ככל שההימורים ברשת ממשיכים לעלות בפופולריות, יותר ויותר אנשים רוצים להיכנס לפעולה. הבעיה היא שבמדינות רבות ההימורים אינם חוקיים והגישה לאתרי ההימורים המקוונים נחסמת.

הימורי VPN

מהמרים מקוונים רבים שאינם יכולים להישאר בקור אם הם נמצאים במדינה החוסמת אתרי הימורים. למזלנו, יש פיתרון קל לנושא זה. עם VPN להימורים, המהמרים המקוונים יכולים לגשת לאתרי הימורים שנחסמים אחרת באזורם.

VPN (רשת פרטית וירטואלית) יצפין באופן מלא את התקשורת המקוונת שלך דרך מנהרה מאובטחת לאינטרנט באמצעות שרת מרוחק. כשאתה מתחבר דרך VPN, האתר אליו אתה ניגש ירשום את המיקום שלך כמיקום של שרת ה- VPN ולא המיקום הפיזי שלך בפועל. בדרך זו אתה יכול להערים על אתר ההימורים לחשוב שאתה נמצא במיקום שמאפשר הימורים מקוונים. לא רק זאת, אלא מכיוון שתעבורת האינטרנט שלך מוצפנת דרך מנהרת VPN, הפעילות שלך תוסתר מהספק שלך (ספק שירותי אינטרנט) ומכל גורם אחר שמנסה לעקוב אחרך באופן מקוון.

במאמר זה נתאר את הסיבות שבגללן אתה זקוק ל- VPN להמר, נספק לך את הבחירות המובילות שלנו עבור VPNs הטובים ביותר להימורים ברשת, ונראה לך כיצד לבטל את חסימת אפליקציות ואתרי ההימורים..


ה- VPN הטוב ביותר להימורים

עיין בטבלה שלהלן הכוללת רשימה המתארת ​​את בחירות המומחים שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר להימורים.

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

מדוע אלה ה- VPN הטובים ביותר להימורים?

אלה הם ה- VPN הטובים ביותר להימורים ברשת בשל אמינותם, המהירות שלהם, מאפייני האבטחה, מיקום השרתים וקלות השימוש הכללית שלהם. כל אחד מספקי ה- VPN המפורטים לעיל יוכל לעזור לכם לגשת לאתרי ההימורים הנחוצים לכם, ולהביא לכם לבצע הימורים תוך זמן קצר.

להלן כמה מהתכונות החשובות ביותר שיש לזכור בעת בחירת VPN להימורים:

 • מיקומים חריפים במדינות המאפשרות הימורים מקוונים

 • פרוטוקולי הצפנה חזקים

 • מתג כיבוי

 • הגנת דליפות DNS

 • מהירויות חיבור מהירות

 • אין כריתת עצים

אולי הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק כאשר שוקלים VPN להימורים הוא האם יש להם מיקומי שרת במדינות המאפשרים הימורים מקוונים. אחרי הכל, אם אתה רוצה לבצע הימורים באופן מקוון, הדרך היחידה שתוכל לעשות זאת היא אם אתה יכול להתחבר דרך מדינה שמתירה הימורים מקוונים.

מהירות החיבור היא גורם חשוב נוסף להימורים ברשת. הימורים ברשת יכולים לעתים קרובות להיות מאוד קריטיים בזמן, כך שאם אתה תקוע עם חיבור איטי דרך ה- VPN שלך, אתה עלול להחמיץ את ההימור המנצח הזה. זו הסיבה שספק VPN שמציע מהירויות חיבור מהירות הוא קריטי בכדי לוודא שההימורים שלך ממוקמים ומהירים.

מה זה VPN?

VPN הוא כלי שימושי ביותר לפרטיות מקוונת ולביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי. VPN לא רק יסוך את כתובת ה- IP שלך ויגרום לה להיראות כאילו אתה נמצא במיקום אחר, אלא גם יצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך באופן שאינו מאפשר ל ISP שלך, ממשלתך או האקר לרגל אחר הפעילות המקוונת שלך. בעיקרון, עם VPN אתה יכול לגלוש באינטרנט באופן פרטי מבלי להסתכן בכך שמישהו יתחפש במה שאתה עושה באינטרנט..

לאחר מכן, הימורי אתרים יכולים לחסום את הגישה לאתר אם האתר מגלה שכתובת IP שמקורה במיקום שאינו מורשה לגשת לתוכן. עם זאת, כשאתה מתחבר דרך שרת VPN, כתובת ה- IP שלך תשתנה לזה של השרת המרוחק, והאתר יניח שהחיבור שלך נובע ממיקום שרת ה- VPN.

עיין במדריך למתחילי ה- VPN שלנו אם אתה חדש ב- VPN.

אילו אתרי הימורים אוכל לבטל חסימה?

עיין בטבלה שלנו בהמשך פירוט כמה מאתרי ההימורים הפופולריים ביותר שאתה יכול לבטל חסימה באמצעות VPN, ואיזה VPN ספציפי אנו ממליצים לכל אתר הימורים..

אתר ההימורים

מיקום האתר

VPN מומלץ

LeoVegas

שבדיה, בריטניה, אירופה

ExpressVPN

SkyBet

בריטניה

ExpressVPN

ויקקאוס

פינלנד

NordVPN

ויליאם היל

בריטניה

אקספרס

פרי מוטואל אורביין

צרפת

NordVPN

כוח פאדי

בריטניה, אירלנד

NordVPN

BWin

בריטניה, אירופה

ExpressVPN

בטווי

בריטניה

ExpressVPN

Jackpotjoy

בריטניה

ExpressVPN

888 ספורט

בריטניה, אירופה

NordVPN

יורובט

איטליה

CyberGhost

בטוויקטור

בריטניה

NordVPN

ספורטינג

בריטניה

NordVPN

CoralBet

בריטניה

IPVanish

בטסון

שבדיה

NordVPN

Ladbrokes

בריטניה

NordVPN

דפבת

אסיה

PrivateVPN

אילו מדינות חוסמות אתרי הימורים ואפליקציות?

למדינות שונות יהיו סיבות שונות לחסימת אתרי הימורים. אחת הסיבות הבולטות ביותר תהיה המדינות בהן ההימורים אינם חוקיים מלכתחילה. במדינות אחרות יש חוקים לצנזורה מקוונת שיכולים לאסור גישה לכל אתר שנחשב לא מוסרי על ידי הממשלה, או שעשוי להיתפס כפועל נגד אינטרסים לאומיים או אמונות דתיות. מדינות אחרות עשויות לאפשר גישה לאתרי הימורים מורשים רק תוך חסימת כל השאר.

לדוגמה, אם אתה נמצא במדינה כמו דנמרק, הונגריה, איטליה, פולין, פורטוגל או רומניה, אתה תהיה מוגבל לקומץ של אתרי הימורים מורשים ממשלתיים, וננעלם מכל השאר. במקרה כזה, תצטרך להתחבר דרך VPN כדי לגשת לאתרי הימורים שנחסמו במדינה.

מדינות כמו תאילנד, סין, סודן, רוסיה, דרום קוריאה ואיחוד האמירויות ידועות לשמצה בזכות צנזורה באינטרנט וחסימה המונית של אתרי אינטרנט. אתרים מצונזרים במדינות אלה כוללים אתרי הימורים, אז צפו כי תזדקק ל- VPN כדי לגשת לאתרי הימורים אם אתם נמצאים במדינה עם חוקי צנזורה באינטרנט קפדניים..

הימורים אסורים בהחלט במדינות רבות, כולל קובה, אינדונזיה, וייטנאם ואוזבקיסטן, כך שתצטרך להתחבר דרך VPN כדי לגשת לאתרי הימורים מקוונים גם מאותן מדינות. למעשה, VPN חשוב במיוחד לשימוש במדינות כמו אלה מכיוון שמנהרת ה- VPN המוצפנת תסתיר את כל הפעילות המקוונת שלכם ותמנע מכם להסתבך עם הרשויות בהימורים..

כיצד להשתמש ב- VPN לביטול חסימה של אפליקציות להימורים

לכל אחת מהבחירות שלנו יש אפליקציות VPN ו- Android VPN ייעודיות ל- Android, מה שמאפשר לך לגשת לאפליקציות ההימורים המקוונות המועדפות עליך כשאתה בדרכים. ביטול החסימה של אפליקציית הימורים ניידת יכולה להיות שונה במקצת במכשיר הנייד שלך מאשר במחשב השולחני שלך, עם זאת.

 1. הורד את האפליקציה הסלולרית של ספק VPN שלך מאתר האינטרנט שלה למכשיר הנייד שלך.
 2. אם שירות ההימורים המקוון מציע יישום לנייד, תצטרך להוריד אותו גם למכשיר שלך.
 3. לאחר שהורדת את היישומים המתאימים למכשיר שלך, קדימה הפעל את אפליקציית VPN שלך והתחבר למיקום השרת הרצוי שלך.
 4. לאחר שתתחבר בהצלחה דרך ה- VPN במכשירך, אתה יכול להפעיל את אפליקציית שירות ההימורים ולהתחיל להציב הימורים.

שימו לב שחשוב שתתחברו דרך אפליקציית ה- VPN לפני שתשיקו את אפליקציית שירות ההימורים על מנת להסוות את המיקום שלכם כראוי ולהכניס את אפליקציית ההימורים כך שתוכלו לגשת לשירותיה..

מבט חטוף

כפי שתיארנו במאמר זה, שימוש ב- VPN הוא קריטי לכל מי שרוצה לפתוח את מלוא היכולת של הזדמנויות ההימורים ברשת הזמינות באינטרנט. במילים פשוטות, שימוש ב- VPN הוא הדרך המהירה, הקלה והבטוחה ביותר לגישה לכל אתרי ההימורים המועדפים עליך באופן מקוון. עם VPN אתה יכול להיות כמעט בכל מקום על פני כדור הארץ ולבטל חסימה של כמעט כל אתר הימורים, ובמקביל להצפין את כל התקשורת המקוונת שלך כדי להבטיח שאיש לא יוכל לגלות מה אתה עומד.

החלק הטוב ביותר בכל זה הוא שאתה אפילו לא צריך לסרוק את אלפי ספקי ה- VPN שם בחוץ כדי למצוא את אחד הטוב ביותר לצורכי ההימורים המקוונים שלך, מכיוון שעשינו את כל העבודה בשבילך. פשוט בחר באחד הספקים מכאן ותוכל לבצע הימורים תוך דקות ספורות!

 1. ExpressVPN

  - ה- VPN המהיר ביותר שאנחנו בודקים, מבטל את החסימה של הכל, עם שירות מדהים כל הסיבוב

 2. NordVPN

  - מותג גדול עם ערך טוב מאוד, ומחיר תקציב

 3. VPN CyberGhost

  - VPN מדורגים בראש Longtime, עם מחיר מהיר ומהיר

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - אחד ה- VPN הזולים ביותר שקיימים שם, אך עדיין שירות טוב

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me