ארגנטינה היא ביתם של כמה תכניות טלוויזיה וסרטים מעולים. כעת, כאשר אפליקציות ושירותי סטרימינג כמו נטפליקס זמינים בינלאומית, מדינות רבות כמו ארגנטינה נהנות מתוכן וידאו המותאם לאוכלוסיה שלהן. בעבר, רוב תוכן הווידיאו בארגנטינה היה מוגבל גאוגרפי. הסכמי רישוי עדיין מציקים להפצת תוכן בינלאומית בהגבלות גיאוגרפיות. עם זאת, התוכן אינו נעול בצורה הדוקה כפי שהיה פעם.

לחמשת ה- VPN הטובים ביותר שלנו לארגנטינה לכולם שרתים במדינה. שקלנו גם תכונות אחרות, כמו חיבורים סימולטניים ותמיכה של peer-to-peer (P2P).

VPNs בארגנטינה: סיכום

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost


  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

שימוש ב- VPN לארגנטינה

הזרמת תוכן אינה הסיבה היחידה להשתמש ב- VPN. העולם הדיגיטלי אינו בטוח כמו שהיה פעם, למרות טכנולוגיית האבטחה האחרונה המובנית במערכות הפעלה. למרבה הצער נראה כי האקרים תמיד מוצאים דרך לנצל גרסאות של מערכות הפעלה. אתה יכול להתנגד למאמצים שלהם ולהגן על עצמך מפני מצותתרים ברשתות WiFi ציבוריות באמצעות הצפנה.

יתרה מזאת, ממשלות ברחבי העולם רופפות את אזרחיהן לטובת הביטחון הלאומי. כמו רוב המדינות האחרות, ארגנטינה שומרת לעצמה את הזכות ליירט תקשורת בנסיבות מסוימות. ישנם, כמובן, חוקים הנוגעים לזכויות דיגיטליות, כמו חוק הגנת המידע וחוק טלקומוניקציה.

ועדיין, אלה עם כבוד בריא לפרטיות נוטים לחוסר אמון בכוחות שיהיו. זה נובע משערוריות יירוט ומעקב אחר נתונים שהתרחשו בכל רחבי העולם, אפילו במדינות עם חקיקה נוקשה להגנה על נתונים. למרבה המזל, הצפנת VPN הופכת את הנתונים שלך לבלתי אפשרי לקרוא על ידי snoopers ובכך מונעת פיקוח ממשלתי.

אם ברצונך לגשת לתכני וידאו ארגנטינאים מחוץ למדינה, אתה זקוק למנהרת רשת פרטית וירטואלית (VPN) או לחיבור פרוקסי. לשם כך בחרנו את ספקי ה- VPN הטובים ביותר המפעילים שרתים במיקומים ארגנטינאים (בדרך כלל בואנוס איירס). אם אתה נמצא בארגנטינה, תצטרך גם VPN או פרוקסי כדי להציג תוכן מוגבל גיאוגרפי ממדינות אחרות.

כשאתה שוקל מנהרת VPN לעומת חיבור מערכת תחום חכמה (DNS) וחיבורי פרוקסי, זכור ש- VPN מצפין נתונים, בעוד ש- DNS חכם אינו עושה זאת. אנו חושבים שחשוב להצפין כל מידע שתרצה לשמור על פרטיות. עם זאת, משתמשים רבים סוחרים בשמחה פרטיות בזכות מהירות מוגברת. מנהרות VPN מוסיפות לחיבור האינטרנט שלך מעט תקשורת הצפנה ואחוי. עם זאת, מחשבים מודרניים ושרתי VPN הם מהירים מספיק בכדי להכיל בקלות הזרמת וידאו על פי דרישה.

אם לוקחים בחשבון זאת ההיגיון בקבלת VPN ברור. זה מקרה של עבודה שהוא ה- VPN הטוב ביותר עבור אדם מסוים, מצב או מכשיר מסוים. אנשים רבים שרגישים למחיר נרתעים מכלי אבטחה כדי לחסוך כמה דולרים. אנו מעוניינים באמת לעזור ליידע אנשים ולקדם את השימוש ב- VPNs. לשם כך, אם מנוי לשירות איכותי הוא מחוץ להישג ידך, אל תהסס לבדוק את מדריך ה- VPN החינמי הטוב ביותר.

VPN לארגנטינה: מסקנה

אפילו מדינות עם חיבורי אינטרנט פתוחים למדי ופתוחים יכולות עדיין להיות מסוכנות. האקרים ותוכנות מעקב נמצאים במרחק של כמה לחיצות משם. במקום לאבד נתונים אישיים להאקרים זדוניים, השתמש ב- VPN לארגנטינה. VPNs הם גם דרך נהדרת לבטל את חסימת התוכן, בין אם זה זורם וידאו על פי דרישה או אירוע ספורט זר זר. פשוט בחר באחד מחמשת ה- VPN הטובים ביותר שלנו לארגנטינה והירשם עוד היום!

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me