוויזיה בחינם. הפרטיות שמספק VPN (אמין ואמין) מאפשרת לאנשים (שאמנם משתמשים באתרים מסוג זה) להיות שקט נפשי. VPN מסתיר את מיקומם האמיתי וגם מצפין את כל תעבורת האינטרנט שלהם. משמעות הדבר היא ש- ISP, ממשלות וספקי תוכן / מפרסם אינם יכולים לדעת מה הם עושים ומעולם עשו באינטרנט.

כאן ב- ProPrivacy.com, אנו לא מתייחסים לפיראטיות מסוג זה בשום צורה או צורה, אך עובדה ש- VPNs מתרגלים בדרך זו.

סיכום ה- VPN של IPTV

השימוש ב- VPN ל- IPTV הוא הדרך הטובה ביותר למקסם את מספר התוכניות, הסרטים והטלוויזיה החיה שתוכלו לצפות באינטרנט. בימינו טלוויזיה מקוונת היא הנורמה כשנטפליקס עומדת במרכז פיצוץ הווידאו על פי דרישה. לא משנה אם אתה משתמש בקופסה, מכשיר אנדרואיד, טלוויזיה חכמה, או מחשב עם VLC או Kodi: VPN ב- Kodi או VLC יאפשר לך לראות יותר תוכן.

ספקי ה- VPN במאמר זה נבחרו במיוחד מכיוון שהם מספקים את השירות הטוב ביותר עבור הזרמת IPTV. חיבורים מהירים, המוני שרתים ברחבי העולם ופרטיות חזקה הופכים את ה- VPN הללו ללא תחרות בכל מה שקשור ל- IPTV. כל השירותים הללו הם מהטווח הגבוה ביותר, אך כולם שונים זה מזה: לכן, אנא בדוק את הסיכומים עבור כל VPN לפני שתקבל החלטה. וזכרו, לכולם יש ערבות להחזר הכסף - אז אל תהסס לבדוק כמה!

מיטב ה- VPN לטלוויזיה החכמה הטובה ביותר: סיכום זה לצד זה

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

אשראי תמונת כותרת: Profit_Image / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me