בין אם אתה ותיק מנוסה או גיימר מזדמן, אם אתה משחק משחקי מחשב, רוב הסיכויים ששמעת על Steam. קיטור נבנה במקור על ידי Valve כפלטפורמת משחקים למשחקים מרובי משתתפים מקוונים. אולם בימינו זה עושה הרבה יותר. Steam הפך למוקד וירטואלי עבור גיימרים במחשבים המציעים כותרות רבות כמו Fallout 4. הוא מאפשר להם לגלוש בפורומים, לשוחח, להוריד ולרכוש משחקים חדשים, לארגן צוותים ולנהל קבצי משחק במערכות שונות. אתה בטח כבר מכיר משחקי Valve מפורסמים כמו פורטל, Counter-Strike, Left 4 Dead, מבצר צוות, Half-Life ורבים רבים אחרים.

לרוע המזל, Steam סובל מאותן בעיות מעצבנות כמו פלטפורמות מרובות משתתפים אחרות, כמו Xbox Live. הפלטפורמה נוצרה על ידי עסק גדול שקיים בכדי להרוויח כסף. ככאלה, יש כמה מגבלות קפדניות לחשבון ולהורדה. אלה קיימים מתוך צורך משפטי, כדי לעזור לעסק להימנע מנושאי אחריות. לשם כך, די נפוץ שפלטפורמות המשחק המודרניות מגבילות תוכן לאזורים גיאוגרפיים מסוימים.

למרבה המזל, מנהרת רשת פרטית וירטואלית (VPN) יכולה לעזור להקל על חלק מהגירוי שהמגבלות הללו יוצרים.

 1. ExpressVPN

  - ברק מהיר | אפליקציות לכל הפלטפורמות | תמיכה בצ'אט חי 24/7

 2. NordVPN


  - ברק מהיר | אפליקציות לכל הפלטפורמות | תמיכה 24/7

 3. VPN CyberGhost

  - קל לשימוש | שרתים ב 60 מדינות | 2.75 דולר לחודש

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - קל לשימוש | שרתים בלמעלה מ 50 מדינות | נהדר לסטרימינג ב- HD

 1. NordVPN

  - ברק מהיר | אפליקציות לכל הפלטפורמות | תמיכה 24/7

 2. IPVanish

  - שרתים ב 60 מדינות | חיבורים מהירים | אין מדיניות יומנים

 3. Ivacy

  - אפליקציות לכל הפלטפורמות | תמורה לכסף | שרתים ברחבי העולם

 4. PrivateVPN

  - קל לשימוש | שרתים בלמעלה מ 50 מדינות | נהדר לסטרימינג ב- HD

 5. ExpressVPN

  - ברק מהיר | אפליקציות לכל הפלטפורמות | תמיכה בצ'אט חי 24/7

ה- VPNs הטובים ביותר לקיטור: השוואה זו לצד זו

בטל את חסימת התוכן עם VPN ל- Steam

מנהרות VPN מסייעות בביטול חסימת תוכן זר באמצעות תכונה הנקראת מיסוך כתובות IP. תכונת המסכה מאפשרת למחשב או למכשיר שלך "לשאול" כתובת IP משרת VPN זר. שרת ה- VPN, המארח את הכתובת המושאלת שלך, מקבל נתונים בשמך ואז מעביר נתונים אלה למכשיר שלך. בכיוון ההפוך, שרת ה- VPN שולח נתונים מהמכשיר שלך לשרת היעד (שרתי Steam, במקרה זה) מכתובת IP משלה. שרתי היעד אינם יכולים לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך. כך נראה לשרתי Steam שהם מקיימים אינטראקציה רק ​​עם שרת ה- VPN.

מכיוון שכתובות IP מופצות לפי אזור גיאוגרפי, ניתן לעקוף צנזורה על תוכן והגבלות חשבון. שרתי פרוקסי עובדים באותה צורה. עם זאת, מנהרות VPN עדיפות מכיוון שהן מצפינות נתונים, מה שהופך אותם לקריאים לצדדים שלישיים. שרת פרוקסי לא. מסיבה זו אני ממליץ להתמיד במנהרות VPN אם ברצונך לגשת ל- Steam. עם זאת, לטובת הגילוי המלא, עלי תחילה להציע אזהרה לגבי VPNs Steam.

למידע נוסף, עיין במדריך לשרת שרת פרוקסי שלנו, היכן אנו מסתכלים על שרתי פרוקסי וכיצד הם שונים ל- VPN..

האם Steam תאסור אותי על שימוש ב- VPN?

כמו רוב פלטפורמות המשחק המקוונות האחרות, Steam כפוף לתקנות והגבלות רישוי קפדניות. אלה מאלצים אותה להגביל את האחריות ולהרתיע את המשתמשים להשתמש בחיבורי פרוקסי ומנהרות VPN. שוב, זה לא נדיר בקרב פלטפורמות המשחק. למרבה המזל, גיימרי מחשבים אישיים אינם מטופלים כמו משחקני קונסולות. לדוגמה, ב- Xbox 360, מיקרוסופט כתבה את מערכת ההפעלה כדי להשמיט מכוונות פונקציונליות VPN. באופן זה, משתמשים אינם יכולים לחבר את המסוף למנהרת VPN ישירות (אם כי יש דרכים אחרות להשתמש ב- VPN עם קונסולות).

לעומת זאת, במחשב או במחשב מק, זה פשוט לא ניתן (ואפילו לא אפשרי) למנוע את השימוש במנהרות VPN. ככאלה, למשתמשי Steam יש זמן הרבה יותר קל לבטל חסימה של תוכן שהוגבל בגיאוגרפיה. עם זאת, אני צריך להזהיר אותך: אם אתה נתפס בהורדת משחקים (וחומרים אחרים) בחיבור VPN, אתה מסתכן בקיטור שאסר על חשבונך. הכל מובא בפירוט רב בהסכם מנויים הקיטור. ליתר דיוק, שימו לב לסעיף 3-א: אישור תשלום.

ה- SSA מצהיר בבירור את הדברים הבאים:

"אתה מסכים שלא תשתמש בפרוקסי IP או בשיטות אחרות כדי להסוות את מקום מגוריך, אם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על תוכן המשחק, לרכישה במחיר שאינו חל על הגיאוגרפיה שלך, או לכל מטרה אחרת. אם תעשה זאת, Valve עשוי לסיים את הגישה לחשבונך. "

אם אתה עדיין רוצה להשתמש במנהרת VPN, המשך בזהירות. נראה שיש סובלנות מסוימת לשימוש במנהרות VPN, תלוי בסיבה שאתה משתמש בהן, מה אתה עושה והאם אתה נתפס או לא. עם זאת, יש גם כמה סיבות מוגדרות שיגרמו לחשבון אסור בעת שימוש במנהרת VPN. כשאתה מתחבר ל- Steam, וודא שאתה לא משתמש במנהרת VPN או פרוקסי לכל אחת מהצרכים הבאים מבלי להבין את הסיכון לאיסור:

 • לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על תוכן המשחק

 • לרכישת משחקים ומדיה במחירים שאינם חלים באזור שלך

 • לכל מטרה שיכולה לפגוע במשתמשי Valve אחרים

המונח "תוכן משחק" הוא אפור מעורפל למדי. כששמעתי את המונח הזה לראשונה, חשבתי מייד על רכישות משחק, תוכן שניתן להוריד ושימושים דומים אחרים. עם זאת, היו הרבה חשבונות שנאסרו בגלל משתמשים המחוברים לאזורים שבהם היה משחק וידאו מוקדם יותר. למרות שהמשחק היה חוקי מבחינה טכנית באזורם (בסופו של דבר), המשתמשים עדיין נענשו.

כיוון שכך, אם אינך רוצה להסתכן באיסור החשבון שלך, עדיף להימנע משימוש במנהרת VPN עם חשבון Steam שלך, במיוחד כשאתה מנסה לגשת למשחקים שאינם זמינים באזור שלך. יותר מדי משתמשים ניסו להשתמש ב- VPN ברוסיה עבור Steam כדי לגשת באופן בלתי חוקי לתוכן לפני שהוא שוחרר ברוסיה, והחשבונות שלהם נאסרו כתוצאה מכך.

שרתים משותפים וכתובות IP משותפות

המנוי שלך ל- VPN הממוצע, ללא קשר לספק שתבחר, משתמש בדרך כלל בכתובת IP משותפת. משמעות הדבר היא שמשתמשים רבים אחרים יכולים לגשת לאינטרנט עם אותה כתובת IP המתארחת בשרת VPN. זה עוזר להגן על האנונימיות של המשתמשים. אם הזרוע הארוכה של החוק הייתה מנסה להתחקות אחר פעילויות מקוונות של משתמשים, כמעט בלתי אפשרי להתחקות אחר החיבור למשתמש האמיתי משתי סיבות.

ראשית, רוב ספקי ה- VPN אינם שומרים קבצי יומן של פעילות משתמשים. כך שלא יהיה מסלול נייר לעקוב אחריו. שנית, מכיוון שמשתמשים מרובים חולקים את אותה כתובת, הדבר היה מקשה הרבה יותר על אפס שבו המשתמש ניגש למעשה למשאב אינטרנט מסוים מכתובת ה- IP המשותפת. עם זאת, כשמנסים לגשת למשאבי אינטרנט המנסים להגביל, להגביל או לחסום לחלוטין את השימוש במנהרות VPN, כתובות משותפות אינן בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר שלך..

כתובות IP משותפות בדרך כלל "מופיעות ברשימה שחורה" על ידי ספק השירות, והן בדרך כלל כתובות ידועות. זה נובע מההשפעה של "השכן הרע", לפיה מישהו שמשתף את כתובת ה- IP שלך שמתארחת ב- VPN (או משתמש קודם) עשה שימוש לרעה בכתובת ה- IP בגין דוא"ל של דואר זבל, התקפות DDoS (Distribution Denial of Service) או שימוש לרעה אחר. בתורו, זה יכול לגרום לסימון כתובת ה- IP ככתובת מסוכנת או בלתי לגיטימית ולעיתים קרובות לגרום להופעת יישומוני אימות של Captcha לפני שתוכלו לגשת לאתר. כיוון שכך, למרות שכתובות IP משותפות מציעות אנונימיות רבה יותר, הן לרוב מופיעות ברשימה השחורה.

ישנן שתי דרכים לעקוף בעיה זו. הפיתרון הראשון הוא להשתמש בספק VPN המציע כתובת IP ייעודית, כלומר אף משתמש אחר לא ישתמש בכתובת ה- IP שאליה אתם נרשמים. זה עדיף על כתובת משותפת אם אתה לא רוצה ששירות - כמו Steam - יאסור את חשבונך. אולם האפשרות הטובה ביותר מבחינת הסיכון הנמוך ביותר לאיסור חשבון היא להשתמש בשרת פרטי משלך. אם אתה משתמש קיטור קשיח וממש רוצה שרת פרטי, אתה יכול לבצע אחת מהפעולות הבאות:

 • הגדר שרת Linux VPN מבושל ביתי כדי לגשת לתכני משחק כשאתה מחוץ לבית

 • חכרו שרת ייעודי / פרטי בענן

אפשרויות אלה אינן פשוטות כהרשמה לשירות VPN, אך הן אלטרנטיבות יעילות ביותר.

סיכום

מנהרות VPN נשארות הדרך הטובה ביותר לבטל את חסימת התוכן בצורה מאובטחת. הם עדיפים בהרבה על חיבורי פרוקסי בזכות ההצפנה שלהם. זו הסיבה שגיימרים רבים עדיין פונים לשירותי VPN כדי לבטל את חסימת תוכן המשחקים הזרים ולהתחברות לשרתי מרובי משתתפים זרים. עם זאת, היזהר: אם אתה משתמש במנהרת VPN עם Steam כדי לבטל את חסימת תוכן המשחק או להוריד משחקים שאינם זמינים באזורך, ייתכן שתאסור את חשבונך..

למידע נוסף על ה- VPN המהיר ביותר למשחקים ושימוש ב- VPN בפלטפורמות אחרות, עיין במדריכים שלהלן:

 • VPN Xbox One
 • VPN Ps4
 • משחקי VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me